Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42351) nyunyu válasza vbbb (#42344) üzenetére


nyunyu
félisten

Belerakhatták volna a Matildát...

Az ket hete volt akcios...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42352) Antonius1978 válasza diegho (#42276) üzenetére


Antonius1978
addikt

Remek video, nekem tetszett.Igaz t9-beli alakitasod meg jobban tetszett volna vele, de igy jartam, majd legkozelebb. :R

(#42353) nyunyu válasza Moleman (#42349) üzenetére


nyunyu
félisten

Annak a TOGnak mar sajat gravitacios tere van, ami vonza a golyokat. :DDD

De legalabb sehova se er oda idoben, mire feltavig eljutna, addigra vege a meccsnek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42354) Gyuri27 válasza Moleman (#42349) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valahogy nem vonz a teszt szerver.
800 egy skuló? Hm.
A prem pz4-n lévő ágyú meg jó. A 3002-n azt használom. Igaz a sebzés nem drámai. Viszont pontos és kb mindent át üt (sok célzás nélkül is), pontos. A prem lőszer sem drága bele. Talán a célzási idő egy picivel lehetne gyorsabb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#42355) whYz válasza Moleman (#42349) üzenetére


whYz
addikt

Jah mar en is gondolkodok a TOG-on... errol a Pz IV-rol csak rosszat irnak, es tenyleg a 6os tierben nem nagyon allja meg a helyet. A TOG viszont egy doglassu allat, elonye a pancel es a jo agyu.

(#42356) Spenike válasza diegho (#42276) üzenetére


Spenike
tag

Nem semmi valóban hiába top tank voltál itt is látszik hogy van mögötted 1-2 csata + baromi jól el is mondtad mit miért!
Köszi a videót...

Én spec már valami jó kis Scoutolós/Light tankos videót várok tőled pl M24 chaffee! ,)

(#42357) Jolet válasza Spenike (#42356) üzenetére


Jolet
őstag

ott az előző video, az nem jó?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#42358) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, a hétvégi programom meglesz. M6, VK3601, ARL44 a garázsban, használom is őket naponta. T-34-85, T-150, VK3001P voltak, visszavehetők fullosan, KV-2 kifejlesztve, megvehető, bár az nem vonz. Most nem csak 1-2 tankkal tudok menni váltva, mehet 4-5 és mind szorzós. Ezt az akciót nekem találták ki!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42359) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez aztán a leosztás. :))

magyarsrac

(#42360) kisküzdő válasza diegho (#42276) üzenetére


kisküzdő
tag

Hát diegho ! Eddig nagyképűnek tartottalak téged,(enyhe kifejezés).Mint anno valaki itt a fórumon. De ennyire tárgyilagos segítőkész magyarázós videót még nem láttam sem itt sem másutt.Bár a stílusod "comentek" Akkor is furcsák.Minden esetre nagyon köszönöm ezt a videót is.Okulhatunk belőle. THX

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#42361) zsloti


zsloti
senior tag

Elkezdenék egy páncélvadász vonalat
Tier 5-6 ig tervezem
Melyik nemzet melyik tankja a legjobb ebben az osztályban??
köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#42362) Jolet válasza zsloti (#42361) üzenetére


Jolet
őstag

nekem az orosz jobban bejött érzésre, mint a német
az előbbi brutális és faragatlan az utóbbi meg kifinomult és pontos

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#42363) Chris0321 válasza zsloti (#42361) üzenetére


Chris0321
addikt

A legjobb az lennem ha felmennél a tesztszerverre és kipróbálnád pár nemzet TD-it ezeken a szinteken. Nem biztos, hogy ami másnak nagyon fekszik neked is be fog jönni ezért a legjobb a saját tapasztalat.

(#42364) Fel válasza zsloti (#42361) üzenetére


Fel
addikt

Ha tényleg csak addig mennél, és nem érdekelnek a magasabb szintűek, akkor talán a legnagyobb fun tank TD az amcsi M18 Hellcat. Mindenképpen érdemes kipróbálni.
Valamint a pár nap múlva érkező brit TD-k között is egészen jó a tier 6-os AT-8. Ugyan gyenge a végsebessége (20 km/h), de cserébe jól páncélozott. A 17 fontos AT löveg rajta a top, amivel 171 mm-es átlag pácélátütése van, de cserébe szerényebb az alfa sebzés (150 talán..?). De, mint általában, az iyen lövegeknél, nagyon magas a RoF és így a DpM is, úgyhogy lehet vele darálni.

[ Szerkesztve ]

(#42365) forras2


forras2
őstag

Egész kellemes ez az event. VK3601 fullos, csak nincs pénzem vissza venni :D VK3001p ki van fejlesztve, csak nincs rá pénzem, hogy megvegyem. Bár ez tervbe volt, mert kell a TigerP, de nem hiszem hogy össze tudok annyi kreditet vakarni, hogy megvegyem :( KV2 kifejlesztve, de nincs rá pénzem, hogy megvegyem. T150 kifejlesztve, de nincs rá keret. Szupeeeer.

(#42366) Timyyy


Timyyy
őstag

Tegnapi E-75 köröm, valentin napi ingyen prémmel, de anélkül is igencsak jó lett volna... :)
KT ágyúja van még csak rajta, de talán több van a győzelemben mint puszta szerencse, úgy érzem tettem hozzá bőven, főleg, hogy nem fullos a tankom. 5240 sebzéssel végeztem. 4 kilőtt tank + confederate mellé (szóval 10 tankba belepiszkáltam elég jól, + steel wall. 19 beszedett lövés.

REPLAY

És képekben:

(#42367) Moleman válasza nyunyu (#42353) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, ettől tartok én is, 2 napja összefutottam 2 TOG-gal, a pálya feléig jutottak (pedig Airfield nem egy nagy pálya...). Bármijét lőhettem, még szemből a tornyát is kivétel nélkül átvitte a T-34/85. (Könnyen megúsztam, sose engem lőtt, ha engem lőtt volna, lehet, hogy most más lenne róla a véleményem. :D)
Viszont a Pz4S pont emiatt nem vonz, a 34/85 annyira jó 6-os medium, hogy annál jobb nem lehet (a jövedelmezőségével sincs gond, prémium nélkül is legalább 15 ezer profitot hoz egy jobb meccs).

(#42368) scyllarus válasza forras2 (#42365) üzenetére


scyllarus
veterán

Én a három meglévővel fogom összeszedni a pénzt a T-150-re, én is kreditszűkében vagyok. Ha lesz időm játszani, akkor a VK3001P-t is összeszedem, de azt még meggondolom. Szerencsére az M6 alapból jól hoz, így meg pláne termelni fogja a kreditet :)

Moleman: az US szerveren a TOG-ot csak xp-szendvicsnek hívják :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42369) vbbb válasza nyunyu (#42351) üzenetére


vbbb
őstag

A múlt héten vetődött fel bennem egy V-ös prémium tank megvétele. Előtte nem is néztem mi van terítéken. :K

(#42370) forras2 válasza scyllarus (#42368) üzenetére


forras2
őstag

Most elnézegettem, 1-re lesz pénzem. Csak a kérdés az az, hogy melyiket vegyem meg?
VK3001P, T150 közül?

[ Szerkesztve ]

(#42371) nyunyu válasza Fel (#42364) üzenetére


nyunyu
félisten

17 pounder?
Az van a stock furdokadon is.
Kb. az az egyetlen hasznalhato agyuja. :DDD

Francia TDktol viszont instant agyfaszt lehet kapni, annyira lassan fordulnak+top agyuik celzasi ideje is borzalmas.
Viszont konnyeden sebzik a nagyobb tankokat, mivel joval nagyobb penjuk van, mint a nemeteknek.
Amcsike altalaban a nemetek alatt van, igy jobban kell celozni veluk.

T5-ben nagyon jo a Stug, Wolverine, T49.
T6-ban vermerseklet szerint Hellcat vagy Jackson.
Lassabb, jobban pancelozott Jacksont valahogy nem szerettem, inkabb a gyorsabb Hellcatot preferaltam, de mostanaban valahogy nem birok vele jatszani.
Elszoktam attol, hogy a lassan forog a tornya, igy az elobb egy Leo majdnem szanaszet szivatott, pedig az aztan nem egy komolyan veheto tank a jatekpisztolyaval. :DDD

T7-ben lehet valasztani a forgotornyu T25/2-bol, ami Hellcat+Jackson stilusban nyomhato, csak egy szinttel feljebb mar nem mindig eleg a tuzereje, de legalabb olcso a loszer bele.
Nagyon felhasznalobarat meg a T25 AT, nagy negativ fuggoleges kiterithetoseg miatt jol all neki a dombos terep, viszont a 105mm agyuja nem egy precizios szerkezet.
En izlesemnek tul pontatlan, 3-400 meternel tavolabbrol mar nem igazan hasznalhato, tul sok a melle.
JP ugyan nehezebben jatszhato, de siman ellovi a 4-500 meterre levo celpontokat is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42372) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Itt egy kb 1 órás dokumentumfilm a Pzkfw 4-ről. Mert csak van itt olyan aki szereti a tankokat ;)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42373) scyllarus válasza forras2 (#42370) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez jó kérdés. Különböző stílusúak, melyik tetszene? Én a T-150-et azért veszem meg, mert fullosan adtam el, és a 97%-os csajok ott ülnek a barakkban, tehát azonnal használható lesz a tank, és a tökig páncélozott KV-4 meg egyébként is szerepel a kipróbálandók között. (Az meg ezen az ágon van). A VK gyors, agilis med, jó, pontos ágyúval. A KV-2-vel meg trollkodhatsz a 105-össel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42374) forras2 válasza scyllarus (#42373) üzenetére


forras2
őstag

Mind a 2 ágról kell valami, az a baj :D
Vagyis az a baj, hogy megint egyszerre húzok vagy 5 ágat. és nem haladok egyről a kettőre.

(#42375) jimmy74


jimmy74
őstag

A 8 killes tommysütő :DDD

Csata: Dragon Ridge 2013. március 1. 18:40:28
Jármű: M4 Sherman
Szerzett tapasztalat: 2 010
Szerzett kredit: 39 655
Csatában elért Achievement: Radley-Walters medál, Acélfal, Top Gun, Megszálló, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#42376) scyllarus válasza forras2 (#42374) üzenetére


scyllarus
veterán

Ismerős... És prém nélkül nincs kredit sem. Én most szerencsésen állok, nem kell nagyon fejlesztenem, az M6 és a VK3601-en megyek majd tovább, de oda még sok xp kell, szóval ráérek. (A VK-ból a 3002-őt húzom, a Tiger már megvan.) Az ARL44-nél megállok egy jó darabig, ha megveszem a VK3001P-t, azzal sincs gondom, a Tiger P is megvolt már. Szóval most csak a kreditre kell összpontosítanom :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42377) jimmy74 válasza jimmy74 (#42375) üzenetére


jimmy74
őstag

Ez sem rossz vele:7 kill

Csata: Ruinberg 2013. március 1. 18:58:54
Jármű: M4 Sherman
Szerzett tapasztalat: 1 869
Szerzett kredit: 39 660
Csatában elért Achievement: Top Gun, Pusztitó

WoT:jimmbo

(#42378) forras2 válasza scyllarus (#42376) üzenetére


forras2
őstag

Prém nélkül is van kredit, csak többet kell játszani :K
Prém nélkül össze szedtem TigrisII árát. Bár hozzá kell tenni, hogy eladtam a párducot, úgy hogy annyival kevesebbet kellett csak kuporgatni.

(#42379) Atlantis válasza marked one94 (#42296) üzenetére


Atlantis
veterán

Megnéztem...ha van arty, akkor gondolom nem ezt csinálod. Amúgy mindig rá szoktál ugratni a szakasztársaid tetejére? :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42380) Mottie válasza Atlantis (#42379) üzenetére


Mottie
őstag

Mountain Pass- on sikerült egy artyt kinyírni (az utolsó élő tankjukat) úgy, hogy a hídról a fejére ugrottam. Ráadásul túl is éltem :) (M103)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#42381) scyllarus válasza forras2 (#42378) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, így van. Csak 2 gyerek mellett annyira nem érek rá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42382) sith7


sith7
nagyúr

Diegho , nagyon jó lett a tigrises videó :K

(#42383) nyunyu válasza forras2 (#42374) üzenetére


nyunyu
félisten

Vagyis az a baj, hogy megint egyszerre húzok vagy 5 ágat. és nem haladok egyről a kettőre.

Nalam napirenden van:
- kinai med: Type 58, meg 40k XP kell es elit lesz, aztan atteszem legenyseget a mar megvett T-34-1-be. Igy pont jol jon a mostani event.
- nemet light: 2 kor, es megvan a VK2801 (aztan felgyujtom a gyulolt Leot. :DDD)

Napirenden van, de alig halad, napi dupla max:
- nemet med: Panther, Panther M10, VK3002DB (mult heti akcio :DDD)
- nemet heavy: Tiger II
- amcsi heavy: M103 (jelenlegi utemben meg ~1.5 honap a T110E5)

TDknel elakadtam a JP2, T25 AT magassagaban, eddig nem sikerult rabeszelnem magamat Ferdi, JT, T28, T28 Prot negyes megvetelere, pedig a credit meglenne mindre.
Franciat a hatam kozepere sem, boven eleg volt kimaxolni az AC Mle46-ot.

Tudnek meg haladni a Pershing agon is, de igy is tul sok tank van felbe.
Plusz hosszabb tavon jo lenne beszerezni a Chaffeet, amig nem csinalnak prem tankot belole, csak nincs kedvem annyit szivni az M5 Stuarttal, mint most a Leoval.

De mar azzal is elmegy 3-3.5 ora, mire mind a ~20 tankomat leduplazom, igy a legtobbszor kimarad az M6, T29, Hellcat, JP, Sherman E8.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42384) forras2 válasza scyllarus (#42381) üzenetére


forras2
őstag

Amikor gyerek alszik, Apa kockul :DDD

Nyunyu
-Egyszer húzom az IS ágat.
-Aztán a KV1-en ki van fejlesztve a T150, meg most gyűjtögetek a KV2-re.
-Meg akarom venni a KV2-t, mert kell az S-51.
-Most fejlesztem a TigrisII-t.
-Azt félbe hagytam a TigrisP vonalat, meg kéne vennem a VK3001P-t, hogy haladjak tovább.
-Félbe hagytam a Párduc vonalat, Ki van fejlesztve a Párduc II, csak nincs rá pénz, hogy megvegyem.
-M3Lee-vel copok, hogy meglegyen az M4. Nem tudom miért, de nekem az kell.
-Aztán a T1HT-t is csinálgatom, mert szemezek a T29-el.

Igen, kis tankok ezek java, és nem kell sok xp illetve kredit hozzájuk, de a napi 12-15 meccsel, amennyit én játszok 1 nap.... Főleg úgy, hogy ebből 3-4 kör Tigris, meg legalább ugyan ennyi a Tigris II.

[ Szerkesztve ]

(#42385) bandiras2


bandiras2
senior tag

Kapok egy [ILYEN] leosztást, erre a redvás windows nekiáll kiszámítani a biztonságimentéshez szükséges helyet, és mire visszakapom a diákból a képet, addigra a T29 letépte a fél életemet, és begyakott a g*cibe. Aztán a Win nagy büszkén jeklenti, hogy végzett. Bill Gates Rohadj meg és szarjál sünt minden nap 8x!!!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42386) scyllarus válasza forras2 (#42384) üzenetére


scyllarus
veterán

Úgy szokott lenni :D Ja az amcsi TD ágat kihagytam, az M8A1-nél járok, azt nagyon imádom. T-49 kifejlesztve, csak ugye kredithiány áll fent ott is. Cél a Hellcat, azzal mentem egy kört tesztszerón, hogy kell-e nekem egyáltalán. Elsőre 2400 dmg, 4 kill egy olyan járművel, amivel semmi tapasztalatom sincs még hasonlóval sem (akkor még nem kezdtem el az ágat), úgy döntöttem, bejövős. Tehát ott kell xp-re gyúrnom kredit helyett.
Emlékeim szerint nem kell a T1HT a T29-hez, már az M4-ből is el lehet hozzá jutni. Az M3 Lee miért szopás? Az egyik legjobb TD abban a tierben :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42387) diegho válasza bandiras2 (#42385) üzenetére


diegho
nagyúr

Minek van beállítva a biztonsági mentés? Miért fut bármi felesleges dolog a játék alatt? Ez bizony user error nem pedig a windows hibája.

(#42388) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kifejlesztettem a GWpanthert, de lassan KV-2 ágról meglesz az S-51, melyik arty a jobb?

(#42389) bandiras2 válasza diegho (#42387) üzenetére


bandiras2
senior tag

másfél éve játszok, egyszer sem csinált ilyet, nem volt vele gond, eszembe se jutott hogy tiltani kéne...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42390) Gyuri27 válasza forras2 (#42370) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha a 300p-ből és a t150-ből lehet választani akkor az utóbbi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#42391) bandiras2 válasza diegho (#42387) üzenetére


bandiras2
senior tag

Egyébként IS3-mal Live oaks pályán megcsináltam majdnem ugyanúgy mint ahogy a videón mutattad, és arattam. Ha nem foglalnak be, akkor nagyon durva eredmények lettek volna, de így is nyertünk, kösz a videókat, sokat tanultam belőle.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42392) emre válasza Atlantis (#42379) üzenetére


emre
veterán

Annak idején írta is, hogy csak akkor ha nincs arty. [link]

Vagy nem bírta nézni hogy szerencsétlenkedünk az utolsó tankkal, vagy csak félt hogy utolérem sebzésben. [link]

Egyébként lassan alkothatna megint valamit, mert röhej hogy ezzel az egy hónapos replay-vel menőzik még mindig. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42393) nyunyu válasza scyllarus (#42386) üzenetére


nyunyu
félisten

Emlékeim szerint nem kell a T1HT a T29-hez, már az M4-ből is el lehet hozzá jutni. Az M3 Lee miért szopás? Az egyik legjobb TD abban a tierben

Amig a Sherman Jumbobol egy patchcsel ezelottig az M6-ot lehetett kifejleszteni, addig nem volt problema. De a 8.3 ota az M6 kimarad, es egybol lehet T29-et venni.
Igy nem lesz meg a 90mm M3 agyud sem, aztan hasznalhatod a stock T29-et a Shermanok 76mm szivoszalaval. :))

Az M3 Lee miért szopás? Az egyik legjobb TD abban a tierben :D

Pont az a baja, hogy TDkent kell hasznalni, ahhoz viszont nem eleg pontos az agyuja.
Fixtornyu TDk viszont nem olyan kezdo baratok, mint a forgo tornyu tankok, kell hozzajuk par szaz(-ezer?) kor rutin, hogy eredmenyesen hasznalni tudd oket.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42394) scyllarus válasza nyunyu (#42393) üzenetére


scyllarus
veterán

Jogos különben, én is az M6-nál tartok, pont a 90mm-es gun miatt mentem erre. Már elfelejtettem :R
Én aztán kifejezetten alulról átlagos játékos vagyok, de a Lee-vel jól ment, valami 53% körül volt a WR-em vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42395) Cseri0058 válasza Timyyy (#42366) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nemár hogy egy ilyen jó kör után is minuszos a kör vége prém nélkül...

(#42396) Atlantis válasza emre (#42392) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszönöm, eszembe se jutott visszakeresni, akkoriban amúgyis vizsgáztam agyba-főbe.

Hát álljatok össze megint pár körre, hátha lesz belőle valami.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42397) SoulReaver válasza bandiras2 (#42391) üzenetére


SoulReaver
veterán

(#42398) emre válasza Cseri0058 (#42395) üzenetére


emre
veterán

Ezt meg miből szűrted le?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42399) SoulReaver válasza emre (#42398) üzenetére


SoulReaver
veterán

prém nélkül tényleg veszteséges lett volna..

(#42400) Cseri0058 válasza emre (#42398) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát ott van a képen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.