Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) vadkörte válasza kmarci25 (#30900) üzenetére


vadkörte
addikt

Ezekszerint nem volt egyértelmű... :U

Üdv. V. Körte

(#30902) kelly416


kelly416
veterán

Oké Srácok, kiveséztük az új-ujj témát. Remélhetőleg a fórumtárs is megértette és tényleg talpig iróniába burkolózva válaszolt már az első beszólásra. Nehogy megsértődés legyen a vége valamelyik oldalról.

(#30903) Laslie


Laslie
tag

Sziasztok!
Mindegyik rom-ban ilyen a hívó képernyő?
MIUI Global 10.1 van a telefonon. A MIUI 9-ben pont fordítva voltak a színek, azon napsütésben jól lehetett látni, hogy ki hív. Ezen meg sajnos nem látni. Próbálkoztam már különböző dark témákkal, de azok ezt a képernyőt sajnos nem cserélik le.
Másik rom-ot csak próbaképp nem akarok rátenni, ha azon is ilyen ez a képernyő. Nálam még szempont, hogy biztonsággal tudja kezelni a dual sim-et, és ennél olvashatóbb legyen a hívó képernyője.
Van valakinek tanácsa, ötlete, hogy melyik rom-mal tudnám ezt orvosolni?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#30904) [lAyCsI] válasza Laslie (#30903) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Másik tarcsazo?
Pl ex-dialer

-= No way back from Here =-

(#30905) Laslie válasza [lAyCsI] (#30904) üzenetére


Laslie
tag

Azt is próbáltam. De sajnos ugyan ezt a képernyőt hívja meg. :(

(#30906) Gloob válasza Laslie (#30905) üzenetére


Gloob
addikt

Keress olyan témát, ami ezt a képernyőt is lecseréli. Persze, csak ha tudsz letölteni témát. Ha a témát megnézed, ott látszik, hogy mit cserél. Az alkalmazása után nem árt egy telefon újra indítás se. Én egy MIUI10 dark color témát használok. Az lecseréli.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#30907) redcordoba


redcordoba
csendes tag

hali!

a mai napon a "telefon adatai" menüben frankón elállítottam mindkét SIM-nél a preferált hálózattípust. onnan tudom, hogy ma a kollégám panaszkodott, hogy vagy fél órán keresztül nem ért el, szóval valami nem jó.

meg tudja nekem mondani vki, hogy mi ott az alap., és tuti jó beállítás?

thx

jelenleg TD-SCDMA/UMTS-en van

(#30908) crok válasza redcordoba (#30907) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor ha jól gondolom Xiaomi.EU vagy leszármazottja van fent?
Mert a globálban nem írják így ki : )

TD-SCDMA csak kínában van, UMTS lefedettséged meg vagy volt vagy nem - szóval gondolom egyik sem volt ha nem Kínában voltál ma ( :

GSM/WCDMA/LTE - ez a kb a régi 4G preferált megnevezése (LTE/UMTS auto (PRL))
GSM/WCDMA preferred - ez a régi 3G preferált megnevezése
GSM only - csak 2G
Többit nem nehéz kitalálni innentől.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30909) kanyi51 válasza redcordoba (#30907) üzenetére


kanyi51
senior tag

Crock logout blogja az összefoglalóban. De hogy ne keljen keresgélned tessék :

-- Tárcsázóban *#*#4636#*#* (vagy settings > about phone > internal memory-ra koppints vagy 10x) majd Phone information 1 vagy 2 (attól függően melyik SIM-et akarod megtekinteni/beállítani) majd a set preferred network type legyen LTE/CDMA/UMTS auto (PRL) .

(#30910) kanyi51 válasza crok (#30908) üzenetére


kanyi51
senior tag

Mire megtaláltam :) ....... gyorsabb vagy :)

(#30911) redcordoba válasza kanyi51 (#30909) üzenetére


redcordoba
csendes tag

Nagyon köszönöm!

igen, ezt akartam, de mindkét SIM-re nem engedi.

nem értem miért

[ Szerkesztve ]

(#30912) crok válasza redcordoba (#30911) üzenetére


crok
Topikgazda

1: Mido vagy Nikel? Snapdragon vagy MTK?
2: Próbáld meg nem a rejtett menüből hanem a rendes helyén a beállításokban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30913) redcordoba válasza crok (#30912) üzenetére


redcordoba
csendes tag

ott csinálnám

(#30914) szunyi777


szunyi777
őstag

Mai friss CrDroid 5.1
Eddig ok. Dirty flash el,magisk 8.1.

kép link

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#30915) matyiroli válasza matyiroli (#30844) üzenetére


matyiroli
tag

Sziasztok!

Note 4-s készülékemet ugyebár nem javítható, viszont elküldés előtt nem gondoltam rá, hogy nem kapom vissza, ezért nem töröltem ki Xiaomi fiókomból, nem csináltam végig eladás előtti teendőket...
Most viszont a készüléket nem tudom kitörölni, hiába megyek rá, hogy törlés kidob a fiókomból és ha újból bejelentkezem megint ott találom. Van erre valamilyen megoldás?

Másik kérdés, hogy Note 5 4/64-et néztem ki utódnak, de nem tudom, hogy melyik webshopból rendeljem... (Turbado, Smartshop,e-stock). Mindenhol 55~60k körül mozog.
Nem akarom festeni az ördögöt a falra, de ha esetleg megint valami garanciális problémám lesz, tudjam hasonlóan intézni, mint most eMAG-nál.

Köszönöm!

MR

(#30916) gabe_ válasza matyiroli (#30915) üzenetére


gabe_
őstag

Szia
Az eustock.eu oldalon esetleg?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#30917) matyiroli válasza gabe_ (#30916) üzenetére


matyiroli
tag

Megnéztem. Az a baj ott 4/64-ből nincs fekete.
Bár 3/32 48900 Ft most...
Még átgondolom kell-e 4/64. Note 4 3/32 volt és teljesen elvoltam vele...

(#30918) aRm1n válasza szunyi777 (#30914) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Hogy is van ez? Ma kaptam értesítést, hogy van update, de a changelog szerint a 2019.02.04-es build a legutóbbi, és ahhoz clean install kell a log szerint...

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#30919) kmarci25


kmarci25
veterán

Meguntam a miui-t. ;) Váltanék az egyik custom romra, csak azt nem tudom eldönteni, hogy melyikre. Ha már váltok, akkor kipróbálnék egy Pie romot. Ami fontos, hogy kezeljen 2 sim-et, illetve működjön minden. :DDD (Ebbe beleértem azt is, hogy a képernyő feloldás gyors legyen ujjlenyomatra. Olvastam olyat korábban futólag, hogy ez nem volt mindenhol adott.) A folyamatos frissítés annyira nem izgat. tehát valami stabil custom romot keresek, ha nem Pie az sem baj. Mit ajánlotok?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30920) aRm1n válasza kmarci25 (#30919) üzenetére


aRm1n
aktív tag

crDroid 5.1 nagyon jó, az én elég magas igényeimnek megfelel, mármint stabil és gyors is. Rendszeresen frissül és tonnányi beállítást kínál. Az utolsó buildben elvileg javítottak az ujjlenyomaton is, de még nem tudtam kipróbálni.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#30921) crok válasza aRm1n (#30920) üzenetére


crok
Topikgazda

Az ujjlenyomatra ugyis ott van a Magisk modul trukk (ami nem szep de mukodik).

@kmarci25: 30779-ben irtam egy listat jan. 25-n.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30922) kmarci25 válasza aRm1n (#30920) üzenetére


kmarci25
veterán

Pedig a feloldás gyorsasága a(z egyik) nünükém. A frissítése hogy megy a Pie verziónak? Recovery-ben kell telepíteni, vagy intézi magától a szükségeseket?

crok: az mi? :F (az ujjlenyomatos trükk)
Néztem a listát, csak ott véleményeket nem találtam. Oké, tudom, hogy az szubjektív, de azért alapot adhat. :)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30923) crok válasza kmarci25 (#30922) üzenetére


crok
Topikgazda

Keress vissza a hsz.-eim kozt, van egy Fix-Display-Delay-mido.zip nevu Magisk modul ami egy erteket atallit es gyors a feloldas (de szerintem mar mindenki beletette az ujabb build-ekbe, de ha nem akkor a modul fent van a Mega tarhelyemen, a Magisk konyvtarban). Ha az init.d scripteket jobban szereted akkor megmondom gepkozelbol mit kell atallitani.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30924) szunyi777 válasza aRm1n (#30918) üzenetére


szunyi777
őstag

Dirty flash tökéletes! Nem szükséges tiszta telepítés. Wipe cache, Dalvik, vendor. Javasolt csak a tiszta telepítés.

Ujjlenyomattal eddig sem volt gondom, de én az automatikus arcfelismerést használom elsődlegesen, ha sötét van, vagy ilyesmi akkor meg az ujjlenyomat.

Valóban ez a rom tartalmazza a legtöbb beállítást! 😉😁

Stabil, nincs FC, nem döcög ha a kernel be van állítva. Cpu boostot 1400 mhz re állítottam 1000 ms, és max 2200 mhz cpu.l ethernal 7.3.1 kernellel. Extreme kernel nem frissül, ezért hanyagolom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#30925) kmarci25 válasza crok (#30923) üzenetére


kmarci25
veterán

Aha, köszönöm. Leszűkítettem AEX vs. crDroid-ra. Majd megálmodom, hogy melyik legyen. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30926) szunyi777 válasza kmarci25 (#30925) üzenetére


szunyi777
őstag

CrDroid best! 😉👍

AEX-ben kevesebb a feature., és számomra hasznos dolgok, beállitások hiányoznak belőle sajnos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#30927) aRm1n válasza crok (#30923) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Köszi szépen, ez eddig nekem is kimaradt! Úgy tűnik, megoldotta a problémámat! :R

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#30928) [lAyCsI] válasza szunyi777 (#30926) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Mivel tud többet a CR?

-= No way back from Here =-

(#30929) pulutodurumo válasza [lAyCsI] (#30928) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én is gondolgodom romoláson, ami eddig kiderült számomra, hogy az AEX (Aosp EXtended) pucér droid kicsit kicsinosítva, a crDroid meg Lineage alapú. A Lineage (ex cián) meg mindig is híres volt a millió beállításról.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#30930) szunyi777 válasza [lAyCsI] (#30928) üzenetére


szunyi777
őstag

Nézd meg a feature listát! Jóval több minden van CrDroidban

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#30931) kmarci25 válasza pulutodurumo (#30929) üzenetére


kmarci25
veterán

pulutodurumo & szunyi777: Köszönöm a véleményt. Azt nem tudtam, hogy a cr a Cyanogenmod utóda. Ez így kb el is döntötte a kérdést. :)

szunyi777: ha jól látom pie-t használsz. Mindennapi használatra mennyire alkalmas? Nincs fagyás, ilyesmi? Illetve a frissítést hogy kell/lehet telepíteni hozzá?

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30932) szunyi777 válasza kmarci25 (#30931) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem a CyanogenMod utóda! Ez is Aosp alapú rom. CrDroid team munkája. Sok csapat készít custom romokat. Custom recoveryben kell feltenni, pl fox Orange. Bővebben az összefoglalóban találsz

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#30933) crok válasza kmarci25 (#30931) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak a pontosítás / tisztánlátás végett:
- A Cyanogenmod utódja a LineageOS, a crDroid pedig annak a forrását használja alapnak.
- Az AEX-nek (AOSP Extended ahogy a neve is mutatja) az AOSP (Android Open Source Project) az alapja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30934) vadkörte válasza szunyi777 (#30930) üzenetére


vadkörte
addikt

Megrögzött MIUI buz... - hagyjuk :DDD - is sikerült elgondolkodtatnod...
A mindennapokban mennyire használható a ROM? Nem lenne létkérdés a Pie és mennyire necces az átállás MIUI-ról - a telefon Xiaomi fiókhoz van rendelve - a híváslisták, üzenetek migrálását elvileg meg tudnám oldani.
MIUI (jellegű) launcher gondolom megoldható.
C2API megy?

Üdv. V. Körte

(#30935) kmarci25 válasza crok (#30933) üzenetére


kmarci25
veterán

Így már teljesen világos! :K Köszönöm mindenkinek az infót! :R
vadkörte kérdése még érdekes lehet. Érdemes leválasztani a Mi fiókról? :F

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30936) crok válasza vadkörte (#30934) üzenetére


crok
Topikgazda

C2API természetesen megy.

Mi fiókról azért lehet érdemes leválasztani mert ha eladásra kerül a sor akkor azzal már nem kell törődnöd (és nem is kell visszaflashelni egy MIUI-t csak ezért. (Bár ha gyári állapotban kell átadni akkor kvázi mindegy, annyival akkor is előrébb lennél hogy már nem kell leválasztani).

Híváslistát meg egyebet menthetsz Titanium Backup-al vagy Swift Backup-al (vagy van még ezer másik), launcher szintén (bár én ha már váltanék biztos nem használnám a MI launchert, 100x inkább a Nova).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30937) vadkörte válasza crok (#30936) üzenetére


vadkörte
addikt

A Redmi Note 7 Pro nagyon felbirizgálta a fantáziám, de egy ideig még nem gondolkodok a Note4 eladásán. Úgy akkor a fiókhoz kötöttség nem probléma. Nova Prime-om van, a régi tabletemen használtam is.
A lényeg, hogy NE legyen app drawler. A pocok launcher sem csúnya :D

"Híváslistát meg egyebet menthetsz Titanium Backup-al vagy Swift Backup-al"
Erre értettem, hogy megoldom. :) 4000+ a híváslistán ~ ennyi az SMS-ek között. 10+ évre visszamenően. Nem szívesen válnék meg tőlük :DDD annyira hozzám nőttek már.

Valami okosság, fontos tudnivaló a ROM-hoz?
Mindennapokban nem okoz problémát, hogy Pie és nem Oreo? Instabilitás, fagyás FC, fogyasztás, stb...? (ha mégsem jönne be gondolom egy sima clean install-lal vissza lehet állni)

Bocs, a C2API a vesszőparipám... :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#30938) szunyi777 válasza vadkörte (#30934) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem vészes atallni. Nyitni kell a bootloadert, ha kész cserélni a recoveryt, full wipe és mehet fel az új rendszer plusz Gapps csomag, magisk 8.1 a roothoz. Abszolút Stabil. Ezt hasznalom napi szinten. A névjegyzéket szinkronizáld fel a Google fiokodba, majd az új rendszeren ha azzal a google fiókkal lépsz be akkor vissza állít mindent.
Nova launchert használom.

Ha a bootloader nyitva lesz akkor már a készülék keresés nem fog működni. Mi fiók értelmét veszti. Helyette ott van a Google fiók. A fox Orange recoveryt is lehet jelszóval védeni! Szuper kis recovery.

Titanium backup ajánlom én is! A jelenlegi rendszered felhasználói appokrol Rootolás után készíts titanium mentést. Az új rendszerre vissza tudod állítani az adatokat is

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#30939) vadkörte válasza szunyi777 (#30938) üzenetére


vadkörte
addikt

"Nyitni kell a bootloadert, ha kész cserélni a recoveryt..."
Az már nyitva van úgy 1 hetes kora óta :D kb. azóta root-olt is.

"A névjegyzéket szinkronizáld fel a Google fiokodba..."
~A Galaxy ACE-emen untam meg az n+1 dupla/tripla kontaktot és ment fel a fiókba, valamikor 2012 táján...

EZ lenne a kérdéses ROM?
MIUI-hoz szokott szememnek kicsit fura a mérete. Lehetséges, hogy "csak" 604MB :U
Illetve. hülye kérdés. Melyik GApps kell hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#30940) szunyi777 válasza vadkörte (#30939) üzenetére


szunyi777
őstag

Bocsi, nem tudtam 😁
Akkor az Orange FOX legutolsó buildot flashald, és abból mehet minden.

Igen, az a rom.

Nincs gond a Google szinkronnal. Egyszer kell jól megcsinálni, beallitani és utána az új k9ntaktokat oda menteni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#30941) vadkörte válasza szunyi777 (#30940) üzenetére


vadkörte
addikt

No problem. Nem is tudhattad. :DDD Ráment pár napom. Azóta ráncmentes a homlokom.

Üdv. V. Körte

(#30942) z123456z


z123456z
őstag

Sziasztok. Sajnos egy tök alap probléma kifogott rajtam. Gyereknek új száma lett új SIM kártya. Egyszerüen nem tudom kikapcsolni a pin kód kérését bekapcsoláskor. Stabil global 10.1.
Köszi.

(#30943) crok válasza z123456z (#30942) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudod vagy nem tudod hol kell?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30944) z123456z válasza crok (#30943) üzenetére


z123456z
őstag

De, tudom a pint, az rajta van a SIM en, mármint azon , amiből ki kell törni. Nem tudom, hogy kell kikapcsolni véglegesen, egyszerűen nem találom.

(#30945) sandró60 válasza z123456z (#30944) üzenetére


sandró60
addikt

elnézést :B
bellítások-további beállítás-adatvédelem-sim lezárás- nálam Telekomra kopp-sim kártya lezárás pin kód kérés kikapcs

[ Szerkesztve ]

(#30946) vadkörte válasza szunyi777 (#30940) üzenetére


vadkörte
addikt

Bocs. Melyik GApps kell hozzá?
Lehet, hogy időközben megtaláltam. Az ARM64_full-t töltöm.
C2API-t buildprop edit-tel engedélyezem, vagy valami egyéb vajákolás kell neki?

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#30947) crok válasza z123456z (#30944) üzenetére


crok
Topikgazda

Sandró válasza jó lesz, csak lehet a megfogalmazásom nem volt jó.

Úgy akartam kérdezni, hogy "nem tudod" mint "nem vagy képes rá annak ellenére hogy a menüt megtaláltad de valami akadályoz" vagy "nem tudod hol van" vagyis a menüben nem tudod hol van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30948) z123456z válasza sandró60 (#30945) üzenetére


z123456z
őstag

Köszönöm. Hihetetlen, hogy nem találtam meg.

Köszi neked is crok.

[ Szerkesztve ]

(#30949) crok válasza z123456z (#30948) üzenetére


crok
Topikgazda

A Beállítások app felső részében van egy kereső, ha oda beírod hogy SIM vagy PIN akkor megtaláltad volna gyorsan - hasznos lehet máskor.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30950) kmarci25 válasza vadkörte (#30946) üzenetére


kmarci25
veterán

Biztos kell a full? Én is nézegettem a verziókat, de abban nagyon sok minden van, ami (számomra legalábbis) felesleges.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.