Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) diegho


diegho
nagyúr

Tier10-ben elég komoly élőlények vannak, 3x tier10 tank platoon-ban 3k sebzés alatt összesen és ugatnak mindenkire...

(#41402) L-e-f-i-e válasza diegho (#41401) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Utóbbi időben hanyagolom is a tier 10-es meccseket pedig van eddig 5db t10 gépem (vagyis kettőt még nem vettem meg 50B + E100) de a csodás játékosállomány tapasztalatok miatt lehet nem is fogom...

=^-^=

(#41403) Stauffenberg válasza sith7 (#41381) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem érzem túlreagálásnak, az utóbbi hónapokban egyre rosszabb és rosszabb hétvégén játszani. Eddig "csak" az volt a probléma, hogy péntek estétől vasárnap estig hihetetlen mennyiségű és minőségű gyökeret vonz a játék... de most már annyian vannak, hogy a szerverek sem bírják és nincs olyan kör, amelyben ne lenne jelen kisebb-nagyobb lag. Ennyi mellé lőtt drága ammo még sosem fájt ennyire...

De már kitapasztaltam, hogy hajnali 2-3 után beindul a tuti. A leghülyébb barmok addigra kidőlnek, mert az agyban keletkező oxigénhiány nagyon fárasztó tud lenni.

Addig el lehet menni moziba a párommal, utána még valahova be lehet ülni meginni valamit és hajnalban meg friss, kiszellőzött fejjel neki lehet állni WoT-ozni. :D

Csak az zavar, hogy nincs percdíj alapú prémium tagság. Feltölteném az egyenlegem és abból vonná amikor tényleg játszom. Így nem kéne olyankorra is előfizetnem, mikor amúgy játszhatatlan fos az egész.

(#41404) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Mennyire használható-jó az usa arty ág 5-östől felfelé?
Itt megálltam rég ezért kérdem érdemes e húzni?A többi nemzethez képest milyen(ek)?
A francia és orosz ágon 7-esnél járok és fullosak a gw tiger meg már kifejlesztve csak sajnálom rá azt a majd 3 millát! :DDD
A gw tiger milyen szerintetek?Olyan jó mint a Gw panter?
Köszönöm!

WoT:jimmbo

(#41405) Imilenni


Imilenni
addikt

A tegnapi nap egyik legjobb csatája :)

Press "F" to pay respects.

(#41406) Atlantis válasza jimmy74 (#41404) üzenetére


Atlantis
veterán

GWTiger teljesen más, mint a GWPanther volt. Lassabb, nehézkesebb, minimális a kitéríthetősége, cserébe ha betalál, akkor az fáj az áldozatnak.

Amerikai vonalon nemrég kezdtem az M12-est, egészen jó, lassan fordul ugyan, de egészen jó tartományt belát és ami külön tetszik, hogy meglepően gyorsan céloz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41407) diegho


diegho
nagyúr

Visszavettem az M6-ot, mondván kellene valami jó tier6-os tank, a legjobb motor még nincs meg rá, majd szépen összeszedem rá a 15k xp-t, ami viszont meglepő, hogy ugyanaz a prém lőszer megy bele, mint a SP-be...
Victory!
Battle: Himmelsdorf 2013. február 23. 19:08:38
Vehicle: M6
Experience received: 2 352
Credits received: 54 429
Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun, Sniper

replay

(#41408) sith7 válasza Stauffenberg (#41403) üzenetére


sith7
nagyúr

Megértelek, nekem ma 26 meccsem volt, volt benn jó is, rossz is ... tudod ... csak a szépre emlékezünk :))

diegho
ezt most megnézem ... :K

[ Szerkesztve ]

(#41409) diegho


diegho
nagyúr

Kellene egy kis segítség. Átkonvertáltam a T-54 replay-t és 1.77GB lett!!! Majdnem 20 perc, na most ezt így ebben a formában biztosan nem fogom feltenni, mert 1 nap mire feltöltöm, szóval újracsinálom, sőt nem vagyok benne biztos, hogy ezt a replayt erőltetni kellene. Fjords pálya, amit 2 hét kb és kivesznek, tehát nem sok értelme van, ráadásul 14 perc maga a csata, ebből kb 10 perc spotolás.

Opciók:
1. hagyom a T-54et
2. van egy fjords-os és az, ami a replay-es oldalamon van sand river-es

(#41410) sith7 válasza diegho (#41407) üzenetére


sith7
nagyúr

Megnéztem, szép volt, egy kérdés:
Ha meglátod az ellenfelet , miért nem zoom - olsz rá egyszerre ? :F

(#41411) diegho válasza sith7 (#41410) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert felesleges annyit zoomolni, amíg nem vagyok zoomolva nagyon sok dolgot látok a képernyőn, amint zoomolva vagyok, csak egy pontot látok.

(#41412) sith7 válasza diegho (#41411) üzenetére


sith7
nagyúr

áh ... értem :R

(#41413) #35692544


#35692544
törölt tag

néha ki jön vele a lépés :)

(#41414) Atlantis válasza diegho (#41409) üzenetére


Atlantis
veterán

Fjords-ot kiveszik? Biztos nem kevered?

Jó lesz a Sand River-es is, még érdekesebb is lehet, hogy azt a rossz gun depression-nel rendelkező tankot hogy használod az egyik legdombosabb pályán.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41415) Lacces


Lacces
őstag

Hali,

Van egy kérdésem.

Személyzetnél ki mit csinál, ha új tankot vesz? (vagy melyiket érdemes) :R

1. A régieket teszi be, és hagyja, hogy növekedjen a tapasztalatuk
2. A régieket teszi be és újraképzi őket, ezáltal a tapasztalati szintjük lecsökken 51%-ra
3. Az újakat hagyja benne...

(#41416) diegho válasza Atlantis (#41414) üzenetére


diegho
nagyúr

serene coast na, fjords-os van helyette, amiben van egy 13 75+Bat mindkettő max hp vs én.

(#41417) Atlantis válasza diegho (#41416) üzenetére


Atlantis
veterán

Aha . Szerintem az is megfelel, úgyis te döntesz. :)

Lacces: T5-T6-os szint felett már érdemes áttenni a régi legényeket és átképezni. Nem fog 50%-ra leesni a szintjük.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41418) Lacces válasza Atlantis (#41417) üzenetére


Lacces
őstag

Hm, én most kipróbáltam így őket az M2-nél, hogy a T2-eseket átraktam, és 57%-nál voltak (igaz mind piros színnel, hogy nem használják ki fullra) és átképzés után 51%-ra esett a szintjük.

Akkor még ezen a szinten felesleges a régi legénységgel foglalkozni? :)

(#41419) L-e-f-i-e válasza Lacces (#41418) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

FElesleges, sőt..50%-os legénységgel játszani se érdemes 75-ossal kellene kezdeni alapból...

=^-^=

(#41420) #35692544 válasza L-e-f-i-e (#41419) üzenetére


#35692544
törölt tag

2es 3as szinten megnézem mikor van 60-80k kredited 75% legénységre :U

(#41421) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem az 5*-ös sikerült ilyen jól sajnos, de azért ez sem rossz.

(#41422) Atlantis válasza Lacces (#41418) üzenetére


Atlantis
veterán

Azon a szinten még nem érdemes áttenni...T5-T6 környékén viszont igen, mert ott már sokkal több időt töltesz el egy-egy géppel, mielőtt továbblépsz. S ahogy írták, 75%-os legénység azért kell mindig, különben jelentős hátrányban leszel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41423) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Ajánlom figyelmetekbe JanAke nevü tagot.Most voltam bennt vele csatában és néztem hogy 1600 effije van.Gondoltam szuper.Jo ilyen a csapatban.T3 as Td vel volt.Renault valamivel.Én stuggal.Kiszedtem 3 tankot sebeztem 1300 at,de végén rámjött egy churchill 1 es és már alig volt HPm.Ö a hátam mögött volt fennt a dombon,gondoltam segitt. A francokat.1 lövést nem adott le.kinyirtak.Mire beirom neki a chatbe hogy azért 1600 effivel nem gondoltam volna hogy campelni fog csak.Erre vissza irja hogy én idiota vagyok,mert ö csak 3as Td vel van.meg mondta a magáét hogy a valo életben szétkapna meg stb.Megnéztem a statját és igazi alacsony tieres huszárgyerek.Ilyen veri a nyálát.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#41424) Lacces válasza Atlantis (#41422) üzenetére


Lacces
őstag

Áh, annyira nem kell izgulni értem :D. Most újra kezdtem anno a 7-es szintnél álltam meg, de legénységgel sosem foglalkoztam. Most így feltűnt, a rutin mind a napig visszajön azért :D
De köszi az infókat és tanácsot. :R

(#41425) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Erre inkább "Pedo Tanker" kitüntetést adnék :C

Stieger11, vélemény? A másik pedig: milyen felszerelést pakoljak rá a venti mellé?

-----------------------------------------------------

Más: M41-ről valaki vélemény? Tegnap megszabadultam végre az M7 Priest-től, szvsz az egyik legrosszabb 4-es arty. Nem elég, hogy pontatlan, de még lassan is szűkül és kicsit is üt. Érdekes volt, néha a KV-1 kapott 50 hp-t, néha pedig az IS-3 400-at. ;] A gold ammo-t sajnáltam ellövöldözni a kis átütés és a pontatlan löveg miatt. Lényeg, hogy troll ammo-val SU-5 az ász.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41426) scyllarus válasza diegho (#41407) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt most azonnal megnézem. Muszáj tanulnom valamit.
Úgy utálom az M6-ot, ahogy már régen utáltam tankot. Vártam a 90-es ágyút, mint a Messiást, az első három ugye teljesen használhatatlan T6-ban. Összejött örültem. 2 csatáig. Olyan pontatlan, hogy az már idegesítő, mintha valami orosz cucc lenne. Ráadásul a tanknak azóta nehezített mm-je van, kizárólag agyhalottakkal sorsol össze. És ugye csak elöl van páncél, oldalt-hátul a parancsnok plédje van kiakasztva, T3-as lightok átlövik, így a csapat nagyon kell(ene) mellé.
Az egyetlen pozitívum, hogy a sebzést rendesen adja, mínuszos kört nem lehet vele futni alap fiókkal sem.
Délelőtt összefutottam egy Unicás sráccal. Su-85B-vel 2000 dmg, ha jól emlékszem T6-ban. Szerencsére velünk volt:)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41427) diegho


diegho
nagyúr

Mennyire volt gáz a videók minősége? Lehet kicsit csökkentek a minőségen, mert eléggé drasztikus méretcsökkenést tudok vele elérni. Ugyanúgy lesz 720p, csak nem lesz annyira tiszta a kép. Egyelőre még tesztelgetem a tökéletes beállításokat, remélem találok olyant, amivel 500 mega alá tudok szorítani egy 15 perces anyagot.

(#41428) sith7 válasza scyllarus (#41426) üzenetére


sith7
nagyúr

At egyik legjobb T6 - os tank szerintem, én alig vártam, hogy túllépjek rajta, és meglegyen a T29, de most meg többet játszok az M6 - tal, mint a T29 - vel :))

(#41429) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez is egy jó kis M6-os csata. 7-es tankokat szedtünk szét 6-osokkal. :)

(#41430) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Basszus én meg a tesóméknál vagyok, neki notebookja van meg vezeték nélküli egere. nyomom a bal egérgombot, semmi, nyomom nyomom nyomom, nem lő. meghalok. kicserélem az elemet. köv körben megint meghalok mert nem tudtam lőni csak 2-t 30 kattintásból. bedugok egy vezetékes egeret, most már lő, csak nem talál.
én meg azt hittem hogy a gépe szar (pedig nem az), erre itt kiderül, hogy a wot szopat. mára elég volt.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41431) Atlantis válasza diegho (#41427) üzenetére


Atlantis
veterán

Teljesen jó volt a minőség.

Más: Én nem tapasztaltam egyáltalán lagot, a ping se volt drasztikusan magasabb, mint máskor.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41432) Enzolord válasza Stauffenberg (#41380) üzenetére


Enzolord
addikt

Olyan ez, mint a drog...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41433) forras2


forras2
őstag

Tigrisem legénységén az első skill elérte a 100%-ot. Mit ajánlotok következő skillnek? :U

(#41434) Djuree


Djuree
félisten

van még egy 2500 aranyas invite kódom. ezt is adnám ingyér mint az előzőt, de nagyon kell a pénz, ugyanis beszoptam :(
ezresért lehet vinni...
csak új accnál érvényes!!!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41435) scyllarus válasza diegho (#41427) üzenetére


scyllarus
veterán

Megnéztem a replayt, nagyon köszönöm!
A játék is tudja, hogy láttam, mentem egy kört, 1200+ sebzés, kapott találat nélkül, szuper csapat, legyalultuk őket, T7-ben. Csak ennyi kellett, úgy látszik :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41436) fradi81 válasza forras2 (#41433) üzenetére


fradi81
veterán

Mit raktál be elsőnek?

moto g72, Ninebot d28e

(#41437) vhw válasza Patrick76496 (#41425) üzenetére


vhw
addikt

Szép!

Nekem optika meg spall liner van rajta még. De lehet rajta akár egy sima álcaháló is egy helyen, ha drága lenne a fenti összeállítás.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41438) nyunyu válasza Atlantis (#41414) üzenetére


nyunyu
félisten

Variaciok Sand Riverre:




Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41439) jimmy74


jimmy74
őstag

Az M4A3E2 sherman jumbo-hoz mit szóltok?Kinek van meg?Jó tank?Elég jó a páncélzata és med! :)

WoT:jimmbo

(#41440) jimmy74 válasza diegho (#41407) üzenetére


jimmy74
őstag

Bakker de irigyellek hogy ilyen ellent kapsz!Még rád se fordulnak nem is lőnek ha igen akkor a földbe,az uccsó tank volt aki foglalkozott veled is :)

WoT:jimmbo

(#41441) myckey válasza jimmy74 (#41439) üzenetére


myckey
veterán

jó gép.
viszont a végsebessége nem üti a plafont,ellenben képes egész sok lövést pattintani
ha szereted a nem fénysebességű,de aránylag mozgékony-viszonylag strapabíró gépeket,akkor nem lesz vele gond.

a torony+löveg kombót is 2 módon lehet használni.

van az alap torony,ami 152-es páncélzattal bír minden oldalról+mellé jó lehet a 105mm löveg
(én így használom)
de van aki a fejlesztet toronnyal szereti és hozzá a "meggy mag" köpködő javított m4 sherman löveg
ez is jó összeállítás.itt könnyebb a torony+jobban is forog meg a látótáv is több,DE jóval soványabb a vastagsága

igazándiból én is cserélgetni szoktam,mert fun gép,szóval mikor hogy...kedv függő :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41442) jimmy74 válasza myckey (#41441) üzenetére


jimmy74
őstag

Szerintem ma megveszem. :) 105-össel
Az M4-et is azzal használom mit mondjak oneshoot-os sokszor :D

WoT:jimmbo

(#41443) homeless09 válasza jimmy74 (#41442) üzenetére


homeless09
őstag

Én a Wolverine-ra raktam kis trollgunt :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#41444) nyunyu válasza jimmy74 (#41439) üzenetére


nyunyu
félisten

Az M4A3E2 sherman jumbo-hoz mit szóltok?

KV daralo

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41445) Patrick76496 válasza vhw (#41437) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kösz a tippet. Hetzer-en és Matilda-n van egyáltalán weakspot? A keményebb tankok közül az AMX 40-en sikerült csak találni a torony alatt, de azt is csak akkor találom el, ha közel van.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41446) Pttypang válasza Patrick76496 (#41445) üzenetére


Pttypang
veterán

Hetzer
Matilda

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#41447) forras2 válasza fradi81 (#41436) üzenetére


forras2
őstag

Elsőnek javítást raktam. Minden tankomra elsőnek javítást rakok.

(#41448) forras2


forras2
őstag

Erre valaki? :U

(#41449) #35692544


#35692544
törölt tag

a tigristől végre megszabadultam :DDD
ez az M6 brutál jó pedig csak 160 penetrál

(#41450) echterion


echterion
nagyúr

Az hogy lehet, hogy rendszeresen 1400 felett vagyok wn6-tal, de az effim planetwot szerint meg rendszerint csökken? Ennyit számítana, hogy nem foglalkozom a foglalással?

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.