Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41551) echterion válasza #48613632 (#41545) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerintem ő a kv1s tankra gondolt, az elmúlt pár hsz-ban volt pár negatívabb kritika is arra a tankra (részemről is).

**********

(#41552) Djuree


Djuree
félisten

a brit churchillhez mit szóltok t5-ben? tegnap kihúztam free-ből, a matildával nem voltam képes annyi xp-t összeszedni, az annyira szar volt hogy nem voltam képes vele több kört menni, egyszerűen semmit nem tudtam vele csinálni. de ez a church jónak tűnik elsőre. pattog mint a jófene.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41553) Atlantis válasza Djuree (#41552) üzenetére


Atlantis
veterán

Szokás szerint fordítva gondolom, a Matilda überfasza gép, a Churchill I meg egy ipari hulladék. :)
Én a VII-es kifejlesztéséhez használtam némi free-t, mert nem bírtam az I-essel annyit összegyűjteni az idegrendszerem és billentyűzetem testi épségét is figyelembe véve...VII-essel még csak 2 csatát mentem, azok jók voltak, ez már tényleg pattogósabb némileg. Az mondjuk idegesítő, hogy ezek finoman szólva sem a gyors-reagálású hadtest részét képezik...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41554) #35692544 válasza Djuree (#41552) üzenetére


#35692544
törölt tag

a matilda az egyik legjobb 4-es tank 121 pen 1,9 sec töltés a hetzert 1v1-be megeszi, csak nagyon lassú, nagyobb mappokon mire odaérsz vége a csatának
a churchill ehhez képest sz@r

[ Szerkesztve ]

(#41555) AlexWolf válasza Djuree (#41552) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én szenvedek vele. Rá kellett jönnöm, hogy a gyors tankokat szeretem. Azok meg általában med-ek. Ami most nagyon tetszik az a Type T-34.

Más.
Jelenleg meg kéne vennem a következő tankok közül valamelyiket. Melyik lenne a legjobb?
KV-4, E-75, E50, T21, T32, Crusader, Churchill VII. Az ocóbbak közül 1-re meg van a keret, de a tier 8-9-re még gyűjtenem kell pár milliót.
Vegyek valami kicsit, de fun-t vagy spóroljak egy nagyra...elég dilemmás.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41556) Djuree válasza Atlantis (#41553) üzenetére


Djuree
félisten

mindenki azt mondja hogy a matyilda qrta jó. akkor csak nekem nem jött be? :DDD mondjuk haver szerint is fostaliga...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41557) GrooveHero válasza Djuree (#41556) üzenetére


GrooveHero
addikt

A matilda egy nagyon jó gép. Én prémium nélkül húztam ki, de a nagy ágyúval vmi istencsászár. Igaz lassú, de eszméletlenül pattog. Volt, hogy 45 lövés után full hp-val még éltem, és mindenkit letakarítottam a placcról:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#41558) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Emlékeim szerint a Matilda vonal kihagyásával mentem a Churchill I-re, amelyet (talán prémmel) piszok gyorsan, igen jó wr statisztikával végignyomtam és kifejlesztettem a kövi tankot.

wot-news szerint:

Churchill I
37 csata 24 win 64.86%
szerverátlag 48.57% ( +16.29%) szervertop 65.14% ( -0.28%)

Számos Churchill III (prém) meccs után nagyon jól tudtam szerintem alkalmazkodni az I-eshez, így semmi igazi emlékem nincs róla, csak mentem, mentem, aztán ki lett fullozva. Csak egy állomás volt.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#41559) Atlantis válasza AlexWolf (#41555) üzenetére


Atlantis
veterán

Az olcsóbbak közül ezekből szerintem egyik se "fun". Bár ha tényleg szereted a gyors tankokat, akkor a T21 akár neked még az is lehet, én nem rajongok érte, a scout-szerepkör nem nekem való. Ízlés kérdése. Viszont ha a gyorsakat szereted, a KV-4-et és a Churchill VII-et sem ajánlanám, mert egyik sem rakéta.

Helyedben T32/E75 közül választanék, E75/E50 duóból mindenképp csak egyikkel szenvednék stock-ként, amíg egyiken nincs meg a nagy motor, addig a másikhoz hozzá se nyúlnék, anélkül ugyanis mindkettő jelentősen veszít a használhatóságából. E75-höz viszont ott van (jó esetben) a KT top ágyúja, ami azért szerintem használható darab, már csak a DPM miatt is. Panther II ágyúja küzdelmesebb az E50-en, ezért venném először inkább a E75-öst. Én amúgy fordítva csináltam, stock E50-nel kezdtem, meg is lett az eredménye, E50-et 47%-kal adtam el, míg az E75-öst 57%-kal. Voltam olyan marha, hogy E50-re a hosszú ágyút is kifejlesztettem, idő és TP pazarlás a javából.

T32-höz meg megvan az ágyú T29-ről, azt lehet talán leghamarabb használható állapotba fejleszteni.

Summa summarum: T32 vagy E75.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41560) ollie


ollie
MODERÁTOR

Botrányosan rossz lett a tegnap esti produkcióm. :(

Csak M103-mal játszottam. Nem is értem miért lett ekkora a WN6 pontom, amikor átlagban kb. csak annyit sikerült sebeznem, mint a tankom HP-ja.

***

(#41561) 04ahgy válasza Atlantis (#41559) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én is hasonló cipőben járok. :D

Kb. ugyanannyira vagyok a Lorraine 40t-től, mint a T30-tól. Ki melyikre szavaz, melyik legyen az első? A másik ugyanúgy meglesz később persze.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41562) Djuree válasza 04ahgy (#41561) üzenetére


Djuree
félisten

lóri egy szar, azt ki ne fejleszd :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41563) 04ahgy válasza Djuree (#41562) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, tudom, hogy az. :D De valahogy el kell jutnom az utána következő állomáshoz. Nagyon hívogat. :DDD

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41564) Djuree válasza 04ahgy (#41563) üzenetére


Djuree
félisten

200k xp elég halálos élmény a lórival, nekem fél évembe telt kb. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41565) diegho válasza #48613632 (#41545) üzenetére


diegho
nagyúr

Hogyan lehet a KV-1 OP a szintjében, amikor ott van az M4 Sherman is? Ezt nem értem.

(#41566) Napfénysüti válasza diegho (#41565) üzenetére

Meg a T1HT is simán felveszi vele a versenyt szerintem. Én legalábbis benne ülve sose tartok a KV-1-ektől. Persze ésszel megyek feléjük.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#41567) AlexWolf válasza Atlantis (#41559) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Thx. Asszem ez alapján a T32 a valószínűbb. Lassan le lesz gyűjtve az összes amcsi tank T1-től T100-ig :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41568) 04ahgy válasza Djuree (#41564) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Inkább az összes többi Elit tankomról leveszem a gyorsított képzést, és veszek némi aranyat, hogy mihamarabb átugorjam a lórit. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41569) ollie válasza AlexWolf (#41567) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T100 melyik? Az Abrams lehet mondjuk T50? :)

***

(#41570) sith7 válasza Atlantis (#41559) üzenetére


sith7
nagyúr

T32-höz meg megvan az ágyú T29-ről, azt lehet talán leghamarabb használható állapotba fejleszteni.

Ugyanaz az ágyú van rá ?
Nem gyenge az tier 8 - ban ? :F
Akkor mi a különbség ?
Több hp, nagyobb páncél ?

(#41571) Patrick76496 válasza diegho (#41565) üzenetére


Patrick76496
őstag

El kéne venni a T5 medektől és a Hetzer-től a troll ágyúkat, max a nehéz tankokon hagynám meg őket, és a T5 TD-ken.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41572) ollie válasza sith7 (#41570) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több HP, jobb páncélzat, kisebb, és gyorsabban tölt.

(#41571) patrikgtaivs: nyugi, nerfelve lesznek.

[ Szerkesztve ]

***

(#41573) Atlantis válasza 04ahgy (#41561) üzenetére


Atlantis
veterán

Érdekes dilemma...és ez aztán tényleg ízlés kérdése. Lorraine szerintem nem olyan szörnyű, a T30 viszont egy Isten csapása, én nagyon nem szeretem a (naggggyon) lassan töltő és célzó tankokat. Tőlem ez ügyben jó tanács nem várható, még egyszer nem állnék neki egyiknek se, :) de a kettő közül inkább Lorraine, az legalább el tud menekülni, míg újratölt.

ollie: szerintem legtöbben a seggünket földhöz csapkodnánk örömünkben, ha ez lenne a rossz napi eredmény. :)

sith7: igen, ugyanaz a csúzli van rajta, de gyorsabban tölt. A tank másabb, még keményebb a tornya, kicsit a test is, stb. Hogy kevés-e? Először én is azt hittem, hogy kevés, de inkább határeset, nekem mondjuk a pontosabb, nagyobb átütésű ágyúk jobban tetszenek (pl.: a KT top lövege), de azért ez sem vészes. Papír alapján azt hinné az ember, hogy pontatlan, de valójában meg egészen jó...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41574) AlexWolf válasza ollie (#41569) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Igaz....Akkor inkább azt mondom, hogy az összes amcsi tankot T1-től T100-ig és M1-től M100-ig...ja nem T100-ig, hanem T110-ig. Hogy ezek milyen jól nevezgették el a tankjaikat! :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41575) virkir válasza ollie (#41572) üzenetére


virkir
veterán

Ja érdekes ez a nerfelés.
Elvileg mintha a 8.4-re ígérték volna.
Mentem a teszten kíváncsiságból egy kört a PzIV-el, olyan szépen vágta bele a KV oldalába a 380-at, hogy csak na.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41576) emre válasza Djuree (#41556) üzenetére


emre
veterán

Ja, már akartam is mondani, szerintem fordítva vagy bekötve.

azt is rosszul ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41577) Djuree válasza Atlantis (#41573) üzenetére


Djuree
félisten

a lóri se az a szélvészgyors vmi, mire felgyorsul 5x kilövik, igaz a nagy motort nem feljesztettem ki rá és már nem is kell hálistennek :)

emre: :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41578) Atlantis válasza Djuree (#41577) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát igen, papír, de szerintem a gyorsulása igen jó, mondjuk én rátettem a nagy motort is. T30 viszont lomha, b@szik fordulni, lassan tölt újra, lassan céloz és az alja igencsak papír... Hujj, de utálom azt a tankot. Egyetlen előnye, hogy ha betalál, akkor az hatásos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41579) sith7


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a válaszokat mindenkinek :R

(#41580) myckey válasza ollie (#41572) üzenetére


myckey
veterán

ne baz!
butítva lesznek?
akkor vissza kell térnem a meggy mag köpködésre

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41581) emre válasza Djuree (#41577) üzenetére


emre
veterán

egy kis kedvcsináló a csörcsilhez :DDD

Victory! Map: ! Map: Siegfried Line 2013. február 25. 10:49:08
Vehicle:: Churchill I
Exp: 10 530 (x5) + Credits: 42 285
Achievements: : Pool medál, Top Gun, Kiváló Lövész, Pusztító, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

replay

Egyébként tényleg egy darab kaka a szerkezet. Ha nem top tank vagyok akkor csak sunnyognom szabad vele. Lassú, 80%-os legénységgel nem túl pontos ágyú, és sokkal kevésbé pattog mint a matilda.
Jobb legénységgel a pontosság nem lesz rossz, lehet megvárom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41582) Djuree válasza emre (#41581) üzenetére


Djuree
félisten

azigen :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41583) 04ahgy válasza Atlantis (#41578) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A T28 protót én nagyon bírom, annál a T30 gyorsabb. Az egész AMX vonal meg kínszenvedés, azt nem érzem, hogy kellene használni. ELC AMX, AMX12t, AMX 13 75, AMX 13 90. Mind... Lehet, hogy a BatChat 25t-t sem fogom tudni sehogy használni. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41584) myckey válasza 04ahgy (#41583) üzenetére


myckey
veterán

Elvileg Diegho készített videót,majd a héten feltölti őket :)
Lesz benne AMX is

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41585) Atlantis válasza 04ahgy (#41583) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is ezt hittem. T28Prot-ot kedveltem, vártam is a T30-at, hogy az majd ugyanez lesz, csak gyorsabb kiadásban...lóf˙@...t. Igen, valóban gyorsabb, de sokkal nagyobb darab gép, már-már németesen messziről világít, míg a Prot-tal lehetett sunnyogni, lévén az alacsony szerkezet. Emellé lassabban tölt be és céloz, kisebb a DPM, holott magasabb tier, szemből sokkal könnyebben átlövik, mert papírabb az alja,
Más az elvárt szerepkör is a T30-cal, mint a Prot-tal volt, utóbbiról tudják, hogy a sebessége miatt korlátolt szerkezet.

Na, majd meglátod, lehet, neked tetszeni fog, az emberek többségének bejön, nem is szidom többet. :)

Batchat-ot én se vettem még meg, inkább az E50M-et helyette. Mostanában nincs hangulatom abban stílusban játszani, amit a francia táras gépek megkövetelnek. A Bat-tól meg ahogy észrevettem, mindig elvárják, hogy mindenhol ott legyen, felderítsen és aprítson, ha nem, az arty-k után általában a Bat a hibás, ha bukta a meccs. :) Ehhez még kevés vagyok, meg hangulatom sincs hozzá.Arról nem is beszélve, hogy még kéne egy talicska XP is vele a jobb ágyúhoz, E50M meg alapból "készen" van.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41586) sith7 válasza Atlantis (#41585) üzenetére


sith7
nagyúr

az emberek többségének bejön, nem is szidom többet.

Érdekes egyébként, hogy ez a "nekem tetszik" dolog, mennyire változó az embereknél ... van aki esküszik egy modellre, van aki a neve hallatán is libabőrös lesz ... de ettől jó ez a game, mennyire unalmas lenne, ha pl. tier 8 - ban csak is-3 lenne minden oldalon

(#41587) Atlantis válasza sith7 (#41586) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez így igaz, ezért nem hiszek már senkinek, hogy kinek mi a jó. Véleményt se kéne írnom semelyikről se, egyrészt nem is vagyok jó játékos, hogy a szavamnak súlya legyen, másrészt erősen szubjektív egy-egy gép megítélése...de azért csak leírom mindig a mondókámat, egynek jó lesz, hátha összezavar valakit. :DDD ;]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41588) L-e-f-i-e válasza BaLee (#41546) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Wtf, mostanában csak a t-34-1-el megyek és álmomban sem hittem volna , hogy ennyire pattogós, a toronyról 8-9-es heavyk is pattognak mint a huzat, emellett brutálisan lapos és mobilis, én nagyon szeretem.

=^-^=

(#41589) Napfénysüti válasza Atlantis (#41587) üzenetére

Én pont megyek a T30 felé. :DDD

Més que un club!

(#41590) BaLee válasza L-e-f-i-e (#41588) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A tornya tényleg szinte átlőhetetlen. Medként nem egyszer lőttem már ki úgy tankot, hogy rámásztam, ő folyamatosan pattogott rólam én meg betöltöttem a prémiumlőszert és kiszedtem. :DDD

(#41591) Atlantis válasza Napfénysüti (#41589) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyszer erőt veszek magamon és visszaveszem majd, mert az E4 kellene nekem is. Csak az a rengeteg XP...maradék hajam eldobom majd...múltkor úgy felhúzott, hogy kapásból eladtam csata vége után, belátom, nagy hülyeség volt, most már bánom, de irdatlan mérges lettem akkor rá.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41592) sith7 válasza Atlantis (#41587) üzenetére


sith7
nagyúr

Én mindeki véleményét elolvasom, azért az úgymond "ez azért jó gép" kifejezéssel majdnem mindenki egyetért ... szóval ... tudod, nem zörög a haraszt :))
Persze van akinek a td jön be, van aki a gyors medeket szereti magasabb osztályban is ... stb.

hátha összezavar valakit
:D :D :D

(#41593) Napfénysüti válasza Atlantis (#41591) üzenetére

Én a KT-t adtam el hamar régebben. De szeretném majd visszavenni azóta azért sokat fejlődtem. Az IS-7 is megy majd a levesbe amint lesz más 10-es gépem. Legközelebb a JpzE100-hoz állok de azt meg alapból nem akarom megvenni. :N

04ahgy: azért a T30 nekem még odébb van. Egyelőre a T28 Proto top ágyújához is kellene vagy 10k xp.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#41594) 04ahgy válasza Napfénysüti (#41589) üzenetére


04ahgy
nagyúr

No, majd akkor tapasztalatot cserélünk. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41595) jano_77


jano_77
nagyúr

Üdv.

7végén nem volt időm olvasni és annyit termeltetek, hogy mostanra értem a végére. :B
Láttam, hogy sokan még mindig szapulják szegény Tigrist. Meg kell, hogy védjem, mert szerintem nagyon jó tank, csak tudni kell, hogy hol és hogyan lehet használni eredményesen. NEM előre rohanva!
KV-1S is terítéken volt, nekem kettős érzésem van vele kapcsolatban, de azért szeretek vele játszani. Jóleső érzés, mikor 400 felett durrantok bele a szemben állóba. :D
Sajnos a 7végi eventtel kapcsolatban jól beszoptam, mert azt hittem, hogy a töltésgyorsító, venti és társaik lesznek féláron, de sajnos nem így van. :-( Pedig már nagyon rákészültem, hogy felszerelvényezek jó pár tankot.
Kérdés:Ezzel kapcsolatban annyi kérdésem volna, hogy hol tudom megnézni azt, hogy egyes tankhoz pl hányas szintű venti kell vagy melyik töltésgyorsító, illetve célzásgyorsító - bár ez utóbbiban nem biztos, hogy van különbség?!? Ha esetleg, adja a jó ég és a közeljövőben lenne ilyen akció, akkor vennék előre a kiszemelt tankokhoz is, ezért szeretném megnézni előre.
Köszönöm a segítséget, infót.

Amúgy nekünk szombaton egészen jól ment - 3as szakaszban toltuk - én nem érzékeltem lagg-ot, a pingem is az általános 35-70 között volt. Tegnapi nap viszont katasztrófa volt, VKDB-t nem is tudtam lecsillagozni 5 csatából sem :W :O , de szenvedtem a többivel is. Kocsog WG nem vette figyelembe, hogy tegnap 1-el öregebb lettem. :B :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41596) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Videokártyát szeretnék cserélni, tudtok itt PH-n valami megbízható személyt aki ezekkel foglalkozik?

GTX 460 oc 1GB -omat akarnám eladni vagy beszámíttatni egy GTX 660 2gb -ba.

Előre is köszi a segítséget!

(#41597) 04ahgy válasza SoulReaver (#41596) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A WoT jobban fut a dzsíforszokon, mint az ájemdéken?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41598) SoulReaver válasza 04ahgy (#41597) üzenetére


SoulReaver
veterán

nem láttam még, hogy futnak az amd-ken, de ezen is tökéletes... a crysis 3 miatt akarnám lecserélni :D

(#41599) Atlantis válasza Napfénysüti (#41593) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, a JagdPzE100-at valószínűleg én se veszem majd meg, mire a JagdTiger végigér, addigra talán jön az új német med ág és megy át oda a legénysége....vagy megtartom a JagdTiger-t, bár ez kevésbé valószínű, pedig ez nem rossz gép.

IS-7 ennyire vacak? Nekem az IS-3-nál elegem lett az orosz HT-vonalból, ezek szerint nem nagy kár érte. Mégis a legtöbb klánban elvárják, hogy az IS-7 az meglegyen...egyszer majd kíváncsiságból azért szerintem nekiesek újra, de nem mostanában, elég a meglévő 10 ág.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41600) Napfénysüti válasza Atlantis (#41599) üzenetére

JT-t én szeretem annak ott a helye a garázsban. Lassan talán meg is lenne az xp a JpzE100-ra de akkor max elit lesz az utódot én meg nem veszem.

Is-7 önmagában nem annyira rossz de T10-ben sokszor kín szenvedés menni a társak miatt és ezért nem erőltetem. Meg azért az ágyúja nem az igazi és oké hogy egyenesen tud menni egy sebességgel de kanyarodni már közel sem olyan jó. Egy T110E5-re szó nélkül elcserélném.

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.