Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42651) Mcray válasza Eagle16 (#42647) üzenetére


Mcray
senior tag

Eagle16

Kérlek mondjad, hogy én is csatlakozhatok a tier 7-es közepes tank mókádhoz. Napok de inkább hetek óta 40%-os napjaim vannak főleg, mert egyedül nem bírok el 3-4 hozzám hasonl (vagy jobb) ellenséges játékossal, ha a csapatunk nem sebez csak annyit 14-en mint én egyedül.

Én valami 30 millióért vettem 83MM-es HE lőszert. Ha ezt beszopom, nem fogok örülni :U

AVarice
Szerk: Igen 83mm-es repeszromboló Mk3

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42652) AVarice válasza Mcray (#42651) üzenetére


AVarice
tag

Reméljük! :) Én is befektetek néhány millát.

Korábban írták már, hogy van rá lehetőség, hogy kedden jön a 8.4, az oldalon még nincs semmi infó. Mennyi idővel korábban szokták bejelenteni?

(#42653) ЯΞNΞGΔT válasza Djuree (#42649) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

És van bátorsága valakinek ezt megjátszani? :) Mivan ha rájönnek az emberek turpisságára és még sem emelik meg az árát, vagy csak olyan mértékben amivel még plussz jövedelem nem szerezhető be.
Én erősen gondolkozom rajta, mert most épp gyűjtök, hogy visszavegyem T110E5-t és van 3 millám - jó lenne befektetni :U

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#42654) diegho


diegho
nagyúr

Első köröm reggel. E-75 ossza az észt, parancsokat ad mindenkinek, hogy merre kell menni stb, mikor nem megyünk nooboz. Na mondom ez biztos valami prő (vagyis 800eff lófaxjóska skill), be is áll keresztbe egy IS-4 és egy E-100 elé, meg is hal. Írom neki, hogy ez nem semmi teljesítmény volt. Erre ő, hogy nézzek tükörbe, mert egy igazán nagy balfaszt fogok látni. (imádom mikor a lowbobok nem tudják, hogy a csata messze legjobb játékosával próbálnak vitatkozni) Mondom oké persze. Lehozom a csatát 7800dmg 7kill 50B-vel. Második legtöbb sebzés tanktól a csapatban 2053!!! Arty sebzett 3k-t, a prő 470-et. Megnézem a statját csata után. 47% természetesen. 750 eff. Az ilyen miért próbál irányítani?

(#42655) jimmy74 válasza Mcray (#42651) üzenetére


jimmy74
őstag

30 milla! :Y
Különben mikor lesz a patch?Lehet tudni már pontosan?

WoT:jimmbo

(#42656) Eagle16 válasza Mcray (#42651) üzenetére


Eagle16
addikt

Hát, ha épp megtalálsz online és van hely a platoonban akkor semmi akadálya :)
Most tier 7-ben még VK3002-esem van amivel játszogatok, más nincs.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42657) Patrick76496 válasza Djuree (#42649) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor nagy vásár lesz! :C Eladom az összes elit tankom, amit eddig lusta voltam (kb 6), és meglátjuk mi sül ki belőle. Mindenesetre remélem, hogy nem veszik kárba a 48-as Modell ára. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#42658) ollie válasza KaLeun (#42642) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha T1 Cunninghamben volt, akkor az az 1k sebzés nem is olyan rossz. :D

***

(#42659) ЯΞNΞGΔT válasza jimmy74 (#42655) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Most vettem kisit több mint 3 milláért, 30 millánál ~ 20millió tiszta haszon - az már durva :C :D

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#42660) Djuree válasza ЯΞNΞGΔT (#42659) üzenetére


Djuree
félisten

"csak" 15 milla haszon :K
van még 13,5k goldom hála az nvidiás kódokkal való üzérkedésnek, kb. harmad áron jutottam hozzá, lehet váltok kis kreditet is, most van arany szarásig :)) mert nekem csak 2 milla kreditem van, de jó lenne még 1 milláért lőszert venni, kéne a bélára a della...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42661) Mcray válasza ЯΞNΞGΔT (#42659) üzenetére


Mcray
senior tag

Vettem volna drágábban is, de kiirta, hogy nem enged több tankot eladni.

Így mi értelme van a 70 tanknak, ha 5 eladása után közli, hogy "Y U SELL YOUR TANKS? FUCK YOU!"

Igen ismerem a hivatalos szöveget, hogy security meg hasonlók...

Djuree
Van még értelmes áron Nvidiás gold? Csak ezért nem szeretnék vid karit venni...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42662) jimmy74


jimmy74
őstag

Különben az oroszoknál ugyanannyiba kerülnek ugyanazok a lőszertipusok?Meg lehet nézni?
Mert ha igen valszeg jó üzlet lesz ez!
Látom most korábbi hsz-ből,van ott egy táblázat benne lőszerek,..hát nem tudom... ugyanazok az árak?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#42663) ЯΞNΞGΔT válasza Djuree (#42660) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Igazad van, nem 20 :P Csak 15.882.352,9
Nekem is így már csak 1 misi kell majd elvileg a t110e5-höz.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#42664) Djuree válasza Mcray (#42661) üzenetére


Djuree
félisten

70 tank?! :Y te nem vagy százas :)) mehetnénk ma párat, T-43-at kéne húznom...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42665) ЯΞNΞGΔT válasza Mcray (#42661) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Jól van...látom Te nem kispályázol :D
Djureee: nVidia gold engem is érdekelne, persze csak értelmes áron... Te vettél érte vga-t vagy szereztél kódot?

Áhh sry - még nem járt le az előző szerkesztési ideje =( majd legközelebb figyelem.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#42666) ollie válasza Djuree (#42664) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt egyedül is tudod húzni. :DDD

***

(#42667) ЯΞNΞGΔT válasza ollie (#42666) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

LOOOL :D :DDD
Se nem Tigris, se nem Panther... ez kérlekszépen egy 'Phant! :C

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#42668) jano_77 válasza ЯΞNΞGΔT (#42663) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sziasztok.

Most értem a hétvégi termés végére és olvasom, hogy micsoda tőzsdézés folyik itt az MK3-as gold lőszerrel!? :D
Mennyire biztos ez az áremelésből nyerhető haszon? Mert akkor én is befektetnék pár millát - igaz nem annyit mint McRay -, de nekem jól jönne az is. :K
Igaz nem ugyan ez a tétel, de állítólag a Luchs tank megvételével is lehet taktikázni, ugyanis feljebb kerül 1 tier-el és ami a helyére lesz, azt megkapja - +garázst - az, akinek a garázsában van a Luchs. Az még kérdéses számomra, hogy csak akkor kap garázst, ha fullra van töltve a garázs vagy akkor is ha van szabad hely?!?
A wotdbinfo már frissült is a 8.4-es szerinti techtree-ket mutatja.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42669) #35692544 válasza ЯΞNΞGΔT (#42667) üzenetére


#35692544
törölt tag

ez a Ferdinand :DDD

42668 jano_77: szerintem az nem gold hanem sima HE
akkor is ad helyet ha nincs fullra töltve

[ Szerkesztve ]

(#42670) Djuree válasza ЯΞNΞGΔT (#42665) üzenetére


Djuree
félisten

dehogy vettem vga-t, akkor nem lenne benne poén :DDD
csak amit találtam kódot és olcsó volt azt megvettem gyorsba :K

ollie: bammeg :o :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42671) jano_77 válasza #35692544 (#42669) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm
És azt meg tudod - tudja vki - mondani, hogy melyik tanknál, melyik ágyúnál találom meg pontosan ezt a lőszert?
Igazából melóban vagyok itt nincs játék, így a boltba nem tudok most benézni, de esetleg a wotdb.info oldalon meg tudnám nézni....talán. :B :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42672) ЯΞNΞGΔT válasza jano_77 (#42671) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

83mm High-Explosive HE MK.3, Brit HE lőszer - 85-be kerül most.
Kép

Djuree: Ilyemsire fáj nekem is a fogacskám :)

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#42673) Djuree válasza jano_77 (#42671) üzenetére


Djuree
félisten

HE 20 fontos 83 millis brit töltet.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42674) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Régen volt olyanról szó, hogy a VK3601H heavy kategóriába kerül valamikor. Ebből a dologból lesz valami vagy csak szóbeszéd volt?

magyarsrac

(#42675) Atlantis válasza jano_77 (#42671) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de ez a töltény Caernarvon/Centurion "A" típusú 20 fontos ágyújába való, nem pedig a Cromwell lövegébe, mint ahogy a patch notes írja. Hazaérek, ránézek magam is és veszek, amennyit bírok, már ha tudok...egyébként a wotdb.info a fenti löveg HE-töltényéhez már 260-as árat ír, de a wiki-n még 85 az ára.
Ide kapcsolódó kérdésem: Kifejlesztve kell lennie a megfelelő ágyúnak, vagy enélkül is meg lehet venni bele a lőszert?

szerk: Ok, kösz a válaszokat, akkor este még meghajtom az oroszlánt és betárazok ebből a lőszerből.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42676) Eagle16 válasza Atlantis (#42675) üzenetére


Eagle16
addikt

Meg lehet venni anélkül is. Én most vettem kb. 52 ezer darabot :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42677) ЯΞNΞGΔT válasza Atlantis (#42675) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Meg lehet venni. Típus alapján alapján a kép segítségével pontosan beazonosítható (azt nem is néztem mibe való - nincs is brit tankom).

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#42678) jano_77 válasza Atlantis (#42675) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a kérdés tényleg jó: lehet lőszert venni akkor is, ha nincs kifejlesztve az ágyú?
Én ugyan is angol tankot nem húzok - 3-asig elmentem asszem A13 ..vmi -, de eladtam és nem erőltettem tovább, nem jött be.

ooopsz...megelőztek :B

MÁS:
ha a 8.4-et a teljes installal tenném fel, előtte el kell távolítani a 8.3-at?
Eddig mindig csak a patch-t szedtem le, de nagyon lassúnak találtam, ahogyan leszedte a többi részt, így most azt gondoltam, hogy itt melóban leszedtem az installt, hogy talán majd a telepítés gyorsabban fog menni!? Jól gondolom? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42679) Moleman válasza vbbb (#42430) üzenetére


Moleman
addikt

Szia, hosszú távon is bevált a Churchill III? Sokkal jövedelmezőbb, mint a többi ötös heavy? Most van egy elit KV-m 100-as legénységgel, + T1 és BDR, ezek mellett is megér 750 goldot?
Eleinte én is Schmalturmot akartam, vagy TOG-ot, de letettem róluk.

(#42680) Arpee78


Arpee78
senior tag

Tudja valaki mennyi xp kell a Church gun carrier-hez? Tesztszerveren 49k, wotdb-n 67,5k. Akkor most mennyi?

(#42681) jano_77 válasza Moleman (#42679) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én 7vége előtt megvettem az M7 amerikai közepes tankot, hogy ki tudjam fejleszteni a T21 és akciósan megvenni. Nem bántam meg...nagyon nem!
Én besorolnám azok közé az 5ös tankok közé - T1 HT, KV-1, Stug III, M4 Shermann -, amikkel élvezet játszani és nagyon jól hoznak a konyhára. Ha egy átlagos kört megyek - pár találattal -, akkor is meg van 10-13K ezüst, ha sikerül jobb kört menni, akkor 20K vagy felette. Ráfizetni sosem kellett. Megtetszett a tank, csak ajánlani tudom! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42682) Patrick76496 válasza jano_77 (#42668) üzenetére


Patrick76496
őstag

Egyébként nem úgy volt, hogy ebben az update-ben nem kapunk garázshelyet? Rémlik, mintha külön említést tettek volna róla. Akkor most hogy lesz?

Szerk: A For the Record nevű blogon találtam pár adatot az új német TD-kről:

Marder III
Nashorn
Sturer Emil

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#42683) Fel válasza [HUN]Dani (#42674) üzenetére


Fel
addikt

Egyszer majd.
Túl sok mindenen nem fog változtatni, hogy heavy lesz. Már most is annak megfelelő hp-ja van. Új modult biztosan nem kap.

-------------------------------------------------------------

Egy kis WoT búlvár:

Indien Panzer (majdani tier 8 német közepes tank):

Leopard Prototype (tier 9):

Leopard 1A1:

És még ha valaki nem tudná, megemlítem újra, hogy a német light tank ágat is kibővítik tier 8-ig, úgyhogy érdemes gyűjteni az xp-t a VK 2801-en a folytatáshoz. A tier 7 light az Aufklärungpanzer Panther lesz, a tier 8 pedig a Hannomag RU 251.

patrikgtaivs: Nem jár garázs a feljebb ugró német light tankok után.

[ Szerkesztve ]

(#42684) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap volt egy olyan csatám - Malinovkán -, mikor fent a hegyről a tó feletti tisztáson nekem oldalát mutatva állt egy 27HP-s KV-1 - én az imént dicsért M7-el voltam és lőttem teljesen beszűkült célkereszttel. Semmi!
Kiálltam teljesen a hegy szélére, hogy közelebb legyek és úgy lőttem tovább.....még mindig semmi!
Lementem a hegyről, a KV segge mögé, úgy lőttem, majd próbáltam lerammolni.....SEMMI! :Y
Mi a fasz van ilyenkor?!? Egy korábban kilőtt tank, de mégis látszódik - 27 HP - és a minimapon is mutatja a rendszer és nem csak én láttam, mert más is rálőtt!?! Ellőttem rá legalább 50 skulót feleslegesen. :W

(#42683) Fel: és azt tisztázták már a drága WG-sek, hogy ezek az új német MED tankok, honnan fognak csatlakozni?!? Lehet erről vmit hallani, tudni? :F

Garázs: ha meg van a Luchs a garázsban és ugye feljebb kerül, akkor a helyette érkező tankot sem kapjuk meg?!? Mert ha igen, akkor az már mindjárt egy plusz garázs hely, ha eladom!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42685) Atlantis válasza jano_77 (#42684) üzenetére


Atlantis
veterán

Gondolom nem mutatott életjeleket...ez olyankor szokott előfordulni, ha meghalt a teljes legénysége, de az életpontja ettől még megvan, viszont hiába lövöldözöl rá, kilőni nem tudod. Úgy tudom, a játék motorja nem teszi lehetővé, hogy javítsák ezt a hibát, szóval ez ilyen és kész. :) Mi több, annak ellenére, hogy "szellem"-tankok, még az ilyenek tovább spot-olnak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42686) Moleman válasza jano_77 (#42681) üzenetére


Moleman
addikt

Volt M7-em, de nagyon nem szerettem - valószínűleg azért, mert pont előtte volt M3 Lee-m, és ugyanazt a löveget kaptam meg egy szinttel feljebb, 20%-kal rosszabb pontossággal. :D Funkciójában a Pz 3/4-hez hasonlít, viszont annál sokkal gyengébb minden tekintetben.
Egyszer kénytelen leszek visszavenni, mert én is szeretnék T21-et, de a végére hagyom (minden ágat viszek párhuzamosan, kivéve orosz arty-t, ott megálltam a SU-26-nál, a többit nem szeretem). Azon az ágon csak a kettes tank tetszett, az M3-mal és az M5-tel nem sikerült megbarátkozni, pedig már 2 accounttal is kitoltam őket. (És még most se szabadulok tőle, ott porosodik a kínai M5 a garázsban, nincs lelkierőm játszani vele, pedig nagyon kéne a T-34, azt imádom. :D)

A Luchs-ra én is kíváncsi vagyok, a biztonság kedvéért megvettem azt is, meg a Leopardot is.

[ Szerkesztve ]

(#42687) KaLeun válasza ollie (#42658) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem, t10 medben.

Cila

(#42688) Djuree válasza jano_77 (#42684) üzenetére


Djuree
félisten

ez bug, nekem is volt már ilyen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42689) ktg3 válasza Patrick76496 (#42682) üzenetére


ktg3
őstag

JT löveg tier 7-ben? Nem tűnik hihetőnek ;]

(#42690) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Super Persire milyen cuccok érdemesek?
Venti, töltésgyorsító, és mi a 3.?
:R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42691) Djuree válasza FoBCRaistlin (#42690) üzenetére


Djuree
félisten

célzásgyorsító?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42692) ktg3 válasza FoBCRaistlin (#42690) üzenetére


ktg3
őstag

Toolbox?

Sokszor heavyként kell vele menni.

(#42693) Fel válasza jano_77 (#42684) üzenetére


Fel
addikt

Nem, nem kapod meg a Luchs alatti tankot. Ha Leo-d van, akkor nem kapod meg mellé a Luchs-t. Ha 2801-ed van, akkor nem kapod meg mellé a Leo-t. Sem garázshelyet. Semmit. Eggyel feljebb kerülnek és ennyi. El lehet őket adni drágábban, ennyit lehet rajtuk nyerészkedni.

[ Szerkesztve ]

(#42694) jano_77 válasza Moleman (#42686) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én úgy tudom, hogy csak a Luchs-ért jár, mert oda jön új tank!? :F

(#42693) Fel: és ez akkor tuti biztos így lesz!? Én hiszek Neked, mert mindig nagyon napra kész vagy az infókkal, de akkor ilyen sokan félre értelmezhettek vmit!? Vagy csak próbálkoznak, hátha....? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42695) Patrick76496 válasza ktg3 (#42689) üzenetére


Patrick76496
őstag

Pedig az a hivatalos orosz WoT Wiki. :) Innen van egyébként.

(#42683) Fel: Valahogy én is így emlékeztem, kösz.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#42696) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag


Ezek tényleg léteznek :Y majdnem sikerült is kilőnöm( a 80%át én lőttem le) de sajnos 1 csörcsill pont akkor ért oda.. és bamm.. na majd legközelebb ami vagy 3 év múlva lesz..:D

TinkeringAboutYou!

(#42697) Fel válasza jano_77 (#42694) üzenetére


Fel
addikt

Tutibiztos. Van orosz szerós acountom, ott megvolt a Luchs és a Leo is, nem járt sem új tank, sem garázshely.

(#42698) jahrn válasza ktg3 (#42689) üzenetére


jahrn
senior tag

Pedig a Sturer Emil-en IRL is a 128mm gun volt. Elfer az tier 7-en, alacsony RoF+hulladek jarmu boven ellensulyozza.

(#42699) ЯΞNΞGΔT válasza LoLHunCsirke (#42696) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Ezek nem is sima tankokkal jönnek (KV-220T?)

Tetszik a klánnevetek :DDD

jano_77: Igen, mert féláron tudod majd eladni.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#42700) jano_77 válasza Djuree (#42660) üzenetére


jano_77
nagyúr

mondjátok már el nekem, hogy jött ki a "csak" 15 milla haszon? :U
most 85 ezüst egy lőszer....8.4 után 260 lesz....az 175 ezüst lőszerenként!?
rosszul számolok vmit? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.