Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) Bingisz válasza virkir (#41647) üzenetére


Bingisz
addikt

De pont olyan mint a halálcsillag. Néha lő egy nagyot, de ha valami bekerül a biztonsági zónáján bellülre akkor egyedül esélye sincs.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41652) virkir válasza Djuree (#41645) üzenetére


virkir
veterán

én nem is nagyon használok ventit. az a +5% egy képességnél szinte semmi...
Hát ja... semmit nem ér.
Csak 5%-al lassabb a tankod a névlegesnél, meg 5%-al lassabban töltenek a fijjug, 5%-al lasabban rakják fel a láncot ha ellövik, 5%-al lassabb stb.
De legalább 5%-al gyorsabban égsz amikor meglőnek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41653) Mcray válasza Antonius1978 (#41650) üzenetére


Mcray
senior tag

Már randim van egy tier 5 party-ra. Utána tier 6 Cromwellt szeretném húzni, majd utána jöhet a 7-8-9, bár Feleségem mostanában mindent megtesz, hogy ne élvezzem a játékot, mert ott áll és fenyegetőzik, hogy "Kihúzom a kábelt a 220-ból!"...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#41654) virkir válasza Djuree (#41649) üzenetére


virkir
veterán

Ja az IS-7-be meg a JT-be mindjárt kellett kettő is a halálsugárból.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41655) jahrn válasza diegho (#41605) üzenetére


jahrn
senior tag

Jo videjo volt kocce. :C
Asszem jo dontes volt elindulni T-54 fele. Btw ha ennyire gyulekony a driver - fire chance perk-je nem lenne jo erre a tankra?

(#41656) Djuree A venti mindent befolyasol a pancelzaton, dmg-n meg a pen-en kivul szal szerintem jo cucc. Majdhogynem mindenen hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#41656) Djuree válasza virkir (#41652) üzenetére


Djuree
félisten

azokra nem hat sztem. a képességekre hat én úgy tudom, amiket kiválasztasz az embereknek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41657) myckey


myckey
veterán

Én össze szoktam pákolni ha lehet a függőleges stabilizátort meg a célzás gyorsítót
töltés meg alap
venti meg akkor,ha nem lehet vert stabot

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41658) Fel válasza jahrn (#41655) üzenetére


Fel
addikt

Preventative Maintenance? Az csak attól véd, hogy ha a motort, hajtást éri találat, akkor kisebb a kigyulladás esélye. Szovjet tankokon szemből üzemanyag tankot lőnek ki, azon pedig semmit nem segít ez a perk.

(#41659) virkir válasza Djuree (#41656) üzenetére


virkir
veterán

Attól, hogy szerinted nem hat, én azért rakok minden tankomra T1-T10-ig maradjunk ennyiben.
Talán nem lenne bajság ha átböngésznéd legalább az idevonatkozó részét a wotwiki-nek.
Meg esetleg rászánnád a becses idődet a diegho féle videókra.

Na de csináltam mindjárt egy szemléltetést.
Venti on

Venti off

Jól látható, hogy a legénység képzettségi szintje esett 5%-ot.
Namost a tankod képességei csak akkor érik el az adatlapokon lévőket ha a crew 100%+wenti+csokikóla. Értelemszerűen az utóbbit azért elvétve használják a játékosok így eléggé fontos a venti hasznlálata.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41660) jahrn válasza Fel (#41658) üzenetére


jahrn
senior tag

Azaz. Akkor rosszul emlekeztem, remlett h van valami olyasmi perk csak az nem volt tuti h mire is vonatkozik^^

(#41661) BaliJack válasza sebijani1982 (#41627) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Szia!

Szerintem, a T-28-ra az a legjobb ágyú (57mm ZiS4), elég sokmindent átlő(tt).
Sima lövedékkel is szépen lehet vele messziről pontosan lövöldözni :).

(#41662) Fel válasza virkir (#41659) üzenetére


Fel
addikt

Kis korrekció: Az adatlapon lévő értékek most már (egy jó ideje) 100%-os legénységre vannak vonatkoztatva, mindenféle bónusz nélkül (se venti, se parancsnoki bónusz, se csoki/kóla/tea/kávé stb.).

De az viszont igaz, hogy a legénység képzettsége a tank minden egyes tulajdonságára hatással van.

(#41663) virkir válasza Fel (#41662) üzenetére


virkir
veterán

Azt lehet kevertem mert volt így is meg úgy is, hogy éppen hogyan van mutatva a fene se tartja számon.
A lényeg, hogy az az +5% igencsak jól jön minden tulajdonságnál.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41664) vhw válasza virkir (#41663) üzenetére


vhw
addikt

Srácok, effektíve ~2-2,5%-al csökkenti a venti a töltési időt, vagy a célzási időt. (gyorsulásnál meg az ágyú pontoságánál nem tudom ez észrevehető-e egyáltalán...)
Nem mondom, hogy ez semmi, de a "leteszed a hajad tőle" szinttől távol van.
Ettől függetlenül ráteszem sok tankra, mert megtehetem - kredittel nincs gondom. Tőle jobb cucc meg sok esetben nincs...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41665) #35692544


#35692544
törölt tag

azt hol lehet megnézni külső programmal hogy mennyi a tankonkénti átlagsebzés?

(#41666) #35692544


#35692544
törölt tag

az effiency meg a wn6 mögötti %-ok azt jelentik hogy mennyit számít bele az értékbe?

akkor a WN6-nál 38%a kill és csak 35% a sebzés?

41667 Felde ezen a gépen nincs fent a wot akkor is működik?

[ Szerkesztve ]

(#41667) Fel válasza #35692544 (#41665) üzenetére


Fel
addikt

(#41668) mynames


mynames
senior tag

Megvettem most akcióban a T43-at. Free xp-ből ment rá minden, szóval fullos, és elég jó is így. Viszont abban nem tudok dönteni, hogy ér-e az álcaháló valamit rajta...? :F Célzásgyorsító lehet jobb lenne.

Mi a véleményetek?

(#41669) krisss93 válasza mynames (#41668) üzenetére


krisss93
aktív tag

Medium tankra minek az álcaháló ? :U
Oroszra főleg.

(#41670) vhw válasza mynames (#41668) üzenetére


vhw
addikt

Nekem ha egy felesleges helyem van mindig távcsövet teszek fel :D
De az álcahálótól valószínűleg jobb még a célzásgyorsító is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41671) Atlantis válasza mynames (#41668) üzenetére


Atlantis
veterán

Álcaháló egy medre? Minek?

Djuree: Venti nagyon jó és hasznos cucc, majd minden gépemen van, még az arty-kra is szigszalagoznék egyet-egyet szívem szerint.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41672) mynames válasza vhw (#41670) üzenetére


mynames
senior tag

Most távcső , töltésgyorsító és álcaháló van fent.. Ezt és ezt nézegetem de nem igazán értem...Mit kell nézni ezen? Nincs valahol ez magyarul összefoglava?

(#41673) krisss93 válasza mynames (#41672) üzenetére


krisss93
aktív tag

Pattints rá egy ventit. Álcaháló medre felesleges, inkább scoutnak kell vagy a laposabb TD-knek (a német benga dögökre felesleges)

(#41674) virkir válasza vhw (#41664) üzenetére


virkir
veterán

Az az igazság, hogy nincs igazán hasznosabb felszerelés amire érdemes lenne lecserélni így legalább ad valamicske pluszt.

De ne itten fórumozgass hanem gyere játcódni mert nem bírok egyedül a babuinokkal :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41675) marked one94 válasza virkir (#41674) üzenetére


marked one94
őstag

Te sose bírsz egyedül sok "babuinokkal" :P

You'll Never Walk Alone

(#41676) virkir válasza marked one94 (#41675) üzenetére


virkir
veterán

No azért nem úgy van az csak ma többször sikerül legyűrniük mint nem.
De azért sikerül nevelgetni is őket. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41677) sanya67


sanya67
tag

@diegho

Talán a koromból adódóan megengedhetem magamnak az őszinte szavakat...

Az eddigi hozzászólásaid és megnyilvánulásaid alapján útáltalak, nem kicsit... :DDD
Az elmúlt 2 hétben tanúsított stílusod és az "oktató jellegű" hozzáállásod visszabillentették a megítéslésed. (Részemről biztosan).
Az a helyzet, hogy Neked itt létre kéne hozni egy PH-s klánt és el kéne kormányozgatnod.
Nem "vérkomolyat" de olyan "ihaj-csuhaj de jót toltunk ma este" szerűt mindenképp.

Jaja, persze érthető, hogy azonnal elveted az ötletet és elfogadható indokok alapján nemet mondasz, de nem akkora hülyeség mint elsőre látszik. :))
Van itt 1-2 komoly "katona": Te, Virkir, Mcray, myckey, Fel meg a tököm tudja ki. :DD
Szerintem jó móka lenne, minden féle komoly terv nélkül. :K
Menne pár hétig, hónapig de új kihívás lenne az tuti!

(#41678) Spori85


Spori85
csendes tag

Imádom ezt a játékot. :( IS-8, 7 db páncélt átütő lövés, az eredmény: 920 dmg..... Köszönöm, WG. :P :(
Persze mindez az 5x-es körben.... :S

[ Szerkesztve ]

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#41679) marked one94 válasza virkir (#41676) üzenetére


marked one94
őstag

Következő hónapba felnézek és majd segítek :D Most ez a hetem meg a múlthét borzalmas.

You'll Never Walk Alone

(#41680) myckey válasza Spori85 (#41678) üzenetére


myckey
veterán

ne add fel!
én jelenleg a T-43 géppel szenvedek,de nagyon,és akkor nagyon szépen fogalmaztam :)
Megvettem most az eksön miatt,de 7 vagy 8 csatából eddig egyet se nyertem-ráadásul a statomnak is odavágok vele,nem kicsit :(((
olyan csapatokba tett be végig,hogy már el se merek vele indulni csatába.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41681) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nagyon jó tank ez a Tiger P
eszméletlen köröket lehet vele menni:



egymás utáni körök voltak, valami félelmetesen jó ez a Tigris. Nagyon jó az ágyú, pontos, hamar szűkül, egész jól sebez. Maga a tank sem lenne rossz, sokan lövik a D-25-ös 175 penes ágyúkkal a 200-as frontot, de nem kapcsolnak, hogy jé, még 5-jére sem megy át. A tankom meg kezd hasonlítani egy fehérre meszelt tigrisre. Fürgének mondjuk nem fürge, szóval a pálya másik végéről visszaérni cappelni...na arra ez a cucc nem jó. De azon felül mindenre. A tier7 egyik abszolut favoritja.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#41682) Spori85 válasza myckey (#41680) üzenetére


Spori85
csendes tag

Köszi a biztatást, igyekszem. :) Bár ma nem csak az IS-8-al nem volt szerencsém. Viszont ezt a tankot ettől függetlenül durván nem érzem. 6k csata után vagyok, teljesen nem is vagyok noob (olyan 940 körül van a WN6-om), ez az első t9-es tankom, és hiába nézek videókat, egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Mednek lassú, heavy-nek alul páncélozott, egyedül az ágyújában látok valami potenciált, bár a mai után ezt is kezdem kétleni... :( Az IS-3-hoz képest egy f*s. :(

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#41683) jahrn


jahrn
senior tag

No erdekes, azt hittem h szegeny VK DB egy hulladek de... jobbak vele az eredmenyeim mint a T-43mal (mindketto fullos, de VK DB csak most ejjel lett fullra szerelve). Persze meg tanulasi folyamat, szal valtozhat a dolog...

(#41682) Spori85 En az IS-8on removed speed govenor-t hasznalok (kozepso eger gombra allitva, igy gyorsan ki-be lehet kapcsolgatni), ha van magas tieru med a csapatban akkor azokat tamogatom (azert megiscsak mozgekonyabbak h egyutt menjunk) ha nincs akkor meg en vagyok a med .A tuzereje teljesen korrekt, egyedul a gun depression okoz depressziot :)

[ Szerkesztve ]

(#41684) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Bedurvultam!

(#41685) virkir válasza GaburroSan (#41684) üzenetére


virkir
veterán

És akkor most már sebzésed is lesz annyi amennyit illene :U

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41686) Antonius1978 válasza diegho (#41605) üzenetére


Antonius1978
addikt

DIEGHO

Remek oktato video, most a hang is tokeletes.
Csak meg 1 dolgot szeretnek hozzafuzni, amit epp ma probaltam meg.
Ugyanis a T54 is olyan Type 59 szeru, gondoltam lam rajta is mukodik-e az a dolog, hogy ha picitt felenk all es ferden ralatunk az elulso lancfeszito kerekre, ha ott meglovom sebzi-e ?
Es sebezte.
Igaz a Tigris 200-as atutesu agyujaval lottem meg, de sebezte. (ki kellene probalni mas lovegekkel is)
A jatekos epp a bal oldalat mutatta az epulet mellett - lehet o is tudja mar azt a robbanasveszelyes jobb oldali pontot amelyet te emlitettel - es amint kidugta az orrat bekapta azt a lovest.Orvendtem a sebzesnek, meg a kiserletnek :C
(aztan felaldoztam magam vele szembe, de a tobbi 7-8as leszedte, igy nyerni tudtunk hogy kiiktattunk egy olyan veszelyes tankot)

(#41687) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag


tessék parancsolni! :D

[ Szerkesztve ]

(#41688) mynames


mynames
senior tag

Rég megvehettem volna már a T43-at de nagyon tartottam a gyenge ágyújától...most megvettem féláron, és eddig nagyon kellemeset csalódtam. Lehet hogy ez lesz az egyik legjobb tier7-es számomra?

A T25/2 sehol sincs hozzá...azt alig vártam, hogy eladhassam...Az más , hogy megvettem a T28 prot-ot és eddig az katasztrófa... ;]

#41687) GaburroSan: melyik képbeillesztést válasszam, hogy kattra nagyra tegye egyből?

[ Szerkesztve ]

(#41689) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Másnál is szarakodik a spot-rendszer? El halluf-on érdekes vakfoltok voltak.... még a saját csapattársaim is eltűntek amikor odamentek. :F Murovankán meg menet közben is láthatatlanok maradtak, tök békésen álldigáltam és egyszer csak hopp.... ott állt az orrom előtt egy hetzer.... és bumm... Vagy van már olyan álcaháló ami menet közben is működik? :F

(#41690) emre válasza uggon (#41614) üzenetére


emre
veterán

Kilőttem aki szembe jött. (egyébként ott a replay fájl meg lehet tekinteni, nem titkos)

Igaz a végén kicsit keresgélni kellett. Meg azt sajnálom, hogy a harmadik artyhoz lassú voltam, és nem lett meg a pasucci medál (vagy mi a franc).

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41691) Jolet


Jolet
őstag

a garázson kívül mi van még féláron?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41692) Djuree


Djuree
félisten

ez a churcill 1 kegyetlen. top gun már lett, minden körben 3-4 kill mióta megvan a nagyágyú, csak t5-be teszi és mindent átlő. hiába sebzek 2k-t kikapunk :W :W :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41693) Enzolord válasza mynames (#41688) üzenetére


Enzolord
addikt

A prototypeot a nagy ágyúval imádni fogod.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41694) scyllarus válasza Z.m.Z (#41689) üzenetére


scyllarus
veterán

Szarakodik hát. Előlem egyszer csak eltűnt egy Su-122-m4 (vagy mi a pontos neve, prém TD). Aztán bumm, kilőtt. 330m az alap látótávja. Én VK3601-gyel voltam, 370m alap látótáv, 100-as csajok + periszkóp. Ja, háló is volt rajtam (csak rádobtam, mert volt helyem és szabad hálóm, akkor meg nem árthat).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41695) myckey válasza mynames (#41688) üzenetére


myckey
veterán

örvendek,hogy lehet majd vele ilyet is :)
egyelőre nekem 8 csatából van 1 győzelmem vele.
nem a tank a rossz,hanem a "csapat" volt eddig nagyon..........
bár a torony+lánctalp még nincs meg rá,de nem akarom free xp-ből kihúzni.így értelem szerűen a "legjobb" löveg se megy rá.
120 penessel játszom az őrültet :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41696) Z.m.Z válasza Djuree (#41692) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Ja? Szopóág? Folyton agyhalottak közt? Nekem tegnap volt. 19 vereség zsinórban. Volt olyan csata, hogy csak én lőttem ki tankot a csapatból!! :((

(#41697) Patrick76496 válasza GaburroSan (#41687) üzenetére


Patrick76496
őstag

Csak úgy kíváncsiságból, miért adsz el minden tankot? Prémed account-od, 2 db 8-as prém tankod, ráadásul helyed is bőven van.

(#41572) ollie: Rájuk is fér, remélem jól elkapja őket a nerfhammer.

(#41580) myckey: Persze, hogy vissza kell térned. Úgy egy normális T5 medium, nem egy durván OP állat. Még azzal a löveggel is neki van a legnagyobb átütése a saját csoportjában.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41698) diegho válasza Jolet (#41691) üzenetére


diegho
nagyúr

fogyó cikkek, javító kit, elsősegély csomag, tűzoltó és a többiek.

(#41699) myckey válasza Patrick76496 (#41697) üzenetére


myckey
veterán

na azé ne félj,amíg lehet,kihasználom a gold lőszer+troll ágyú adta lehetőségeket :D

de ahogy elnézem,te nem rajongsz a troll ágyús sörmenért :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41700) diegho


diegho
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.