Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) GrooveHero válasza vhw (#2998) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ok, tiszta sor, nem is azt mondom, hogy heviként használtam, mert úgy nem lehet. Csak akkor is furcsa :F Mármint valahogy nem tufok hozzászokni, hogy van egy 9-es orosz hevi tankom, és nem lehet azt csinálni vele, amire kitalálták. Mármint a valóságban. Egy IS-8 aka. T-10-től nem ezt várná az ember. Az is világos, hogy medként kell használni, mert megy mint a golyó, meg ugye az is megvan, hogy kik ellen jó. Mert oké, hogy a lassú nagy gépeket könnyeb vele kezelni, de azért egy M-103, vagy hasonló nagyon jó adottságokkal rendelkező tank ellen azért kevesebb az esélye, nem mondom, hogy nincs. Csak ugye megint előjön bennem az a dolog, hogy azért van annyi hápéja, meg azért van feltűntetve HT-nak, hogy ossz a sebzést, kiálljon, felvegye a sebzést, és ha tier 9-ben ő a legjobb tank, elég furi medként kezelni, amikor jön az ellen 103*-asa, és ő heviként használja, pattog, meg minden...az IS-8 meg nem. Magyarul oké, hogy van egy tök jó ágyúja, sebezget is valamicskét, csakhát amíg ez minden lövést benyel, addig elképzelhető, hogy az M103 meg pattan 1-2X, oszt már is ott gikszer. Persze tudom, hogy szituáció, és soőr függő, de akkor is nehezen emészthető, te, mint tankszerelmes bizonyára tudod miről beszélek. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3002) GrooveHero válasza diegho (#3000) üzenetére


GrooveHero
addikt

"M103: jelenleg szerintem a legjobb tier9 heavy tank a játékban, nerfelni is fogják a töltési sebességét. Igazából semmiben nem nyújt kiemelkedőt, tehát az alja sem a legjobb, a tornya is simán átüthető, nem is a leggyorsabb, viszont aki nem tudja hol kell lőni pattogni fog róla, főleg messzebbről. Azoknak ajánlom, akik a második sorban szeretnek lenni, mivel az ágyú pontos, gyorsan tölt és nagy az átütése, ezért a keményebb tankok mögül kinézegetve nagyon eredményesek tudunk lenni."

Úgy ám, maximálisan egyetértek, sztem is a legjobb 9-es, bár az E-75 sem rossz, de ez akkor is jobb:DD Egyszerűen imádom.

Ha kell vkinek replay a jobb körökről, dobok fel szivesen, van közöttük egy két szép, még 8 killes is akad:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3003) [HUN]Dani válasza GrooveHero (#3002) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én szívesen megnéznék egy olyan 8 killeset:D

magyarsrac

(#3004) homeless09


homeless09
őstag

Tetrarchot hogy az istenbe lehet szerezni?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#3005) Iron Funeral válasza Fel (#2997) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem tudom mihez képest túl jó az E-75, van elég gyengesége amit ki lehet használni és akár egy tier VIII tank is könnyen a roncstelepre küldheti ha az E-75 player nincs tisztában a környezetével. M103 szerintem pariban van vele, ST-I talán, még nem igazán futottam vele össze, IS-8 meg egy dagi medium tank, E-50-nel kell összehasonlítani.
A leglogikusabb nerf az lett volna, ha elveszik a 490et sebző ágyút és kap egy szuper 10.5cm ágyút 390 sebzéssel (legtöbb HP/armor - legkisebb alpha), valami ilyet.
Ezzel egyrészt nerfelték volna az alpha sebzést, másrészt elérték volna, hogy gyakrabban kelljen beállnia a tűzvonalba a tanknak, illetve harmadrészt kapott volna egy normális sniper fegyvert amire amúgy szüksége lenne a gyenge LFP miatt illetve amiatt mert a 12.8cm ágyú nem a legkifinomultabb cucc ami valaha ebben a játékban megfordult.

Win-win nemde? Kár, hogy őket ez nem érdekli

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3006) GrooveHero válasza [HUN]Dani (#3003) üzenetére


GrooveHero
addikt

mingyán előkeresem neked. Tanulnom kellene, de nem baj, majd rád fogom, meg mondom a tanárnak, a hogy a Dani miatt nem tudtam készülni, mert M103-as replay-jel zaklatott:DD

Nézni fog, az tuti:DD Nembaj, ha ad rá egy kettes, akkor már okés:DD

Csak nehogy visszaszóljon, hogy azért lett 8 killem, mert ő nem volt ott betcsettel:DD

Na kkor lefosnám a bokám:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3007) Veatta válasza homeless09 (#3004) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem lehet szerezni,kaptuk, karácsonyra vagy újévre már nem emlékszem pontosan.

(#3008) GrooveHero válasza [HUN]Dani (#3003) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na, ez csak 7 kill lett, semmi különleges egyébként.

hmm...talán ez lesz az. Ha nem, szólj, és feldobom máshova:

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3009) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

1 ismerősömmel szeretnénk szakaszba játszani.
Hol tudok indítani szakaszt indítani?
Már játszottam úgy többször is, de nem emléxem rá, hogy hogy kell csinálni :B

(#3010) GrooveHero válasza [HUN]Dani (#3003) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na ez a 8 kill, a végét kicsit elbactam :O

[link]

forras2: Csata fül alatt lenyitod, és lesz ott olyan, hogy szakasz, vagy mi..nem tudom, nekem Platoon van írva. Előugrik egy ablak, sőt még1, abból az egyik ey meghívós ablak, itt kell előkeresni, hogy kivel szeretnél játszani. Igény szerint választhatod barátlistából, ha van, klánból, egyéb esetben pedig meg kell keresned az illetőt. Át dobod a nevét a jobb oldalra, ott alul aztán meghívó küldése, vagy mi, oszt mán mehet is a tankulás:DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3011) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Tok jo most vettem meg t110-et erre nerf, koszonjuk WG :W

(#3012) sutyi^ válasza gainwardgs (#3011) üzenetére


sutyi^
senior tag

Levettek a ROF-ból 10%-ot. Hajajaj. [link]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#3013) Paul119 válasza Iron Funeral (#3005) üzenetére


Paul119
addikt

teszten nyomtam jó pár kört de elég szépen tudja pattintani a lövéseket( gold ammo looserek között csoda számba megy) az e75 és egyszer sem gyulladtam ki eddig
más:a kis 88as löveg csodákra képes :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3014) Iron Funeral válasza Paul119 (#3013) üzenetére


Iron Funeral
őstag

LFP pattintja a lövéseket? Micsoda? UFP-t is át tudja lőni a két új 120-122mm ágyú ha nincs beforgatva nemár, hogy LFP pattogjon. Persze nem írtad, hogy az pattogott csak épp arról volt szó :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3015) jahrn


jahrn
senior tag

Annyit meg tegyunk hozza h nem csak a nemet tankereket szivatja a WG. Az ingame M103-nak pl olyan helyen is van ammorack-je ahol IRL semmi ilyesmi nem volt. Aztan csodalkozik az ember ha mindenfelol ellovik az ammorack-et - mondjuk nalam meg sosem robbant fel, dacara annak h nincs rajta WAR.
Working as intended eh?

(#3016) Antonius1978 válasza Simulacrum (#2971) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem 200 ponttal kissebb a hatekonysagom mint a tied, ha ez igy neked meg megfelelo, akkor tolhatjuk egyutt.5-6-7-8-9-es szintu cuccaim vannak (8 Ferdi, 9 JT)
Nevem a jatekban is ugyanez.

Diegho : koszonjuk a tankos kiertekelodet.

(#3017) Paul119 válasza Iron Funeral (#3014) üzenetére


Paul119
addikt

hát is8 próbálkozott át lőni de 5. pattanás után esett le neki hogy a commander spotot kéne lőnie,csak addigra már be nyakalt pár fülest :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3018) vhw válasza diegho (#3000) üzenetére


vhw
addikt

Annak idején mikor én játszottam a T32-vel (kb fél éve) feltűnően igen sérülékeny volt az ágyúja, már egy jól odarakott HE lövedék (akár tankoktól is!) pirosra lőhette az ágyút, de a random torony felé lőtt HE spamektől is besárgult igen hamar. Azóta nem tudom változott-e ez. Ha nem, akkor csak óvatosan azzal a hulldown és félcsapatot megfogok egyedül taktikával.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3019) Fel


Fel
addikt

Az első Top Gun-om a kis sport TD-vel:

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. június 7. 9:07:01
Vehicle: T49
Experience received: 2 006 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 25 820
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Top Gun

7 kill jött össze, de ebből 2 tier3 arti, így nem járt érte Boelter.. A többi: Su-85, Churchill, T14, KV-1, M4.

----------------------------------------------

jahrn: Az tetszik nekem is, mikor egyszerre lövik el a láncot és a lőszerrekeszt m103-on... Tényleg a hull elülső sarkában kell tárolni a lőszert? :U

[ Szerkesztve ]

(#3020) diegho válasza vhw (#3018) üzenetére


diegho
nagyúr

Nézz rá a statomra vele, szerintem kielégítő válasz a 2280 átlag sebzés, ennyire szokott elromlani az ágyúja, talán egyszer sem lőtték el pirosra, legalábbis nem emlékszem rá, max arty lőhette el, tankról nem tudok.

(#3021) vhw válasza diegho (#3020) üzenetére


vhw
addikt

Akkor változott azóta.
Bár a wiki még mindig az állítja róla, hogy igen könnyen sérülhet.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3022) diegho válasza vhw (#3021) üzenetére


diegho
nagyúr

A wiki sok dolgot állít, ami hülyeség.

(#3023) virkir válasza diegho (#3020) üzenetére


virkir
veterán

Az lehet inkább a gond amiről beszéltünk, hogy sokkal több a kretén és lövi a tornyot bőszen AP-val ahelyett, hogy kétszer megkínálná HE-vel és végleg kiütné a pontosságot.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3024) Tüzi válasza #56230144 (#2959) üzenetére

jó ez KT-nek is barátom... vagy königstiger... vagy king tiger, vagy tiger 2, vagy Panzerkampwagen IVB... mögötte meg egy sörman.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3025) diegho válasza virkir (#3023) üzenetére


diegho
nagyúr

Mit jelent neked a hull down? Mármint pl adott steppes, nincs arty. Mit csinálsz? Beállsz egy gödörbe és ami arra jön lövöd?

[ Szerkesztve ]

(#3026) Tüzi válasza sutyi^ (#2958) üzenetére

ez jó kép köszi :R

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3027) Simulacrum válasza diegho (#3000) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem pont az utolsó mondatod a kérdésem. Mennyire vannak eldöntött útvonalaid adott pályán adott fajta tankkal? Vagy megvárod míg a többség szétszéled és utána döntesz. Ha ez utóbbi, akkor a gyengén védett helyre mész vagy épp a többséggel és a gyors morzsolást választod?
Én nem használok statisztika módot így találomra döntöm el kivel megyek, illetve ha van bejáratott helyem, akkor oda megyek. De szerintem ez a rész lehet a kulcs egy közepes játékos számára a játékban. Ha jól választ helyet, illetve társat máris eldöntheti(k) a meccset.

M103 tényleg lehet pattogós, bár még IS-8 soha nem pattantam róla alul.
Tegnap egy csapatba kerültem emu78-al. Pattonnal volt, de még ő is kevés volt a győzelemhez. Nagyon jól játszott az ellen IS-7-ese. Ilyet se láttam még, hogy kétszer pattanjak IS-8-al az aljáról. Nagyon kíváncsi leszek, hogy benne ülve melyik T10-es tank fog a legjobban tetszeni, de van egy érzésem, hogy az IS-7 lesz az.

(#3028) -vitya-


-vitya-
őstag

4 körül ma otthon leszek, ugye lesz a mumblen társaság, platonhoz? ;-)

-=Витя=-

(#3029) virkir válasza diegho (#3025) üzenetére


virkir
veterán

Ezt most nem értem miért kérdezed.
Arról van a szó, hogy mennyire sűrűn ütik ki a T32 ágyúját most nálad meg régebben vhw-nél.
Tavaly még nagyobb volt a bétások aránya akik némi gyakorlattal is rendelkeztek, tehát ha beállt egy US tank úgy, hogy csak a tornyát tudta lőni az első dolog volt váltani HE-re és kiütni az ágyúját végleg majd mehetett a flank vagy mivel akkor még eredményesebb volt a HE azzal messziről szépen le lehetett bontani.
Most meg tele a játék egybitessel aki hallotta, hogy nem jó a HE aztán lövi bőszen a lepattanókat a toronyra AP-val hátha egyszer sikerül átlőnie.

-vitya-
Zsolti biztos én meg valószínű leszek ötig

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3030) diegho válasza virkir (#3029) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért kérdezem, mert sokaknak az a hull down, hogy beáll és ott van és lő, hiszen úgysem lövik át a tornyát, nekem nem ez a hull down. Nekem az a hull down, hogy arra 3 másodpercre, amíg kinézek és lövök ne tudják lőni a hull-t. A HE lassan repül, más ívet is ad le, ha csak egy pillanatra nézek ki, nem találnak el vele. Ez a hull down, nem a beállok és lebetonozom a tankot, ez nem épület.

Defeat
Battle: Abbey 2012. június 7. 10:26:49
Vehicle: T110E5
Experience received: 910
Credits received: 88 132
Battle Achievements: Steel Wall

Ezzel a tankkal vonzom a faszpörgettyűket. Abbey-on csőben átmegyek egyedül: IS-7, T28prot, KV-3, Löwe összesen 1 lövést kapok be és a csapat kompletten meghal a túloldalon és befoglalják a bázist.

Továbbra is keresek platoon társakat!!!!!! feltételek:
tier9 med: 2000+ dpb
tier9 heavy 2500+ dpb
tier10 heavy 3000+ dpb
tier8 arty 3000+ dpb

[ Szerkesztve ]

(#3031) Tüzi válasza diegho (#3030) üzenetére

átérzem a problémád :DDD nálam ugyanez, van, hogy 6-7szer egymás után...
nem idegesítő... ááá...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3032) diegho válasza Simulacrum (#3027) üzenetére


diegho
nagyúr

Attól függ hová megyek, hogy mi van a csapatomban és mi van az ellenfél csapatában, de vannak tankok, amikkel alapvetően egy irányba szoktam menni, ha mondasz map-ot és tankot elmondom hová szoktam menni.

(#3033) virkir válasza diegho (#3030) üzenetére


virkir
veterán

Ez neked meg nekem kb evidens de ha megnézed jóképességű csapattagokat a legtöbbjének az amit leírtál jelenti a hull down-t.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3034) diegho válasza virkir (#3033) üzenetére


diegho
nagyúr

A jóképességűnek nem lehet segíteni, max rávenni, hogy nyomja már meg az uninstall-t. Egy balf...nak hiába írok le bármit, nem fogja tudni megcsinálni, egy balf... pl egy tier8 med-ben fullhp-n be fog szarni a 600hp-s IS-4től, még akkor is, ha totál egyedül jön ellene és ott áll előtte, elkezdi lőni a frontját. Ezzel nem lehet mit csinálni, én nem is a balf...nak akarok segíteni, a balf... nyomja meg az uninstall-t és játsszon olyant amihez nem kell agy, én annak tudok csak segíteni, aki alapvetően képben van, de sokszor rossz döntéseket hoz és emiatt bukik el.

(#3035) diegho


diegho
nagyúr

Valaki árulja el, hogyan lehet tier10 tankkal 2000 alatt sebezni átlagban?! Én elképzelni nem tudom, de most megint bukok, mert az IS-7ünk el sem találja facehug-ban az ellenfél tankot.

[ Szerkesztve ]

(#3036) Simulacrum válasza diegho (#3032) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Jogos. Írok konkrétabban.

El Halluf (a legutálatosabb pályám). Heavy-vel csak körbe mész? Vagy van esetleg ott más stratégia is? Meddel le szoktam menni rögtön, ha a túloldalon kevés a med és általában be is jön. Ha viszont sok, akkor mit szoktál tenni? Mész a nehezekkel vagy akkor is megpróbálsz lemenni, mondjuk valamelyik közeli szikláig?

Erlenberg: Itt mit szoktál választani? Heavy-vel általában a nagy körbe megyek, meddel meg középre spotolni, de van, amikor heavy-vel is középre megyek. Neked itt mi a szokásos taktikád?

(#3037) Mcray válasza diegho (#3034) üzenetére


Mcray
senior tag

aki alapvetően képben van, de sokszor rossz döntéseket hoz és emiatt bukik el

Magamra ismertem :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3038) -vitya- válasza diegho (#3034) üzenetére


-vitya-
őstag

tegnap M103-al volt egy jó kis meccsem, az egész csapatunk halott volt, és én tartottam magam 2 E-75, 1 IS-3, 1 hellcat meg egy T-28 protoval szemben....csiki-csukiztam, és ennyien nem mertek rám rohanni, inkább szenvedtek 5 percen keresztül, addig amíg szép lassan lecsipegették a HP-mat...

nem értem, hogy ha a hülye eff számolgató mod aszongya, hogy 67%ban mi fogunk nyerni, én top vagyok, és az összes erős, nagy velem szemben van, és egyedül verekszem, akkor a csapat többi része hogy, miért és hol hal hősi halált?

tipikus példája a jó képességű csapatnak. Itt sok mindent már nem lehetett tenni, nem hiszem, hogy egy 3000 eff értékkel bíró játékos itt nyerhetett volna...

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#3039) virkir válasza Mcray (#3037) üzenetére


virkir
veterán

Nem vagy vele egyedül ;)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3040) diegho válasza -vitya- (#3038) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap tier10 tankban volt a csapatomban egy 130 átlagsebzésű játékos 1400-as eff-el. A titok abban rejlik, hogy 8 volt a capture/battle-je.

(#3041) -vitya- válasza virkir (#3039) üzenetére


-vitya-
őstag

veled legalább meg lehet beszélni egy követendő stratégiát;-) De itt van stieger, aki amúgy meg a régi kutyámra emlékeztet, annak mondtam mindig az ellenkezőjét, amit el szerettem volna érni, mert okos dög volt, értette, hogy mit akarok, és mindig az ellenkezőjét csinálta, de annyira nem volt okos, hogy rájöjjön, hogy ezzel pont jól lehet manipulálni. :D

-=Витя=-

(#3042) -vitya- válasza diegho (#3040) üzenetére


-vitya-
őstag

azt meg hogy? a 8 capture / battle az nem azt jelenti, hogy 80%-ot foglal csatánként? Kicsit túl soknak tűnik... Ha valaki ezt tudja, ahhoz is kell már szaktudás ;-)

-=Витя=-

(#3043) vhw válasza -vitya- (#3041) üzenetére


vhw
addikt

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3044) diegho válasza -vitya- (#3042) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy pillantást vetettem csak a statjára, de volt ott 3db tier8 prém tank, 1-2es tankokkal volt a legtöbb kör és ott állt az IS-4 a garázsban úgy, hogy még 3-as orosz tankja sem volt neki. Valag olyan medál amiben becapeli a bázist és nem spotolják, rengeteg olyan, amiben nem spotolták. Szerintem hátul állt, megvárta, amíg szabad a pálya, átrohant capelni. Ennyi volt a stratégia. IS-4ben HE-vel lőtte az ellenfelet, hiszen annak nagyobb a sebzése.

(#3045) [HUN]Dani válasza GrooveHero (#3010) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi szépen. Úgy látom nem is rossz ez a tank, pedig elég ratyin néz ki szerintem. :DDD

magyarsrac

(#3046) virkir válasza -vitya- (#3041) üzenetére


virkir
veterán

Hagyd már... őt pont így szeretjük.
-mi: merre? balra?
-stieger: nekem mind1
-mi: ok akkor balra
Majd másfél perc múlva a térkép tök ellentétes oldalán feltűnik a platoon harmadik tagja tök egyedül :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3047) -vitya- válasza virkir (#3046) üzenetére


-vitya-
őstag

hát a "kedves csipkelődés" az nem a szeretet jele? ;-) Meg, ha a kedvenc kutyádhoz hasonlítod?

-=Витя=-

(#3048) diegho válasza Simulacrum (#3036) üzenetére


diegho
nagyúr

El halluf: heavy mehet fel is, maradhat a bázison is a medeket támogatni. Med mehet le is, de nem kell előrerohanni, elég spotolni is egy kő mögül, de mehet fel is, ha sok az arty és felhívod a figyelmüket rá, hogy oda mész, akkor az egész ellenfél támadó csapatot spotolhatod.

Erlenberg: heavy mehet a sarokba védeni, vagy középre a támadókat oldalba lőni, persze artytól elbújva. Med menjen a sarokba és gyorsan villantsa fel a támadókat, hogy az artyk, heavyk tudják lőni őket oldalba.

A Stieger effekthez annyit, hogy múltkor megbeszéltük megyünk jobbra. Odaérek ott az egész ellenfél támadó alakulat, Stieger elindult balra. A miért-re a válasza az volt, mert arra csak 1 heavy ment! Hát ki a jó... érdekli, hogy arra 1 ment? Kis pályán gyorsan vissza lehet érni, ráadásul ez swamp volt, ahol meg a megbeszélt helyről lehet lőni azt is, aki a bázisra akart menni. Ez van, le kell szoktatni erről valahogy, mert az ilyenek miatt simán lehet bukni - buktuk is persze.

[ Szerkesztve ]

(#3049) fsb1000 válasza -vitya- (#3042) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudom hogy jön ki, de egy ideig 5 (öt!) felett volt a foglalási értékem az amcsis acc-ommal, pedig bizonyosan nem foglaltam 50%-ot. Viszont volt 3 Invader a 100+ csatából.
Elvileg a plecsnik nem számítanak sehova...

(#3050) Veatta válasza diegho (#3030) üzenetére


Veatta
aktív tag

Mennék, de ehhez még gyúrnom kell egy kicsit :

Továbbra is keresek platoon társakat!!!!!! feltételek:
tier9 med: 2000+ dpb
tier9 heavy 2500+ dpb
tier10 heavy 3000+ dpb
tier8 arty 3000+ dpb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.