Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) RedCactus válasza rasotamas (#8347) üzenetére


RedCactus
senior tag

Én szólnék neki, hogy ne tegye. :)

(#8352) ledgeri válasza RedCactus (#8351) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én meg nem teremteném meg a lehetőségét, hogy tegye...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8353) rasotamas válasza #82860288 (#8348) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem volt fent chrome-on egy h264ify nevű bővitmény, az jól elszurta nekem a hd felbontásokat.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#8354) VoidXs válasza rasotamas (#8353) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Már csak a 360p és a 720p h264, nem?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8355) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

A főoldalon nekem egyetlen videó ajánlás sem jelenik meg. Nálatok mi a helyzet? (PC, böngésző)

[ Szerkesztve ]

(#8356) VoidXs válasza Zsoxx (#8355) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Működik, bár elég butítottan, például már nincs ott a "hozzáadás a megnézendő videókhoz" opció egy óra ikonnal, hanem menü alá tették.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8357) Zsoxx válasza VoidXs (#8356) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A lényeg, hogy a bal oldali sávon kívül (feliratkozások, lejátszási listák) az egész képernyő üres. Kb. 1 órája kezdődött. Accountfüggő a dolog, ugyanazzal a böngészővel, másik YT fiókba bejelentkezve már jó.

(#8358) VoidXs válasza Zsoxx (#8357) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Akkor próbáld a cookie-törlést, ha nem vagy bejelentkezve olyan fiókokba, amiknek nem tudod a jelszavát.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8359) Zsoxx válasza VoidXs (#8358) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A cookie is böngészőfüggő. Másik böngészővel is ilyen, ha ott is bejelentkezek ezzel a YT fiókkal. Más accountokkal jó.

(#8360) VoidXs válasza Zsoxx (#8359) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ezesetben csak a várakozás marad, sokszor pár óra, és megjavulnak a hasonló bugok.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8361) smc válasza VoidXs (#8356) üzenetére


smc
addikt

Nálam most olyan, hogy ha fölé viszem az egeret kinagyítja kicsit és ott mutatja alatta a watch latert, meg el is indul a videó hang nélkül.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8362) VoidXs válasza smc (#8361) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nálam nem jut el a kinagyításig, bár lehet, hogy egy addon, pl. AdBlock teszi.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8363) ledgeri válasza smc (#8361) üzenetére


ledgeri
nagyúr

& #8362 VoidXs
Az ha máshol nem, fiókon belül kapcsolható, valamelyik utolsó youtube-os almenü alján. passz hogy hol is pontosan (az talán elérhető be nem lépve is). (hacsak ki nem vették azóta)
Ha ki van kapcsolva, akkor párképes GIF-ként lehet "belenézni" a videóba, ha annál be van ez -passz hogy kitő (feltöltő, vagy yt) függően- kapcsolva

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8364) realist


realist
őstag

Android Youtube alkalmazás kapcsán lenne kérdésem. Adott 2 telefon, mindkettőn android 12, legfrissebb Youtube verzióm ami play áruházból letölthető.
Az egyik esetében van külön gomb a felületen ami 10sec előre/vissza tekerésre ad lehetőséget, a másik telefon esetében pedig nincs (ugyan az a videó, bár ennek nincs jelentősége).
Miért más a felület, lehet ezt valahol szabályozni?

(#8365) VoidXs válasza realist (#8364) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Beállítások, általános, kattintás duplán a kereséshez.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8366) realist válasza VoidXs (#8365) üzenetére


realist
őstag

Ha nem is gomb a felületesen, de így is OK. Kösz! :)

(#8367) VoidXs válasza realist (#8366) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Bocsi, nem jutott el a tudatomig a külön gomb. Az gyártói különlegesség lehet.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8368) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Yt premium családim van(azaz csak lesz, egyenlőre próba hónap)
Olyan gondom lenne, hogy be szeretném venni majd a lányomat is a csomagba,viszont én külföldön élek, ő pedig Magyarországon.
Ez megoldható valami kiskapuval?
Mivel láttam, hogy csak azonos háztartásban lévőket lehet hozzá adni.
Előre is köszi nektek, ha sikerülne, mondanám is le a Spotify-t, szerintem ez is van olyan jó, mármint a yt music(van?Véleményeket meghallgatnék tőletek, gondolom van aki már régebben használja).
Két helyre meg nem szívesen fizetnék, ha nem muszáj, viszont ez a yt reklám mentesség nagyon tetszik.

(#8369) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Helló, kaptam egy ilyen levelet,

"Az egyik fizetési fiókot megszüntették
Az Ön „Google AdSense” azonosítójú Google AdSense fizetési fiókját megszüntették.
Amennyiben egyenlege több, mint 2 000,00 Ft, akkor megszüntetett fizetési fiókjából a végső kifizetést a következő számlázási ciklusban megkapja. Azok a kifizetések, amelyeknek összege kevesebb, mint 2 000,00 Ft, nem lesznek végrehajtva. A(z) Google AdSense szolgáltatáshoz társított további fizetési fiókok nem érintettek.
Köszönettel:
A Google AdSense csapata"

adsense belépve azt irja, hogy fiók állapota nyitott. Más is kapott ilyen levelet?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8370) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az AdSense for YouTube pub- nem egyezik az emailben lévő AdSense-ügyfél-azonosítóval.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8371) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Úgy látom, hogy a YouTube és az Adsense szétválasztása az oka.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8372) Zsoxx válasza VoidXs (#8362) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ma reggelre javult meg a főoldal (#8357)
Egyébként nekem is kinagyítja a videót, pedig van adblockerem (ultimate).

(#8373) ledgeri válasza Zsoxx (#8372) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondom, hogy az youtube beállítás!!!

(L:/dl/upc/2022-10/14/317682_xtupyhhxsev2kbcl_mondom-setting.jpg)(/L)
Kép linkesítve, katt, yt-a belépve!

Na :N !

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8374) #82860288 válasza ledgeri (#8373) üzenetére


#82860288
törölt tag

Közben megnéztem én is ezt az AV1 miatt, amit már párszor beállítottam, de folyton elmászik automatikusra a beállítás. Az miért lehet? Mi okozhat settings reset-et?

Másik kérdés: 2FA-nál folyton usb kulcsot keres, de már megőrülök tőle, mert olyan nincs. Hol lehet átállítani, hogy telós azonosítás legyen az elsődleges?

(#8375) ledgeri válasza #82860288 (#8374) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Google, mivel google, nem engedélyezi a TOTP-t ha(?) tudja, hogy van olyan telefonod amire küldhet push-t, ezáltal is golyamatosan online tatrva téged! Szóval vagy a gyengébb SMS, vagy az erősebb, és akkor már két darabos (1 backupnak, mert nélküle szívás) kulcsszett! (Utóbbit persze a googli is árul...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8376) #82860288 válasza ledgeri (#8375) üzenetére


#82860288
törölt tag

Fantasztikus.
Közben az amazon sticken újra változott a felület, visszatért az, amit pár hete teszteltek, csak kicsit átdolgozott formátumban.

(#8377) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Ez a youtube Shorts roppant idegesítő. Nem az, hogy létezik, hanem egyre több olyan csatorna van, akikre feliratkoztam, és akik egyre több Shorts videót nyomatnak. :W

[ Szerkesztve ]

(#8378) #82860288 válasza Rodzser Mór (#8377) üzenetére


#82860288
törölt tag

Nálam végre eltűnt az amazon sticken is. Ehhez PC-n kellett böngészőben kinyomnom a jobb oldalt lévő X-et. 🤷‍♂️

(#8379) #82860288 válasza #82860288 (#8376) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ahogy látom most a Samsung tévén is ugyanaz lett a felület lejátszás alatt, hát nem örülök neki.
A bal oldali nagy szövegdobozban néha kilóg a dátum, ami nekem nagyon fontos.
😢

(#8380) ledgeri válasza Rodzser Mór (#8377) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kell nyomni a TikTok ellen youtube szinten, így az algoritmus telibe-promózza a shots-ot, így a kreálók ráfanyalodnak, és nyomják maguktól... Az is baj, hogy egyre több infó megy shorts formátumban ki. Most már ott járok, hogy lehet, hogy írok ublock originbe egy filtert, hogy ha véletlen kattintok se lássam.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8381) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Talán meg is van (talált..)
Megnéztem, és a Feliratkozott oldalról leveszi, de adott emberke oldaláról nem... Ha egyebet is veszítek vele, már megérte!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8382) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ugyanonnan van még "upcoming"-ra is

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8383) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nálatok nem változott mostanában a képarány? Nekem minden videónál lett 2 oldalt egy fekete csík, olyan, mintha nem menne 16:9-ben.

Megyen!

(#8384) Rodzser Mór válasza ledgeri (#8382) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ezt hova kell bemásolni?
Sajnos a linkelt oldal nem írja, hogy mi a teendő vele.

(#8385) VoidXs válasza CptAdamica (#8383) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Sokan 2:1-ben töltenek már fel (pl. Linus Tech Tips).

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8386) ledgeri válasza Rodzser Mór (#8384) üzenetére


ledgeri
nagyúr

3 link van összesen, zárójeles egy youtube videó, az mutatja! Egyébként meg ublock origin filter lista.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8387) #82860288 válasza VoidXs (#8385) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ebben mi a jó, vagy mi az előnye ha van?

(#8388) VoidXs válasza #82860288 (#8387) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Azért próbál átállni rá a filmipar is, hogy legyen egy középút a flat (16:9) és a scope (21:9) közt. Ha sikerül, nem kell kétféle monitor/vászon.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8389) #82860288 válasza VoidXs (#8388) üzenetére


#82860288
törölt tag

Áááh, érterm. És miért kell középút, a 16:9 nem volt jó?

(#8390) VoidXs válasza #82860288 (#8389) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A 16:9 volt az első középút (20 évvel a 21:9 után jött, addig csak az volt és a 4:3), de nem irtotta ki a 21:9-et, mert nem volt elég széles. A 2:1-től már ezt remélik. Egy fun fact, hogy az igazi mozis full frame nem 16:9, hanem 17:9, szóval az már majdnem ott van.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8391) #82860288 válasza VoidXs (#8390) üzenetére


#82860288
törölt tag

Jaj. :DDD
17:9 az pl. a 4096x2160?
Árukeresőn összesen 2 db 17:9 monitort találtam milliós árral, de nincs 2:1 arányú.
De akkor ez már eldöntött dolog és haladnak a 2:1 felé? Mert nincsenek még ilyen monitorok és tévék és akkor változni fog a felbontás is? Legalábbis horizontálisan, mert akkor ezek szerint a vertikális lehet nem változik az elnevezések miatt és marad 1080p meg 2160p?

(#8392) ledgeri válasza #82860288 (#8391) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Aztán majd jön megint a LED monitor vs TrueLED monitor marketing hullám mintájára a 4K után a True4K... mert valaki -nagyon okos- elkezdte K-zni azt ami nem kerek K-s... borzalom!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8393) #82860288 válasza ledgeri (#8392) üzenetére


#82860288
törölt tag

Hát, én nem bánom, ha egyszerűsítik a sztenderdeket.
Mondjuk engem sosem vonzott a 21:9, a 16:9-cel nagyon ki vagyok egyezve. Illetve pontosabban mióta érdekel a videószerkesztés és gyakorlom is, azóta látnám előnyét egy ilyen monitornak.
De tartalomfogyasztásra nekem nagyon elég volt a 16:9.
A 2:1 sincs messze tőle, csak akkor tényleg tegyék rendbe ezeket a dolgokat, mert utána már szoftveresen mindegy mekkorában dolgozom vele.

(#8394) FattyDove


FattyDove
őstag

Na emeltek rendesen a Premium árán. Eddig 119 ARS-t fizettem, most Novembertől 329 ARS lesz.

(#8395) vgyuri válasza FattyDove (#8394) üzenetére


vgyuri
őstag

Nekem email alapján a családi csomagot 179 ARS-ről 699 ARS-re emelik (1900 Ft.).

[ Szerkesztve ]

(#8396) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Nekem a törököknél 25,99 TRY-ről 59,99 TRY-re emelnék.

FattyDove:
ez a 329 ARS még vállalhatónak tűnik.
Ide hogy lehet előfizetni? :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8397) fant0mi válasza FattyDove (#8394) üzenetére


fant0mi
addikt

389 ARS-re, nem?

(#8398) KubanitoS válasza fant0mi (#8397) üzenetére


KubanitoS
veterán

De, nekem annyi most.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8399) tobias40


tobias40
veterán

Itt is november 21-től:
179,00 ARS összegről 699,00 ARS összegre emeljük a Premium szolgáltatás családi csomagjának havi díját.

Akkor ennek is vége vagy van másik jó megoldás? ;]

(#8400) FattyDove válasza fant0mi (#8397) üzenetére


FattyDove
őstag

De, csak nem tudok írni vagy olvasni

#8399tobias40: Szerintem arányosan ez így is a legolcsóbb maradt

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.