Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) Z.m.Z válasza Z.m.Z (#42150) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Kénytelen voltam alap ágyúval motorral és lánccal összelőni, mint az átlag néhány hónapja játszó emberek akik hasonlóan szidják némelyik tankot. Kínszenvedés volt.....

(#42152) GrooveHero válasza Z.m.Z (#42150) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jólvan, akkor ha tier5 nél már így szívsz a játékkal, akkor majd megnézem hogy boldogulsz tier 7ban meg 8ban az alap tankokkal. Nekem mindegy, alap tankot nem nagyon ellenfél, de ezt te is tudod. Azért azt megnézem majd amikor bemész tier9-be alap E75-tel és te leszel a legjobb tank...illetve nem is legjobb...inkább úgy mondom, hogy te leszel legfelül. Ha meg gyűjteni kell free xp-t, akkor meg gyűjteni kell, nincs mese. Ez a játék nem egy Call of Duty, hogy kipörgetem 5-6 óra alatt. Sokan közülünk már lassan két éve tolja a bétát is beleszámítva. És nekik sincs még meg minden tank. Persze ez annak a vonzata, hogy mindíg jönek az új gépek is. De akkor is rá kell szánni az időt és gyújtögetni kell.
Ahogy én is teszem, mert nem őröltem meg, hogy alap ferdibe fogok beleülni a Tiger P után. Ugyanis a ferdi a játék egyik legszarabb tankja alapon.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42153) scyllarus válasza Z.m.Z (#42150) üzenetére


scyllarus
veterán

Sokáig én is hüledeztem, hogy mennyi free XP gyűlik össze egyeseknél. Érdekes, most, hogy kezd összeállni a garázsom olyanra, mint amilyet majd szeretnék, pár hét alatt összegyűlt több, mint 4000. Az már elég is a jobb ágyúra a KV-1-en. Rájöttem, nem kell kifejleszteni rögtön a következő tankot/modult, amint a free XP lehetővé teszi. Inkább megyek még pár kört érte. Így számomra is hihetetlen, mennyivel jobban gyűlik. Anno a Tiger P-be csak 2000-et tudtam beforgatni. Utólag vicces...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42154) krisss93 válasza Z.m.Z (#42150) üzenetére


krisss93
aktív tag

Annyi XP ha nagyon tele a tököd a játékkal akkor 3 délutánból (úgy hogy 1 órát játszol) tutira megvan.
Sőőt. Ez régen még rosszabb volt amikor a KV-val még 9.es csatába bedobhatott.
A mai fiatalok nem tudnak semmit az igazi szopásról :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42155) Drenadar válasza Z.m.Z (#42150) üzenetére


Drenadar
veterán

Attól hogy neked ennyi nem gyűlik össze nem jelenti, hogy másnak sem.
És igen van benne logika, hogy a free xp-t tartalékolod, főleg magasabb tierben ugyanis sokszor előfordul, hogy az új tank lánctalp nélkül kínszenvedés, + ott vannak egyéb modulok is, amik kellenek ahhoz hogy a tank használható legyen.
De úgy játszol ahogy akarsz, ahogy előttem felszólaló kolléga jelezte majd nagyobb tierben megtanulod.

...

(ha eljutsz odáig)

Amúgy, ha átlag XP-t nézünk mondjuk 600-at, és mész egy nap 30-40 csatát, simán van aznap már 1000free xp-d. Hétvégén még több.

(#42156) munnergep


munnergep
senior tag

Legelső csatám ezzel a kis csiga döggel :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#42157) forras2


forras2
őstag

Eddigi legjobb köröm IS-el :))



Replay ha valakit érdekel.

(#42158) myckey válasza Cseri0058 (#42141) üzenetére


myckey
veterán

no para csiCSeri
én most vettem meg akcióban a T-43 mahinát(tr7szovjetmed) és 12 csatából van vele 2 győzelmem YEAHBABYYEAH
mondjuk majdnem full stock,de akkora király vagyok,hogy tuti nem költök rá egy deka free XP-t se.
meg nem is kell,a csapatok miatt volt egytől egyik az a 10 bukta-

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42159) munnergep


munnergep
senior tag

Fosul raktam be a képet, bocs, na legközelebb...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#42160) Z.m.Z válasza Drenadar (#42155) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Te nem igazán értetted meg amit írtam, de nem baj. :N

(#42161) Cseri0058 válasza myckey (#42158) üzenetére


Cseri0058
őstag

Micsoda kis szójátékot csempésztél a mondandódba :DDD

(#42162) sith7 válasza munnergep (#42156) üzenetére


sith7
nagyúr

mennyi damage t lőttél, és mennyi kredit maradt a javítás, lőszerfeltöltés után ?

(#42163) Z.m.Z válasza krisss93 (#42154) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Az a helyzet, hogy tényleg nem tudom régen hogyan szopatott, de gondolom amikor kb fél éves volt a játék akkor nem volt tele a tier II-III olyanokkal akik két és fél éve tolják és túlvannak 20K csatán, hisz mindenki fejlődni vágyott. Mert most sajnos ez a jellemző, és valamilyen beteges perverz gyökér módjára élvezik, hogy az alap tankkal játszó kezdőket irtják. Valaki korábban azt mondta, hogy ez tök jó és normális és majd én is ezt fogom csinálni, de szerintem nem mert ez szánalmas......

(#42164) Mottie válasza Z.m.Z (#42148) üzenetére


Mottie
őstag

Sokkal könnyebb mint annó, mikor a KV-t felpakolta időnként T9-be.. :P

Edit: Előttem szóló :) Valóban amikor még a Bundle-ben vásárolt tankokat kivéve még Tier V volt a max, akkor a KV istencsászár volt stockon is :)

Viszont nem értem miért kell piszkálni az új játékosokat én sem.. Nem mindenki 10000 csatával születik...

azért mennek tier 2 tankokkal (mint én is néha) mert élvezetes rohangászni. Illetve ott lehet jó kis 10+ killes köröket menni. Ilyen egyszerű. A T18-amon van töltésgyorsító, optika, ventillátor, minden :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#42165) munnergep válasza sith7 (#42162) üzenetére


munnergep
senior tag

Kb. 2600 dmg és 42 ezer maradt netto a gold ammo miatt.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#42166) sith7 válasza munnergep (#42165) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi :R

(#42167) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!
Nem vagyok egy nagy szakértője a játéknak hisz még nincs 2 hónapja hogy játszom, de hiddjétek el aki azt mondja hogy tartalékolni kell a free xp-t igazat beszél.Nemrég még én is lelkesen költöttem de nekem is hamar kiderült hogy stock tankkal értelmetlen erőlködni.Tegnap szereztem meg a Jgpanthert,az alap ágyúval konkrétan semmit sem üt át, úgyhogy egyenlőre a fiúk mossák a garázsban.....

(#42168) #35692544


#35692544
törölt tag

cidázza le a harapós ló az összes wargamingest
10-ből 10 bukó 15-2-re
vicc ez a random faktor

(#42169) AlexWolf válasza Z.m.Z (#42163) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Miért szánalmas?

Te tényleg azt hiszed, hogy ha egyszer tier 9-tier10-es tankjaid lesznek csak azokkal fogsz nyomulni? Megsúgom, hogy nem.
Kb 5-6 tier 9-10-es tankom van és kb 1 éve nem mentem velük egyetlen kört sem (egy kivételével, mert a t30-cal majd minden nap leduplázok...kivéve, amikor hónapokig nem :) ).

Rá fogsz jönni hogy t9-10-es gépek főleg klánban, CW-ken és században használhatóak, egyébként viszik a lóvét mint állat. Én személy szerint szívesebben játszom t1-t8-ig a tankokkal mint a t10-zel.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42170) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a csata jó példa lenne, h milyen adrenalinnal forgatni a tankot :D

replayt rakok akit érdekel.

(#42171) GrooveHero


GrooveHero
addikt

mostanság Tiger P-t tolom rendületlenül. Első kör után, ha berak tier8-ba, akkor lenyomom az ALT+F4-et és mikor indítom, akkor egyből tier7-be dob, zsinórban ez most már a 6-ik meccs

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42172) Z.m.Z válasza AlexWolf (#42169) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Miért szánalmas több év gyakorlattal és óriási háttérrel egy szarrátuningolt tankkal és fullos legénységgel kezdőkre vadászni akiknek se helyismerete se pénze se xp-je?? Hát nem is tudom.

(#42173) Pttypang válasza GrooveHero (#42171) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor lehet, hogy ezért voltak problémáim, mikor már pár napja ment a kliens, én meg próbáltam legalább leduplázni a tankjaimat, de még azt se nagyon akarta összehozni? :)

Everybody lies.

(#42174) AlexWolf válasza Z.m.Z (#42172) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Jó hagyjuk, majd egy év múlva folytatjuk ezt az eszmecserét, ha egyáltalán játszol még akkor.
Ha meg nem játszol, akkor nem játszol.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42175) jahrn válasza Z.m.Z (#42163) üzenetére


jahrn
senior tag

Ertem, szal aki mar sok csatat ment az a WG-tol kapott ajandek (sokunknak mar 2 is van, mult evben a Tetrarch volt a meglepi) tier 2 tankot ne is hasznalhassa? Hogyan gondoltad ezt?
Es igen, mind2 tank nalam fullra van tuningolva, szimplan azert mert minden letezo tankra fel szoktam aggatni amit csak lehet (es van ertelme).
Amugy meg mindenki azal megy amivel akar. En is akarok venni most egy T3 francia prem TD-t (legenyseg huzasra) es nem, nem szegyellem magamat...

[ Szerkesztve ]

(#42176) GrooveHero válasza Pttypang (#42173) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem tudom, elképzelhető. Minden esetre nekem segített. Aztán most kiléptem, mert kicsit állítottam az XVM-en. Aztán mikor elindítottam megint tier 8. Asszem megint kell neki az ALT+F4

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42177) Z.m.Z válasza jahrn (#42175) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Nem hiszem, hogy védenetek kéne a gondolatot és azt se, hogy nekem meg magyarázkodnom, mert nincs értelme. Mióta világ-világ, azok akik viszonylag nagyok de nem boldogulnak a saját súlycsoportjukban mindig is a kisebb és a gyengébb megalázásában keresik az önigazolást. Úgyhogy nem kell magyarázkodnotok, hisz emberek vagyunk.

De egy lényegesen egyszerű kis szűrő lenne pl. ilyen szempotok alapján összeállítani a random csatákat. Menjen a profi felőlem T1-el is akár de akkor a saját súlycsoportjában, max kicsit többet kell várnia egy összeállításra. A kezdő meg hagy menjen a többi kezdő ellen és akkor kiderülne ki mennyire rátermett.

(#42178) káen válasza Z.m.Z (#42177) üzenetére


káen
tag

A második bekezdésedben foglaltakért imádkozik minden valamire való játékos :)

(#42179) Mottie válasza Z.m.Z (#42177) üzenetére


Mottie
őstag

Elméletileg van ilyen szűrő, igaz csak az első 10 csatára vonatkozik. Addig csak ugyanolyan kezdőkkel kerülhetsz össze..

Be Victorious!

(#42180) AlexWolf válasza káen (#42178) üzenetére


AlexWolf
senior tag

csak nem azért amiért ő gondolja :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42181) forras2 válasza Z.m.Z (#42177) üzenetére


forras2
őstag

Igen, kezdő menjen a kezdők ellen, és akkor sosem fog megtanulni játszani.
Ha a wégé lehetővé tenné azt, hogy 10-es tankkal is lehessen keresni, akkor sokan játszanának vele.
Csak épp a 10-es tankoknak már nem igazán az a szerepük, hogy random csatákba menj vele.

Vegyünk alapul egy 20k csatás embert. Az már mindent ismer a játékról, mindent tud, profi.
Ne adj isten, valamiért törlik az accját. Akkor Ő ne is kezdjen 1 új accot, mert alázza a kicsiket.
Ez olyan banális baromság, mintha azt mondanád, hogy nyerek 5 milliárdot a lottón, utána meg ne vegyek lottót :o

(#42182) Enzolord válasza krisss93 (#42154) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos..
Akkor vettem pár gold lőszert, és sebeztem a kilences tankokat..
Boldog békeidők... :Ö

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42183) Mottie válasza forras2 (#42181) üzenetére


Mottie
őstag

Ha nyernék 5 milliárdot a lottón az 7 szentség hogy többet nem vennék. :)

Be Victorious!

(#42184) scyllarus válasza Z.m.Z (#42177) üzenetére


scyllarus
veterán

Abban igazad van, hogy ez nem szerencsés gyakorlat. Mindenesetre ez a helyzet, nem tudunk mit csinálni ellene, marad a free xp tartalékolása.
Én, mivel nem vagyok prémes, kreditszerzési céllal játszom sokat T5-6-ban. Ha esetleg új ágat kezdek, akkor nyilván lejjebb is. Vagy ha nagyon megtetszik egy tank (pl. T4 Matilda, M8A1), és élvezem vele a játékot, akkor nyilván kifullozom és tolom vele, és nem érdekel, hogy az ellenfelek most értek ide, vagy 20k csatával a hátuk mögött élvezkednek. Néha jól esik egyébként T1-2.ben is menni pár kört.
A pedotankosok viszont más kategória, akiknek sokezer csatájuk van, de 90% T1-2-ben. Azok tényleg a kezdők szívatásában lelik örömüket.

AlexWolf: nem én találtam ki, ismert fogalom wotos körökben :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42185) Z.m.Z válasza forras2 (#42181) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Na ja a demagóg pédakeresgélés az önigazolás másik jó módja. De nem oldja meg a problémát soha....

(#42186) AlexWolf válasza scyllarus (#42184) üzenetére


AlexWolf
senior tag

"pedotank" ... te beteg vagy ember! :DD :DD :R

(#42185) Z.m.Z Nem ismered .luke-ot?

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42187) Z.m.Z válasza AlexWolf (#42180) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Úgy érzem, hogy neked az önérzetebe tenyereltem és most próbálsz megbántani, de hidd el nincs rá szükség. Nem én vagyok az ellenség....

(#42188) káen válasza Z.m.Z (#42185) üzenetére


káen
tag

Eléri az ember az első t10-es tankját. Mit csináljon akkor szerinted? Játsszon vele addig míg elfogy a kreditje, aztán hagyja abba a játékot?

(#42189) Drenadar válasza Z.m.Z (#42187) üzenetére


Drenadar
veterán

Az élet nem igazságos, akárcsak mint a wot. ezzel együtt kell élni :)

(#42190) #35692544


#35692544
törölt tag

ma semmi nem elég hogy nyerjünk :O

[ Szerkesztve ]

(#42191) Z.m.Z válasza káen (#42188) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Félreértesz, én T5 alatt bontanám rendezném tapasztalat és mondjuk eff vagy csataszám szerint, fölötte már tényleg tök mindegy. De alatta is mehetne bárki,csak a saját súlycsoportjában.

(#42192) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Az angol ágon nagyon szenvedős eljutni a Conqueror ig? Elég szigorú az a tank :) ;]
Nézegettem a lövegeket, kb a Churchill 1 -től kezdenek pontosabbá válni.

(#42193) emre válasza Z.m.Z (#42191) üzenetére


emre
veterán

És t5 felett miért nem lehetne menni mindenkinek a saját súlycsoportjában?

Gondold már végig vazze mielőtt nekiállsz okoskodni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42194) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Asszem megyek egy kört a 1,5 misis színarany Cunninghammel.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42195) Z.m.Z válasza emre (#42193) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Te figyelemmel kísérted a beszélgetést az elejétől, vagy csak az utolsó hsz.-em alapján szóltál le?

(#42196) káen válasza Z.m.Z (#42195) üzenetére


káen
tag

Arra céloz, hogy ha a kezdőket óvni szeretnéd ezzel a rendszerrel t5-ig a "proktól", akkor t5-10 közötti jobb játékosokat miért nem védenéd a bénább emberektől. Magas tierben ugyanis elég fájó egy vereség. Te vagy a játékban a zmz_hun nickkel? Ha igen, akkor majd egyszer, ha eljutsz odáig, akkor te is így fogsz vélekedni :)

(#42197) babferi válasza Z.m.Z (#42191) üzenetére


babferi
tag

Bocs , hogy beleszolok , de ha te benne lennel , hogy eff alapjan bontsak a jayekosokat ( egyebkent en is jo otletnek tartanam , bar en inkabb a T5 feletti prem tankok ill. egy agon vegigrohano pl T9-ben ulo jatekosok miatt ) akkor az vonatkozzon minden szintre ! Azert az is elvezetes mint tudjuk , hogy ha olyan csapatba dobja be az embert a jatek ahol monjuk olyan Lowe vagy T34 vagy toppon akinek csak parszaz ( vagy meg annyi se ) meccse van !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#42198) emre válasza káen (#42196) üzenetére


emre
veterán

köszönöm ;)

Na még annyit, hogy szerintem az eff-et teljesen felesleges belekeverni.
Mondjuk hogy aki tier szinten nem sebez 100 hp pontot az csak abban a tierben játszhatna és kész.
Ami tierenként nem nem lineárisan növekedne, pl T5-ben 800 hp sebzés kellene hogy tovább tudjon lépni valaki. Vagy amíg ez nincs nem fejlődne a legénysége....(rengeteg lámakorlát ötletem van :DDD )
De ezt a wg sohasemikosenem fogja bevezetni.

A lámákat meg mindig is jobban zavarta s zavarni is fogja egy jobb játékos, mint a saját balfaszságuk.
A baj hogy ezzel nem lehet mit csinálni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42199) Z.m.Z válasza káen (#42196) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

A zmz_hun-t már akkor csináltam amikor megkaptam itt hogy hülyén csinálok mindent és rosszul válogatom össze a tankokat meg ilyesmi. De rá kellett jöjjek, hogy nincs értelme másikat kezdeni és visszatértem a régi acc-omhoz. ZmZ74.

(#42200) BinLaden


BinLaden
tag

Én és a kis S-51.

Ezt az ártit szeretem a legjobban.
A kv-ból fejlesztettem ki annó, meg is vettem.
Jött a levél oroszból, hogy kell rá várnom 5 évet mire megkapom, de viszont enyém lesz az egyetlen eredeti S-51 a többi mind kínai szar. :D

-egyik reggel dudálásra kelek fel: - nézek ki az ablakon és ott áll az utcán Sztálin az S-51-en, kapaszkodik a korlátba és dudál pff ez igen

-ne dudájjá baszki dáváj dáváj be a nagykapun körbe, állj a góré és a ganyé közé, mer még nincs rajta műszaki

-de ne már, háát nem belement a szántásba (mész te a pics@ba ha anyu ezt megláttya) :DD

- másnap kimegyek, hogy leganyézzam az új ártim ,háát nem rajta ülnek tyukok a korláton, tiszta tyúkszar az egész (hesss hesss pije pije pije)

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.