Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) WhiteWalker válasza pohár (#8700) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"rohadt drága" mármint az ~1800ft ? Amihez megkapod a YT Musicot is... Ne már :D

(#8702) tobias40 válasza pohár (#8700) üzenetére


tobias40
veterán

Indiai vpn nem nagyon van,a török premium mennyibe került?

(#8703) oszy válasza pohár (#8700) üzenetére


oszy
veterán

Bizony drága. Elő sem fizetnék rá. :) De azért ezek az árkülönbségek nagyon durvák...
VPN+Török ;]

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8704) Sonja


Sonja
veterán

Én Androidon a NewPipe-ot használom. Hátha másnak is hasznos lesz. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8705) tomazin válasza Sonja (#8704) üzenetére


tomazin
veterán

En ezt meg vanced elott talaltam, de nem lehettett elrejteni teljesen, yt ajanlasok nem voltak, ha rovid szamok voltak akkor nem ugrott magatol egy masik ajanlottra. Azota jobb a helyzet vele?

(#8706) Sonja válasza tomazin (#8705) üzenetére


Sonja
veterán

Ezeket nem tudom, mert én csak a feliratkozásaimat nézem vele, reklámmentesen. :K :BSzedd le, és próbáld ki. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8707) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Adott egy youtube fiók, amihez tartozó e-mail megszűnt. Jelszót tudom, de ugye a kódot az e-mailre küldik. Tudok valamit tenni?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8708) ledgeri válasza tylerddd (#8707) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az adott google fiók amihez tartozik él-e még? Emellett milyen szinten csatlakozik hozzá (főfiók, vagy brand account?) Volt-e a google fiókoz más is csatolva valaha (telefon, telefon szám?)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8709) Anulu79 válasza tylerddd (#8707) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem lehet újra megcsinálni azt az email címet?

(#8710) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok,

Akik VPN-nel fizetnek elő, azoknak hogy sikerült? Eddig az argentin volt előfizetve, de megszűnt a lehetőség, mert csak eredeti argentin bankkártyával engedi a youtube...
Próbáltam törökre, vagy indiai-ra, de ott meg ha használom a vpn-t, akkor nem tölti be az oldalt, csak egy nagy fehér lap és nem enged előfizetni...próbáltam mobilról, ott meg azt írja, hogy pl. törökben nem lehetséges prémiumra előfizetni... :F

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#8711) oszy válasza dvtkfan (#8710) üzenetére


oszy
veterán

Pedig nekem Török van. Igaz múlt hónapban csináltam, nem most.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8712) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ma reggel besokalltam, mit ajánlotok ingyenes, erőforráskímélő hirdetésblokkolásra ANDROIDON? (nem rootolt teló).

Nem vagyok a szerzők ellen, de ha 8 hulladék 2 hasznos kombóból kell 0 szabadidő mellett levadászni a használható tartalmat, akkor köszi, de én kérek órabért a család+meló mellett igencsak drága perceim elb.szásáért :((( . A 2-3 évvel ezelőtti színvonal ok, de hogy videónként kötelező legyen egész perces értelmetlen sz.rokat végignézni, az totál nonszensz.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8713) t72killer válasza t72killer (#8712) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kieg: nekem az is bőven jó, ha 480p-ben jön át a trágyátlanított verzió, infókra vadászok, sokszor még a szöveg is elég lenne.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8714) cotag


cotag
senior tag

Sziasztok.
Azt szeretném megkérdezni, hogy miért van az, ha pl India, orosz, bolgár videókat nézek Androidos telefonon a youtube alkalmazásban és szeretném elolvasni a hozzászólásokat, akkor van lehetőség a hozzászólások fordítására. Ki is írja, hogy a Google translate segítségével teszi. Viszont az angol nyelven írt hozzászólásoknál ezt az opciót soha nem dobja fel. Ez miért van, és mit lehetne kezdeni vele???
A képen látható hogy az angol hozzászólásoknál nem ajánlja fel a fordítást, más nyelven viszont igen....

(#8715) Gézengúz válasza t72killer (#8713) üzenetére


Gézengúz
addikt

Newpipe. Ha Yt-ról van szó.
És Blokada 4.15 ha egyéb alkalmazásokról.

[ Szerkesztve ]

(#8716) t72killer válasza Gézengúz (#8715) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R ránézek. Tleg semmi rossz szándék, de lassan úgy néz ki a "szolgáltatás", mint egy felugróablakos warezp0rnó oldal.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8717) WhiteWalker válasza t72killer (#8712) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kb 1800ft a reklám mentes YT havonta. Olcsóbb mint egy bigmac :D , amihez megkapod a YT Musicot is.
Megéri még mindig sz@rakodni vele? :U

[ Szerkesztve ]

(#8718) ledgeri válasza WhiteWalker (#8717) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...nekem kevesebb probléma felrakni egy blokkolót, mint egyszer beállítani az előfizut... Kinek mi...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8719) WhiteWalker válasza ledgeri (#8718) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Átjött a lényeg. :U

(#8720) t72killer válasza ledgeri (#8718) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1.
#8719: igen lényeg. Mert az előfizukat le kell mondani, ha már idejüket múlták, stb. És igen, "csak" ezernyóccá' (nekem nálunk több rémlik, de mind1), de az életben simán száz bizbszra mondják, hogy á, "csak" 1-2eFt egy hónapban, mit sóherkodsz? Ok, 1-200e szumma már tétel. És ha befizetek valamire, az pl adblockos vpn lesz, az legalább másra is jó - és az is simán kijön havi 'ezernyóccázból.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8721) oszy válasza t72killer (#8720) üzenetére


oszy
veterán

VPN-el kb. 6000.- egy évre a yt.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8722) ledgeri válasza t72killer (#8720) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor legyen nextDNS (is), és mintha ublockod lenne bármiden amin lehet DNS-t beállítani :R

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8723) WhiteWalker válasza t72killer (#8720) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tebyleg az a probléma hogy le kell mondani ha már nem kell? :U
Ez már annyira olcsó, hogy szinte ingyen van és ez a konstrukció sem jó. :U

Ne értsd félre nem akarok beléd állni , vagy vitát kezdeni , csak ezt a fajta gondolkodást nem tudom megérteni.

Állandó b@szkodas , kicselezni a YT-t , hogy reklám mentes legyen , aztán mire a YT kitalál valami újat , és kezdődik elölről az egész.
Majd el lehet mondani , hogy fogtam ~1800ft-t.:U Én már kinőttem ebből...

(#8724) ledgeri válasza WhiteWalker (#8723) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak kérdem, hogy annak a különbsége sem érthető, hogy aközött hogy
Fizetek valamiért, konkétan azért a dologért
és a
Fizetek azért, hogy egy dolog ne legyen megszakítva, hígitva, zargatva, feltöltve olyannal ami nem érdekel, nem tartozik hozzá
között van különbség?

Ha az lenne az egész alapja, hogy van egy superchat féle rendszer, és ha elköltesz 1800 forintnyit ilyenekben, akkor megkapod a reklámmnetességet a jövő hónapra, akkor azt mondom, ok, van az a pár csatorna akin elgondolkodnék. Sőt ha pl hetente kapnék egy összesítőt, hogy ezeket néztem, összevetve melyik érdemli meg az elköltendő keretem X %-át, az is teljesen más világ lenne...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8725) t72killer válasza WhiteWalker (#8723) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Gondolkodás": családi (2 gyereket 2felé hordani) + megőrülőfélben lévő munkahelyi agymenések és egy ránkszakadó házfelújítás mellett az ember toleranciája a folyamatosan növelt adagú szivatásokkal szemben 0=0.000.
Egy biztos: semmire sem a "prémium előfizu" a megoldás, mert akkor pár kör után azt látod, hogy 96féle prémiumot fizetsz, a "szolgáltató" meg egy idő után kitalálja, h a prémium pénz se elég neki. Én a tartós megoldásokat szeretem, nem "bérelni az életet".

#8724: én azt nem értem, hogy amiért tavaly elég volt 10sec reklámidőt "fizetni", az miért lett idénre 2perc, azaz 10x annyi? Alapból k.rvára elegem van abból, hogy a gyerekkajától az autóig minden sz.rért többet kell dolgozni, de még az ember szabadidejéből is többet akarnak.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8726) Anulu79 válasza WhiteWalker (#8723) üzenetére


Anulu79
addikt

Rendes választ soha senki nem fog kapni a kérdésedre, hogy miért "egyszerűbb" mókolni valamivel mint kifozetni ezt a tenyleg nem magas összeget. De a többségnek ugye cigire, piára, legújabb telefonra meg ki tudja mire van lé de az ilyenre meg sajnálva van. Ennél már csak az a jobb amikor azt mondja valaki, hogy nem fizeteke elő mert rohadjon meg xy szolgáltató meg utálva van de azért mókolva meg használva van a "utált" szolgáltató. :DDD Nem célzok itt senkire mielőtt jönnének a lázadások. :DD

(#8727) WhiteWalker válasza t72killer (#8725) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Gondolkodás": családi (2 gyereket 2felé hordani) + megőrülőfélben lévő munkahelyi agymenések és egy ránkszakadó házfelújítás mellett az ember toleranciája a folyamatosan növelt adagú szivatásokkal szemben 0=0.000."

Te még fokozod azzal , hogy b@szakodsz valami VPN-nel stb... :DDD
Megoldod "okosba" .Ezzel felteszed a koronát erre az egészre :DDD

Én nem fizetek elő "96" prémium szolgáltatóhoz , konkrétan van ez , meg egy Playstation+ előfizetésem. Ennyi.
A film streaming szolgáltatók nem érdekelnek , mivel időm sincs nézni , volt Netflix előfizetésem , de lemondtam az előző indok miatt.

Anulu79: +1 :R

[ Szerkesztve ]

(#8728) Wa2x_


Wa2x_
veterán

MIért nem pufferel laptopon a yt? TV-n semmi probléma sincs, laptopon nem tudok végignézni egy FHD 10-es percet videót sem, mert leáll a puffer... Net hibátlan. :F :W

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8729) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, Az Aws - lelket vennék c. dalát vágtam be az egyik 4k/60fps video alá, de szerzői jogi követelés miatt le van tiltva a videó.
Holott a youtube-on sok masik homemade videó ugyanezzel a trackel van fenn?

Most tudok valamit tenni hogy az én videóm is elérhető legyen a youtube-on?

Milyen másik felületre tudnám feltolteni a 4k/60fps tulajdonságú videót a Vimeon kívűl?

(#8730) oszy válasza lionshamlet (#8729) üzenetére


oszy
veterán

Az nem lehet, hogy ők (a zenekar) adjanak hozzá jogot? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8731) Anulu79 válasza lionshamlet (#8729) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha jól tudom akkor 30 mp hosszúságig lehet használni a szerzői joggal rendelkező "hangokat".

(#8732) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Milyen oldalt/alternatívát ajánlotok youtube helyett?
4k/60fps video online megtekintesehez kellene.

[ Szerkesztve ]

(#8733) VoidXs válasza Anulu79 (#8731) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nincs így, szinte bármilyen rövid szeletért is járhat követelés, ha nem méltányos a használat.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8734) Anulu79 válasza VoidXs (#8733) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt nem tudtam. De mi számít vajon méltányos hasznalatnak?

(#8735) VoidXs válasza Anulu79 (#8734) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Paródia, saját remix, oktatási cél, stb. Ha nem 1:1-ben az eredetit használod.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8736) Anulu79 válasza VoidXs (#8735) üzenetére


Anulu79
addikt

Próbálom megjegyezni. :R :)

(#8737) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Helló!

A feltöltött videónál mennyi időn belül jelez a youtube, hogy szerzői jog alá esik a videóban hallható zene?

És akkor is figyeli a YT a zenét, ha csak privátra van állítva a videó?

(#8738) Anulu79 válasza Rodzser Mór (#8737) üzenetére


Anulu79
addikt

Jelezni szerintem akkor jelezz, hogy ha már végzett a feldolgozással.

(#8739) Out válasza Rodzser Mór (#8737) üzenetére


Out
addikt

Akkor is figyeli, ha privát a videó.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8740) Rodzser Mór válasza Anulu79 (#8738) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Oks! Köszi a válaszokat.

Klasszikus zenét szeretnék 20-30 perc hosszan, kíváncsi vagyok, azt kifogásolja-e.

(#8741) VoidXs válasza Rodzser Mór (#8740) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Klasszikus zenék jogvédelme felett már eljárt az idő rég. Arra figyelj, hogy híresebb orchestral verziók valami fura oknál fogva már a zenekarok tulajdonai, miközben semmit nem változtattak a kottán, és mint ilyenek, ContentID védelmet kapnak. Legtöbb esetben egyébként a feltöltési folyamat végén már tudod, hogy volt-e jogvédett hang a videódban, van az ellenőrzésnek egy füle.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8742) StLui válasza VoidXs (#8741) üzenetére


StLui
veterán

Kedvencem az volt, amikor 12 éves gyerekem klarinétozását felvettem az iskolai előadáson, 2 éve tanult akkor, és korlátozta a YT :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8743) VoidXs válasza StLui (#8742) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ebből szép balhé lett, amikor megoldották, hogy az éneklést is detektálja. Volt egy hatalmas közösség mögötte, talán me singing volt a neve, egyik napról a másikra tűnt el.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8744) Rodzser Mór válasza VoidXs (#8741) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Oké, köszi.
Viszont ha egy zenekar játszik egy klasszikus művet és a youtube-ra felteszi, nincs is hozzá képi anyag egyébként csak pl az eredeti szerző fényképe vagy a róla készült festmény vagy valami más... szóval ilyen esetben is látom a yt leírásban - amit a publikáló ír oda - hogy copyright és hasonlók.

(#8745) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Ez a nyomorult yt Shorts egyre jobban elterjed. A Feliratkozások fülön belül egyre többet látok shorts-os feltöltéseket. Szerintem már súrolja az 50%-ot. BROÁF!

(#8746) VoidXs válasza Rodzser Mór (#8745) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Böngészőben ki lehet kapcsolni a feliratozások új videói közül.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8747) User_2 válasza VoidXs (#8746) üzenetére


User_2
tag

ez engem is érdekelne, hogy lehet kikapcsoolni?
PC-n vagy telefonon?

(#8748) VoidXs válasza User_2 (#8747) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

PC-n, van egy ilyen opció a három pontos menüben.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8749) ledgeri válasza Rodzser Mór (#8745) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Fenti, vagy van rá ublock origin recept.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8750) StLui válasza VoidXs (#8748) üzenetére


StLui
veterán

El nem tudom képzelni mire gondolsz :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.