Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49167) x360elite


x360elite
őstag

Na akkor !!! Kedves fogalmazásra képtelen barátunk kedvéért feltelepítettem az AC1-et és a következőket tapasztaltam:

1; a küldetést egy ku..a nagy fekete négyzetben lévő fehér X jelzi. Ahogy közeledsz a helyszínhez úgy közeledik ez a jelölés a jobb alsó sarokban lévő kis térkép közepéhez.

2; a kőrözést legegyszerűbben úgy lehet csökkenteni, hogy elbújsz egy szénás kocsiban, vagy háztetőkön lévő kis búvóhelyeken egészen addig, amíg az életerődet jelző csík elején a jelölés villogó pirosról, vagy sárgáról fehérre vált. Amint fehér, onnantól nem kőröznek.

3; felmész bármely kilátóba. Ha szinkronizálva van, akkor annyi és nem fog semmi történni, csak szép látkép tárul eléd. Ha nincs szinkronizálva, akkor körhintahatást tapasztalsz és egy hülye madár fog vinnyogni, meg repkedni és mikor befejezi, már szinkronizálva van a kilátó.

4; az "eagle vision" bekapcsolásával láthatod, hogy ki ellenség, ki barát és kik között tudsz észrevétlenül mozogni. Ez utóbbiak papok, vagy kurvák (szép kilátások :DD )...

5; általában van egy ilyen faszi aki adja, mondja a küldetéseket, ha hozzá kell vissza menned, de az is lehet, hogy az egy ilyen búvóhely, (ezt nem tudom pontosan, mert mindig láttam ott valakit, aki pofázott nekem) akkor azt egy szintén ku..a nagy jelzés mutatja. Mégpedig egy Assassin's Creed jel.

Ezeket gyors hirtelenben 27 perc játék után tudtam meg. Persze régebben (kb 5 éve) végigtoltam a játékot, de akkor is..... :U Nem atomfizika. :N

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.