Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) L-e-f-i-e válasza q13579 (#26994) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Prémium fiókba, ha van időd játszani akkor rendkívül meggyorsítja a fejlesztéseket, előrehaladást.

=^-^=

(#27002) mynames válasza Patrick76496 (#27000) üzenetére


mynames
senior tag

A counter artytól a víz lever engem is...És én akárhogy is próbáltam , sohasem láttam semmit...vagy függ ez a felbontástól? :F

Én is +1, bár már többen is megállapították és megmondták, hogy szopóág nincs. Szombaton este fifty-fifty mentem, elég vacakul adta...Egyszer véletlenül kiléptem a szerverről, rossz helyre kattintottam. Visszaléptem és utánna kb. 25 kanyarból 20-at elhoztam...véletlen lett volna?

[ Szerkesztve ]

(#27003) Napfénysüti válasza mynames (#27002) üzenetére

Mint noob arty-s mondom hogy bizony lehet látni, én is sokszor próbálkoztam counter arty-zással és lehet vele sikert aratni. :K

Més que un club!

(#27004) S.Copperpot válasza Patrick76496 (#27000) üzenetére


S.Copperpot
tag

Ne állj nyilvánvaló helyre. Csak akkor tud rögtön visszalőni a counterező, ha legalább már nagyjából sejti, hogy merre vagy. Ahhoz, hogy lássa a tracert, először is 15 fokon belül kell lenned a tankjának az elejéhez képest, így ha nem a megszokott helyekre állsz be, valószínűleg ki se szúrnak a csata folyamán. De azért mozogj mindig, mert ki tudja... a becsapódási szögekből én is szoktam tippelni az ellenséges arty helyére, és megvillogtatom a tüzéreknek, jórészt bejön a becslésem.

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#27005) q13579 válasza L-e-f-i-e (#27001) üzenetére


q13579
senior tag

Premium fiókhoz hogyan lehet hozzájutni, illetve milyen költségei lennének?

(#27006) S.Copperpot válasza q13579 (#27005) üzenetére


S.Copperpot
tag

Aranyat kell venni (ezt csomagban lehet, euróért), aztán abból az aranyból vehetsz prémium fiókot meghatározott időre. Egy hónap pl. 2500 arany, 3 nap alapesetben 650, 1 nap 250. Minél nagyobb csomagot veszel annál olcsóbb lesz az arany, és minél hosszabb időre váltasz prémium fiókot, annál kevesebb lesz 1 napra vetítve az aranyköltsége.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#27007) Patrick76496 válasza mynames (#27002) üzenetére


Patrick76496
őstag

Figyelni kell a fehér csíkot, aztán ahonnan keldődik, oda kell lőni kb egy méterrel feljebb. Én Hummel kis löveg óta nem szoktam, túl sok megy mellé. Inkább figyelek a felspotolt ellenségekre. Nagy tierben a sok pontatlan löveg miatt már nem annyira jellemző, csak a pontossabb löveggel rendelkezők szoktak, de szvsz azon a szinten már nem annyira vicces, ha mellémennek az 1500+ árú skúlók.

Keresd a hibát! (3)

Aki nem találta meg, annak mondom:

- Hiába koptatom a számat, azért is a csapat 80 százaléka az erdőbe megy gombát szedni, persze mind elhal
- A Tiger kettesünk "védi az arty-t" a sarokban, alig vettem észre, csak amikor odapingelt a 13 90
- Churchill I - S-51 szakasz

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27008) S.Copperpot válasza mynames (#27002) üzenetére


S.Copperpot
tag

Volt itt korábban egy olyan elmélet, hogy bizonyos véletlen alapú számítások összefüggenek a kliens indításával. Az elképzelésben van logika, mert a kliens csatlakozásakor a szerver alkalmazhat egy egyedi kezdeti értéket (random seed) a véletlengenerátorhoz. Bizonyíték persze nincs, ahhoz kéne a szerver forráskódja. Én szoktam azt csinálni, hogy mikor nagyon mellémennek a lövések, újraindítom a klienst vagy a gépet és néha úgy tűnik, ez javít a dolgon. Persze simán lehet, hogy csak beképzelem, mert van olyan is, amikor ez sem segít, és van olyan is, hogy néhány körön belül meg olyan véletlengenerált sorozatot fogok ki, hogy csak áthúzom a célkeresztet valakin 500 méterről, elengedem a skulót, és talál.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#27009) L-e-f-i-e válasza q13579 (#27005) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ha már megvan az arany, akkor a garázson belül tudsz prémiumot venni a buy premium-nál, jobbfelső sarok.

=^-^=

(#27010) jozefgucci1 válasza Patrick76496 (#27007) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én a lkegtöbb mapon a nyilvánvaló , helyre pásztázok a csata első egy-két percében és ha látom , hogy onnan jön valami akkor lövöm azt a pontot . Gyakran találom így meg az ellent . Akkor nem szoktam foglalkozni a counter-el ha csak egy -egy tarack van csapatonként , mert akkor mák kell megtalálni . Viszont OB212-vel a legtöbb esetben háromnál több tarackal rak be így van rá lehetőség . Mivel csak egy arty-m van ezért inkább tankozom és van időm figyelgetni ki hová áll be tarackal így 7k csata után már jó érzékkel találom meg az ellent :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27011) S.Copperpot válasza ollie (#26892) üzenetére


S.Copperpot
tag

Azt azért kalkuláld bele, hogy az IS4 statját az IS8, a T34-ét pedig az M103 vette át, beleértve az addig ment csaták számát is.

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#27012) Bingisz


Bingisz
addikt

[link]

Mai napom eddigi legjobb köre. Nagyon élvezetes csata, 2000 dmg pz4-el tier 7-ben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27013) Bingisz


Bingisz
addikt

Overlord blogján olvastam ezt:
There is a possibility that tier 10 heavy will be changed for "113" with nearly-auto-ricochet upper front hull at 68 degrees. Expect some bouncing.

Ez pontosan mit jelent? (az angolom egy kicsit núúb :B )

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27014) #48613632 válasza Bingisz (#27013) üzenetére


#48613632
törölt tag

Magyarul valami olyasmi, hogy a lehetséges lepattanó 113-ra változott az frontpáncél felső részénél ... vagy valami hasonló. Érteni értem, (legalábbis azt hiszem) csak nem tudom értelmezni pontosan.

(#27015) Bingisz


Bingisz
addikt

Na sikerült egy hasonlóan élvezetes csata E75-el is. Azzal kezdődött, hogy az m103-at akartam leduplázni, de félrenyomtam a sok pofázás közben... :W :DDD

A 4988 a kiosztott sebzést mutatja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27016) vhw válasza Bingisz (#27013) üzenetére


vhw
addikt

A T10es kínai heavy-t lehetsége lecserélik, 113-as típusra (sok szerencsét találni valamit infót róla a neten...) aminek a felső frontpáncélja közel átlőhetetlen, 68 fokban döntött (szóval valami T110 páncéljára hasonló lehet neki)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27017) scyllarus válasza S.Copperpot (#27008) üzenetére


scyllarus
veterán

Lehet, nekem is azt kellett volna. A SU-85-öt alig bírtam leduplázni, mindig kifogtam a javát. Serene Coast: a 3 heavynk beáll mögém 10m-re és vár, hogy megvédjem őket a B1-KV-1 párostól. Esküszöm, a sofőrök még zseblámpával rám is világítottak :) Az első 3 találatom 0-át sebzett (Szép lövés, felszaggatuk a páncélt, stb).
South Coast: 10 Td-nk volt a csapatban (Pz38nA, Grille, KV-1S), amik félrelökdösnek a jó TD-s helyekről (mert a Grille persze rá kell hogy lásson direktben az útra)
Widepark: a BT-7 a 400-as effijével beírja: KV-1 is noob. Valaki szólt neki, hogy az xvm nem ezt mutatja - legalábbis hozzá képest :) Erre induláskor elém áll. Megállok, elengedem, scout, ő az első. Megáll ő is. Indulnék, elém gurul. Kikerülöm, megint elém gurul. Lehet azt várta, kilövöm az űrbe, de megálltam. Kicsit odébb löktem, erre elhúzott. Persze 14:00-kor már füstölgő roncs volt, én meg 3 killel, 1k damage fölött az ellenséges bázisnál fejeztem be. (Cap nem volt, elfogytak...)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27018) ollie válasza Bingisz (#27015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik mod teszi ki oda a sebzést?

***

(#27019) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Miért van ennyi hülye a világon? Amikor nekünk kell támadni, akkor egy 15k csatával rendelkező idióta benyögi, hogy "def all!", erre az egész csapat hallgat rá... :((

Amikor 24 másodperc volt hátra a csatából akkor az egyik felnyögött, hogy most már talán megindulhatna a támadás, de ez a barom letorkolta, hogy nem... lassan lejár az idő és mi nyerünk. :W

Persze az már csak egy másik kérdés, hogy miért akar valaki egyetlen ágyú lövés nélkül csatát nyerni...

(#27020) vhw válasza Stauffenberg (#27019) üzenetére


vhw
addikt

Nem próbáltad meg tudatni, még az elején, hogy ezúttal ti vagytok a hunyók nem az ellenfél?

Másrészt... már rég ki lehet kapcsolni ezeket a játékmódokat, akkor minek erőltetni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27021) Tenken válasza vhw (#27020) üzenetére


Tenken
őstag

Komoly lehetett az ellenfél is, ha lövés nélkül jár le egy assault...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#27022) Stauffenberg válasza vhw (#27020) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Csípem ezeket a játékmódokat is... de 15k csata után szerintem inkább vásárolt account lehetett, mint egy barom aki még mindig nem tudja mi a lényeg, vagy nem tud megkülönböztetni a radaron egy piros zászlót a zöldtől.

Amúgy de, folyamatosan zaklattam őket, hogy menni kéne támadni, de kb öten voltunk akik megindultunk, a többiek csak a kezdőn ácsorogtak és védték a büdös semmit.

Ilyenkor legalább az boldogít, hogy több találat jut nekem a kacsalövöldében.

(#27021) Tenken: Még az ilyen játékmódok előtt egy klasszikus csatában volt velem olyan, hogy Malinovkán mindkét csapat beállt annyira kempelni, hogy még spotolni sem dugták ki az orrukat. Akkor még én is noob kispöcs voltam és én sem mentem támadni (vagy csak akkoriban sem volt stílusom az öngyilkos roham). Azért egy nulla-nulla végződésű döntetlen a 15 perces időlimit lejártával igazán emlékezetes csata. :)

Szóval a random csaták is kitermelik a legmegfelelőbb embereket.

[ Szerkesztve ]

(#27023) sith7


sith7
nagyúr

Meglett a KV-1S - re a 122 -es löveg ... 1 csata ... :)

Győzelem!
Csata: Sand River 2012. november 27. 22:57:50
Jármű: KV-1S
Szerzett tapasztalat: 1 203
Szerzett kredit: 27 603
Csatában elért Achievement: Pusztító

(#27024) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

lazio-t nagynehezen csak megszerezték a red devilesek.... irigy vagyok :U

powered by Tiger Lake & GA10x

(#27025) Tenken válasza Stauffenberg (#27022) üzenetére


Tenken
őstag

Én ilyenkor szoktam noszogatni a scoutokat, hogy tegyék hasznossá magukat.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#27026) mynames válasza S.Copperpot (#27008) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem van valami abban amit mondasz! Gondolom neked is volt már olyan harcod ahol a tankodnál 2-3 tier osztállyal kisebb tankokról folyamatosan lepattant lövésed, találat 0 sérüléssel zsinórban, stb...

(#27023) sith7: a 122-essel az a tank egy állat!!!! 2-3 tierrel nagyobbaknak is osztja 300-400 dmg-et! Csak lehetne kicsit pontosabb..Az egyik legjobb t6-os szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#27027) Stauffenberg válasza Tenken (#27025) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én mindig mindenkit noszogatok, de a játékot igen nagy számban játsszák csehek, lengyelek, szerbek, horvátok, stb... náluk az általános angol tudás pont annyi, mint a magyaroknál szokott lenni...egymással a saját nyelvükön elcsevegnek, de másra nem hajlandók.

A térkép pittyegtetésről és a beépített parancsokról meg rég leszoktam, azokra az égvilágon soha senki nem hallgat. Vagy azért mert gyépés, vagy azért mert egyszerűen nem is érdekli, ő nem azért játszik csapatjátékot, hogy mások intelmeit kelljen követnie, ő azért játszik csapatjátékot, hogy mehessen a saját feje után.

(#27028) Tenken válasza Stauffenberg (#27027) üzenetére


Tenken
őstag

Van ilyen, de mondjuk én inkább fizetem a javítási költséget, mint 15 percet üljek a nagy büdös semmiért.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#27029) sith7 válasza mynames (#27026) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát osztja ... volt 2-3 tier 4 - es tank is az ellenfélnél, hát az mind velem jött szembe ... :B ... one shoot :Y

(#27030) KaLeun válasza Fel (#26996) üzenetére


KaLeun
senior tag

Érdekes, hogy még t7-ben is rengeteg ilyen csata van, és ráadásul mind 1-2k csatás totál fogalmatlan emberkék. Max néha beesik valaki aki kedvtelésből megy valamivel (Grillével, T29 és stb.).

Cila

(#27031) Stauffenberg válasza Tenken (#27028) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is... ma mentem nagyjából 25 kört az M18-al és ebből csak kettőt sikerült nyerni, szóval letojom, hogy ott pusztulok a csatamezőn. Mindegyikben ilyen barmokat fogtam ki és a KV-3 vagy KV-4-el ellentétben még nem érzem annyira ezt a gépet, hogy egy teljesen felborult erőviszony esetén is alaposan megrázzam a pofonfát.

Más tankokhoz ma nem volt hangulatom, szóval ez kb tükrözi a mai győzelmi arányomat is.

Egyelőre még tapasztalási fázisban van, hogy mit kell tennem az M18-al ha a kezdés után két perccel még mindig nem lőttünk ki senkit, de a csapatunk háromnegyede már halott. Az egyik körben mondjuk szép volt, hogy bekerítettek minket, de gyorsan kitörtem és gondoltam öngyilkos rohamban az ellenség bázisa felé rohanok, de nem lőttek rám, viszont én rátaláltam három artyra akiket lecsipegettem, de ekkor már csak ketten voltunk 10+ tank ellen, szóval próbáltam még annyi dmg-t bevinni amennyit lehet, de egy Type 59 levadászott mielőtt belelendültem volna.

(#27032) Arpee78 válasza ollie (#27018) üzenetére


Arpee78
senior tag

(#27033) Patrick76496 válasza jozefgucci1 (#27010) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ma nem volt nagy szerencsém egyik arty-mmal sem. Anno még akkor szórakoztam nagyokat counterezésekkel, amikor még új volt a Hummel-em. :DDD Azután már nem szerettem annyira, mert a nagy löveg lassabban célzott. De ez a GwPanther nagyon jó arty, meg is értem miért van sok embernek ennyi csatája vele.

I love my T-54.

Győzelem!
Csata: South Coast 2012. november 27. 23:31:07
Jármű: T-54
Szerzett tapasztalat: 2 902 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 55 878
Csatában elért Achievement: Radley-Walters medál, Top Gun, Mesterlövész

Minden napra egy Radley-Walters. :C Nem is tudom miért utáltam annyira az elején. :B

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27034) KaLeun válasza Stauffenberg (#27019) üzenetére


KaLeun
senior tag

"Persze az már csak egy másik kérdés, hogy miért akar valaki egyetlen ágyú lövés nélkül csatát nyerni..."

Egyszer egy hasonló helyzetben kiokított egy ilyen agytröszt: "Lényeg, hogy nyerünk".

Cila

(#27035) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na lefekvés előtt egy utolsó M18 kört mentem hátha megszakadt a balszerencse vele. 19 lövésből 17 talált az összesített dmg pedig 271. :) Sorra adta mindenen a 0 dmg találatokat... Luchs, M3 Lee, Valentine, Grille voltak a legfőbb célpontjaim és mindegyik sérülés nélkül nyelte be az ólmot.

Ilyenkor vigasztaljon a Szárnysegéd plecsni? :D

(#27036) ollie válasza Arpee78 (#27032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

(#27037) emerico2004


emerico2004
aktív tag

Üdv ma lesüllyedtem. t6-t8 csata... egyetlen scout nálunk elment a pálya sarkába beült egy tóba ... 2x kértem hogy menjen felderíteni, majd utána mentem és belefullasztottam a vízbe.... amit láthatólag csak fél perccel később fogott fel. Biztos aktív tagunk lett volna... bezzeg utána anyázni , reportra buzdítani tudott utána. :B

[ Szerkesztve ]

(#27038) vhw


vhw
addikt

Utolsó csatám estére;

Victory!
Battle: Steppes 2012. november 28. 0:15:17
Vehicle: PzKpfw III
Experience received: 1 130
Credits received: 22 368
Battle Achievements: Top Gun

1530 dmg

Pedig nagyon igyekezett az ellenség, hogy veszítsünk, de ha már ott vagyok csak nem hagytam nekik. :))
Nehéz de kellemes levezetés volt a mai napra. (replay)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27039) gy-daniel válasza emerico2004 (#27037) üzenetére


gy-daniel
tag

Ne haragudj meg, de ez téged minősít. Értem én, hogy mindenki hadvezér, meg nevelni akar, de amíg nem tesz semmi rosszat a csapatnak, addig minek ártani neki? Relatíve sokszor fagyok ki (1-2 naponta 1 minimum), és akkor vagy leparkol, vagy halad egyenesen a tank. Én sem örülnék, ha vmi önbíráskodó **** addig kilőne, vagy eltolna, mondván, h "ebből majd tanulsz"... Szóval jogos a report.

(#27040) scukp78


scukp78
csendes tag

Sziasztok, ezt most lottem par perce, ritkan jon ossze az ilyen, szegeny T-50-2 nezett nagyokat, de en is :)

[link]

scu

(#27041) emerico2004 válasza gy-daniel (#27039) üzenetére


emerico2004
aktív tag

Valahol igazad van de kifagyva nem volt. és semmi más nem volt célja csak menjen 300 métert az xp-ért...

[ Szerkesztve ]

(#27042) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A tegnapi nap 12 csatát mentem. Közepes tierben (6-7) egyáltalán nem ment a játék. Egyszerűen nem találtam a helyem a pályákon, akkora káosz volt a csapatunkban. Mentem egy kört a Panther II-vel, 3k sebzés, 4 kill 10-es csatában, bukta. Akkor átváltottam tier 10-re és ott meg érdekes módon többet nyertem mint veszítettem, IS-4 3W:1L, IS-7 2W:1L, bár a játékosok színvonala itt sem volt jobb, a 10-es csaták jó részében rám csak annyi szerep jutott, hogy egyedül vagy másodmagammal védtem egy nyavalyás utat, átjárót, fontos pontot a túlerő ellen, míg a lemmingek törek előre 10-en egy oldalon.

És amikor néha lemegyek tier 1-3-ba megmozgatni a micromaus-t, ott nem találkozok ennyi lemminggel. A bázison kempelő, meg öngyi ámokfutó tankok előfordulnak, de sokkal kisebb lemmingvonatok alakulnak ki, mint a nagyobb csatákban.

Ezzel a játékos színvonal romlással együtt megfigyelhető a taktikázás teljes hiánya is (tudom, ne várjak taktikát random csatában). A medek elfelejtenek a dombra menni, a flank-elés is ismeretlen fogalom számukra, a scoutok is hátul kempelnek, a nehéztankok meg nem ismerik a gyenge pontokat meg olyan bonyolult dolgokat, mint a sidescraper manőver...

Az meg még mindig talány számomra, hogy hátul kempelni egy nehéz tankban (de bármilyen tankban), teljesen passzívan, az hogy lehet izgalmas? Én annak idején alig vártam, hogy legyen egy nehéztankom amivel mehetek a csatákban legelöl, aprítani az ellent, eszembe nem jutott hogy hátul tétlenkedjek vele... És akkor vannak játékosok akik 10-es nehéztankkal sem jutottak többre, mint a kempelés... Nekik mi a játékélmény?

(#27043) scyllarus


scyllarus
veterán

Úgy látom, a tegnapi nap a szokásosnál is több volt az agyhalott. Nekem is sikerült valami 38%-os győzelmi arányt összehoznom, mivel a SU-85-öt és a T-34-et erőltettem. Rájöttem, mostanában muszáj a heavyket használni, nem arról van szó, hogy mekkora isten vagyok egy 40+ tonnás vasban, hanem egyszerűen abban van a legnagyobb esély rá, hogy megmentsd a csatát, ha zombikkal játszol. Ékes példa erre tegnap Malinovka, ahol végre szerencsém volt, az ellennél több volt az 1 bites, nálunk legalább a másik KV-1 is tudta, mire használja a gépét. Némi állóharc után a scoutunk elindult keletre, spottolt is egy KV-1 - Stug párost. Persze leállt velük harcolni (mert nyilván az a dolga neki), de előtte még volt annyi esze, hogy támogatást kért. Mivel a frontok álltak, elballagtam megnézni a szitut. Kiszedtem a gonoszokat, arra ballagott egy Churchill. Azt is elintéztem (na jó, 25 hp-ről kiszedte valaki végül), erre jön a következő ugyanilyen. Azt is lenyomtam, körülnéztem: a másik oldalon a mi másik KV-nk iszonyatos vérengzésbe kezdett a kicsik között, és simán nyertünk. Ha az is üldögél békésen (Campirovka), simán megszívjuk, hiába maradtak heavy nélkül, nem értem volna vissza. Így meg egy jó csata lett, az más kérdés, hogy az ellenfélnél ki találta ki, hogy a jó taktika, ha 5 perc különbséggel, egyesével indulnak el a heavyk. De már kijárt nekem, hogy legalább 1x oda jusson a sok taktikai zseni :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27044) Atlantis válasza HeZzZ (#27024) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, bár már nem magyar fennhatóság volt. Az utóbbi napokban nézegetem én is a térképet, mit ügyködnek a magyar klánok. Érdekes dolognak tűnik ez a klánosdi, egyszer talán majd én is tag leszek valahol, de most még kevésnek érzem a játéktudásom és a garázsom felszereltségét hozzá.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27045) nagysandor88


nagysandor88
tag

Tegnap érdekes dolog történt velem El Halufon. Drága imádott Churchill VII tankomban ülve látom hogy jön egy is a nekem jobb oldalt lévö torkolathoz. Mondom belelövök 1-2öt. Nos ez ment is. Ezen felbuzdulva a hepehupás részen lecaattam spottolni őt, me gondoltam megküzdök vele, hátha valaki segít is. Lefele menet két lövést pattintottam. Szembe került velem a préda. Két lövésem is pattant a kupolájáról, me az ö 122ese ròlam. A szar is megállt bennem. Nekemjött, Belelőttem a lövegébe full közelrűl, gondoltam ellövöm. Szerintem sérült, de nem szállt el. Kaptam egy po ont tőle. Erre annyira jól szembefordította velem a lövegét, hogy beleláttam. Gondoltam meglövöm, ~900hp-ról pukkant el. Sajna nincs replayem, nincs benyomva, de ezt ki kellene próbáéni, hogy lehet-e ammorackelni lövegen keresztül? Végülis logikus lenne. Érdekes volt.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#27046) Mcray


Mcray
senior tag

Vicces ez a játék: Tegnap megfutottam az eddigi legjobb IS körömet 1250 (körülbelüli szám) XP és 3600 sebzés (ez is körülbelüli szám), na de miért nem pontos adatokkal jövök ide?

Hát pont ez a vicc benne. Nem is emlékszem a csatára annyira jelentéktelen volt :C :DD :DD

15 játékból 12 győzelem. Az egyik csatát csak úgy tudtam megnyerni, hogy kamikáze módon átrongyoltam az ellenséges lemming főerőn (annak maradékán) T2 Light tankkal, akik meg sem álltak, hogy elkapjanak, mentek a mi bázisunkra. Ott meg mázlinkra, egy-egy tankunk mindig lesebzett egy foglaló ellenséges tankot, mielőtt maga is meghalt. :C :C Na ez a csata bezzeg emlékezetes volt

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#27047) KaLeun válasza Dobi 562 (#27042) üzenetére


KaLeun
senior tag

És akkor vannak játékosok akik 10-es nehéztankkal sem jutottak többre, mint a kempelés... Nekik mi a játékélmény?

Talán az amikor valaki végigverekszi magát az ellenség sorain, alig van 200 hp-ja és erre ott van ő (full hp-val) aki egy szerencsésen elengedett HE lökettel megnyeri a meccset... "Hö, megnyertem a meccset."

Cila

(#27048) scyllarus válasza KaLeun (#27047) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát, nem tudom. De mondjuk a 10 perc alatt lőni 2-őt, az nekem azért unalmas lenne, ha ezzel nyernénk, akkor is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27049) Szilu válasza scyllarus (#27048) üzenetére


Szilu
tag

Gondolom ironikus megjegyzés volt :)
Ráadásul 10ből 1szer fordul csak elő a lent említett példa, a többi esetben:
- nem találja el HE vel sem... meghal
- csak áll bambán, és nem érti miért nem jön a gonosz, majd hirtelen kilövik az ellenséges artyk,
- nem 1, hanem 3 tank jön akik közül csak egyet tud nullázni, mielőtt meghalna,
- akkor indul el, amikor már késő, és az előző 3 pont egyszerre következik be, pont egy mező közepén.
stb stb :))

Eggyel jobb amikor próbálja fedezni a társát. De mivel aktívan nem tudja őt segíteni (sebzést vesz fel, utána megy a fedezékben stb...), így szerintem egy nagy heavyvel ez sem a leghatékonyabb harcmodor.Picit jobb helyzetből indul a fentebb említett felsorolás.

Na aztán van olyan eset is, amikor a többiek nem látják mi történik. Fordult már velem elő, hogy egy sok artys csatában közében maradtam artyvédett helyen a lomha E-100zal, mert senki nem figyelt arra a részre. Kilőttem egy T-50/2-t az első percben, majd egy IS-8-at. 3 perc múlva ugyanakkor egyedül (+artyk) maradtam egy batchat, egy e-100, plussz az ellenséges artyk ellen. Én már akkor tudtam, hogy hiába a full hp, ennek a csatának annyi. Így is lett, kaptam is a "noob" beszólást, hiszen már csak én éltem, full hp-val, artyvédett helyen...

[ Szerkesztve ]

(#27050) diegho


diegho
nagyúr

Nyertünk egy csatát nagyon, az ellenfélnél egy prő azonnal csíterezni kezdte az egész csapatot: calimero200 a neve, nos meg tudom érteni miért csaló számára mindenki.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.