Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) #82860288


#82860288
törölt tag

Kálvária n+1 rész

Feltöltöttem pár videót.
Volt egy 1080p 60mbps, amiből 1440p-t csináltam, annak jó lett a minősége, élességben messze még az eredetitől, de nem pacás, nem homályos, VP9 lett belőle. Ezen van automata color grading, de kíváncsi voltam az extra szaturációval és sötétséggel mi jön majd ki.

Ezek után meglepő volt a 1080p 100mbps, ami életlen és homályos lett, AVC1.

Volt egy 30mpbs 1080p, amiből szintén csináltam 1440p-t, nem lett rossz, szintén kicsit életlen, de nem pacás, nem homályos.
Davinci-ben volt egy felbontás, 2048x1152, ami éppen hogy 2k, YouTube felismeri, így VP9 lesz belőle, hasonló az eredmény az előzőhöz, méretben is, VP9.

Úgy tűnik tényleg a rosszabb minőséget adja a YT a kezdőknek, még pedig a kisebb fileméret miatt (is) romlik a minőség. De ez borzasztóan unfair, nem elég, hogy kezdő vagy és bénázol még a minőség is rossz lesz. És it nem segít az sem nagyon, hogy több száz mbps a bitrate
Találtam olyan 6 éves videót nagy gyártótól, ahol 1080p van és VP9 és tök jó a minőség.
De már iratkoztam le csatornáról azért, mert olyan szinten rossz volt a minőség, pacás és homályos volt a videó, hogy nézhetetlen volt a tartalom, pedig a pasi nagyon vicces volt.
Ez borzasztóan kontraproduktív így.
Bár az is kérdés, hogy az előzőleg feltöltött 8-9 mbps mókusos meg kutyás videó miért éles, a gameplay meg miért nem? Mi a különbség az élő felvétel és a renderelt videojáték felvétele között?
Mert a leendő csatornám arc nélküli lenne (az arcomat nem bírná el a kamera, szóval) így nehéz lesz felépíteni bármit is, hogy eleve hátrányosan megkülönböztetnek.

Kérdés, hogy ha tudnám 1440p-ben rögzíteni, ahhoz mekkora bitrate kellene, bár azt már nem nagyon bírná a kártyám. Meg meg is kell szerkeszteni a bő órás videókat, lehet ahhoz a mélyhűtőbe kellene tennem a gépet.

Szóval a hiba mindenképpen a YT oldalán van, kérdés, hogy ez kezdő halandó user mit tud ezzel kezdeni, pontosabban hogyan tud ezzel kezdeni valamit?

(#8252) #82860288 válasza #82860288 (#8251) üzenetére


#82860288
törölt tag

+infó: kipróbáltam egy HEVC feltöltést is 1080p-ben, megdöbbentően gyorsan végzett, szinte nem is kellett várnom, hogy megnézzem az anyagot.
H264 alatt fél órát is dolgozott egy pár perces videón, HEVC-vel 2 perc alatt végzett.

(#8253) chungee


chungee
addikt

Napot!

Win10 app store. Mit kell tennem hogy telepíthető legyen :F

(#8254) #82860288 válasza chungee (#8253) üzenetére


#82860288
törölt tag

404-et dob a link és még a vírusirtó is megfogja. :DDD

(#8255) Dluinet válasza chungee (#8253) üzenetére


Dluinet
nagyúr

amit keresel, az itt van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8256) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Apple event video Nektek sem lehet mást választani, mint full hd? (kinézném az apple-búl hogy így quality lockol, bár most csináltam egy mindentörlést FF-ban, szóval lehet, hogy a cache-ből kimaradtak a többiek)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8257) #82860288


#82860288
törölt tag

Az mitől függ, hogy milyen felületet látok / kapok / használok?
Ahhoz már hozzászoktam, hogy a bal oldali sáv random változik akár hetente is.
De pár napja kaptam egy új felületet, ami nem feltétlen működött jól, küldtem is nekik sok feedbacket.
Most visszarakták a régi felületet.
Ami fura, az újat úgy kaptam, hogy töröltem cache-t és adatot az eszközről (Amazon Fire TV Stick 4K Max), és most a régi felület egy restarttal jött vissza.
Lehet benne vagyok valami tesztelő csoportban? Többször volt már ilyen, hogy újabb verziót előbb kaptam, mint mások, de a bal oldali sáv random változását ez nem indokolná.

(#8258) ledgeri válasza #82860288 (#8257) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Lehet hogy benne vagy!

Nekem van egy külön böngészőprofilom csak YT-ra, így másban való aktivitás (annyira :W ) nem módosítja, így pl Cookie-kat/cache sem nagyon törölgettem, viszont a hónapban csináltam, és bejött az "összes elutasítása" opciót tartalmazó süti értesítés, kerek a keresőmező széle, meg 1-2 dolog...Én sűrű változást nem láttam, de itt hallogatom!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8259) #82860288 válasza ledgeri (#8258) üzenetére


#82860288
törölt tag

A full screen alatti vezérlők változtak.
Eddig baloldalon volt / van a csatorna, felirat, like gombok, stb.
Ezek most átkerültek jobbra.
A helyükön van egy elméretezett szövegdoboz, amibe nem fér bele a címzés, de a leírás részt innen meg lehet nyitni, amihez végre nem kellett lefelé tekerni teljesen.
Viszont így meg nem látod a videó mikori dátumú, csak ha megnyitod a szövegdobozt.

Illetve a főoldalon megjelent az ajánlott videók alatt a shorts, ami most változás után is maradt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#8260) #82860288 válasza #82860288 (#8259) üzenetére


#82860288
törölt tag

De ami igazán probléma volt vele az az, hogy minden videó kisebb felbontásban indult el.
1080p videókat 360p-ben futtatta.
1440p videókat néha 720p-ben.
És a 4K is csak 1080p volt.
Persze manuálisan át lehetett állítani, de azt minden egyes videónál kellett.

(#8261) ledgeri válasza #82860288 (#8259) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Most, ezt olvasva jutott eszembe, hogy volt egy hét, amikor a Sub, join, bell trio középen volt a videóhoz képest.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8262) vigyorgó válasza VoidXs (#8210) üzenetére


vigyorgó
tag

Elnézést,közben elfeledkeztem a fórumról egyéb elfoglaltságaim miatt. :B
Pontosan hogyan is kell törölni a korábbi microG fiókokat,hogy be tudjak jelentkezni a youtube vanced-be?

(#8263) VoidXs válasza vigyorgó (#8262) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Android beállítások, és ott fiókok.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8264) vigyorgó válasza VoidXs (#8263) üzenetére


vigyorgó
tag

Ezer köszönet,sokat segítettél! :R :R :R

(#8265) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Hogyan tudom a YT-nak engedélyeztetni a cookie-kat? Amikor töröltem chrome-ban az előzményeket, utána megkérdezte, hogy engedem e és én nem-et kattintottam, de így csupa érdektelen és idegesítő videót hoz be a főoldal, legalább ezek ne legyenek. Csak annyit akarok, hogy kérdezze meg újra.

THX!

(#8266) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Van rá valami bővítmény FF-hez, hogy a Shorts videók rendes videóként töltődjenek be?
Amihez lényegében az url-t kellene átírni.

(#8267) Hege1234 válasza Rodzser Mór (#8266) üzenetére


Hege1234
addikt

csak script-ről tudok ami átalakítja a linket amit te is akarsz, de ha használod magát a shorts tabot akkor azt szétcseszi..
(főoldalról működik)

kelleni fog hozzá valami ami kezeli is a scripteket pl.
tampermonkey

youtube-shorts-redirect

(#8268) ledgeri válasza SunMount3r (#8265) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Töröld újból és engedd! Az is egy cookie, hogy ne legyen követős cookie, mivel ha törölsz mindent, azt elfelejti, azért kérdez rá. De ekkor már meg legyen az, hogy belépsz egy accountba, szerintem... hacsak nem akarsz egy eldobós pakkot.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8269) SunMount3r válasza ledgeri (#8268) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Igen ezt tudtam, hogy akkor újra feldobja, csak e nélkül akartam megoldani, hogy a full history-t megint törölni kelljen. (Account nem játszik, ahol csak lehet nem használom még sima google acc-ot sem, nem szeretem, ha "lehallgat" a weboldal).

(#8270) ledgeri válasza SunMount3r (#8269) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szóval használod, de csak akkor hallgat, mikor van accountod... oké...

Nem kell mindent törölni, csak a sütiket félreolvastam, és nem alaposan válaszoltam (hogy csak azt kell).
Ha nincs dedikált profilod/böngésződ csak erre, akkor gugli befigyel.
Ha nincs minden más, ami nem youtube, blokkolva, akkor a gugli befigyel (lásd google analitics, és gstatic).
Ha tényleg csak a youtube tartalmai kellenek, akkor van megoldás arra, hogy ne te csatlakozz a youtube-hoz közvetlen, há már a "ne kövessenek" is szempont

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8271) Rodzser Mór válasza Hege1234 (#8267) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszi.

(#8272) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Hol tudom megnézni az összes eddig hozzászólásaimat youtube-on?
Tudom hogy van ilyen fül,de most nem találom. :U

(#8273) VoidXs válasza ToBeY (#8272) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

[link]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8274) ledgeri válasza VoidXs (#8273) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez nem az összes, csak a legutóbbi 1000 (vagy valami lecsapott)... Legalábbis nekem nem töltött régebbieket, mint ~2015, pedig előtte is voltam aktív kommentelő.
Talán ez onnantól számolódik, mikor már megint nem kellett Google+ a kommentképességhez., passz, hogy annak is mikor lett vége.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8275) VoidXs válasza ledgeri (#8274) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Minden historyra van felső korlát, megtekintésekre is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8276) ledgeri válasza VoidXs (#8275) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez megjelenítés limitált, dátum limitált, vagy összdarabszám limitált? Hátha tudod...
Csak annyi, hogy az utolsó X darabot látjuk, de az összes számon tartott, ha törölünk, régebbiek is látszódnak, vagy
X időablakot látunk vissza (bár ezt írva már biztos nem), vagy
van egy cache, amibe ~1000 fér, de 1 törlésekor (és új nem írásakor) már csak 999 van benne?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8277) VoidXs válasza ledgeri (#8276) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Összdarabszám, és szerintem a régiek már nem látszanak. Valószínűleg cache, egy mély keresés gyilkos lenne egy ekkora platformon.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8278) ledgeri válasza VoidXs (#8277) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mini-takeout-ként én elfogadnám egy órás átfutással vagy valami mindkét oldalon elfogadhatóként....

Infóért köszönet! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8279) perempe


perempe
addikt

melyek a legpihentebb csatornák?
tiny food -> miniature cooking, the tiny foods, tiny cakes
crazy hidraulic press
King Of Dams KMCandBT

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8280) ledgeri válasza perempe (#8279) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Superwog1

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8281) perempe válasza ledgeri (#8280) üzenetére


perempe
addikt

Nem ismertem, kettőt megnéztem.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8282) perempe


perempe
addikt

Más nem ajánl? Lehet bármilyen téma!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8283) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hova tűnhet bizonyos elemek ublock általi blokkolása mellett feltöltött videó, ami nincs a feltöltött videóim listájában, de 5 órán át vígan áramlott felfelé 22 gigája?

(volt már ilyen) Alapból csak azok az elemek vannak engedéjezve, amik a videó nézéshez kellenek, a studió felület több dolgot kíván. Alapból nem engedi feltölteni a videót, ha ezek nem elérhetőek blokkolás miatt, viszont engedélyezés és egy lap frissítés után működnek. Most (nem elsőre) félig gyanús volt, hogy még töltött az oldal, mikor a feltöltési ablakba húztam a videókat, és a feltöltés elindult (külső progival nézve). 5 perce állt le, de nincs a liatában. Én hibám, nem arról van szó... De hol lehet most az én videóm :DD ?????

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8284) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

"Reklámmentes YouTube és YouTube Music a Samsung Galaxy eszközöddel"

Most ezzel hírdeti magát a Youtube, hogy 4 hónapig ingyen van a prémium.
Vajon ez iphone eszközzel is működhet, ha gépen végzem el az előfizetést?

(#8285) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nálatok megy?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8286) VoidXs válasza GoodSpeed (#8285) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Gond nélkül.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8287) GoodSpeed válasza VoidXs (#8286) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem ezt írja, de csak az egyik gépen, pont a fő gépemen :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8288) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#8287) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A Malwarebytes Premium okozza...

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8289) Gubek-Einste válasza rumos XIII (#8284) üzenetére

Az előfizetés nem eszközhöz kötődik, hanem fiókhoz, bármilyen eszközön használható a Premium.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8290) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Helló!

Ha klasszikus (Mozart, Vivaldi stb) zenét tennék egy videómba zenének, akkor azért zörög a jutúb a jogdíj miatt?

Ha pl. X Orchestra játsza az adott klasszikus művet és az jogdíjas, mivel az X Orchestra játsza, hogyan tudják bizonyítani, hogy nem egy másik zenekar játsza? Mivel elméletileg nem lehet eltérés. Hangzásban persze lehet, a rögzítés, akkusztikából adódóan.

Vagy másfelöl kérdezve:
Használhatok klasszikus zenét ingyen a videómhoz, hogy ne tiltson a jutúb és ne is kelljen jogdíjat fizetnem?

Ha esetleg tudjátok és megírjátok a módjat a klasszikus zene ingyenes felhasználásához, azt köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#8291) Out válasza Rodzser Mór (#8290) üzenetére


Out
addikt

A Youtube hangkönyvtár használatát javaslom.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8292) Rodzser Mór válasza Out (#8291) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Oké, köszi. Egyelőre azt nem ismerem. De valószínű az lesz a megoldás.

---

Gyorsan ránéztem. Hát Vivaldi nincs. Mozart 1 db van, Liszt 1 db van.
Azt hiszem, más megoldást kell találnom.

[ Szerkesztve ]

(#8293) #82860288 válasza Rodzser Mór (#8292) üzenetére


#82860288
törölt tag

Studioban a bal oldalsó menüben a legalsó menüpont.
Van filter is és ezeket tuti lehet használni a videókban.

(#8294) Rodzser Mór válasza #82860288 (#8293) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Igen, ott a "Hangtár"-ban néztem.

(#8295) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

A csatornák listája, melyekre feliratkoztam, már nem ABC sorrendben jelenik meg. Nálatok is így van?

(#8296) VoidXs válasza Zsoxx (#8295) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nálam gépen és mobilon is ABC.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8297) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

A feliratkozott csatornák betöltött lista oldalán vannak olyan videók, amik még nincsenek feltöltve, nem megtekinthetők. De már az indexképük ki van téve azzal a megjegyzéssel, hogy: KÖZELGŐ. És majd valamikor lesz. És alatta egy gomb, hogy ÉRTESÍTÉST KÉREK.

Ez a promóció engem rohadtul nem érdekel, de nemcsak nem érdek, hanem zavar, idegesít. Ha kint van a videó, majd megnézem.

Miért vannak kint ezek a közelgő videókra való felhívások? El lehet tüntetni a listából, hogy majd csak akkor jelenjen meg, ha tényleg megnézhető?

(#8298) bela30


bela30
csendes tag

Sziasztok! Valószínűleg megint olyat kérek ill. kérdezek ami nem létezik, de azért csak megpróbálom: tudtok-e valami biztos módszert, pl. egy weboldal formájában, ahova hogy ha beteszek egy mostanra törölt vagy priváttá tett youtube videó linkjét akkor közli az előadót és a szám címét?

Tudjátok van pár zenei playlistem a youtubeon és legalábbis számomra kevés bosszantóbb dolog van annál amint amikor egy ilyen playlistben egy videó helyén már csak annyit látok pl. hogy Törölt videó, hiszen ti is tudjátok még ha meg is nyitsz egy ilyen linket a youtube már semmiféle infóval nem szolgál hogy milyen zene volt rajta.

És higgyétek el, amikor egy-egy ilyen törölt videónál mégis ki akarom deríteni hogy mégis mi volt az vannak rá praktikáim, első körben pl. már sokszor a googleon is ki lehet deríteni, mert bead mondjuk egy olyan weboldalt amelyben volt hivatkozás a számra. De sokszor a yandex is segít. Meg az archive.org is. De egyik sem mindig :-( Ezért is volna jó valami még tutibb, még biztosabb módszer, már ha persze egyáltalán van tehát.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#8299) VoidXs válasza bela30 (#8298) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az archive.org-ot ajánlottam volna, de ha az nem találja meg, akkor sajnos semmi.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8300) ledgeri válasza Rodzser Mór (#8297) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Youtube beépített promója. Ha te feltöltesz egy videót te is be tudod állítani premierje idejét, ami a listában így fog megjelenni. Ha úgy vesszük akkor az adott feltöltő akin múlik, hogy használja-e a youtube adta lehetőségeket. A feltöltő nézettséget akar, a youtube pedig reklám látogatottságot... Ha 2-3 nappal előtte nyomva van már hogy ÚÚÚ JÖN, akkor megkapják amit szeretnének. Te meg kerülgetheted az egészet.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.