Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) yarsley válasza Napfénysüti (#37989) üzenetére


yarsley
aktív tag

Azert most mar annyival jobb a helyzet, hogy vehetsz gold ammot creditert. Multkor mikor akcio volt feltankoltam vagy 4-5 misiert. :K Vettem olyan tankhoz is, ami meg sincs, de kesobb meg akarom venni.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#38002) KaLeun válasza SoulReaver (#37998) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tehát fogsz egy parancssort és elvándorolsz a "\res_mods\clanicons\EU\nick" könyvtárba és ott kiadod a következő parancsot: "copy anr96.png Barett_50.png".

Cila

(#38003) Napfénysüti válasza yarsley (#38001) üzenetére

Még 1 db gold ammót nem lőttem el a játékban. Erre nem költök kreditet. :N

Més que un club!

(#38004) Pttypang válasza Napfénysüti (#38003) üzenetére


Pttypang
veterán

Egyik ismerősöm volt úgy vele, hogy még low tierben kevés pénzzel vett 1 db goldot, ofc pattant is, azóta nem vesz gold ammot.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#38005) Napfénysüti válasza Pttypang (#38004) üzenetére

Nekem nincs ilyen tapasztalatom vele egész egyszerűen drágállom és emiatt nem használom. Így legalább jobban rá vagyok kényszerülve hogy megtanuljam fejből a weakspotokat. :)

Més que un club!

(#38006) Pttypang válasza Napfénysüti (#38005) üzenetére


Pttypang
veterán

Én se használok, nem is tudom miért, de asszem nekem is az ára volt az indok, meg, hogy minek.. ^^
Majd esetleg mikor már elértem a célzott tankot, meglesem a játékot :)

Everybody lies.

(#38007) Gyusza91


Gyusza91
csendes tag

Gondoltam megosztom veletek...

Defeat
Battle: Erlenberg 2013. február 4. 18:53:24
Vehicle: T26E4 Super Pershing
Experience received: 1 428
Credits received: 130 584
Battle Achievements: Steel Wall

Egyre borzasztóbb lesz a játékos állomány....a base-ünktől mindössze 50m-re 3 tankunk is camp-elt, de a zászlót reset-elni úgy látszik már túl nagy feladat...pedig milyen szép lett volna, ha nyerünk :O

unQL-Gyusza91

(#38008) Stigma.HC válasza Pttypang (#38006) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pedig mikor épp a kv-2-vel játszom akkor nagy buli :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#38009) scyllarus válasza zsloti (#37950) üzenetére


scyllarus
veterán

Az S is jó tank, de az T6-os. T5-ben a KV-1 nagyon-nagyon jó. A 85mm-essel érdemesebb használni, szerintem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#38010) Pttypang válasza Stigma.HC (#38008) üzenetére


Pttypang
veterán

A kis trollgunos mániákus kockasofőröket szoktam látni.. de általában megpróbálnak kiállni a placc közepére, amit rendszerint ementálivá lyuggatással honorálnak ^^

Everybody lies.

(#38011) Jolet válasza sith7 (#37995) üzenetére


Jolet
őstag

megvettem
nem rossz, de nem is fenomenális

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#38012) nevyk01


nevyk01
csendes tag

valaki játszik az amerikai szerveren? ahol 100k expet meg 20k aranyat kapunk kezdéskor? az a teszt szerver elvileg ha jól tudom, működik most? ki akarom próbálni, csak enm tudom le töltsem e!

(#38013) sith7 válasza Jolet (#38011) üzenetére


sith7
nagyúr

Pedig annak jónak kellene lenni :K ... én is most hajtok a T-29 - re, szerintem jó tank az ... csak lassan haladok, prém nélkül ... skill nélkül :(

(#38014) Jolet válasza sith7 (#38013) üzenetére


Jolet
őstag

mivel nagyobb nincs be kell ezzel érni
eddig csak pár csatám volt vele, de nem találtam túl pontosnak és túl erősnek sem
de én vagyok a béna bizonyára

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#38015) Stigma.HC válasza Pttypang (#38010) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Gyors mentem vele egy kört, ide nagyon gold ammo sem kellett. Remek tank ez, de ez a 152-es löveg nem való távoli célpontok k iktatására. 10/7, 3 -at szépen mellé lőttem mert megpróbáltam a pálya felét átlőni hátha a random faktor beadja, de olyan szépen mellé szállt az összes :D Két lövést meg pattintott a churchill, türelmetlen voltam és hamar lőttem, jó kis gép az.

Más, megfogadtam, hogy nem fogom megvenni a T30-as páncélvadászt de nem bírtam ki. Ki akartam próbálni, várhattam volna a következő tesztszerverig. Így elsőre azt vettem észre, hogy csak az nem lövi át aki nem akarja :) Nézni fogok pár videót és visszajátszást hogyan is kell használni ezt a gépet, mert első próbálkozásokra igen sutának érzem magam vele

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#38016) Pttypang válasza nevyk01 (#38012) üzenetére


Pttypang
veterán

Loginnál simán váltasz teszt szerverre tudtommal.

Everybody lies.

(#38017) Patrick76496 válasza SoulReaver (#37999) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem ennyire adta meg, de azóta volt már vele 5600 dmg-s köröm is, amire tisztán prém nélkül adott 1800 xp-t, és még arra a 3x-os szorzó.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#38018) sith7 válasza Jolet (#38014) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom, mondom nekem nincs ilyen, de eddig mindenki dicsérte :F ... lehet csak meg kell szokni :)

(#38019) Bingisz


Bingisz
addikt

Végre tank ász M103-al :))


Volt már ennél több xp-s köröm is, de erre adta meg.
Besegített rendesen a 2000 spottolt dmg.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38020) nevyk01


nevyk01
csendes tag

Akkor le sem kell tölteni semmit? Mondjuk én nem látok semmi olyat hogy teszt szerver:S

(#38021) Bingisz válasza nevyk01 (#38020) üzenetére


Bingisz
addikt

El ne hidd amit Crytec mond. Teszt szerver csak a peccsek előtt szokott lenni. Akkor le kell majd tölteni és lehet vele játszani.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38022) mynames válasza Pttypang (#38004) üzenetére


mynames
senior tag

Minden tankomba vettem goldammot kb 4-5 db-ot, persze ezüstért. Vannak szituk mikor kell az jobb penetration érték. T25-tel 25 HP maradt mikor rámlőtt a T44 , előtte én lepattanót lőttem a hasán...hát betöltöttem a goldotammo-t ami rögtön átvitte.
(Erre a játékra eddig 3000 Ft-ot költöttem, aranyat vettem melynek jó része még megvan. A többiből állandó álcafestés -mind3- és kétoldali magyar zászló lett az M18-ra. Bár ha a type59-t visszahoznák meglepném vele magam azonnal).

(#38023) nyunyu válasza Stigma.HC (#38015) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez valami farsangi garazs akar lenni?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38024) LoLHunCsirke válasza nyunyu (#38023) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Inkább valami kínai féleség, gondolom annak örömére hogy kijöttek a kínai tankok :D

TinkeringAboutYou!

(#38025) Stigma.HC válasza nyunyu (#38023) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

kínai
koreai

Nem szeretem hónapokig bámulni ugyan azt a skint, inkább cserélem 2-3 havonta ha van értelmes :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#38026) Pttypang válasza Bingisz (#38021) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig majdnem sikerült ;] , mondjuk nekem anno ezt mondta ismerősöm, mikor kérdeztem, csak nem néztem utána :B
(#38015) Stigma.HC
Tudom, elég jó gép az, ha tudja kezelni a játékos, de az nagyon ritka :DDD
(#38025) Stigma.HC
A magyar garázsról lennének elképzelések.. pince&kocsma keverék :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#38027) Csabi04 válasza nyunyu (#37923) üzenetére


Csabi04
tag

Kosz a választ azt hiszem hogy abba hagyom ezt a vonalat, mert nekem nem nagyon jön be.

(#38028) nyunyu válasza Csabi04 (#38027) üzenetére


nyunyu
félisten

Hellcat az egyik legjobb TD a jatekban, csak ra kell erezni a hasznalatara.

Sebessegre, pancelzatra olyan, mint egy light tank, tuzereje meg annyi, mint egy M6-nak, csak gyorsabban celoz.
Ja, tornya lassabban forog, mint a tankoknak, igy nem art elore gondolkozni. :DDD

T25 AT viszont kiborit. Meg 16k XP aztan adom el a f*xba.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38029) Napfénysüti válasza nyunyu (#38028) üzenetére

Úgy bizony a Hellcat egy ördögi bestia. Aki tudja használni annak hatalmas fun az a gép. Ott is a helye örökre a garázsban, nálam jelenleg ez az egyetlen T6-os gép ami megvan. :)

Més que un club!

(#38030) Gyuri27 válasza Napfénysüti (#38029) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát még egy kezdő is elboldogul vele. Az elején picit döcögős. Utána pedig mint az álom.
Gyorsan foghatod vele a megfelelő poziciót. Supportolhatsz hátulról.
Az ágyú gyors, pontos ás akkorát üt mint Mike fénykorában. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#38031) Napfénysüti válasza Gyuri27 (#38030) üzenetére

Azért egykezdőnek lehet necces hogy ésszel kell vele játszani mert páncélja nincs. Nem árt ha ismered a pályákat ehhez a géphez. :)

Més que un club!

(#38032) forras2


forras2
őstag

Mit ajánlotok inkább első 8-as tanknak? TigrisII-t vagy inkább PárducII-t? :U

(#38033) Enzolord válasza forras2 (#38032) üzenetére


Enzolord
addikt

Tigris 2...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38034) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok most kezdtem el játszani a játékkal eddig nagyon bejön mit ajánlotok ? Lejátszom minden takkal a dubpla xp-t aztán milyen tankot vegyek ?

(#38035) Enzolord válasza nepszter1 (#38034) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem, de ez az én véleményem, az orosz ágon indulsz a kv1 felé...
A többi nemzet trükkösebb kezdőknek..:)
Esetleg az Amcsi heavy ág, bár az inkább tier 6tól lesz jó

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38036) ollie válasza forras2 (#38032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T32

***

(#38037) Pete55555 válasza ollie (#38036) üzenetére


Pete55555
addikt

pepe89555 a játékbeli nevem, ha ráérsz bedobod összefoglalóba ? :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#38038) odrif válasza nepszter1 (#38034) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én is az orosz ágon indulnék a helyedben.

20 éve a Prohardveren

(#38039) nepszter1 válasza odrif (#38038) üzenetére


nepszter1
addikt

Szóval a legkezdőbb tankot kell ott megvennem igaz ? Ami most van meg az összeset adjam el nem ?

(#38040) odrif válasza nepszter1 (#38039) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én a következő képpen csináltam anno (akkor még nem volt kínai ág)
Eladtam a brit és francia tankokat, így lett 2 garázshelyem.
Elkezdtem az orosz ágat, amikor beszorult a csatába a tankom vittem a német ágat, itt is inkább a páncélvadászokat (itt a stugIII-ig jutottam).
Aztán mikor már volt elég tank, akkor vittem csak az orosz ágat, most az IS-nél tartok, már meglenne az IS3-is prémiummal.

Előbb utóbb, kb az 5-ös szint körül, majd elkezdesz gondolkodni hogy kellene aranyat venni, aztán majd kellene garázshelyet és prémiumot is az aranyból venni stb.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#38041) Pete55555 válasza odrif (#38040) üzenetére


Pete55555
addikt

Azért nem muszáj így.
Én most 2 db tier 8, 2 db tier 7 tankkal is rendelkezem, mégsem érzem, hogy annyira kéne az arany, vagy a prém, persze nem lenne rossz, de nagyon elgondolkozom rajta, hogy vegyek-e (sőt, kiváncsi vagyok meddig tudok eljutni prém/arany nélkül)

(#38039) nepszter1 Mondjuk a kínait meg az orosz ágat nyugodtan viheted, a kettő ugyan az (illetve a kínai nagyon hasonlít az orosz megfelelőjére) Tehát: pl orosz med, kínai heavy ág. Németből csinálhat pl artyt, light tankot, vagy franciából is, azok elég jók (szerintem) a többit meg nem kell eladni, kipróbálhatja tier4-5 ig ( forgótornyos amcsi TD pl) el lehet menni nyugodtan, ha nem tetszik adja el, vegyen mást, stb. Az angol ágat én sem ajánlom annyira, én onnan csak a matildát szeretem, meg a cromwellről tudom, hogy nagyon jó tank.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#38042) nepszter1 válasza Pete55555 (#38041) üzenetére


nepszter1
addikt

Nem igazán vágom ezt a fejlesztési rendszert szóval veszek egy alap tankot és abból tudom kifejleszteni a jobbakat jobbakat?

(#38043) odrif válasza nepszter1 (#38042) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Tippek kezdőknek.

20 éve a Prohardveren

(#38044) mynames válasza Pete55555 (#38041) üzenetére


mynames
senior tag

Hogy hogy csak 4 tankod van? A karácsonyi giweavay-t nem használtad fel? Vagy a T1E6-ot már el is adtad?
Nálam 18 vas van a garázsban. Van 3 fullos t6 (VK3601, M18, KV1S, KV2) alap 100% + min 1. 100% skilles legénységgel mert farmolni kell azt az ezüstöt...
Igazából fogalmam sincs , hogy lett 18... :F

[ Szerkesztve ]

(#38045) Pete55555 válasza mynames (#38044) üzenetére


Pete55555
addikt

8 tankom van. A lényeg az volt, hogy meddig jutottam, és még mindig nem érzem égető szükségét a prémnek.

...Szeretem leracsniztatni...

(#38046) myckey válasza nyunyu (#38028) üzenetére


myckey
veterán

pedig az a TD egy nagyon jó gép
(T25AT)

kellően mozgékony
jó ágyú
és még némi frontja is van neki

én szerettem!
majd ha dúskálni fogok az anyagiakban,vissza is veszem :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#38047) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ez nagyon izgi lett a végére:

Victory! Map: Ruinberg 2013. február 5. 0:04:40
Vehicle: M6
Exp: 1 725 + Credits: 40 766
Achievements: : Top Gun

***

(#38048) Enzolord válasza mynames (#38044) üzenetére


Enzolord
addikt

Az van vagy 4..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38049) nyunyu válasza myckey (#38046) üzenetére


nyunyu
félisten

Probald ki a JagdPanthert.

Ugyan valamivel nehezebb vele jatszani, de lenyegesen jobb, mint a T25 AT.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38050) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ezeken a módosított mapokon még mindig érnek meglepetések, hogy hova be nem lehet lőni...

------------------------------------------------

Egyszer században valami angol srác mesélt, hogy anno a cw-k legelején volt egy klánja ami attól volt nevezetes, hogy kevesebb emberrel és alacsonyabb tierű tankokkal is tudtak nyerni a speciális taktikájuknak köszönhetően. Taktikája azon alapult, hogy mi van alattad, mi van feletted és mi van mögötted (vagy vmi ilyesmi).

Nem tudja valaki, hogy melyik klán lehetett ez?

Kösz ollie, hogy kiraktad a bannert. :R

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.