Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) vhw válasza Snooker (#12000) üzenetére


vhw
addikt

A 62es ~20 €, az 59es meg ~30€ (a garazshely is benne van az arban).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12002) Djuree válasza vhw (#12001) üzenetére


Djuree
félisten

30 juró? :Y akkor nem lesz vétel :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12003) Snooker válasza vhw (#12001) üzenetére


Snooker
senior tag

akkor csak a gift shop-ban lehet megvenni ?

(#12004) Vikthor válasza vhw (#12001) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ouch, hogy rohadjanak meg... :D

de legalább lesz Type59em

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12005) wanted5 válasza Vikthor (#11989) üzenetére


wanted5
őstag

nem tier 9es hanem csak 7es van rajta
igazából a typenak a legnagyobb baja, hogy iszonyat lassan céloz, mire összeszűkül a kör legalább 2őt beléderesztenek
a másik pedig az hogy alig gyorsul, hegyen felfele egy heavy sebességét veszi fel, és sík terepen se képes elérni a top speedet, ami egy mediumnak szégyen

snooker: a t59, valszeg a szokásos áron lesz, ~7000 ft körül, a t62 pedig olyan ~4000 körül lesz
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12006) vhw válasza Snooker (#12003) üzenetére


vhw
addikt

yep, csak gift shopos buli lesz. Az is csak egy hetig (24-31ig)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12007) Vikthor válasza wanted5 (#12005) üzenetére


Vikthor
nagyúr

azt a Löwe ágyújára írtam, hogy 9es, de még annak ellenére is... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12008) Atlantis válasza Snakeiboy (#11999) üzenetére


Atlantis
veterán

Mondjuk az XP-rekordom Aladárral tartom magam is, ennek ellenére nem szeretem, de az a kör jól kijött és még nem is volt akkoriban fullos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12009) Snakeiboy válasza Atlantis (#12008) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Elejen en sem szerettem de mara rajottem hogy hogyan kell hasznalni, szerintem nagyon kiegyensulyozott tank. Olyan mindenben epp a hataron van hogy heavy legyen ezert nem lehet igazan heavy kent hasznalni. A legjobb hogy a max sebeseget pillanatok alatt eleri es ha rarontoka medekre vele, azt a meglepetest amikor korbe akarnak rohangalni en meg megyek utannuk gond neluk es kilovom oket :K imadom! T8as heavyk is tudnak pattanni rola ha ugyessen hasznalod T9meg ugyis attlovi az osszes T8at barhol. Egyszoval kiraly tank.

Miert?????

(#12010) Atlantis válasza Snakeiboy (#12009) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, épp határon van...éppen nem jó semmire. :) Van, hogy jó kört tudok vele menni, de kevés olyan tankom van, amivel ennyire hektikus a teljesítményem. Ma pl.: 4-5 bukott csatám van már vele, ennyi alatt a többivel már sikerülni szokott nyerni. Erre az lesz majd a válasza, hogy megyek majd egy átlag felettit vele. Mindegy, szerencsére már a vége felé járok vele, ~20k XP kell a Bélához, utána megy is kifelé a garázsból. Szerencséje, hogy német, különben már rég eladtam volna. :)

Más: E50-re érdemes megvenni a gyorsabb 8,8-as ágyút?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12011) Snakeiboy válasza Atlantis (#12010) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Este ha leszel en szivessen megyek veled platoonban es megnezzuk mi a problema az Aladarral. Azert arra keszulj hogy a bela nem lesz egy alom az elejen, viszont azert az mar tud pattani, de lassu az is mint a tetu :). Ha meg nincs meg a masik agrol a kiralytigris top agyuja akkor az lesz am a moka :P. Sok sikert hozza!

Miert?????

(#12012) Atlantis válasza Snakeiboy (#12011) üzenetére


Atlantis
veterán

KT megvan, Bélát majd meglátjuk, jó sokára fogom majd megvenni, előbb a már kifejlesztett E75 és IS3 kerül be a garázsba, de egyelőre ezekre sincs kredit.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12013) marked one94 válasza virkir (#11983) üzenetére


marked one94
őstag

Amúgy volt kb 4 csata ahol haszontalan voltam 1 lövésem, vagy még annyit se volt. Ja meg amikor a saját isu bl10-el 2x meglőtt én meg kilőttem a f*szba. Na akkor 50% kezdtem a csatát és ott se csináltam semmit :D Nem rossz tank szerintem csak pálya függő hogy mennyire lehet használni.

Snakeiboy: Sajnos nekem nincs ezt is virkir adta kölcsön, így nehéz lenne platoon-ozni. Ha lenne prémem elkezdeném de akkor is kb 1-2 hónap mire meglenne. Majd délután írok egy kis beszámolót ez a pár csata alatt :)

You'll Never Walk Alone

(#12014) Snakeiboy válasza marked one94 (#12013) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Nekem eleg az is ha mondanad hogy mit csinalok rosszul :P
A beszamolot meg varom!

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#12015) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Uram atyám ez a Bdr 1GB (ménem a 4gigabytosat tették be nagyobb a tárhely :D ) mekkora istenszarása, ez büntetés a játékban, fel kellene vinni a kreditszorzóját hogy lehessen vele játszani, mert amúgy nem valami nagy a játékélmény! :O

[ Szerkesztve ]

(#12016) Djuree válasza GaburroSan (#12015) üzenetére


Djuree
félisten

az g1b nem 1gb :D nem olyan rossz az sztem a tierjében.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12017) KaLeun válasza Zeratul (#11998) üzenetére


KaLeun
senior tag

Normál (nem prém.) tankok közt a T110E5-tel lehet igazán jól keresni. Full t10 században, South Coast-on, 22/22 találattal (ezek többsége mind sebzett is) és egy csomó kitüntetéssel (pl. Mastery Badge: Ace Tanker) kaptam olyan 110-120k közt. Azóta sokkal gyengébb csatákban is szereztem 80-100 közt.

Cila

(#12018) Snooker válasza GaburroSan (#12015) üzenetére


Snooker
senior tag

Sztem nagyon jó tank, nekem nagyon tetszik. (az event miatt vettem meg, és nem bántam meg! )

(#12019) Sanya válasza KaLeun (#12017) üzenetére


Sanya
nagyúr

s mennyi a javítása egy vesztes körnek, ahol a csapattársak magadra hagyva kilőttek úgy, hogy 3-ból 3 lövésed pattant?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12020) sanya67 válasza GaburroSan (#12015) üzenetére


sanya67
tag

Mennymá', legjobb T5-ös cucc! :DDD
De tényleg, én imádom!
Hősködni ugyan nem kifizetődő vele, de nagyon veszélyes tud lenni!

Az VK-A tegnap engem is taccsra tett. 10meccsből 1win..... :DD

(#12021) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Tényleg olyankor mi van, ha kilövik a teljes legénységet (Nekem volt ilyen IS-4-gyel, 1 lövésből nullázta őket egy arty), de a tanknak marad mondjuk 1600 HP-ja. Ha beállnak a "roncsom" mögé és fedezéknek használják, ilyenkor ha lövik az "üres" tankot nő a javítási költség?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12022) Joe.36 válasza wanted5 (#12005) üzenetére


Joe.36
addikt

Én nekem van Type 59 em és fel lehet elég jól tuningolni, kell hozzá egy olyan legénység aminek már van három képessége, de legyen benne az elit alakulat + venti + fejlesztett célzórendszer + MK1 stabilizátor+ végsebesség határoló kikapcsoló + Minőségi olaj

Így már elég jó kis tank :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#12023) Vikthor válasza Joe.36 (#12022) üzenetére


Vikthor
nagyúr

végsebesség határoló kikapcsoló -> ez mi angolul? Ez is egy modul? nem láttam ilyet még

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12024) Joe.36 válasza Vikthor (#12023) üzenetére


Joe.36
addikt

Fogyócikk ... nem tudom hogy van angolul, de nagyon olcsó, és csak egyszer kell megvenni, te kapcsolod ki-be, de 1 perc után kis időre kapcsold ki, csak akkor használd ha kell a sebesség, álló helyzetben ne, mert idővel motorhibát okoz....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#12025) forras2


forras2
őstag

Ez azt jelenti, hogy szabad tapasztalati pontot és aranyat szabadon lehet mozgatni a játékok között, tehát tankkal megszerzett szabad TP-t akár repülőgép-fejlesztésre is lehet majd fordítani - a riporter megjegyzése.
Hát, nem tudom, hogy ez nekünk, nem prém felhasználóknak jó hír-e, avagy inkább rossz :D

Kemény szavak :D
Úgy gondolom, sok WoT veterán ki fogja próbálni a WoWp-t, de ez nem jelenti azt, hogy ők végleg otthagyják a megszokott csatatereiket. A kemény mag maradni fog.

A folyamat egy csapat kutatóval és történelmi konzultánssal kezdődik, akik napokat töltenek könyvárakban ás múzeumokban, és szakkönyveket valamint tervrajzokat bújnak, ezenkívül történelmi referenciákat is keresnek
Hát, ezeket a kutatókat le kéne cserélni, mert elég szar munkát végeznek.... Sokszor olyan banális hibák vannak, egyáltalán nem hozza a valóságban megteremtett tank dolgait. Gondolok itt pl a Párduc páncéljára. :N

Lesz itt még fejlesztés, nem is kevés :U

Milyen terveitek vannak a techfákkal? Mik lesznek a legújabb fejlesztések?

Hét nemzet harckocsi techfáját szeretnénk bevezetni: Szovjetunió, Németország, USA, Franciaország, Nagy-Britannia, Japán, Kína. És pluszként egy Kombinált Európai techfát. Legközelebb a brit techfa fog megjelenni, azután a japán.

Addig-addig fejlesztik a játékot, míg el nem basszák :U
Dolgozunk egy Kombinált Európai techfán, de ez még nem végleges. Amit biztosan mondhatok: ebben lesznek magyar, svéd, svájci, és jugoszláv típusok. Most még gondolkodunk önálló olasz és lengyel techfán, és ezek önállóak lesznek, ha sikerül találni elég típust a tízes szintig. Ha nem, akkor ezen a nemzetek is a kombinált európai fába fognak tartozni.

[ Szerkesztve ]

(#12026) vhw válasza Vikthor (#12023) üzenetére


vhw
addikt

Nem modul, a fogyocikkek kozott van, de nem kell mindig ujra venni, egyszer felrakod es megmarad, csak csata kozben ki-be kapcsolgatni kell. (angolul removed speed governor a neve, csak szovjet es kinai tankra megy fel)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12027) Vikthor válasza vhw (#12026) üzenetére


Vikthor
nagyúr

akkor ezért nem találkoztam még ilyennel mert csak német tankjaim vannak még...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12028) myckey


myckey
veterán

Szervusztok!!

elég nagy gondom van :W

új WIN-t raktam,persze játékot ismételten letöltöttem.

na már most...NEM TUDOK CSATLAKOZNI,vagyis indítani a gamet.
beírom az emal címet,meg a jelszavamat is,de ami 2-3 nappal ezelőtt működött,nem jó
incorrect email or password :o

ÉS még a szerverükre/honlapjukra vagy mifene se tudok mindig csatlakozni.
van amikor ott be tudok loginolni van amikor ott se ismer meg......

valaki kérem segítsen :O

köszönöm

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12029) Chris0321 válasza myckey (#12028) üzenetére


Chris0321
addikt

Szeva.

Az EU-s játékot töltötted le?

(#12030) Fel válasza myckey (#12028) üzenetére


Fel
addikt

Valószínű nem jó klienst szedtél le.
EU accounthoz EU kliens;
NA acc-hoz NA kliens
kell.

(#12031) myckey


myckey
veterán

meg tudnátok mondani,hogy merre lehet megnézni,az általam leszedett kliens származását?

levegőbe nem szeretnék beszélni,azzal nem leszek előrébb :(

köszönöm

na most sikerült belépnem a játék honlapjára.
előbb nem engedett.
(persze játékba nem tudok)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12032) tgulyas


tgulyas
senior tag

Hali tudna valaki segíteni hogy hogy működik a My Wot replay , fel töltöttem egy videót de hogy tudom meg nézni .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#12033) myckey


myckey
veterán

a játék honlapján EU-accountom van(kép szerint)
ezt lecsekkoltam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12034) vhw válasza tgulyas (#12032) üzenetére


vhw
addikt

Ugy hogy letoltod a replay filet es megnyitod (a jatekbol ki kell lepni a lejatszashoz)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12035) Chris0321 válasza myckey (#12033) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor szedd le az EU-s klienst, ne próbálkozz azzal ami lenn van. Ha nem működik akkor biztos nem azzal lesz gond.

(#12036) tgulyas válasza vhw (#12034) üzenetére


tgulyas
senior tag

ok, kösz

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#12037) Atlantis


Atlantis
veterán

Aki Type vásárláson töri a fejét...hát, én inkább a Superpershing-et javaslom, kilőhetetlen az a sz@r szemből, T34-es 3 lövése pattant róla az imént...alját lőttem, tetejét, majd közepét, tök mindegy volt neki.
Ha német gép lenne, még meg is venném, van egy "garnitúra" felesleges német legénységem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12038) forras2


forras2
őstag

tetszik ez a KV1s még így alapként is :U

(#12039) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Sajnos vissza olvasni nem tudtam mindent, mert nagyon hosszú a fórum, ezért nézzétek el nekem ha olyat kérdezek, ami már kitárgyalásra került. :B
Volna a játékkal egy olyan gondom, hogy pár csata után - random szerűen - kifagy, kimerevedik a kép, hang az van továbbra is. Jobb esetben vissza dob az asztalra - de a játék ikonjára klikkelve a tálcán, nem lép vissza - és a Feladatkezelőn keresztül tudom lelőni, rosszabb helyzetben az egész gépet RESET-elnem kell.
Nem tudom miért csinálja, mert kezdetben nem volt ilyen gond.
Pár hónapja játszom és az utolsó hónapban teszi ezt.
Pár MOD-ot használok, nem tudom ezek okozhatnak-e ilyesmit?
(Mázik Richárd-os magyar hang; OTM0.7.5; Crosshair_J1mB0s_v1.16_mix 0.7.5; Max zoom 0.7.5; bővített damage panel vannak jelenleg fent. Korábban fent volt még, de leszedtem - pont azért, hátha ezek okoznak vmi galibát - WOT Tömörített textúra csomag (25%) 0.7.5; Átdolgozott, "álló" objektum modellek (0.7.4-0.7.5 kompatibilis); INFO MOD típusok 0.7.4-0.7.5; illetve módosított ikon pack. Már 2x újra raktam az egész játékot.
Cseréltem már VGA-t is, azt gondolván, hogy esetleg annak magas hőmérséklete okozhatja (HD2900Pro volt és 68°C-os volt, lecseréltem HD 7770 DCT-1GD5-TOP-ra), proci E5800 és 2x2GB Crucial BallistiX DDR2-800MHz ram van a gépben.

Válaszokat, ötleteket, tanácsokat előre is köszönöm. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12040) Sanya válasza jano_77 (#12039) üzenetére


Sanya
nagyúr

modok nélkül is csinálja?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12041) vhw válasza Atlantis (#12037) üzenetére


vhw
addikt

En legutobb 2-300 m-rol gond nelkul atlottem a francia DCA 45-el, egymas utan 3-4szer, mind sebzo talalat, se lepattano se nulla crit.
De ezelott se volt semmi gondom veluk, olykor befigyel lepattano-benyeles, am semmi rendkivuli.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12042) jano_77 válasza Sanya (#12040) üzenetére


jano_77
nagyúr

gondolod, hogy a modok miatt lenne?
haveromnak is nagyjából ezek vannak fent és nála nincs ilyen gond, csak max vissza lépéskor (csatából) kidobja, de vissza is tud lépni

amúgy innen vannak a MOD-ok.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12043) Sanya válasza jano_77 (#12042) üzenetére


Sanya
nagyúr

csak próbáljuk ki

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12044) Atlantis válasza vhw (#12041) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor te mester vagy. Hová céloztál rajta?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12045) vhw válasza Atlantis (#12044) üzenetére


vhw
addikt

Csak ugy szembol a tank kozepere, nem kulonosebben celozgattam gyengepontokra, mert viszonylag messze volt, es bokrok kozul lovoldoztem ra, csak a piros korvonalat lattam joforman (murovanka erdobol kozepre a faluba)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12046) Atlantis válasza vhw (#12045) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor az inkább mák volt...szemből szerintem nem lehet ennyiszer egymás után csak úgy automata célzással átlőni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12047) Fel


Fel
addikt

Vettem egy új játékszert:

Victory!
Battle: El Halluf 2012. augusztus 21. 16:15:46
Vehicle: M18 Hellcat
Experience received: 1 846
Credits received: 43 944
Battle Achievements: Confederate, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay itt: [link]
Eddig nagyon brutál! :) 11 csata, 9 győzelem, 2 vereség. 11 csata alatt 22 kilőtt tank, 1200+ átlagsebzés (76-os és most már a 90mm-es löveggel).
Annó a 7.2 teszten jól elszórakoztam vele, de most még annál is jobban tetszik.
A túlélési arányom is valami hihetetlen eddig.. 11-ből 7 (63,64%). A papír páncélzat miatt nem számítottam ilyen jóra, különösen az első csatákra nem.

(#12048) marked one94


marked one94
őstag

Na akkor egy kis beszámoló a tegnapi Maus-os köreimről.

A páncélja meglepően pattogós de ez el is várható tőle, egy kicsit beforgatva szépen dobálja a lövéseket magáról. A tornya puha, de sose szabad szembe nézni a többi nagy tankkal és akkor az is pattog. Ahol volt lehetőség használtam a Sidescraper manővert és akkor átlőhetetlen voltam :)

Mozgékonyságával nem volt különösen problémám, de nagyon meglepett, hogy egész gyorsan tud tolatni ez nagyon tetszett. A végsebessége lejtőn 20km/h ez kevés így néha nem értem oda ahova akartam. Sajnos néha nagyon hülye voltam mert a sok med-ezésnek köszönhető olyan helyekre mentem ahova nem kellet volna és hát nem bírtam sokáig de tanultam belőle. Ja és a medeket nyílt terepen kerülni!!! Mondjuk egy maus ne is legyen egyedül nyílt terepen az már régen rossz :) Egy dolog nagyon idegesített még pedig, hogy nagyon lassan áll meg. Már rég lefékeztem. ez a izé meg csak gurul és csak gurul tovább. Erre nagyon figyelni kell mert néha kigurultam sarkokon és kaptam az oldalba a puszikat. Amúgy nagyon emlékeztet a AMX40re mozgékonysága :)

Az ágyú is igen érdekes, elég sok lepattanó volt vele, de volt olyan is hogy mindent átlőttem. Volt egy csata Widepark-on (Ha jól emlékszem ez a pálya neve) Ahol 1v1be voltam egy másik maus-al és folyamatosan pattogtunk egymásról, jött a csapat társam E-75tel ő meg gond nélkül átlőtte. Érdekes volt. Volt ezen a pályán egy 1v1 Maus, E-100 csatám is, sérülés nélkül kilőttem az E-100at 100%-ról. Másik gondom vele, hogy elég sokáig tölt szerintem 12,64 másodpercenként tölt ha jól emlékszem, (Javítsatok ki ha nem ennyi) nagyon sok ez. Pontosságával nincs gond.

Tömören annyi, hogy nekem tetszik :) Ha nem egy nyílt pályára rak be a MM akkor nagyon jó tank. Tegnap 2x rakott be Sand River-re ott szinte semmit nem tudtam csinálni az artyk megettek. Gondolom egy Malinovka is ilyen lenne. Ilyen pályákon sajnos használhatatlan. Városi pályákon meg nagyon kellemetlen tud lenni a Sidescraper-nek köszönhető. Javítása piszok sok de T10es tankkal nem farmolni kell :) 16 csata alatt Kb. ennyire jutottam. Talán ha még valami eszembe jut vagy még szerencsém lesz vele menni írok még :)

Ja és még egyszer köszönöm virkir-nek hogy ide adta :R

You'll Never Walk Alone

(#12049) Chris0321


Chris0321
addikt

(#12050) Eagle16


Eagle16
addikt

Új fizika tesztelése itt: [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.