Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A kép címe: Gyertek csak! ;]

[ Szerkesztve ]

(#42602) Enzolord válasza SoulReaver (#42593) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem rossz..
Tierek nélkül még mindig ez a legkeményebb tank....
Noob biztos az biztos.. Én is visszavettem partizánkodni..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42603) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

KV-1 -re töltés gyorsító már fent van,
- célzásgyorsító és venti lenne az ötletem.
- vagy inkább felfüggesztés és venti
- vagy felfüggesztés és célzás gyorsító a jobb megoldás.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#42604) Imilenni válasza sebijani1982 (#42603) üzenetére


Imilenni
addikt

Hmm..felfüggesztés minek rá ? :D
"célzásgyorsító és venti" én erre szavazok!

Press "F" to pay respects.

(#42605) Mcray válasza SoulReaver (#42601) üzenetére


Mcray
senior tag

Az ellenfél oldalon meg áll egy Tiger és azt is lefényképezte a tulajdonosa. Ott ez a kép címe:

"Béna ellenséges IS-3 tisztán mutatja a hasát. Ingyen sebzésre, creditre és XP-re fel!!!"

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42606) SoulReaver válasza sebijani1982 (#42603) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem ez az összeállítás van, és így a legjobb.
KV-1 -re töltés gyorsító már fent van,
- célzásgyorsító és venti lenne az ötletem.

Felfüggesztés felesleges sztem... legénység képességei közt legyen mind1iken a repair meg bia elsőnek.. meg legyen nálad repair kit :)

Enzolord

Nekem ez az IS-3 eddig a favorit, még tier 9 tankokkal fel lehet venni vele a harcot.

IS-t is szerettem, mentem is vele kicsivel kevesebb mint 1000 csatát, de ezzel közel 500 csatával szinte behoztam az IS-t statisztikailag.
Sajnálom, h orosz nemzetben ezt az ágat itt be is fejezem... utána már egyik sem jön be.

Mcray
LOL :C

Nem kapják meg olyan könnyen a kis IS-3 hp-ját :D
Am. sok esetben pattan a hasa, a legbiztosabb pont szemből az orrész-sárvédő között..és ott általában BL9 488-at lő bele :)

[ Szerkesztve ]

(#42607) GrooveHero válasza Mcray (#42600) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt nem tudom. Bemész a boltba, kikeresed a brit HE lőszereket és az említett MK 3 lőszer drágább lesz a 8.4-ben, ezért most állítólag érdemes belőle bevásárolni. Jó kis kreditet lehet szerezni ha kijön a peccs és eladod a depóból az előbb említett lőszert. Mondom, ez nem 100%, de az orosz peccs is így jött ki. Szóval elvileg nálunk is így lesz.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42608) Enzolord válasza SoulReaver (#42606) üzenetére


Enzolord
addikt

Az IS3 is jó, de amikor megvolt, nekem az volt az első ág, akkor még nagyon nem tudtam játszani vele..
Olyan a statom is, most már kezdek egész tűrhetően játszani, egyszer lehet, hogy visszaveszem.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42609) #95904256 válasza SoulReaver (#42601) üzenetére


#95904256
törölt tag

Én meg majdnem leszedtem egy Spitfire-t!

(#42610) SoulReaver válasza #95904256 (#42609) üzenetére


SoulReaver
veterán

Gyorsan vedd le ezt a képet!!! :D:D:D Múltkor én is felraktam, h becéloztam, de lehúrrogtak :D Am. nem lehet lelőni :O

Enzolord Felvehetlek barátlistára? Ha van kedved szakaszozni... (ma már nem):D

[ Szerkesztve ]

(#42611) Mcray


Mcray
senior tag

"kicsit" ideges voltam. Elküldtem a saját csapatot a halál fa*zára, utána meg levezettem az ideget az ellenséges tankokon. Ja és mázlimra nem egyedül hanem hárman voltunk szarban, így ki tudtunk mászni belőle...

Tiger

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42612) nyunyu válasza GrooveHero (#42599) üzenetére


nyunyu
félisten

Most elegge el van szabva a T8-9 brit medekre/heavykre valo OQF 20 pounderek loszerara.

AP 680, HE 85 credit?
Hasonlo parameterekkel biro 88mm nemet loszerek egysegesen 252 creditbe kerulnek, amerikai 90mm-esek meg 255-be.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42613) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Délután fél három óta meg van a szorzó a KV-1-en....... 12 vesztes csata........ :W Bezzeg amíg nem volt meg az volt a mumusom most meg csak a tüzérek vannak alttam... :((( De az előbb még azok se.....

(#42614) emre


emre
veterán

Egy nem túl rossz kör type-al, nem sebeztem sokat, csak igyekeztem jókor jó helyen lenni.

Victory! Map: ! Map: Fjords 2013. március 3. 19:27:16
Vehicle:: Type 59
Exp: 3 834 (x2) + Credits: 97 851
Achievements: : Top Gun, Mesterlövész

replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42615) SoulReaver válasza #95904256 (#42609) üzenetére


SoulReaver
veterán

Am. az egy Messerschmitt Bf 109 :U

(#42616) Z.m.Z válasza Z.m.Z (#42613) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

13 :((( Mi a f.....sz van? Nem értem.... XVM 95% nyerési esélyt jósolt.... És bedaráltak minket mint a szél...

[ Szerkesztve ]

(#42617) Enzolord válasza GrooveHero (#42599) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi az infot, bevásárolva..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42618) GrooveHero válasza Enzolord (#42617) üzenetére


GrooveHero
addikt

Aztán nem ám engem okolni, ha mégsem jön össze a dolog:DD
A WG majd megnézi a statisztikákat, hogy mennyi lőszer fogyott egyes darabokbó, arany lőszerből, stb, oszt látják, hogy 1-2 millió elfogyott a 83-as HE-ből:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42619) nyunyu válasza nyunyu (#42612) üzenetére


nyunyu
félisten

8.4 update notes

Jol eldugtak, alig talaltam meg a Cromwellnel, hogy 260 lesz a QDF 20 pounder HE loszere.

Viszont a Luchs/Leo/VK2801 rebalance nem tunik hulyesegnek.
Pl. VK2801 alap lanctalp teherbirasa jelentosen megno.
Most feltettem a legnagyobb motort, mert megvolt a nagyobb nemet tankokrol, aztan anyaztam, hogy a szinten kifejlesztett radiot mar nem birta el, ilyen aprosagokrol, mint alcahalo mar nem is beszelve.
Kenytelen voltam freeXPhez nyulni, hogy felferjen a rammer+venti is.
Ami kulon orvendetes, hogy -6/+17-rol -8/+20 fokra no a fuggoleges kiterithetoseg, igy dombos terepen (melyik nem az a sorozatos palya "atepitesek" ota?) kevesbe lesz nemetes a VK2801 hasznalata.

[szerk:]
Purchased:
Shells HE Mk. 3 (130000 item(s)) successfully purchased. - Credits: 11 050 000. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42620) vJokka válasza GrooveHero (#42618) üzenetére


vJokka
aktív tag

A 83 mm HE Mk3 85 ezüst a teszt szerón is.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#42621) Fel válasza GrooveHero (#42607) üzenetére


Fel
addikt

45 kreditet lehet nyerni 1 darabon. Patch notes-ban benne volt hogy emelik az árát.

8.4-es orosz kliensből:

---------------------------------------------------------

Ezekből a 8.4-es tank állítgatásokból erre leszek a leginkább kíváncsi:

AMX M4(1945)
Depression angle of 105 mm Canon 13TR gun changed from 5 degrees to 10 degrees
Depression angle of 90 mm DCA 30 gun changed from 5 degrees to 10 degrees
Depression angle of 90 mm DCA 45 gun changed from 5 degrees to 10 degrees
Depression angle of 90 mm F3 gun changed from 5 degrees to 10 degrees

Eddig sem volt rossz, de ezek után igazi King of the Hill lesz a francia M4.

[ Szerkesztve ]

(#42622) Enzolord válasza GrooveHero (#42618) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak 19000 db-t tudtam venni, de ez , ha bejön, akkor pont visszahozza a menet stabilizátor árát...:)
Ha nem, akkor meg így jártam.. CSak saját felelősségre..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42623) gy-daniel válasza nyunyu (#42619) üzenetére


gy-daniel
tag

A sebességét meg lecsökkentik 72-ről 60-ra... nem járt jól a vk2801 ezzel a patch-el.

(#42624) Fel válasza gy-daniel (#42623) üzenetére


Fel
addikt

És az MM besorolásából levesznek 2 battle tiert (normál tier 6 light tank besorolást kap, mint az 59-16, vagy az AMX 12t). Ezek után kevesebbszer fog összekerülni tier 10-es tankokkal és tier 8 artikkal*. A 10,5 cm-es löveg HEAT lőszerét még nem gyengítették, úgyhogy én meg nem sajnálom.

Megtaláltam végre:

*Tier 8 artikkal egyáltalán nem fog találkozni.

[ Szerkesztve ]

(#42625) nyunyu válasza Fel (#42624) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem egy hatrany, mivel most notoriusan bedob battle tier 11-be, aztan anyazok a T8 artyk miatt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42626) #95904256


#95904256
törölt tag

Na, 15.000 credit járt pluszba ezért a bigyuláért... :DD

(#42627) Csabi04


Csabi04
tag

Ma megvettem az M6-ra a 90-es agyut.

[ Szerkesztve ]

(#42628) NomaxXx


NomaxXx
csendes tag

Egy kis videós taktika Malinovka pályára, csak ilyen általános útmutató:)
[Videó]

Wotos oktatóvideók, visszajátszások, érdekességek: http://www.youtube.com/user/TheWastelandPro

(#42629) Jolet


Jolet
őstag

tessék egy tankász

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#42630) bullseye válasza NomaxXx (#42628) üzenetére


bullseye
addikt

mi a nicked a játékban?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42631) gy-daniel válasza Fel (#42624) üzenetére


gy-daniel
tag

Azt a lőszert pont nem használom azon a tankon... arty ellen a HE is sebez 400 felett, nagy tankokon meg az sem megy át. De a HE legalább sebez azokon is. Nem épp egy jövedelmező tank, hát még ha elkezdenék arannyal lődözni azzal a pontatlan ágyúval:P. Szóval továbbra sem tetszik a változtatás, de ez már az én bajom... Ha cserébe nem 10k lesz a javítás, és a szorzóit is emelik, akkor rendben, bár akkor sem lehet vele majd ugyanabban a stílusban játszani.

(#42632) myckey


myckey
veterán

no akkor be is vásárolok én is ebből a gold ammobol
aztán meg copunk mint a torkos borz :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42633) Chris0321 válasza Z.m.Z (#42616) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem hagyd mára a dolgot és ha vigyázni akarsz az idegeidre pár vesztes csata után lépj ki és csinálj mást. Ma nekem sem ment, pedig ki akartam fejleszteni a T21-est és még a kreditet is ki kellett volna farmolnom, de hasonlóan alakultak a csatáim és inkább hagytam a francba.

(#42634) NomaxXx válasza bullseye (#42630) üzenetére


NomaxXx
csendes tag

mint itt a nickem:) NomaxXx

Wotos oktatóvideók, visszajátszások, érdekességek: http://www.youtube.com/user/TheWastelandPro

(#42635) malnabokor


malnabokor
senior tag

Amugy mikor jon meg a 8.4 az EU szerverre? (befektettem a penzemet en is a loszerbe ;] )

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#42636) K6000 válasza vhw (#42514) üzenetére


K6000
tag

Csak nem akar ez sikerülni nekem, beraktam ahogy mondtad, de vezetni csak nem tudják átképzés nélkül :(

Tehát a T-28 ból elküldtem mindenkit a barakkba, a Churchill III -ba (prémium) meg betettem ahogyan mondtad. De a T-28 parancsnok csak nem akar átképzés nélkül Churchill III parancsnok lenni :O

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#42637) nyunyu válasza K6000 (#42636) üzenetére


nyunyu
félisten

Churchillbe heavy legenyseget tudsz veszteseg nelkul atpakolni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42638) malnabokor


malnabokor
senior tag

Mi a hiba a kepen? (a leosztasban?)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#42639) ollie válasza malnabokor (#42638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van pár nem ELC AMX.

***

(#42640) adrian360


adrian360
őstag

pff, nem vagyok nagy tankász, de sikerült egy olyan partyt menni, ahol nekem több damage-em volt, mint a maradék 14-nek együtt. és így egy szép vereség lett :(

(#42641) jahrn válasza adrian360 (#42640) üzenetére


jahrn
senior tag

En is most mentem egy draw-t a Hellcat-tal ahol kiosztottam 4k+ dmg-t. Jo lenne ha replay alatt is lehetne tankok kozott valtani mert kifejezetten erdekelne h mi a f@szt csinaltak a hvy-k kozben...
Jah, meg osszejott a Hellcat-tal egy Steel Wall is :D Pedig KV-1S/ARL 44/JPzIV/Jumbo lottek (volt ott mas is de csak ezekre emlekszem)

(#42642) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ismeri valaki ezt a JuraPura nevű fazont? LiveIT klánjának a 322-nek a tagja. Ő tényleg egy jó játékos? Mert az eff és a wn6 értéke nagyon jó, viszont több tucatszor találkoztam már vele és azon kívül, hogy akkora az arca mint a Mount Everest, a teljesítménye egy nagy nulla. Jóformán 1k sebzésnél többet nem is láttam..

Cila

(#42643) zoszt válasza K6000 (#42636) üzenetére


zoszt
tag

Churchill III-mal a KV heawy legénységét használd, ha van. Ha nincs, érdemes venni legalább 75%-ost és húzni őket a KV-val és a prém Churchill III-mal, hagy fejlődjenek.

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#42644) jimmy74 válasza nyunyu (#42619) üzenetére


jimmy74
őstag

látom te tutira veszed a drágulását a lőszernek! :)

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#42645) scyllarus


scyllarus
veterán

Luchs: Tank cost changed from 39,000 to 155,000. Nem sok, de nekem prém nélkül az a 38,5k kredit is jól jön.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42646) Djuree


Djuree
félisten

vettem én is 2 milláért lőszart, hátha nem szopjuk be :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42647) Eagle16


Eagle16
addikt

Tegnapi platoonozás: [link]

Ezzel meglett a Centurion I.-es is, de még várok a megvétellel mert én is veszek sok-sok HE lőszert :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42648) Patrick76496 válasza Fel (#42621) üzenetére


Patrick76496
őstag

Na várjunk csak akkor. Ha én most veszek 2,500,000-ért 29411 db MK3 skúlót, akkor annak 85 credit az egységára. Eladom őket darabonként 130-ért :F és az update napján 3,823,529 creditem lesz? Légyszíves erősítsetek meg! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#42649) Djuree válasza Patrick76496 (#42648) üzenetére


Djuree
félisten

pontosan ahogyan írod kedves barátim :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42650) AVarice válasza Djuree (#42649) üzenetére


AVarice
tag

Szóval akkor ő lenne az? 83mm Repesz-romboló HE Mk. 3

Csak mert van 94-es is. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.