Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49486) l.skywalker válasza _Karesz_ (#49483) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem ilyen volt a LotR War in the North. Videó alapján inkább a Shadow of Wart vettem volna meg, de az kicsit drágább volt, azonban akartam egy #gyűrűkurás játékot. Ezért megvettem fanyalogva. Majd elkezdtem játszani és beszippantott :) Aztán kiderült, hogy co-op-ban még brutálisabb és azóta ha jön az öcsém mindig nyomjuk reggel 5-ig, pedig akkor az egész másnapom totál szét van csúszva, de nem bírjuk ki. A shadow of wat azóta már annyira nem érdekel :)

És ezek voltak még, amiket csak azért vettem meg mert jó áron voltak, egyébként nem tetszett annyira:
X-Com: Enemy Unknown
The Cave

És pár játék, amit kifejezetten a gyerekeknek töltöttem le, azt hittem valami gagyi ugrálós szar, de én is játszok velük:

Toy Story 3 (hihetetlen hosszú játék, tele küldetésekkel...)
Joy Ride Turbo
Putty Squad

@szupermacs: igen, azok még kaphatóak és talán jobban meg is éri, de annyival drágábbak, hogy ha valaki csak az alap játékot ki szeretné próbálni, akár meg is érheti.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.