Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) dethroner válasza crok (#30300) üzenetére


dethroner
veterán

Valami gondom van a Magisk használatával. Volt egy korábbi verzió a telón, amit mondjuk nem használtam semmire. Elindítottam, írta hogy van frissebb verzió, le is töltötte, de nem tudta telepíteni. Töröltem, majd letöltöttem a 6.1-es verziót, de ez is azzal nyaggat telepítés után, nincs telepítve :U Megnyomom a telepítést, letölti a zip-et, majd amikor flasheli, írja hogy Installation failed. Mi a probléma?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#30302) Thrawn válasza dethroner (#30301) üzenetére


Thrawn
félisten

Flasheld fel recoveryből.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30303) crok válasza dethroner (#30301) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor a Magisk es a Manager is elavult? Frissiteni kell mindkettot, a Magiskot lehet recoverybol leszel kenytelen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30304) Thrawn


Thrawn
félisten

Ma újra nekiestem hátha összehozom a telefont a gépemmel. Letöröltem minden drivert előtte (USBDeview-vel ellenőriztem), a bevált kábel mellé betáraztam egy másikat is. Nem jött össze.

Gondoltam újratelepítem a rendszert, hátha nem sikerült minden drivert rendesen eltávolítani, így ez biztos nem lesz probléma. Kihúztam a netkábelt is, nehogy eszébe jusson a Windowsnak netről drivert letöltenie. Nos, ha MTP-bug ez ha nem, így sem jutottam semmire. Egyetlen egyszer ismerte fel a telefont a gépem, a fájlkezelő ablaka fel is ugrott, látta a tárhelyet és azt is mennyi szabad hely van rajta. De tallózni nem lehetett, csak karikázott folyamatosan és képtelen volt betölteni a tartalmát. Ja igen, tökmindegy melyik USB portot használtam és az is melyik kábellel. Szerintem ráhagyom, mert még valamiben kárt teszek a végén, annyit meg nem ér.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30305) kanyi51 válasza crok (#30300) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nekem sajna sehogy se jó, pedig mindent kipróbáltam már, úgyhogy törölve :(

(#30306) Thrawn válasza Thrawn (#30304) üzenetére


Thrawn
félisten

ADB se :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30307) Thrawn válasza Thrawn (#30306) üzenetére


Thrawn
félisten

Tárgytalan, megoldottam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30308) crok válasza Thrawn (#30307) üzenetére


crok
Topikgazda

Hogy? Mi volt a gond?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30309) Thrawn válasza crok (#30308) üzenetére


Thrawn
félisten

Felraktam egy 1709-es Win10-et.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30310) Bodi23


Bodi23
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. 2 napja bekapcsolt a játék gyorsító. Hogy tudom kikapcsolni? Köszönöm.

(#30311) crok válasza Thrawn (#30309) üzenetére


crok
Topikgazda

Aw.. de egy szar eset : \

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30312) crok válasza Bodi23 (#30310) üzenetére


crok
Topikgazda

Biztonság app -> kicsit görgess le -> Játék gyorsító -> jobb lent beállítások -> kapcsold ki

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30313) Bodi23 válasza crok (#30312) üzenetére


Bodi23
csendes tag

Szia.
Nagyon szépen köszönöm. A fene gondolta volna, hogy oda rakták.

(#30314) Thrawn válasza crok (#30311) üzenetére


Thrawn
félisten

Még nincs vége. Naprakészre frissült a Windows és azóta megint nem áll szóba a telefonnal :W :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30315) crok válasza Thrawn (#30314) üzenetére


crok
Topikgazda

Ejj, mondtam hogy bug : \ Utálom a Win-t az ilyen baromságai miatt,
ezért nem használok már 15+ éve csak melóban mert ott rá vagyok kényszerítve..
[1] [2] [3]
USB debug be van kapcsolva?
Media Transfer Protocol Porting Kit fel van már rakva?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30316) Thrawn válasza crok (#30315) üzenetére


Thrawn
félisten

Be van kapcsolva és fel van rakva. Most már hiába próbálom kézzel megadni neki, hogy ez egy MPT USB-eszköz, error 10 a vége.

Az a vicc, hogy ha az értesítősávot lehúzva visszaváltok csak töltésre, akkor megjelenik jól az eszközkezelőben, persze a tárhelye nem elérhető így. Az ADB meg látja a sorozatszámát, de device offline.

Jól ***be kéne rúgni a Microsoftot a Google-lel karöltve, hogy ez nem működik idiot-proof módon. Akarom mondani user friendly módon.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30317) Gézengúz válasza crok (#30312) üzenetére


Gézengúz
addikt

Egyébként ez a játék gyorsító az üzemidőre van hatással? Most kapcsoltam én is ki, nem tudtam róla.

(#30318) Toth_Jani válasza Thrawn (#30316) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nálam is Win 10 van naprakész verzió, ha a telefont rádugom a gépre akkor a csak töltés menüben van, ha lehúzom az értesítő sávot és rábökök a fájlok átvitele menüpontra akkor megjelenik a telefon a gépen.
Persze nem mint meghajtó, hanem mint eszköz így betűjele nem lesz, de simán lehet rá másolni intézőből vagy TC-el.
Nálam a telefonon a gyári MIUI 10 van, a számítógépen pedig csak a gyári védelmi szoftverek, néhány külső vírusirtó elég jól be tud kavarni mindenbe.

(#30319) crok válasza Gézengúz (#30317) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs kozvetlen hatassal ra.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30320) Thrawn válasza Toth_Jani (#30318) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó neked! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30321) dethroner


dethroner
veterán

Tapasztalta más is, hogy a gyári miui 10 frissítés óta néha nem oldja fel az ujjlenyomatolvasó a képernyőzárat, csupán a feloldó mintát hozza elő? Ezen frissítés előtt mindig tökéletesen működött az ujj olvasó, de a 10-es frissítés óta időnkét bénázik.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#30322) crok válasza dethroner (#30321) üzenetére


crok
Topikgazda

Elo-elojon, sajnos..
Ujjlenyomatok torlese es ujra hozzaadasa altalaban meg szokta oldani.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30323) Motaba78 válasza dethroner (#30321) üzenetére


Motaba78
őstag

Eddig még nem futottam bele.

(#30324) kmarci25


kmarci25
veterán

Ezt a Xiaomi aktiválást le lehet tiltani pl. Titanium backup segítségével? Nem okoz gondot?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30325) crok válasza kmarci25 (#30324) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha nincs fent az app nem bootol a MIUI. De nem fogyaszt semmit, egy alarmot latsz (ping).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30326) kmarci25 válasza crok (#30325) üzenetére


kmarci25
veterán

Még jó, hogy rákérdeztem... Köszi! Akkor ne törődjek vele inkább?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30327) crok válasza kmarci25 (#30326) üzenetére


crok
Topikgazda

Nyugodtan. (Nalam most 12h 30m alatt 75 alarm van, multkor cca. 5 nap utan 7h SoT mellett tettem toltore..)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30328) kmarci25 válasza crok (#30327) üzenetére


kmarci25
veterán

Ok, köszi!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30329) crok


crok
Topikgazda

AEX Pie frissites!
Letoltes [itt]
[Itt] megtekintheto a 6.1 changelogja (de ebben a Mido specifikus dolgok nincsenek benne)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30330) Archttila válasza crok (#30329) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nah szal eddig voltak ugye SIM pin bekérés gondok most meg (nálam) az van, hogy már nem látja a SIM kártyát sem :D

problem solved!
OTA-n kersztül ment a fissítés és bár a script úgy van megírva, hogy dobjon rá egy cache wipe-ot szerintem nem teszi meg, vagy valamit elkefél mert egy manuális --> recovery --> dalvik/cache wipe azonnal észhez térítette! :K

más: miért kell ezt a gagyi kamerát erőltetni? Tudom van helyette kismillió másik megoldás de ez akkor is, ha más nem ott Opencam, az is bőven jobb és többet tud mint ez az ocsmányság.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#30331) crok válasza Archttila (#30330) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert ez az "ocsmányság" a sajátjuk : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30332) Archttila válasza crok (#30331) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Az lehet, de az elozo build-ben nem ez volt. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#30333) Gyurinho92 válasza crok (#30331) üzenetére


Gyurinho92
tag

Helló!
Olvasom a logout blogodban a fejlesztői beállításokban lévő memória-optimalizációt. Próbáltam low-ra állítani, de nekem nincs ilyen menüpont a fejlesztői beállításokon belül, ez létezik?

(#30334) crok válasza Gyurinho92 (#30333) üzenetére


crok
Topikgazda

Letezik: neked most MIUI10 van fent, az meg kilencig volt benne allitgathato.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30335) Gyurinho92 válasza crok (#30334) üzenetére


Gyurinho92
tag

Á, értem, köszönöm a gyors választ!

(#30336) crok válasza crok (#30329) üzenetére


crok
Topikgazda

Mido specific changelog:

> Updated all blobs to P
> Add QCOM's WFD implementation (Miracast Fixed)
> Switch to QCOM FM Implementation (All FM Related issues should be fixed now)
> Update CarrierConfig overlays for P
> Fixed Random MAC issue with WiFi
> Fixed Offline Charging
> Improved Network stability

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30337) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!
Valamit nagyon elkettyintettem :( Eladás előtt próbáltam minden úgy csinálni ahogy crok blogjában le van írva, aztán újraindítás azt írja ez a készülék le van zárva a készülék egy MI fiókhoz van kapcsolva, biztonsági okokból meg kell adni a jelszavát a készülék hitelesítéséhez. A gond az, hogy hiába adom meg nem fogadja el!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30338) keke69 válasza keke69 (#30337) üzenetére


keke69
őstag

i.mi.com > Mi Cloud > Settings > My devices > telefont töröld ki Kitörlöm kidob az oldal visszalépek és megint ott mutatja a telefont.

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30339) keke69 válasza keke69 (#30338) üzenetére


keke69
őstag

Sajnos a moderátor eltávolította :(
MI fiók eltávolítása a Xiaomi service desk segítségével - ha eladás előtt pl. nem léptek ki.. vagy valami gond van:
[Tutorial] Remove Mi Account: Permanent Solution for Forgotten Password
http://c.mi.com/thread-857678-1-0.html

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30340) crok válasza keke69 (#30339) üzenetére


crok
Topikgazda

Egy masik bongeszobol vagy cache meg minden torles utan, inkognito modban probald meg megint.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30341) keke69 válasza crok (#30340) üzenetére


keke69
őstag

Köszi, jó lett de sajnos angol így ez nem fog menni :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30342) crok válasza keke69 (#30341) üzenetére


crok
Topikgazda

Mi lett angol es mi nem fog menni?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30343) keke69 válasza crok (#30342) üzenetére


keke69
őstag

A problémám megoldása!
Sziasztok!
Valamit nagyon elkettyintettem :( Eladás előtt próbáltam minden úgy csinálni ahogy crok blogjában le van írva, aztán újraindítás azt írja ez a készülék le van zárva a készülék egy MI fiókhoz van kapcsolva, biztonsági okokból meg kell adni a jelszavát a készülék hitelesítéséhez. A gond az, hogy hiába adom meg nem fogadja el!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30344) crok válasza keke69 (#30343) üzenetére


crok
Topikgazda

A telefonon a Mi fiokbol kileptel mielott nekikezdtel az i.mi.com-on?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30345) keke69 válasza crok (#30344) üzenetére


keke69
őstag

Szerintem igen, bár ez fura volt. i.mi.com > Mi Cloud > Settings > My devices > telefont töröld ki Kitöröltem kidob az oldal, visszalépek és megint ott mutatja a telefont.

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30346) crok válasza keke69 (#30345) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha nem leptel ki az gubanc lesz..
ejjel lesz idom csak utananezni mit tehetsz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30347) keke69 válasza crok (#30346) üzenetére


keke69
őstag

Nagyon szépen megköszönném! :R :R :R akárhányszor kitörlöm, mindig ott lesz a következő belépéskor.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30348) crok válasza keke69 (#30347) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, kozben a weben a find device-t kapcsold ki es probald meg ugy levalasztani.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#30349) keke69 válasza crok (#30348) üzenetére


keke69
őstag

Onnan kitöröltem, nincs benne.

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30350) keke69 válasza crok (#30348) üzenetére


keke69
őstag

Nem tudom, hogyan de sikerült i.mi.com > Mi Cloud > Settings > My devices > telefont töröld ki.
Tehát ki van törölve a My devices és a Find Device is. De a telefon újraindítás után még mindig aktiválást kér de a jelszavat nem fogadja el :(
Amit még észrevettem a felhasználó név alatt van egy szám: 160xxxx642 a telefon ahol kéri, hogy aktiváljam ott másik szám van (189xxxx391) egyre gyanúsabb a dolog.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.