Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) sith7 válasza jano_77 (#42086) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R ... rosszul döntöttél :( ....................................... nem ám ... :N ;)

(#42102) virkir válasza Pttypang (#42099) üzenetére


virkir
veterán

Az eddigi hírek szerint csak a 3d hitbox skinn lesz tiltott nem a textúra mod-ok.
Ezen kívül tiltott már most is a lézerpointer, lombeltávolító, free kameramod és a tracerhack csak ugye még nem tudják ezeket ellenőrizni.
Na erre akarnak valamit kitalálni ami folyamatosan figyelné, hogy ne legyenek fent a tiltott módosítások, akinek meg mégis annak meg reppenjen a banhammer.

ollie
Viszont nem mind1, hogy egy piros sziluettre lősz nyolcvankét bokron keresztül vagy látod a tankot teljes valójában.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42103) ollie válasza GrooveHero (#42096) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A fák/bokrok lombozatának eltüntetésével még nem lesz látható a tank, ami mögötte áll, mert a láthatóságot a szerver számolja. De bizonyos esetekben persze ez is előny lehet.

***

(#42104) FoBCRaistlin válasza sith7 (#42084) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ezer éve amikor az első gépemet kaptam, akkor még alig lehetett rábeszélni. Toltam a játékokat, folyton jött a szöveg, hogy "mit lehet ezzel a hülyeséggel ennyi időt eltölteni" aztán jöttek az RST-ek, utána az FPS-ek az életében. Egy idő után már nem győztem hordani neki a game-ket. Előbb végigtolta őket mint én.

Mondok komolyabbat... a WOT-ot ő találta, ő szedte le, regelt be, tolta fel a gépre. :Y

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42105) Fel válasza virkir (#42102) üzenetére


Fel
addikt

Az orosz szerveren hétvégén jött ki egy pár megás patch, elvileg a modokat ellenőrizni hivatott kis programocska volt benne. Úgy volt, hogy ezen a héten mi is megkapjuk, de még tudtommal nem ért ide.

-------------------------------------------------------------------

A múltkori kínai tankos grind akciót úgy tűnik sikeresnek találták, mert amint kijött az orosz szeróra a 8.4 máris itt a következő: [link]. A szabályok ugyanazok, azaz az újonnan érkezett tankokkal kell elérni minél jobb eredményeket a megadott határidőig. A nyeremények is változatlanok: Type 59, Type 62, 1 hónap prémium, illetve különböző mennyiségű arany.

Minden bizonnyal a többi szerveren is lesz majd ilyen akció.

[ Szerkesztve ]

(#42106) virkir válasza Fel (#42105) üzenetére


virkir
veterán

Tényleg. Nem is figyeltem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42107) FoBCRaistlin válasza virkir (#42106) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Azt lehet tudni melyik Hit zone packot érinti az illegalitás?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42108) sith7 válasza FoBCRaistlin (#42104) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem semmi ... :))

(#42109) Mottie válasza virkir (#42102) üzenetére


Mottie
őstag

Így van. Az fps-dropot leszámítva hasznos dolog (volt) Kérdés, új patchként jön ki vagy csak ellenőrzik.. Mert hogy most mit kell leszednem azt nem találom ki a res_mods mappából :D

Be Victorious!

(#42110) Djuree válasza virkir (#42106) üzenetére


Djuree
félisten

egyiket se használom.
gondolom célkereszt mod maradhat, az végülis nem változtat semmit. meg a camera zoom is, az nem free camera.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42111) Napfénysüti válasza FoBCRaistlin (#42107) üzenetére

Elvileg azt fogja. :K

Més que un club!

(#42112) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#42111) üzenetére

Na félreolvastam de gondolom az összeset mert azért valljuk be az már kissé kimeríti a jogosulatlan előny fogalmát.

Més que un club!

(#42113) BaLee válasza Fel (#42105) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Most ezt valaki fordítsa le nekem, hogy ez a patch mit csinál majd? Letiltja az említett modokat vagy egyszerűen kibannol a p*csába? :)

Nekem eddig senki nem mondta, hogy a free camera mod meg a módosított célkereszt csalásnak számít.

(#42114) gy-daniel válasza Napfénysüti (#42112) üzenetére


gy-daniel
tag

"3D hitskins (which make tanks transparent and show the modules inside) - please note regular hitskins are NOT banned" Tehát nem érinti az összeset. Keress rá googliban, h "3D hitskins" és válts képekre. Látni fogod, hogy mire gondoltak. Nem megfesti a tankot, hanem kb másik modelt tesz be a helyére. De teszek be egy képet, h én mit találtam:

[ Szerkesztve ]

(#42115) Atlantis válasza FoBCRaistlin (#42107) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha jól értelmezem, csak az(oka)t, amelyektől "átlátszó" lett a tank és láttad benne a modulokat. Én mondjuk ilyenről még nem láttam képet, csak a "kiszínezős" verzióról, ami viszont simán egy skin, szerintem azt engedni fogják a továbbiakban is.

Amúgy gondolom azért nem automata lesz a ban, hanem lesz valamiféle figyelmeztetés előtte.

szerk. : No, most látom a linkelt képet, hogy a fenébe lehet ilyen förmedvénnyel egyáltalán játszani? Engem rohadtul idegesítene.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42116) L-e-f-i-e válasza FoBCRaistlin (#42107) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Írták, hogy azt amelyiknél a tankok átlátszók és 3d-ben mutatja a modulokat.

=^-^=

(#42117) Napfénysüti válasza gy-daniel (#42114) üzenetére

Aham, hát ennek így akkor mégse lesz túl sok értelme. :(

Més que un club!

(#42118) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

25% és 3%os texture packok akkor most csalásnak fognak minősülni?.. vagy ezeket továbbra is lehet majd használni? ez azért fontos lenne :U

TinkeringAboutYou!

(#42119) Sanya válasza LoLHunCsirke (#42118) üzenetére


Sanya
nagyúr

ezeket szerintem lehet majd. De a lombkoronát eltüntető textura pack tényleg csalás.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#42120) Imilenni válasza Z.m.Z (#41993) üzenetére


Imilenni
addikt

Ja és VIII-asok ellen általában nulla!!

Press "F" to pay respects.

(#42121) Sanya válasza virkir (#42102) üzenetére


Sanya
nagyúr

a lézerpointer az melyik?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#42122) virkir válasza Sanya (#42121) üzenetére


virkir
veterán

A tankok csövéből jön egy piros vonal ami mutatja hova céloz az ellenfél rajtad.
Na meg is van.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42123) Djuree válasza gy-daniel (#42114) üzenetére


Djuree
félisten

fújj b+. ki a pöcs játszik így a wot-tal :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42124) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Köszi mindenkinek a válaszokat! :R

Djuree: Ez már tényleg sok. Én szeretem nézegetni is meccs közben a tankokat. Ez meg kb STUNTS nevű örök emlék játékra emlékeztet

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42125) Djuree válasza FoBCRaistlin (#42124) üzenetére


Djuree
félisten

gecc azzal mennyit toltam úristen...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42126) FoBCRaistlin válasza Djuree (#42125) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nagggyon jó game volt! :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42127) Pttypang válasza gy-daniel (#42114) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez már így érthetőbb, én a sima szép ábrákat felrajzolós pakkra gondoltam, nem a teljes modellt lecserélő modra, akkor ez így érthető, ez már tényleg több, mint egyszerű mankó...

Everybody lies.

(#42128) scyllarus válasza gy-daniel (#42114) üzenetére


scyllarus
veterán

Egyszer raktam fel ilyen bohóc skint (nem a 3d-set), de az is zavart, gyorsan töröltem. Ez úgy néz ki, mintha Duplo kockákból rakták volna össze a tankokat, játszana vele a fene, fúj, lehet, hogy hasznos, de randa.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42129) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Most vettem a billentyűmet, de 3 gyökér fején úgy szétvertem volna legszívesebben, h nem maradt volna semmi belőlük!!

szitu:
hármas platoon, 3 retardált barom! Cliff -nél megyek a nagy hegy mögé, természetesen nem jött velem senki... csak szemben egy IS-7, de első lövés után(sebzett szépen, az övé pattan) kúsznék vissza erre ott van a seggemben az egyik barom... kikerülöm, ott a másik barom... közben a 7 -es engem lő... úgy rám álltak, h nem tudtam fordulni sem... ki lő az IS-7, elküldtem a K@.-,a anyjába mind a 3-at erre nekem állnak, h tanuljak meg játszani... összesen nem sebeztek annyit az Is-7-en mint én és még nekik éllt feljebb!

Egyre jobban megutáltatják velem ezt a B-&@i játékot az ilyen @&#&-ök :O :O :O

(#42130) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

öööö. a max zoom mod az most illegális vagy sem?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42131) Bobyjack válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Mines-on volt az első csatám még bétában. Akkoriban még Pagorki néven futott. Leichttraktorral nyomtam. Arra emlékszem, hogy fura volt, hogy nem oda lő, ahol a célkereszt van, mert még nem fordult oda a torony :))

Amikor élesedett a rendszer Campinovkán volt az első csatám szintúgy Leichttraktorral. Annyi XP-m lett az első csatán, hogy egyből maxos lett és a PZII-t kis ki tudtam fejleszteni, csak a pénzt kellett rá összefarmolni.

(#42132) Tenken válasza AlexWolf (#42130) üzenetére


Tenken
őstag

Az pont nem. Sőt némelyik versenyen még támogatott mod is.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#42133) GrooveHero válasza Bobyjack (#42131) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szuper :C Én már az éles kezdés első csatájára nem emlékszem, csak arra, hogy bétában a KV-3-nál abbahagytam az orosz heavy ágat, ezért élesben annak ugrottam neki először. De hogy melyik map? Hm...talán lehet, hogy Campinovka sziklás oldal MS-1 :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42134) AlexWolf válasza GrooveHero (#42133) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én tigris 2-vel fejeztem be a bétát, az volt a legnagyobb tankom, ehhez képest élesben hamarabb lett meg az IS-7 és talán még az IS-4 is mint a tigris 2 :D

Amúgy a kempinovka/loltraktor első csata, amit emlegettem, az még bétában volt. élesben nem tudom mi volt az első.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42135) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

a WOT kupon kódot milyen formátumban kell beírni?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42136) Sanya válasza FoBCRaistlin (#42135) üzenetére


Sanya
nagyúr

egy-az-egyben, nagy betűkkel, kötőjelekkel.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#42137) FoBCRaistlin válasza Sanya (#42136) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Frankó, nem fogadja el :W

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42138) ollie válasza FoBCRaistlin (#42137) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor kötőjelek nélkül próbáld.

***

(#42139) ESP válasza Djuree (#42125) üzenetére


ESP
senior tag

neeeeeeeeeeeeeeee :Y

Anyám, ledvenc gammám volt :C

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#42140) FoBCRaistlin válasza ollie (#42138) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

:(
Lehet benne szám is?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42141) Cseri0058


Cseri0058
őstag

besírok komolyan. megvettem a grillét 9 kört mentem velle és mindet buktam. kibaszott retkes játék

(#42142) SoulReaver válasza Cseri0058 (#42141) üzenetére


SoulReaver
veterán

like :D

(#42143) Enzolord válasza Atlantis (#42087) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt szeretni fogod..
FAin kis tank, én imádtam, főleg a T21 után...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42144) scyllarus


scyllarus
veterán

Kint van a márciusi eventnaptár. Mondjuk sok a rejtélyes, ami bármi lehet majd.
A hétvégi "Six Nations" sem egyértelmű, miket érint majd. Utána a "Heavy Steel Weekend" a népszerűbb heavykre fókuszál, így remélem a Tiger megint beleesik :) A "Saint Patrick’s Day" valószínűleg az amcsikra vonatkozik majd, az utolsó "Hidden and Dangerous" gondolom TD-s event lesz. Majd kiderül, az utolsó pillanatban...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42145) Enzolord válasza sith7 (#42064) üzenetére


Enzolord
addikt

Isten Éltessen!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42146) sith7 válasza Enzolord (#42145) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm ! :R

(#42147) Trentaro


Trentaro
tag

Eddig fel sem merult bennem, hogy ilyen van...
pedig ott voltam, tenyleg van...

Miert eri meg kibaszni velem, ha ezzel magaval is kibaszik?
Es miert vart eddig, mikor pattant el a cerna?

megannyi kerdes...

[link]

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#42148) Z.m.Z válasza Imilenni (#42120) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Ez mind szép és jó, és értem is, de elárulnád, hogy amikor valaki eléri a grille-t hol van ilyen legénysége??
Nekem 5 lövésből 3 a teljesen beszűkült szórásjelzőn kívül csapódik be és a másik kettőből az egyik "nem okozott kárt" a másik meg éppen hogy.... :((( Ami csak azért furi mert T-57-el megvolt a "Top-Gun" meg a "tank ász". Úgylátszik elfelejtettem célozni..... Vagy leépültem agyilag és visszafelé fejlődök.

De amúgy meg imádom amikor példálóznak egyesek azzal hogy mekkorát megy pl. KV-1-el és senki ne szidja azt a tankot, majd felrakja a videót és kiderül, hogy fullos legénység max skillekkel és agyontuningolt fuffos tank plusz gold ammo és az ellenség között 3db V-ös tank van a többi IV-es és III-as. Mondjuk így azért nem olyan nehéz. De a valóság az hogy amikor eléri az ember az adott tankot, alap legénység,mert az első nehéztank a vonalon ráadásul fapados és lóvé meg nulla mert örül hogy megvette és egyszer csak a lista alján találja magát és szopik mint a torkosborz. Na olyan videót azért megnéznék ahol ilyet mutat valaki, hogy hogyan is boldogul, amikor az alap ágyúval át se tudja lőni az ellenség páncélját.....

(#42149) GrooveHero válasza Z.m.Z (#42148) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na most akkor megkérdem, hogy miért az alap ágyúval használod a tankot? Hallottál már free xp-ről?
Amit arra találtak ki, hogy ne a fapados tankoddal kelljen csatába menni, hanem gyújtöd, vagy váltod, és láss csodát, egyből tellik toronyra, ágyúra, motorra, láncra, stb.
Ennyire egyszerű a képlet ;)

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42150) Z.m.Z válasza GrooveHero (#42149) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Igen hallottam free xp-ről. Mennyi is gyűlik össze mire eléri az ember az V-ös tankokat? Nem túl sok. Vagy soha ne használj el belőle semmit és az összes tankot kezd alap ágyúkkal, hogy majd az V-öst ne azzal kelljen???? :F Szerinted ebben van logika? És mondjuk egy KV-1 felszereléséhez kell 15-20 ezer free XP. De még egy jobb ágyúhoz is kell 4000. Vagy mondjuk ne fejlesszen senki egy évig kb. és akkor jó sok összegyűlik? Köszönöm emese.... :(((

Kiszámoltam: KV1 használható konfig 15150xp na ennyi free nekem még sosem volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.