Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42051) KaLeun válasza Thome (#42016) üzenetére


KaLeun
senior tag

Te sem voltál különb, a hangnemed meg főleg. Tudod amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

Cila

(#42052) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nos, aki nem emlékszik, akkor tájékoztatásul, hogy Mines map anno Pagorki néven futott. És másabb is volt egy kicsit, nem sokkal.
Komarin-on meg nem voltak házak, csak egy sima út és egy erdő. De ez már sztem több embernek rémlik.
Amúgy grat mindenkinek az első körhöz. Látom nem sokan voltak képben :DD :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42053) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Valaki nem akar padawanjának fogadni? :D
Nem vagyok olyan béna szerintem, de szeretnék fejlődni.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42054) Veatta válasza GrooveHero (#42052) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én még az eu szervert is elhibáztam elsőre....

(#42055) vhw válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


vhw
addikt

Hah, nyélgázzal be a faluba középen Murovankán a déli kezdőről loltrakival.
Aztán csak: "Bail out. This vehicle has had it!" :))

(na a második meccset Sand riveren már túléltem :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42056) Djuree válasza Veatta (#42054) üzenetére


Djuree
félisten

még jó hogy a játékot legalább eltaláltad :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42057) Djuree válasza GrooveHero (#42052) üzenetére


Djuree
félisten

asszem nekem himmelsdorf volt az első, azóta is az az egyik kedvenc pályám.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42058) FoBCRaistlin válasza Djuree (#42057) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Faterom azt nagyon rühelli.
Amúgy kíváncsi lennék mennyi az átlag életkor a szerókon.
Pl fater tuti felfelé húzza . :))

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42059) GrooveHero válasza vhw (#42055) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az sem rossz. :DD Nekem még olyan is volt, hogy megtaláltam a felszerelések között a szellőzést, de láttam milyen drága. Aztán láttam már egy pz III-at, és annak már másabb volt a kupolája a tornyon, mint pl a pz II--nek. És én anno azt hittem, hogy azért másabb a kupola, mert az ő tankján van szellőzés, de gazdag csávó lehet. :Y
Meg az is jó mikor Erlenbergen meg láttam az első T1 Heavyt, és hogy irigykedtem, hogy bakker, ő neki már hevi tankja van, nekem meg csak lájt, meg médium:DD
Mert akkor még asszem úgy volt, hogy a pz III A után jött a pz III, aztán meg a pz IV :C

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42060) AlexWolf válasza Djuree (#42057) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nekem mindig is himmelsdorf a kedvenc pályám.
kár hogy nincs több olyan pálya ahol tényleg csak város van. nszk, ruinberg, widepark is elég városias, de akkor is himmelsdorf a legjobb nekem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42061) marked one94 válasza FoBCRaistlin (#42053) üzenetére


marked one94
őstag

Van prémiumod? :) meg mikrofonod?

You'll Never Walk Alone

(#42062) FoBCRaistlin válasza marked one94 (#42061) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Igen, és igen. :K

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42063) marked one94 válasza FoBCRaistlin (#42062) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor ha gondolod mehetünk majd párat ha megelégszel velem. :) Majd írj privátot :R

You'll Never Walk Alone

(#42064) sith7 válasza FoBCRaistlin (#42058) üzenetére


sith7
nagyúr

Életkor ? Ma vagyok 37 :B ... de ismerek olyat, aki 55 éves, és születésnapjára tank alakú tortát kapott, nem vicc , komoly ... totál függő :D

(#42065) AlexWolf válasza sith7 (#42064) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Bódog szülinapot!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42066) KaLeun válasza forras2 (#42042) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem meg pont fordítva van, időnként beesik egy-egy ilyen emberke. Hiába magyarázol neki, próbálsz segíteni, mert ő mégis mindig másképp tudja és terjeszti a hülyeséget (tipikus példa: .lüke és a táblázatai). Sajnos néha még követőkre is találnak a fórumban, és akkor kórusban nyomják a hülyeséget... :U Ha valaki rámutat arra, hogy nincs igaza, akkor még ő van megsértődve. A stílusa meg mindnek tenyérbemászó, persze megvannak győződve ennek az ellenkezőjéről és szinte már valami ártatlan Teréz Anyának képzelik magukat.

Cila

(#42067) sith7 válasza AlexWolf (#42065) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#42068) FoBCRaistlin válasza sith7 (#42064) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Én 30, fater 59 lesz. Napi 4-8 órát nyomul. :Y
5.1-es hangrendszer, dübörög a szoba.

Karira SuperPershinget kapott anyutól :DDD

Boldogot!

marked one94: sima liba, mindenkitől lehet tanulni. Szerk... ja bocs... hol vagyok én hozzád képest? :D

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42069) Djuree válasza sith7 (#42064) üzenetére


Djuree
félisten

Bódogot!

FoBCRaistlin: azigen! faterod akkor nem szarral gurigázik :DDD igazit?! ott áll az udvaron? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42070) Veatta válasza sith7 (#42067) üzenetére


Veatta
aktív tag

Boldog születésnapot!!

Ez már a "B" oldal :)

(#42071) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Nalatok is eltunt mar egy ideje az F2 altali ellenfel megjeloles es az F3 defend the base uzenet??? Hova kerultek att vagy mit csinaltak vele? Csak nalam bugzik ez a szar? Valaszokat elore is koszi!

Miert?????

(#42072) FoBCRaistlin válasza Djuree (#42069) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Hehe, ja... mutert viszi néha vele bevásárolni, mert azzal járnak a telekre hétvégente :DDD

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42073) GrooveHero válasza Snakeiboy (#42071) üzenetére


GrooveHero
addikt

A Defend The Base! most már az F4-en van.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42074) fradi81


fradi81
veterán

Így kell gyorsan meghalni, de utálom én is ezt a medium kv-1s-t :)

moto g72, Ninebot d28e

(#42075) sith7 válasza FoBCRaistlin (#42068) üzenetére


sith7
nagyúr

4-8 ???? :Y
Az komoly :C

És, hogy van megelégedve vele ?
Termeli a kreditet rendesen ?

Köszönöm mindenkinek a jókívánságot ! :R

(#42076) Mcray válasza fradi81 (#42074) üzenetére


Mcray
senior tag

Már nem ezért de mit kerestél ott egyedül? Nem csoda, hogy meghaltál. Ezért nem a tank a hibás.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42077) vJokka


vJokka
aktív tag

A hónap tankja: [link]

Ráéreztek, mert kb. 5k XP kell hozzá :P

Első csatám T1 kampinkova, nagyba toltam az "R"-nek, mert azt mondták (a kedves barátaim :DDD ), hogy turbózza a motort.

És egy egész jól sikerült E-50M karika: [link]


[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#42078) jahrn válasza GrooveHero (#42052) üzenetére


jahrn
senior tag

Jaja, Pagorki volt a neve. Azon a mapon kb 0 fedezek volt a szigeten es amint felspotolodtal szarra lottek az arty-k meg TD-k, ettol fuggetlenul hatalmasakat lehetett hancurozni ott :D (T23-mal kifejezetten szerettem azt a terkepet)
Mondjuk a beta Komarin is ugyanigy arty+TD camp mennyorszag volt.
Alapvetoen a terkep atdolgozasok nagyon jot tettek a jatekmenetnek, mondjuk nehol tulzasba vittek a buckak szamat... Nomeg ideje lenne mar ha a roncs traktoroktol es nehany oszloptol elvennek a god mode-t.

(#42079) FoBCRaistlin válasza sith7 (#42075) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Végez a melóval, hazaér, gép beröccent, aztán kb lefekvésig.
max, kaja, kv, k@k@ trióra áll meg néha. Meg engem kiakasztani :D

Persi tetszik neki, csak lassúnak tartja. (tényleg nem egy villám)

jahrn: "hancúrozni" ezen felröhögtem :D

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42080) Snakeiboy válasza GrooveHero (#42073) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszi. Van valami kulonos oka hogy ezek az agyhalott WGek valtoztassak allandoan hogy melyik gombra mi lesz. Fel evente ujra tanulhatom oket, remek! :W

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#42081) whYz


whYz
addikt

Mit gondoltok a 110-rol? Hozza az IS-3 szinvonalat? Hasznalhato lehet szazadban vagy ESL-en?

(#42082) Napfénysüti válasza sith7 (#42064) üzenetére

Boldog születésnapot! :C
Én 28 vagyok és nemrég kezdtem el újra Legókat vásárolni még címlapos írásom is volt róla. Szóval sosincs elég késő valamihez ;)

Més que un club!

(#42083) GrooveHero válasza jahrn (#42078) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jó is volt az, ott még meg lehetett csinálni, hogy ha a garázsoknál kezdtél, akkor gyorsan ki balra a sziklához és TD-vel nagyon jó lehetett lőni a felmenőket. Most már nem annyira. Az pedig maximálisan igaz, hogy kemp hely, fedezék ilyesmi semmi nem volt azon a mapon. Most, hogy jött a fizika még több lett belőlük, de miután Maps névre lett keresztelve sokat változott és sok sziklát raktak össze-vissza.
Hja igen, a régi kis T23.:D Én csak gyümölcsös kosárnak neveztem, mert a fejlesztett tornya jobb oldalán volt egy fém keret, amibe akár narancsokat is lehetett volna pakolni:DD
A régi szép idők. Amikor csak az IS-4 és 7 meg (ahogy én nevezem) a nagy VK (4502P ausf. B) és Maus volt az isntencsászár. Aztán amikor Himmelsdorfon be mentél a hegy alatti uccába IS7-tel, akkor mindenki elkezdett tolatni. Ugyan ez az IS-4-gyel. :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42084) sith7 válasza FoBCRaistlin (#42079) üzenetére


sith7
nagyúr

Az komoly ... akkor kicsit függő is már, nem ? :))

Napfénysüti
Köszönöm :R

Én is legózom :K .............. a gyerekeimmel ;)

(#42085) forras2 válasza Snakeiboy (#42080) üzenetére


forras2
őstag

Ha megnyomod az Y-t a játékban, kiírja, hogy melyik F-es gombbal mit csinálsz :K

(#42086) jano_77 válasza vJokka (#42077) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hónap tankját kitették, de a havi eventes naptárt még nem frissítették. :(

sith7: Isten éltessen a csata mezőkön minél tovább! :C (én 4 napja lettem 36....ha már a kornál jártunk. én is kaptam volna a páromtól egy tankot garázzsal a sz.napomra, de inkább a Párizsi repjegyet választottam....jól döntöttem? :B )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42087) Atlantis válasza vJokka (#42077) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó időzítés, maholnap meglesz nekem is ez a kis szöcske. Kíváncsi vagyok rá, T21 nem igazán lett a kedvencem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42088) Djuree válasza Napfénysüti (#42082) üzenetére


Djuree
félisten

én is 28 vagyok. nemrég vettem egy star warsos legót, bnőm nagy örömére: "te hülye vagy" :DDD
pedig ha tudná még mit tervezek ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42089) Djuree válasza GrooveHero (#42083) üzenetére


Djuree
félisten

most meg a jgpz e100 elől tolat mindenki :DDD bírom mikor megyünk 4-en nagy keményen 9-es tankok, jön egy jg e100 aztán mindenki hirtelen jobbra balra fordul el, meg fordul vissza :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42090) jano_77 válasza Djuree (#42089) üzenetére


jano_77
nagyúr

Djuree! Téged még senki nem figyelmeztetett, hogy van SZERKESZT funkció a fórumon!? Rendszeresen írsz 5 percen belül egymás után több hsz-t is. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42091) Djuree válasza jano_77 (#42090) üzenetére


Djuree
félisten

ismerem. de mivel az egyik off, teljesen más téma, a másik meg nem, nem rakom egybe. nem ma kezdtem itt fórumozni, nem a hsz gyűjtés a hobbim képzelheted, van már elég :DDD

a (#42069) hsz-em pl. egybe van :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42092) jano_77 válasza Djuree (#42091) üzenetére


jano_77
nagyúr

De lehet egyben is megoldani a dolgot, lásd: (#42086) jano_77 ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42093) GrooveHero válasza Djuree (#42089) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na igen, változnak az idők :K
így múli el a világ dicsősége:DD
Egyszer a 9-es 10-es orosz heavy elől menekült mindenki, most meg simán oda állhatsz, mert meg tudod sebezni, sőt kinyírni is ki tudod. Ok, azóta már vannak erősebb ágyúk, meg ott vannak a weak spotok, meg a skinek, amik mutatják az ammo racket, motort, sofőrt, ilyesmi. Más lett az egész, na. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42094) Mottie válasza GrooveHero (#42093) üzenetére


Mottie
őstag

Mintha letiltanák a jövőben ezeket a skineket/modokat

Be Victorious!

(#42095) Napfénysüti válasza Mottie (#42094) üzenetére

A weakspotos skineket? Meg tudnák oldani hogy letiltsák?
Én egyáltalán nem bánnám mondjuk, sőt.

GrooveHero: na király, kíváncsi vagyok mi lesz ebből. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#42096) GrooveHero válasza Mottie (#42094) üzenetére


GrooveHero
addikt

Overlord blogjában írtak valamit róla, hogy tiltják, vagy fogják.
[link]
a skinek és modok is tiltottak lesznek, mint a weakspot-os skin és az a mod is, ami eltünteti a fák és bokrok lombozatát is.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42097) Napfénysüti válasza GrooveHero (#42096) üzenetére

Ahogy látom az ilyen XVM félék engedélyezettek maradnak illetve lesz pár mod amit meg ők maguk tesznek be.

Més que un club!

(#42098) munnergep válasza jano_77 (#42086) üzenetére


munnergep
senior tag

A legjobb az lett volna, ha Párizsba tankkal vonulsz be... :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#42099) Pttypang válasza GrooveHero (#42096) üzenetére


Pttypang
veterán

Textúramódosítások tiltása? Érdekes lesz :)

Everybody lies.

(#42100) Snakeiboy válasza forras2 (#42085) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszi, ez hasznos volt meg nem tudtam. :R

Miert?????

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.