Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) AlexWolf válasza ollie (#12998) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ah! Thx kipróbálom. Eddig úgy toltam, hogy a videókártya beállításánál mondtam azt, hogy vsync minden progira. De akkor ezt most kilövöm és bekapcsolom a triple-t.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13002) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Béla lőszerrekesz robbantás. A tulaja gratulált is utána, szerintem ő is meglepődött, nem csak én...

További érdekesség ugyanebből a csatából:

(#13003) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Köcce a triple buffering tippet...nyertem vagy 10-30 fps-t :D

Ezt TD sosem adom el!

Victory!
Battle: Redshire 2012. augusztus 28. 18:01:07
Vehicle: T28 Prototype
Experience received: 1 548
Credits received: 60 123
Battle Achievements: Confederate

Replay ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13004) vbbb


vbbb
őstag

Ez a Hellcat nem valami combos járgány....14%os győzelmi arány...nem fekszik...hagyom is egy időre

(#13005) .mf válasza Dobi 562 (#12987) üzenetére


.mf
veterán

Kösz a választ :)
Megerősítetted a félelmem, hogy ez nem egyértelmű előrelépés lesz...
Az ágyúért nagyon nagy kár. Nem is értem, hogy a többi top tankhoz képest miért szívatják evvel, minden más pontosabb.
A közel-kerülés kevésbé aggaszt, igazából emiatt hozzám kicsit közelebb állónak érzem, hogy nem kell folyamatosan bújkálni, mint az IS8-cal, és nincs az a rettegés, hogy a fenébe, nincs mese, bele kell menni a sűrűjébe, minden átlő és ammorackelhet. Azért egy IS7 elég sokat pattint, IS8 M62-ese előtt nem nagyon tudtam mit tenni ellene.

Tippre, ha az IS7 megkapná az IS8 M62 ágyúját, az lenne az én tankom. Mozgékony, jól páncélozott. Lehet, hogy meg kéne csinálnom a másik szovjet ágat is? Az IS4-en van még az az ágyú, viszont az 50 helyett csak 40-et tud. Csak már a KV3 is olyan órmótlannak, nehézkesnek és lassúnak tűnik számomra, képzelem, hogy a KV4 ennél még csak rosszabb lesz :DDD De az van még viszonylag közel (kifejlesztettségi szempontból). Amcsi ágon a T29-nél (és T49-nél) tartok, németen Pz4-gyel kifejlesztettem mindent, de ott abbahagytam, franciáknál a nehezeket el se kezdtem, kicsiknél 13-90-nél tartok (de míg 13-75-tel elég eredményes voltam, ez valahogy nem akar úgy menni).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13006) Djuree


Djuree
félisten

bakker ez az IS-5 nagyon pattogós egy valami :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13007) Dobi 562 válasza .mf (#13005) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az IS-7 álomtank lenne azzal az ágyúval. Én pont amiatt amit leírtál bele is kezdtem az IS-4 ágába.

Szerencsémre még a tier 6-os KV-3-on összegyűjtöttem annyi free xp-t, hogy gyorsan meglett a KV-4. Ami pedig kellemes meglepetésként ért, ezzel a legtöbb a csatánkénti átlag xp-m (900 fölött) és majd 60% a győzelmi arányom vele. Holnap meg lesz az ST-1 is. Szóval ne félj attól az ágtól. A KV-4 fullosan nagyon jó, meg lehet szokni gyorsan a lomhaságát.

(#13008) Bingisz


Bingisz
addikt

Na meglett a 100.000 cerdit fölötti köröm kv5-el, prémium nélkül:

Győzelem!
Csata: Port 2012. augusztus 28. 18:42:39
Jármű: KV-5
Szerzett tapasztalat: 1 733
Szerzett kredit: 101 988
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Acélfal, Top Gun, Mesterlövész

Replayt hova érdemes felrakni?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13009) marked one94 válasza Bingisz (#13008) üzenetére


marked one94
őstag

Szép :R Replay meg mehet ide [link] ;)

You'll Never Walk Alone

(#13010) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

És végre megvan az első Kolobanov medál. :D Érdekes volt a szitu akit érdekel nézze meg replayt. Az elején kicsit afk is voltam véletlen.
Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. augusztus 28. 18:54:31
Jármű: M6
Szerzett tapasztalat: 713 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 2)
Szerzett kredit: 24 864 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 420)
Csatában elért Achievement: Kolobanov Kitüntetés
replay

magyarsrac

(#13011) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Ha már úgy is az M62 nevű railgunról van szó akkor itt egy kis gyűjtemény, mindegyiket IS-4/IS-8 lőtte :)

#1
#2
#3

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13012) Bingisz válasza Bingisz (#13008) üzenetére


Bingisz
addikt

Itt a replay is

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13013) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Úgy látszik nekem a Med style jön be! :DD
Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. augusztus 28. 19:21:50
Jármű: T-43
Szerzett tapasztalat: 1 936
Szerzett kredit: 50 155
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#13014) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Melyik az a MOD ami képes kiírni a csata végén (vagy még jobb ha közben) konkrétan számszerűsítve a damage értéket? Nem az adott lövés érdekel, hanem amennyit elértem a csata alatt.

(#13015) Dobi 562 válasza Stauffenberg (#13014) üzenetére


Dobi 562
addikt

Wot Logger.

---------------------------
Gratula mindenkinek a Tank Ászokhoz! :)

(#13016) .mf válasza Dobi 562 (#13007) üzenetére


.mf
veterán

Szerencsére még én is összegyűjtöttem akkor az xp-t a KV4-re, úgyhogy az megvan kifejlesztve, csak kredit-, arany- és garázshelyhiány miatt megvéve nem :) Megvan az ingyenjátszás ára :))
KV4-es vonal elég ambivalens nekem. Ugyan szeretem a KV1-et még mind a mai napig, fő kreditfarmolóm, mert erős a páncélja és pattogós, és az 57-essel pontos és gyorsan soroz, de néha annyira zavar, hogy milyen lassú szerencsétlen :(

Stauffenberg: magában a WoT-ban modok nélkül is be lehet állítani, hogy lövés után mutassa a damage-et. Ha jól emlékszem a health bar bekapcsolásával. Az összesített statisztikához pedig, mint már mondták, wot-logger.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13017) Stauffenberg válasza .mf (#13016) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen ezért is mondtam, hogy nem az adott lövés értékét kijelző modot keresek, mert az van in-game (igaz nem hiszem, hogy megerőltető lenne más színnel kijelezni a saját találatokat, mert néha nem lehet eldönteni).

A WoT-Logger mennyire megbízható? Nem szeretem az olyan alkalmazásokat amik párhuzamosan futnak és logolnak. Jobb szeretem ha a jelszavamat csak én tudom.

BTW Dobinak köszi a tippet! :)

[ Szerkesztve ]

(#13018) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Még mindig a Löwe keres a legjobban. Kb. 122k volt az utcsó köröm vele.

Bár mielőtt lebutították, volt egyszer vele egy 180k-s köröm győztes csatában és egy 150k vesztesben.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13019) Bingisz válasza AlexWolf (#13018) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez prémes kör?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13020) .mf válasza Stauffenberg (#13017) üzenetére


.mf
veterán

Futtathatod offline módban is, én is úgy használom. Megnézheted az adatbázisában is, hogy mit tárol. Szerintem semmi gond vele.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13021) AlexWolf válasza Bingisz (#13019) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Igen az. Azt hittem valahol jelöli az mwreplays, de nem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13022) Skyhunter válasza AlexWolf (#13018) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ha jól emléxem "Fel"-nek volt itt korábban egy 189k-s körje Type-pal...:)

(#13023) Skyhunter válasza Bingisz (#13008) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Gratula, persze mumblira már nem is jössz....:)

(#13024) forras2 válasza Stauffenberg (#13017) üzenetére


forras2
őstag

WoT Logger így jelzi a csata után 1 külön ablakban mit sebeztél....

(#13025) Chris0321 válasza forras2 (#13024) üzenetére


Chris0321
addikt

A böngésződben is megnyittathatsz vele egy oldalt ahol ugyanígy kilistázza a dolgokat, plusz megnézheted tankonként is az eff-értéket, a win rátiódat az napra, az összes kiosztott és bekapott sebzést és még pár dolgot.

(#13026) forras2 válasza Chris0321 (#13025) üzenetére


forras2
őstag

És azt hogyan? :U

(#13027) .mf válasza forras2 (#13026) üzenetére


.mf
veterán

Ugyanabban a könyvtárban van egy .html fájl is, duplaklikk és meglátod. Jóféle, elég sok statisztikát kiszámít és megjelenít.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13028) Chris0321 válasza forras2 (#13026) üzenetére


Chris0321
addikt

Elindítod a loggert kiad egy ablakot amin egy rakás dolgot be lehet állítani, a WOT Logger configurator-t.

"Start your browser with the program?" Itt beállítod a böngésződ típusát.

"How old batlles shown on overall page: hours => " Itt beállítod hány órára visszamenőleg jegyezze meg a program a csatáidat. Ezt 16 órára szoktam beállítani és így az adot napra meg tudom nézni az adatokat.
A többit nem szoktam állítani, ha esetleg valakinek van még tippje mit érdemes előre is köszönöm.

Amikor rákattintasz a Save and run gombra a játékkal együtt a böngésződben is megnyit egy oldalt amit csaták után frissíthetsz és láthatod a statisztikád.

(#13029) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Miért most? Miért ma? Miért pont ezen a rohadt napon?

Miért most kell rám szállnia a matchmakingnek? Miért nem hagyja, hogy csak egyszer. Csak egyetlen egyszer olyan csapatba kerüljek ahol esély is van...
Miért kell mindig a komplett idiótákhoz kerülnöm?

Megint uninstall lesz a vége, hogy 2-3 napot pihenjen ez a szar amíg helyettes mást tesz szopóágra...

(#13030) zoszt


zoszt
tag

Sziasztok!
Van egy olyan gondom a mostani verziónál, hogy néha csata elején megszakad a kapcsolat és amikor lépnék be újra, nem rak be a csatába mikor végigfut a betöltő képernyő. A garázsba is csak akkor tudok belépni, ha az a csata, amiből kidobott lezajlott, de ha a csatabetöltő képernyőnyél várom végig, akkor fekete garázst kapok, modulok frissítése pörög.
Virkir féle pack van fenn. :R
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#13031) marked one94 válasza Stauffenberg (#13029) üzenetére


marked one94
őstag

Nem kötelező ezzel játszani, nemfognak fejedhez fegyvert hogy wot-oz. Én se játszok már vele mostanság. Boldog életet élek :D

zoszt: Próbáld mód nélkül lehet ott kavar be valami.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#13032) Stauffenberg válasza marked one94 (#13031) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A baj az, hogy ha levesz a szopóágról akkor meg szinte egy kört sem veszítek és olyankor meg csípem a játékot és szeretek napi 1-2 órát vele tölteni.

Én csak kicsit több kiegyensúlyozottságot akarok. Ha 50-50% lenne egy napi átlagban a vesztes és nyertes körök átlaga az jó lenne. De ez inkább 90-10% arányban borul fel ha szopatni kezd, vagy ha éppen csak nyertes csapatokba tesz.

Szerk: Amúgy azt is megfigyeltem, hogy ha egy tankot 100%-ra kifejlesztesz akkor elkezd sokkal magasabb tierbe pakolni az MM.

[ Szerkesztve ]

(#13033) Cootermain


Cootermain
tag

Szervusztok!

Ezidáig csak olvasója voltam a topiknak, azonban egy mai csatám kiverte a biztosítékot így úgy gondoltam megosztom veletek hátha valakit talán érdekelne.

Mióta megvan a T29-em igyekszem sidescraperelni ahol lehet, ezidáig meglepő hatékonysággal. Ezen az Ensk replayen azonban az ellenséges T29 az M3-assal is lazán átlövi az oldalam ( majd pattan a front plateről miután lerohannak minket.... ). Minden beérkező lövés a tank oldalán megy át, egy sem a fronton. Platoon társammal teszteltük Tigrissel, 10 lövésből 0 penetrált ( mind a láncot, mind a hull különböző pontjait lőve ). ( Érdemes megfigyelni a ghost shellt amit a Tigrisére lövök közvetlen közelről 11:45-nél. ) Másik visszajátszáson IS-sel 2 penetráló lövést sikerül leadni majd az összes lőszert kilőve ( spotrendszer csodálatos, IS simán eltűnik tőlem pár méterre, érdekes mód a Tigris nem pedig a pozíciónk ugyan az ).

Persze alig 30% esélyünk volt a győzelemre...
Bár az is lehet hogy én vagyok a hülye, és nem szabadna így használnom a tankot, vagy az eddigi 150 csatában szerencsém volt vele.

(#13034) forras2 válasza Stauffenberg (#13032) üzenetére


forras2
őstag

Csináld úgy mint én. Ma egyetlen egy csatát vesztettem Kv1s-el, most ezt az utsót. Egész eddig ma egyetlen egyet nem vesztettem, és elég sok tp-t gyűjtögettem össze vele a nagy ágyúra. Ma annyit játszottam vele, mint az elmúlt 1 hétben, amikor végig szívatott. Így teljesen kiegyensúlyozott a statom vele ilyen téren :DDD

(#13035) Dobi 562 válasza AlexWolf (#13018) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Löwe kredit hozamán növeltek +5%-al, a javítási költségét csökkentették -8%-al a 7.5-ös peccsel.

(#13036) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Tegnap találkoztam egy ilyen géppel a játékban. Most látok ilyet először szóval kicsit fura volt. :P

magyarsrac

(#13037) Napfénysüti

Na tegnap visszatértem. Mit ne mondjak elég fura, mintha újra kellene tanulnom játszani. Bár a MM engem is szivatóra rakott egyből brutál milyen csapatokba tett volt hogy kaptunk xvm szerint 5% esélyt. :D
Azért az új gépen meglepődtem mennyivel másabban néz ki a játék úgy hogy nem esik le az fps 8-10-re mint a régin ahol minden minimumon volt plusz még a textúrákat is tömörítettben szedtem le. Mondjuk a betett screenshotokon már láttam hogy nem is olyan ronda ez a játék. :)

Erről jut eszembe akinek legalább egy erős közepes konfigja van az használ tömörített textúra csomagot vagy abszolút hagyja a francba?

Més que un club!

(#13038) Djuree válasza zoszt (#13030) üzenetére


Djuree
félisten

csatába én sem tudok visszalépni miután újra belépek a játékba, pont úgy ahogy nálad. a net szakadni nem szokott, ott a nettel lesz a gond.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13039) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy érdekes kontraszt:

(#13040) AlexWolf válasza Dobi 562 (#13039) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azért az is igaz, hogy ha most csinálnánk új accot nekünk is magasabb lenne az effiency, hiszen, ismerjük a pályákat, nem kísérleteznénk a fegyverekkel, ismernénk a tankokat. Nagy előnyünk lenne azzal szemben, mint amikor elkezdtük. Sokkal magasabb effi-ről indulnánk. Értem ezt úgy, hogy a WoTLogger szerint azokkal a tankokkal amikkel mostanában játszok jóval magasabb az Effi-m mint a régebbiekkel.

szerintem 2160 effi-t így a legkönnyebb elérni. Nem azt mondom, hogy kevés a 2160, de gondolom nem első account.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13041) Dobi 562 válasza AlexWolf (#13040) üzenetére


Dobi 562
addikt

A győzelmi arányát nézd, ne az eff értékét. Én akkor sem tudnám elérni a 64%-os győzelmi arányt 5k csata után, ha most kezdenék egy új acc-ot.

(#13042) Djuree válasza Dobi 562 (#13041) üzenetére


Djuree
félisten

ha lényegében csak században játszik simán lehet. században én is kb. 75%-os vagyok...kb. minden 4.-et veszítjük el.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13043) Dobi 562 válasza Djuree (#13042) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én úgy tudom 9-es tankokat nem szoktak vinni századba. Neki meg 9-esekkel van sok csatája.

De mindegy is. Akkor ő egy átlagos (vagy az alatti) játékos aki sokat századozik/szakaszozik/második acc.-os és még arany lőszerre is költ.

Miért nem lehet elfogadni, hogy valaki simán csak jó?

(#13044) Djuree válasza Dobi 562 (#13043) üzenetére


Djuree
félisten

én elfogadom. csak azt akartam ezzel sugallni, hogy nekem is mióta századozok, meredeken megy felfelé a győzelmi arányom, kb. 10 naponta 1%-ot. persze ehhez szinte csak századozni kell és sokat nyerni, amihez jó klán kell.

igaz most lerontottam az arányom, haverral kell játszani kis tankokkal, általában ki is kapunk, én vagyok egyedül zöld, a többi mind piros, lila :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13045) vhw válasza Djuree (#13044) üzenetére


vhw
addikt

Csak században nem lehet magas effet összehozni, mert összejátszik a csapat, eloszlanak a feladatok, a sebzések. Nincsenek nagy egyéni produkciók.
Ha pedig csak ad hoc századról van szó, akkor az ellenséges századok összejátszása miatt nem lehet egyéniben érvényesülni, így nem nagyon jönnek a győztes csaták sem -> nincs magas győzelmi arány.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13046) Djuree válasza vhw (#13045) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ez mondjuk lehetséges.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13047) AlexWolf válasza Dobi 562 (#13043) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem vagy picit frusztrált? Senki nem mondta, hogy rossz játékos. Valszeg jóval ügyesebb az átlagnál. De 2160-as effiency-t tudatos tervezés, esetleg segítség nélkül nem lehet összeszedni. De úgy véded mintha a haverod lenne, pedig rosszat senki nem mondott rá. :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13048) #35692544 válasza Cootermain (#13033) üzenetére


#35692544
törölt tag

pont ezekről beszélek de le vagyok hurrogva hogy ilyen nem létezik

(#13049) BloodRay válasza vbbb (#13004) üzenetére


BloodRay
veterán

T49-el sem ment?? Alig mentél vele. Brutál jó járgány szerintem már az is. Kifejlesztettem már én is a Hellcat-et, de nem veszem meg, csak ha lesz elég free xp-m a felszerelésére. Alapon elég ratyinak tűnt. Te nem úgy mész vele véletlenül? :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13050) joergie válasza vhw (#13045) üzenetére


joergie
őstag

Ez így van. ráadásul a tier8/90 csatákban általában csak 12 ember fér be, és a 90es korlát kb egy 15 fős tier7 csatának felel meg, míg ha tier8-10 csatába kerülsz a létszám+ miatt eleve több esélyed van sebezni, továbbá több lőhető HP-van, így több a szerezhető xp is.
Megmondom őszintén én század alatt többnyire netezgetek, zenét hallgatok, aztán abban az 1-2 percben amikor kell odafigyelek, és dől az xp(mert a nyertes csapat 1,5szer annyit kap vagy ilyesmi) .
Meg az eff-et nagyban befolyásolja, hogy van e aranyad embert átképezni, freexp-be átváltani hogy fullos tankkal indulhass(főleg tier8-9ben). vhw kollegának is jobb lenne az effije 1-2 nagyságrenddel ha lenne néha, vagy mindig prémiumja...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.