Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) marked one94 válasza Nooob (#3996) üzenetére


marked one94
őstag

már megint hülyeséget beszélsz... szóval se mondta hogy ő olyan pro lenne de ért a játékhoz és tud játszani.

You'll Never Walk Alone

(#4002) virkir válasza emre (#3995) üzenetére


virkir
veterán

Á... mátyáson legalább lehet nevetni de triplanoobot én csak szánni tudom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4003) Nooob válasza marked one94 (#4001) üzenetére


Nooob
csendes tag

Én értelek, de akkor honnan veszi hogy xy hogy játszik? Megnézi az effijét meg a statjait és megitéli... na akkor miről beszélünk?

Ergo lehet valaki szar efivel jó játékos és 435345 efivel szar játékos, szóval most honnan tudod hogy valaki ért hozzá és jól játszik.... vagy akkor mi alapján ítélsz meg játékostudást?

[ Szerkesztve ]

(#4004) -vitya- válasza Nooob (#3990) üzenetére


-vitya-
őstag

mellé lőttél

-=Витя=-

(#4005) Plokijuma válasza virkir (#3999) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

(#4006) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki adhatna egy kis tanácsot lorraine-hez mert nagyon nem megy vele a játék. Amx 13-90-et megtartottam , mert iszonyat jó kis tank igazi med , de ez valami katasztrófa.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4007) Paul119 válasza Nooob (#4000) üzenetére


Paul119
addikt

őszintén , hány éves vagy ? ha ilyenen élvezkedsz maximum valami kis 13 éves pisis,inkább a csajoddal foglalkozz ennyit, már ha tudod mi az :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4008) -vitya- válasza Nooob (#4003) üzenetére


-vitya-
őstag

igen, köszönöm, végre az első értelmes hozzászólásod. valóban lehetetlen az eff alapján megítélni, hogy valaki milyen játékos, illetve a nagyon rossz eff értékkel is lehet valaki CSAPATjátékos, jó nagy betűkkel, aki alárendelten, alázatosan segíti a csapatot.

Van szerencsém kijelenteni, hogy virkir, bár nem a világ legjobb játékosa, de ő Csapatjátékos, és igen jól oda tud figyelni arra, hogy ne csak neki legyen jó a meccsen, konkrétan aládolgozik azoknak, akik vele együtt vannak.

Mivel elég sokat mentünk platoonban, tudom, hogy milyen, ezt csak ezért írom.

Az Ő eff értéke sem mutatja meg, hogy mennyire hasznos tud lenni néha a pályán.

Így a kérdésedre, hogy vajon mivel is lehet eldönteni, hogy ki a jó játékos, én annyit mondanék, hogy csak azokról tudok véleményt formálni, akikkel együtt játszottam. Igazából csak az a mérvadó számomra.

A többiek meg kikerülendő akadályok, akadályozó tényezők ;-), és ha nem, akkor kellemesen csalódom.

szerk: amúgy meg bazi öreg hozzám képest és én meg félúton járok a 30 és a 40 között, csak, hogy tudd hova tenni... Nem is értem, miért nem dobta még fel a bakancsot ;-)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#4009) freelancer válasza Nooob (#3998) üzenetére


freelancer
tag

Már bocs, de a szóhasználatod/szókincsed alapján maximum 15 éves lehetsz (és ez még nekem is feltűnt), tehát hagyd a bácsikat beszélgetni.
(kellene valami, hogy a friss regesek ne tudjanak hozzászólni a fórumokhoz mondjuk 48 óráig, hasznos lenne)

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#4010) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Az eff rating meg a winratio csak egy mérőszám.
Ahogy a nőknél a mellbőség meg a csipőbőség.

Aki tapasztalt ebből a kettőből már tud olyan következtetést levonni, amely a Wot játékosállományra vagy az europid hölgyek nagyobbik hányadára helyes jellemzést ad.
Persze lehetne még kérni további alapértéknek a csataszámot és a sebzési arányt, ahogy a nőknél a kort és magasságot. De ezek csak a nem túl gyakori kivételeket szűrnék ki.

(pl kevés csata magas effel, magas winratio gyenge sebzés aránnyal, stb )

(#4011) Nooob válasza freelancer (#4009) üzenetére


Nooob
csendes tag

Jaja élvezzék az életet amíg lehet :O :B

(#4012) Paul119 válasza Nooob (#4011) üzenetére


Paul119
addikt

hát ha így folytatod te sem fogod már sokáig szerintem :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4013) marked one94 válasza Paul119 (#4012) üzenetére


marked one94
őstag

like :))

You'll Never Walk Alone

(#4014) virkir válasza Nooob (#4003) üzenetére


virkir
veterán

Lásd ma atyáskodó hangulatba vagyok megpróbálom megvilágosítani számodra miért nem az effi az elsődleges mérték nálam.
Vegyük az egyik konkrét játékost Borcz-ot.
Lejátszott körök:6 848
Össz sebzés: 6 194 429 hp ami körönként 905 szerinte elég kevés, mivel high tierben nyomta a csatái majd felét T8 felett. Ha nagyon érdekel valaki akkor a játékban még tankonként is meg szoktam nézni ezeket az értékeket.
Frags per battle: 0.80 megint csak kevésnek találom, személyes elvárásom a minimum 1-es átlag de ez meg is látszik a találati arányán ami 65% pedig a köreinek csak 3%-át mente arty-val.
Ráadásként ha már effi-t nézünk én ez alapján szoktam megnézni mert kevésbé súlyozza a foglalás/védés/spot pontokat.
Itt ő kap 997.27-et én 1354.29-et és nem tartom magam jó játékosnak, csak jó átlagosnak.
Ráadásul nem azt mondtam, hogy szar játékosok hanem, hogy messze nem felelnek meg a klán "követelményeinek"
De itt van két tank összehasonlítás a Tigris és az IS-3 amivel mindketten kb ugyan annyit mentünk a Tigris-sel még a win is stimmel. De nézd meg a többit. Szerinted ki tette oda jobban magát?

Tigris

IS-3

No tisztábbak a dolgok csikánó?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4015) virkir válasza -vitya- (#4008) üzenetére


virkir
veterán

:R irulok pirulok :D

Nem is értem, miért nem dobta még fel a bakancsot ;-)
Tudod a fiatalkorban elfogyasztott alkohol elég jó konzerválószer és tartom magam Churchill örökbecsű mondásához, "csak semmi sport" :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4016) Nooob válasza virkir (#4014) üzenetére


Nooob
csendes tag

Hmm szuper tehát ha én tier 2 be csinálok 7000 effit akkor jó vagyok, vagy lehet én vagyok elmaradva de ezek nem nagyon cw tankok, bár lehet viszik ezeket is jobb híján... top tierbe milyen az összehasonlítás? Mert ha ott is jobb vagy akkor tényleg igazad van.

(#4017) bullseye


bullseye
addikt

lassan nem tisztítani, hanem bezárni kéne ezt a topikot...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4018) Nooob válasza bullseye (#4017) üzenetére


Nooob
csendes tag

neem legalább így tisztában leszünk pár dologgal

(#4019) #21346560 válasza jozefgucci1 (#4006) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát ha szerinted ez van, akkor én sem veszem meg, pedig gondoltam rá hogy le kéne cserélni az elit 13 90-et, de valahogy nem vitt rá a lélek, mert nekem is nagyon bejön, loreant meg elég keveset látni, mintha nem nagyon használnák az emberek...

(#4020) diegho válasza Nooob (#4016) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem igaza van, sőt vedd úgy, hogy én is azt mondom, hogy 1-2 ember lefelé kilóg onnan és a top játékosok sem túl acélosak. (magamat átlagosnak tartom, ingame név: diegho)

(#4021) #56230144 válasza Nooob (#3990) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ide nem gyerekek írnak (a fórumozók kb 10%-a gyerek,köztük én is).Szal Virkir szerintem a maradék 90%-ba tartozik,mint ahogy a topic összes "tagja".

(#4022) Nooob válasza diegho (#4020) üzenetére


Nooob
csendes tag

Nekem azt mondták az számít hogy a cw tankkal legyél jó egy cw képes klánba... nekem is hasonló 400 csatára az effim is7 el....

(#4023) fsb1000 válasza Nooob (#4022) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hogy lehet megnézni diegho IS7-el elért eff értékét????
Van rá linked?

(#4024) Nooob válasza fsb1000 (#4023) üzenetére


Nooob
csendes tag

Borczéhoz viszonyítva írtam az enyémet mert ő írta hogy neki 1500 valamennyi 460 csatára, mikor 200 csatám volt vele nekem is 1950 volt de több csata=effi romlás... nem tudom dieghonak mekkora az effije vele és hány csatára... de ha neki 460 ra esetleg többre 1800 felett van akkor minden tiszteletem...

[ Szerkesztve ]

(#4025) diegho válasza Nooob (#4024) üzenetére


diegho
nagyúr

IS-7el konkrétan elég gáz vagyok, de lehet csemegézni: [link]

(#4026) fsb1000 válasza Nooob (#4024) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Asszem izzíthatod a tisztelet serpenyőt...

(#4027) Nooob válasza diegho (#4025) üzenetére


Nooob
csendes tag

Igen tényleg jó az is7 stat egyedül ezt lehet figyelembe venni meg a bat ét ami cw képes nem néztem minden t végig csak felsőket ha esetleg van más. Na pl te joggal noobozhatsz, de gondolom majd t110 el meg is4 el is lesz ilyen jó statod 500 csatára

(#4028) Garold


Garold
senior tag

Pár napja mentem egy brutál kört az elit IS-emel.
Top tank voltam, meg is volt az önbizalom hogy ez min topgun lesz (úgy éreztem nagyon fekszik ez az IS). A történet a következő:
Karelia elmentem védeni a dombot, megláttam egy T150-et, rálőttem, lepattant. Rám lőtt, kinyírta a lövészt, meggyógyítottam. 5 mp-n belül kaptam 2 arty találatot, nem sokat sebeztek, de leláncoltak és megöltek mindenkit a tankban, kivéve a parancsnokot. Mire megjavítottam a láncot rámlőtt egy PzIV aki kinyírta a parancsnokot. :(((

Ott maradt a tank 77% élettel, de legénység nélkül! :DDD - elfogyott a kezdeti önbizalom...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#4029) virkir válasza Nooob (#4016) üzenetére


virkir
veterán

Na ezek szerint felesleges neked bármit is magyarázni mert közöd nincs az értő olvasáshoz.
Hol írtam, hogy azokkal a tankokkal jó vagy bármilyen az effi?
Fogd már fel, hogy jórészt nem az számít, hanem a sebzés, kill, csapatmunka.

4027
Tényleg jobb lenne ha ne fitogtatnád a tudatlanságodat.
Ott van neki az IS-8 amire a 0.7.3-as patch-el az IS-4 addigi statja került felejtsd már el ezt a CW-t szart se ér ahhoz viszonyítani, hogy oda mi kell.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4030) jozefgucci1 válasza #21346560 (#4019) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az a gond a lorrrinel hogy ha egyedül harcolsz akkor nincs aki a töltés idő alatt ( egy perc) megvédene így már egy hatos tank is kiszed. Amúgy már csak a nagyobb motor hiányhol szóval a bat ágyuja rajta van de az is képés meglepetést okozni mint a bl10 az isU n .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4031) virkir válasza jozefgucci1 (#4030) üzenetére


virkir
veterán

Ha jól tudom akkor a stílusának a megnevezése a lőj oszt szaladj.
Nem a megszokott med stílusban kell menni vele hanem inkább egy kicsit olyan aljas kifigyeled az egy tárból kilőhető ellent aki lehetőleg még legyen magában is azt gyááá...
A másik meg a hátulról támogató, sniperkedő stílus csak abba meg valóban beleszól a franszia ágyúk érdekes viselkedése.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4032) CptMisi válasza Nooob (#4027) üzenetére


CptMisi
őstag

Te melyik klánban vagy?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4033) Zeratul válasza CptMisi (#4032) üzenetére


Zeratul
addikt

Szerintem a F-I-K-A -ban ;)

Más: nektek megy a WoT szerver?

(#4034) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nah:
19:03:12: 7 kill Bat-tal 1975 xp
19:23:28: 9 kill Ferdivel 2170 xp

megy ez

- no es importante -

(#4035) Veatta válasza Zeratul (#4033) üzenetére


Veatta
aktív tag

Most is játszom.

(#4036) Zeratul válasza Veatta (#4035) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem tudok kapcsolódni a szerverhez. :O

(#4037) emre válasza diegho (#4025) üzenetére


emre
veterán

tényleg teljesen átlagos :U :DDD

és akik eddig átlagosnak (netán jónak) hitték magukat most most előveszik a 100-as papirzsepit :O :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4038) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Csak nekem kattant meg a game? :U

magyarsrac

(#4039) bullseye válasza emre (#4037) üzenetére


bullseye
addikt

mér, én MS-1-gyel simán jobb vagyok nála...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4040) Paul119


Paul119
addikt

ictory!
Battle: Dragon Ridge 2012. június 13. 19:23:54
Vehicle: M18 Hellcat
Experience received: 1 458 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 14 196
Battle Achievements: Mastery Badge: II Class
stock löveggel nem is rossz :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4041) Tesi válasza [HUN]Dani (#4038) üzenetére


Tesi
tag

Nekem sem megy...Még a laucher sem töltődik be. Persze a test szeró megy...

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#4042) [HUN]Dani válasza Tesi (#4041) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A hivatalos oldal sem jön be, valószínűleg a központban lesz valami bibi.

magyarsrac

(#4043) Dobi 562 válasza [HUN]Dani (#4042) üzenetére


Dobi 562
addikt

WorldOfTanks.exe-vel próbáltátok?

(#4044) Nooob válasza virkir (#4031) üzenetére


Nooob
csendes tag

De attól még paré maradsz :)

(#4045) [HUN]Dani válasza Dobi 562 (#4043) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Úgy tűnik most már működik. Pillanatnyi hiba lehetett. Azt sajnálom, hogy épp egy eléggé izgalmas csatából fagytam ki..

magyarsrac

(#4046) Dobi 562 válasza [HUN]Dani (#4045) üzenetére


Dobi 562
addikt

Amikor a launcher nem műxik, olyankor érdemes megpróbálni a WorldOfTanks.exe-t, mert így ki tudod hagyni a launcher-t az indítási folyamatból.

Más: Elnézést mindenkitől, hogy idecsődítettem a Borczot és haverjait, nem gondoltam hogy ilyen troll-áradat fog idezúdulni.

[ Szerkesztve ]

(#4047) jahrn


jahrn
senior tag

Ez az AXM 50 Foch egy igazi gyalazogep. Ha tavolrol osztasz vele akkor is eleg pontos es jo a pen, raadasul a 230mm koruli effektiv front miatt pattogni is fognak rola (messzirol eleg nehez a front weakspotokat loni). Kozelrol meg... elobb lefacehugggoltam vele egy IS-7et,,,
Sebesseg jo, mozgekonysag jo es jol sunnyog - probakeppen 3ik skillnek felvettem a camot es eszrevehetoen nehezebben szurjak ki.
A papir oldal+segg miatt egyertelmuen a top tier artyk oneshotoljak (legalabbis jo eselyuk van ra) es az alsobb tier is veszelyes. Az alpha dmg atlagos, ezt ellensulyozza a jo RoF, acc es aim time. Must have..

(#4048) Specii válasza virkir (#4014) üzenetére


Specii
csendes tag

Hogy ha már ennyire megy a statharcolás, beszállnék én is a mókába ha nem bánjátok...

Az effiency egy olyan dolog, amit prémium befektetésével könnyen megtolhatsz ( E-100 aranylőszer... kipróbálnám hogy a kutya rúgja meg). Innentől kezdve nem mérvadó skill szempontjából, ámbár egy előzetes felmérésnek jó hogy randomba tudja az ember hogy milyen gyorsan fog a csapat elhullni.. mert ugye mindig a pirosak győznek :((

Na szóval:

Még a tiéd:

Az átlagsebzésünk különbsége kedves csikánó 706,53 körönként.... szóval simán leminősíthetnélek a sárga földig csupán azért mert én vagyok a jobb... ugyebár az erősebb kutya teszi a dolgát amit "b" betűvel kezdődik.

De hogy ez még ne legyen elég az IS-3 as rajtankodon 1398,43 ugye az átlagod.. amit a T20 nevű csodálatos amerikai EGY tierrel kisebb tankkal majdnem hozom (1391,1) ami ráadásul médium.... A pershingről meg ne is beszéljünk, a T20 elég volt.

Ugye egy nálad gyengébb játékossal simán könnyű kikezdeni... na de megszólalt az überpró nézzük erre mit reagálsz.

A Borcz témával kapcsolatban... igenis én is odaszólok sűrű szidások közepette a por népnek ha balgák és azt csinálják, amit nem kéne. Mert ugye a birkákat is vezetni kell valakinek. Erre még offical fórumon rákereshetsz a "lemmingtrain"-re hátha tanulsz valamit.

Amúgy Borcz tényleg nem egy sztár :D de csak valami oka hogy köztünk van... úgy mint a közutálatnak örülő kacsa1 is... :D Egy megnyilvánulásából nem ítélheted el azonnal az embert, mert ezzel önmagad írod le... Bamm és csattanó.

---- in memoriam of [HUN]pistike ---

(#4049) Veatta válasza Specii (#4048) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ez egy jól összeszedett érvelés, végre. Általában a 0 napos regekkel nem ez szokott lenni a tapasztalat.

Üdv a topicban, remélem ezalá a szint alá nem adod!

(#4050) diegho válasza Specii (#4048) üzenetére


diegho
nagyúr

Most akkor én meg mondjam azt, hogy a klánotokból nem sok játékos van (ha van, nem nézegettem), aki megüti az én átlagos mércémet? Átlagos számomra az én statom és soha az életben 1db gold ammo-t sem lőttem ki, nem is fogok. Azért, hogy statokkal villogjatok nem kell regisztrálni, mert se ti, sem én nem vagyunk olyan jó játékosok, hogy stattal villogjunk bárki előtt is. Fejezzétek be, mert semmi értelme nincs ezért idejönni, örüljetek neki, hogy egymás szemében jó játékosok vagytok. Mondom ezt úgy, hogy szinte napi szinten szakaszozok az egyik társatokkal, szóval nem nézek én le senkit közületek, de mindig van egy jobb, ahogy mondtad.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.