Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) VoidXs válasza villamos (#8950) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nekem nincs is ott a magyar nyelv az automatikus fordítás lehetőségei közt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8952) villamos válasza VoidXs (#8951) üzenetére


villamos
őstag

Ha más nyelvet választok, akkor sem működik.
firefox, chrome, opera -nem megy
másik profillal -nem megy
másik gép -nem megy
próbáltam sütit törölni -nem megy
hirdetésblokkoló kikapcsolás után -nem megy
Teljesen mindegy melyik videót nézek, mindegy láttam e vagy sem, korábban megtekintett (és akkor működő) videók alatt sem megy...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#8953) Dluinet válasza villamos (#8952) üzenetére


Dluinet
nagyúr

YouTube előfizetéssel működik.
Valószínűleg nagyobb terhelés esetén az ingyenes felhasználóktól erőforrást vonnak el.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8954) Lalee válasza Dluinet (#8953) üzenetére


Lalee
aktív tag

Nekem van előfizetésem és mégsem működik. Pont most raktam fel a Chrome böngészőt és azon sem megy a magyar felirat. Évek óta használom ezt a funkciót.

(#8955) villamos


villamos
őstag

Néhány véletlenszerű videónál furcsa mód működik. Százból talán egy. Nem kötődik a videó alkotójához, vagy a felvétel időpontjához sem.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#8956) Lalee válasza villamos (#8955) üzenetére


Lalee
aktív tag

Nemrég vettem észre én is, mert naponta használtam. Már háromféle böngészőm van, de hiába.

(#8957) hiperFizikus válasza villamos (#8950) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Én is sokat vacakoltam emiatt, de már semmi gondom:
, ennek az az oka, hogy a szerver lassú, ezért az egér mutatót addig nem szabad elmozdítani a "magyarul" felett, amíg aktívvá nem válik a magyar felirat ! Ez eltart olyan 10-40 másodpercig is .
;)

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#8958) villamos válasza hiperFizikus (#8957) üzenetére


villamos
őstag

??? :F
Abban a pillanatban, ahogy rákkattintok, a felirat eltűnik...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#8959) Nwis86 válasza villamos (#8952) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Nálam is pontosan ugyanez a helyzet és én is végig csináltam ezeket a lepéseket, én még Edge és Brave böngészőbe is megnéztem, de semmi, pedig napi szinten használtam a fordítás funkciót, szóval nagyon kéne, most így már napok óta csak gyülemlik a sok megnézendő videó, majd ha jó lesz nézhetek meg egyszere 100 videót :D

Amúgy mobil app-ba már vagy 1 éve nem működik, pedig régen ott is volt, onnan konkrétan kivették a funkciót, csak nem értem miért :(

(#8960) villamos


villamos
őstag

Talátam egy félmegoldást, ez egy kiegészítő chrome -hoz:
Video cc translator
(A megjelenő feliratot egérrel meg lehet fogni, és át lehet helyezni.)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#8961) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sziasztok!

Tud most valaki olcsóbb youtube premium megoldást? Évekig az indiai megoldást használtam, de nem tudok egy ideje fizetni se revolut, se wise se saját kártyámmal vpnes megoldással.Van most valami működő megoldás?

DokY | www.zsolti.hu

(#8962) Doky1988


Doky1988
senior tag

Egy ilyen leírást találtam: [link]

Csak ugye hiába a VPN, nekem van osztott IPVanish accountom is, valami 3 dollár volt 1 évre, persze szürkepiacon.. ;) De akkor se enged se Wiseal, se Revoluttal fizetni, ha beállítok egy random török vagy indiai számlázási címet YouTubeon az adott VPNt használva..

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#8963) Lalee


Lalee
aktív tag

Úgy vettem észre, hogy megjavult az automatikus fordítás. Legalábbis amiket néztem tegnap, mindnél ment a magyarra fordítás.

(#8964) Pufi9


Pufi9
csendes tag

Hali. Kommenteknél a fordítás hogyan érhető el (pirossal be karikázott) mert nem minden kommentnél van.

(#8966) Pufi9


Pufi9
csendes tag

Ide képet hogyan tudok feltölteni? Nem akar összejönni.

(#8967) VoidXs válasza Pufi9 (#8966) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Képfeltöltés, tallózás, feltöltés, és a kép vagy link gombok egyike beszúrja.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8968) Pufi9


Pufi9
csendes tag

(#8969) Pufi9 válasza VoidXs (#8967) üzenetére


Pufi9
csendes tag

Köszi

(#8970) Rodzser Mór válasza Pufi9 (#8968) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Én úgy vettem észre, hogy angol nyelvről nem ajánlja fel a fordítást. De ez sem 100%-ig igaz, mert van amikor angol nyelvhez is van.

(#8971) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A feltöltés el sem indul. Azt írja várakozás, 10 órája. 3-4x lett újra megprobálva.
MobilNet és wifi is jó.

[ Szerkesztve ]

(#8972) rushty


rushty
senior tag

Halott

Revolut meghívó pü-ben

(#8973) rushty válasza rushty (#8972) üzenetére


rushty
senior tag

Megint? Nem toltodnek be a videók teljesen.

Revolut meghívó pü-ben

(#8974) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Youtubon esetében egy ideje már működik, hogy automatikus felirat a legtöbb nyelvhez, s automatikus fordíáts magyar nyelvre.

Valahogy rá lehet bírni az appot mobilon is erre? Ott sajnos nekem ez még nem aktív.

Köszi előre is a válasz! :R

[ Szerkesztve ]

(#8975) rushty válasza rushty (#8973) üzenetére


rushty
senior tag

Kliens user egyedi

Revolut meghívó pü-ben

(#8976) flash-


flash-
veterán

sziasztok

főleg vicces magyar youtu.be csatornánkat tudtok nekem ajánlani?

Ezenkívül ajánlhatok mindenképp jó érdekes témájú csatornákat is
köszönöm 🙂

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8977) Rodzser Mór válasza flash- (#8976) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Szia!
Viccesnek pl. a Dumaszínházasok. A saját neveik a yt csatorna neve (pl. Hadházy, Bödőcs, Kiss, Somogyi, Aranyosi, Dombóvári stb.) Legtöbbször persze az van oda feltöltve, ami már lement az RTL-en vagy Comedy Centrálon.

Érdekes alatt nem tudom, mit értesz. Az sok minden lehet, ismeretterjesztő, utazós, technikai, csináldmagad, misztikumos stb. tematikájú.

(#8978) flash- válasza Rodzser Mór (#8977) üzenetére


flash-
veterán

köszönöm ilyen youtuberekre gondoltam

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8979) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

YouTube Music-al van problémám. Néhány hete azt vettem észre, hogy amikor az autóba beülök mindig elindítja, akkor is ha előtte nem hallgattam. Az auto hozzá van kapcsolva BT-n keresztül, de a fej nem tud Android Auto-t. Az AA-ban kikapcsoltam a zene folytatást, az alkalmazáson belül is kikapcsoltam. Az alkalmazás törtlésén kívül bármilyen megoldás a fent leírtakra?

(#8980) forum_user


forum_user
tag

(#8981) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Valamit beállítottak a reklám blokkolóra, mert hiába a blokkoló, két zene között a listában nálam beadja a prémium reklámjukat. :((

(#8982) ledgeri válasza Mikiller (#8981) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha filteres a blokkolód a filtert is, alapból meg a blokkolódat frissítsd!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8983) Mikiller válasza ledgeri (#8982) üzenetére


Mikiller
aktív tag

uBlock origint használok és azt írja nincs frissítés. Mire gondolsz filter alatt? Vagyis azt, hogy tudom külön frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#8984) ledgeri válasza Mikiller (#8983) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ublock ikonra bal klikk, more more, amígnem látszódik a fogaskerék arra katt, új fülön filterlists, majd purge all caches, majd update now.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8985) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!

YouTube lejátszási listák letöltésére eddig Snaptube-t használtam. Pár hónap kihagyás után tegnap szeretem volna letölteni egyet újra, de a Snaptube nem töltötte le. Aztán próbáltam egy másik alkalmazással, ami kiírta, hogy a letöltést a YouTube nem engedélyezi.

Gondolom ez egy új "okosság". A webes letöltőkön le lehet még tölteni, de ott egyesével kellene megadni az url-t, ami egy akár több száz lejátszási lista esetén nem igazán oké. Én nem videó hanem MP3 formátumban szeretnék letölteni.
Tud valaki valamit ajánlani a Snaptube helyett? :R

(#8986) Mikiller válasza ledgeri (#8984) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Köszi!
Ez úgy néz ki, hogy bevált, mert eddig nem jött elő a prémium reklám. :)

(#8987) RozvM válasza dlaj (#8985) üzenetére


RozvM
csendes tag

(#8988) Phülöp


Phülöp
addikt

youtube nem kicsit szopat

Apple tv-n akarok bejelentkezni:
- bepötyögöm a felhasználónév/jelszót (nincs kopipészt)
- azt mondja, erősítsem meg egy másik készüléken
- telefonba beírom a linket, amit a tv-n látok, ugyanoda egy jelszót is (nincs kopipészt)
- telefon kérdezi, hogy melyik felhasználó (na b.zdmeg, melyik)
- telefonba bepötyögöm a felhasználónév/jelszót
- telefon kéri, hogy igazoljam, hogy én vagyok én, pl. küldenek üzenetet a telefonomra (mutatja a számomat)
- rányomok, kéri, hogy adjam meg a telefonszámomat
és akkor itt adtam fel, meguntam

és igen, ez a felhasználó csakis és kizárólag azért fizet prémiumot, hogy ne kelljen a nagy tévén és nagyzenén üvöltő reklámokat néznie, és csakis ezen a készüléken használjuk
androidon revanced megoldja, be se vagyok jelentkezve, nem is akarok

köszönöm, hogy elmondhattam

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8989) Phülöp válasza Phülöp (#8988) üzenetére


Phülöp
addikt

közben leültem a PC elé, látok egy levelet: valaki megpróbált bejelentkezni a youtube fiókomba, jujmostmilesz
szerencsére link van, ahol elvileg le tudom igazolni, hogy én voltam

- bepötyögöm a felhasználónév/jelszót
- weboldal kéri, hogy igazoljam, hogy én vagyok én, pl. küldenek üzenetet a telefonomra (mutatja a számomat)
- rányomok, kéri, hogy adjam meg a telefonszámomat
- az SMS-ben kapott kódot beírom a webes felületen
- és hurrá, be vagyok jelentkezve!

(persze csak a PC-n, az Apple TV-n még mindig nem :U )

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8990) ledgeri válasza Phülöp (#8988) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8991) Localmatador


Localmatador
tag

Sziasztok, Youtube premium családi csomaggal szenvedek.
Létrehoztam a családi csoportot magam alatt, fizetési mód stb beálítva. Előtte szépen még a lakcímeket is beálítottam azonosra az account-oknál, hátha csekkolja a rendszer. Kiküldtem a meghívókat, a családtagok szépen vissza is igazolták. PC-n csináltam mindent, nem telefonon.

A gond az, hogy csak az én fiókom kapott premium jogosságot. Látom ugyan, hogy meddig tart a próbaidőszak, és mind az 5 tagot a családban magamhoz rendelve, de a tagok fiókja maradt a régi ingyenes. PC-n és az összes androidos telefonunkon, plusz a TV-n amin a legjobban hiányzik a reklámmentesség, ugyanezt látom sajnos.

Van valami átfutási idő a google-nál, amíg érvénybe lép, vagy mi a fene van ilyenkor? Van tippetek?

Köszi előre is

(#8992) dlaj válasza RozvM (#8987) üzenetére


dlaj
őstag

:R köszönöm

(#8993) tomazin


tomazin
veterán

(#8994) tomazin válasza tomazin (#8993) üzenetére


tomazin
veterán

Bocsanat elrontottam a linket, ez lesz a jo.

(#8995) StLui válasza tomazin (#8994) üzenetére


StLui
veterán

Ez mi?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8996) tomazin válasza StLui (#8995) üzenetére


tomazin
veterán

Vanced helyett van, de direktben nem tudod az appot letolteni, csak a yt appot tudod patchelni (ami nem sikerul mindenkinek). Amik vannak oldalak ahonnan le tudod tolteni azokkal malwaret is kapsz valoszinuleg.

(#8997) Hege1234


Hege1234
addikt

én úgy tudom a revanced-hez ez az eredeti mióta a hivatalos csapat abbahagyta

telegram:
https://t.me/ReVanced_MMT

github:
https://kazimmt.github.io/RVX-Features/

(#8998) creed33 válasza tomazin (#8994) üzenetére


creed33
aktív tag

Szia!
Épp be akartam írni hogy a korábban telepített Revanced 1-2 napja meghibásodott ,mert röviddel a lejátszás elindítása után megállnak a videók. Nagyon szépen köszönöm hogy megosztottad a letöltő linket! :R Ráadásul ez egyből telepíthető, nem kell vele mojolni mint a korábbi revanced apk- val kellett hogy telepíthessem. ;)

(#8999) tomazin válasza Hege1234 (#8997) üzenetére


tomazin
veterán

Github az egyeduli oldaluk, minden mas nem az ovek. Mikor a multkor kinlodtam vele, akkor olvastam ezt,h csak innen szedjem le es csinaljam meg magamnak a patchelest.
Lehet, hogy a tobbi oldalon is annyit csinalnak,h megpatchelik a yt appot es kesz, de mivel onnan leszedni nem ajanlott es nekem a telefonom meg is csinalja a patchelest, igy ez egy biztonsagosabb ut.
En tovabbra is azt ajanlom mindenkinek,h maganak csinalja meg.
(Btw ez az mmt azt se tudom mi)

Creed33: nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#9000) Hege1234 válasza tomazin (#8999) üzenetére


Hege1234
addikt

MMT az a nevük
(compiled by MMT)

a plusz funkciók, beállítások amiket beletettek:
yt music
yt

a telegram-on amúgy ezt írják:
ReVanced Apps | compiled by MMT
Unofficial ReVanced Builds
The channel is not affiliated with the ReVanced official team in any way.

ha ez a hivatalos: https://revanced.app/
akkor mi a sztori mögötte?
a revanced-es srácok miért nem dobnak ki patch-et?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.