Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) HungAryan válasza mynames (#1000) üzenetére


HungAryan
tag

Mindenki, aki valamilyen klán tagja, annak megjelenik a logója a tankján.
Esetleg kifejtenéd, hogy mire vagy konkrétan kíváncsi? :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#1002) Cooper911 válasza Flatron710 (#921) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nagyon elterjedt a következő taktika: If arty>0 heavies go to city. Ami nem is rosz csak nem árt meggyőződni, hogy van e elég med a másik szárnyra.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#1003) mynames válasza HungAryan (#1001) üzenetére


mynames
senior tag

hááááát. nem értem és nem is akarok leszólni senkit, megbántani meg főleg, de nekem az WOT logónak tűnik, nem PHE-nek...vagy csak nem tudom belelátnia PHE-t vagy valamit mókolni kell?
---
Más: nem tudom , hogy ki hogy van vele de én lecseréltem a sluggerem M18-ra és leesett az állam! :Y Amit az a kis szar tud az hihetetlen...72 km/h a max neki és hát ha szorul a hurok lelépek vele...jelenleg 58% a statom vele de volt már 59 is , ami nekem a legjobb mind közül. Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy nemsokára már a 2. skill-t kapja meg a legénysége. És ehhez kapcsolódóan mondom, hogy a vezetőnek azonnal kuplungégetőt érdemes adni, mert a fordulás háááát nem olyan mint a T50-en...

(#1004) .mf válasza homeless09 (#975) üzenetére


.mf
veterán

Amúgy a p-na egy vicces darab.
Meséltem múltkor, hogy IS3-mal került elém egy.
Rálövök közvetlen szemből a tornyára BL9-cel, és lepattan. Nem akartam elhinni, mentem tovább felé, rálövök mégegyet, talál, de (!!) lesebez belőle mindössze 2%-ot! BL9, 225 pen és 390 dmg! Pont az utamban volt, így mentem tovább felé, már 50m-en belül voltam, rálövök mégegyet, az is telitalálat, de még azt is túlélte! Még így is maradt 2% élete... nem akartam elhinni...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1005) CptMisi válasza mynames (#1003) üzenetére


CptMisi
őstag

Ha létrehozol egy klánt, alapból a WoT ikon valamilyen színű változata lesz a klánlogó. Ezt pedig csak aranyért lehet megváltoztatni.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1006) Paul119 válasza mynames (#1003) üzenetére


Paul119
addikt

torony is lassú mint a fene

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1007) HungAryan válasza mynames (#1003) üzenetére


HungAryan
tag

Na, így már értem a kérdést.
Az azért van, mert nincs klán logótok, ez a "gyári" amit látsz.
Nézd meg majd csatában a többi tankon, hogy van rendes logó is.

Misi: :((( :P

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#1008) fsb1000 válasza mynames (#1003) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A PHE-nek van logója, és nem nagyon hasonlit a WoT alaplogóhoz.

(#1009) .mf válasza .mf (#958) üzenetére


.mf
veterán

Szóval visszatérve a korábbi postomra, a KV1-re a 85-ös helyett feltettem az 57-eset.
Fun :))
Amit ez nem sebez, azt általában a 85-ös se (112 vs 120 pen) -- viszont, amíg a 85 12/min, ez 26/min, s míg az 0.42, ez 0.34... A célzása is gyorsabb. S mivel nagy és nehéz a tank, nincs akkora visszarúgás, hogy lövés után újra be kell igazítani, itt lövés után is ugyanoda céloz. Az előbb is nagyon jól jött a tűzgyorsasága, Mountain pass, a többiek mind elmentek, én pedig egyedül maradtam a hídnál, miközben jött egy M3 és 2 Pz4. Úgy aprítottam őket, hogy a hídon sem értek át :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1010) CptMisi válasza fsb1000 (#1008) üzenetére


CptMisi
őstag

3 logója van egy klánnak. 1 a területen, 1 a tankon és egy, ami a PHE-nek az a prohardver jele. :) Ezek persze megegyezhetnek, de valószínűleg a probléma oka, hogy csak 1 lett megváltoztatva.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1011) Murder3 válasza CptMisi (#994) üzenetére


Murder3
addikt

az eeljén enekm is bejött, de úgy 100 csata után már nem nagyon kerültem "normális" csatába..azért is adtam el mert a végén már nem tett be csak 9,10-es közé....

Vereség
Csata: Cliff 2012. május 25. 22:37:08
Jármű: E-75
Szerzett tapasztalat: 831
Szerzett kredit: 47 621

ez gyerekek nem volt semmi ezzel lett meg a 128-as gun...

itt lényegébe azért nem nyertünk mert kifogytam az ap-ből
a végén az is8 vagy 7-8 lövésből mindössze 1 sebzett...

a végén 25 lövéel acélflalla búcsúztam a szar 75-től...
a 128 már finomabb, főleg h kitudok lőni biztosan vele már 300 feetti hp-t:D

(#1012) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Prokhorovka 2012. május 25. 22:50:46
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 162
Credits received: 8 153

játék 3. másodpercében ki lőtt az arty... hihetetlen mekkora undorító ... khm kisebbséghez tartozó nép csoporthoz tudnám az ilyen embereket hasonlítani..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1013) Patrick76496


Patrick76496
őstag

T-34-85 most és mindörökké, ámen! :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1014) Arpee78 válasza fsb1000 (#939) üzenetére


Arpee78
senior tag

A legrosszabb csaták a ~2 percig tartó 15-0 típusú epic fail-ok, néha mindkét fél részére. A legjobbak pedig ahol a kezdéstől a befejezés pillanatáig nem lehet tudni a végeredményt. Ha tökéletes MM lenne (tökélesen kibalanszolt tankok, figyelembe vett játékos skill, tank felszereltségének figyelembe vétele, stb) akkor csak és kizárólag az ilyen "legjobb" csatákat játszanánk.

Mint tudjuk jóból is megárt a sok. Oda lenne a változatosság, a fenti egysíkú csatákba könnyen beleunnánk. Szerintem a fényességes 10 killes győzelmek kora is véget érne, helyette olyan 3-4 lenne a max.

Most egy csata végeredménye ~50%-ban a vakszerencsétől, 30%-ban a játékos skillek közti különbségtől 20%-ban a tökéletlen MM-től függ. Egy tökéletes MM-el 100%-ban a vakszerencse döntene. Ergo, mindenkinek 50% lenne a win ratioja vagy 48-49% ha a döntetleneket is beleszámoljuk.

Nem tudom te miért véled a perfekt MM-et rossznak, de valamennyire osztom a véleményed(kimondani is szörnyű). A perfekttől azért még messze van a mostani, még javíthatnának kissé rajt, én még soknak találom az epic failokat.

(#1002) Cooper911
Azon a pályán(ensk) (rossz)szokás heavy-vel a városba menni, a közepessel meg a mezőre.

[ Szerkesztve ]

(#1015) zoszt válasza mynames (#1003) üzenetére


zoszt
tag

Remélem ez kapcsolódik a kérdésedhez:
"A logó elkészült, de mivel a gép lokálisan, cache-ben tárolja ezeket az apróságokat, töröljétek a következő folder tartalmát:

C:\Users\usernév\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\custom_data\
"

Nekem ez egy rejtett mappa volt, úgy kellett előkeresni.

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#1016) homeless09


homeless09
őstag

hát kiakadok....szögletes mint a szar, ráadásul lukacsos is....csúzlival átlőném és még ki is gyulladna....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1017) fsb1000 válasza CptMisi (#1010) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez bizony lehet.
--

Erről jut eszembe.... kezd zavaró lenni a toborozók tevékenysége. Magánba irogatnak főleg nem magyar klánok nevében.
Az nagyon ciki, ha valaki létrehoz magának eg egyszemélyes klánt?
Mondjuk lehetne "FSB" vagy "E-P" és azt a padlizsánt használnám logónak.

[ Szerkesztve ]

(#1018) diegho válasza Arpee78 (#1014) üzenetére


diegho
nagyúr

A jelenlegi MM nagyon könnyen manipulálható és ez a legnagyobb gondja. Pl 2db 10-es tank behoz egy 1-es tankot, ha a túloldalra nem jut egy hasonló szakasz, akkor olyan kompenzációt ad az 1-es tank miatt, hogy azzal nagy eséllyel el is döntötte a csatát. Számtalanszor voltam olyan csatában, hogy egy klánból bejött egy ilyen szakasz, behoztak egy tier1-et, netán tier2-t és azon az oldalon sokkal erősebb tankok voltak. Itt azt kéne beszabályozni, hogy az adott csatában a 2 top tier mindkét oldalon ugyanannyi legyen, ez már nagy segítség lenne, mert a mostani nagyon nem jó.

(#1019) whatnot válasza Paul119 (#988) üzenetére


whatnot
őstag

A VK3001H az egyik tank, amivel imádtam játszani.
Nem mellesleg a legjobb nem prémiumos köröm vele volt (1600xp), 59% win rate, ennél csak IS-é jobb (ez inkább véletlen, mint skill...) és a t127 (noob-ok között ezzel a masinával nem nehéz).
Torony elejét leszámítva igaz, papírtank, viszont jól mozog és ugyanaz a lövege van, mint az összes többi tier6-os német tanknak. Szóval tierjében igazi medium tank, szemben az öszvér VK3001P-vel (az egy kész szenvedés, amíg nem fullos) meg a mediumnak álcázott heavy VK3601H-val.

(#1020) CptMisi válasza fsb1000 (#1017) üzenetére


CptMisi
őstag

Ha van annyi aranyad, akkor hajrá. :DDD
Padlizsán4President :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1021) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Cliff 2012. május 25. 23:20:34
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 302
Credits received: 21 501
Battle Achievements: Steel Wall
istenem hogy ennyi idióta van.. mára elég is volt :W tök jó hogy nekem kellett verekedni m46, batchat meg t44 ellen hurrá buli volt mondjuk csóri batmobil kapott egy ammo rack puszit de aztán megrágtak, nyomkodhatom én a help gombot:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1022) HungAryan válasza CptMisi (#1020) üzenetére


HungAryan
tag

Hát persze. :DD
Amúgy támogatom. :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#1023) fsb1000 válasza diegho (#1018) üzenetére


fsb1000
nagyúr

nahát! Nem gondoltam volna hogy ezt is megérem még ezen a héten.
Ezt a szitut már párszor elmagyaráztam a fórumtársanak, de mindig az lett a vége, hogy az autópályán szembe megyek a forgalommal. Na mostmár ketten megyünk szembe...

t10-es tank bevisz alacsony tierüt az bizony nem feltétlenül hátrány sőt az MM kiegyenlítés miatt előny is lehet. Azt már ne is feszegessük, hogy egy gyors t2 szintűnek lehet 0-nál nagyobb hasznossága is a legmagasabb szintű csatákban is.

---
(#1020) CptMisi Ma kaptam meg az elveszettnek hitt T127-ért a Gold kompenzációt. Mostanában nem szándékozom semmi értelmesre költeni. Kis tankokkal nagyon funny a WoT.

[ Szerkesztve ]

(#1024) bandiras2 válasza fsb1000 (#1023) üzenetére


bandiras2
senior tag

Jó, ha BT2-t hoz vagy valami hasonló épkézláb scoutot akkor rendben, de gyakran kerül a csapat szopóágra használhatatlan szarok miatt.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1025) HungAryan


HungAryan
tag

És igen, ez is megvan végre.

Eladva:
A következő tank sikeresen eladva 'PzKpfw 38 nA' Kaptál kredit: 80 330 kreditet.

:DD

WT account: Cpt_Hungarian

(#1026) homeless09 válasza HungAryan (#1025) üzenetére


homeless09
őstag

:P nekem már csak 14k tp :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1027) fsb1000 válasza bandiras2 (#1024) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Javaslom olvasd el ezt: [link] szerintem nem hülyeséget ír.

(#1028) .mf


.mf
veterán

Ááá a fenébe... rohadt kill-stealerek... 4 kill volt és 5 damaged, így se Top gun, se Confederate. De alig két-három perc alatt lement a meccs Westfielden, miután elértem a falut, szinte folyamatosan tüzeltem :))
Victory!
Battle: Westfield 2012. május 25. 23:49:31
Vehicle: KV-1
Experience received: 927
Credits received: 26 130
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1029) diegho válasza fsb1000 (#1023) üzenetére


diegho
nagyúr

Hasznos lehet, de nekem nem kell ilyen rosszul megírt algoritmus miatti előny. Én sokkal jobban szeretek úgy játszani, ha egyenlőek az esélyek, netán egy nagyon picit az ellenfél felé billen, mert az kihívás, az olyan csatákat jó megnyerni, ahol az ellenfél sem agyhalott, nem pedig azt, ahol esélytelen. Jelenleg a játék legnagyobb elrontója a MM, az pedig pláne felháborító, amikor az összes stock tankot berakja egy oldalra, a túloldalra pedig eliteket pakol, netán halmozottan csinálja mindezt pl stock 6-os tankkal szembe berak egy tier8 elit mediumot, ami manapság elég gyakori. Ez rontja el elsődlegesen a játékot, utána jönnek az extrém gyengén teljesítő játékosok, akik sajnos a játékban nagyon kitartóak és képesek 20% hit rátával, 40% win rátával, 100 átlag xp-vel is letolni 10 ezer csatát a 10-es tankhoz, csak hogy felül legyenek és 2 percen belül meghaljanak leadott lövés nélkül, nem hiszem el, hogy ők a játék élvezete miatt játszanak, inkább azért, hogy mások szórakozását elrontsák, sajnos vannak ilyenek, elég sokan. (a direkt tk-zók is ilyenek)

[ Szerkesztve ]

(#1030) Timyyy válasza mynames (#1003) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha mondjuk olvasnád a klán fórumát akkor ezt az írásom láthattad volna, csináld meg és látni fogod a logót.

(#1031) fsb1000


fsb1000
nagyúr

XVM új verziója letölthető: [link]

Ma dél óta a régebbi nem működött.
Az újban már csak 1 féle számítási mód van a győzelmi esélyre,más változást nem látok.

(#1032) .mf


.mf
veterán

Egy ideje furcsák a Wot szerverek.
Régen a wot online player stats mindig up-to-minute volt, egyből láttad az előző csatádat is. Most egy napja nem frissül. Régen 2:00-kor bedobta a *x2 szorzót, most pedig 2:10, és még mindig sehol... Több a lag, mint szokott. Remélem egy pár hét múlva nem arra ébredünk, hogy lehúzták a rolót...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1033) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Nem szoktam megszólni a játékosokat tudásuk miatt, sem az eff ratingjuk miatt, de ma olyat láttam, amit még nem.
Az ellenfélnél 3-as szakasz volt E100+Maus+T54. A legmagasabb effratingje 700 volt és Maus-os gyerek 40% (negyven!!!!) győzelmi aránnyal rendelkezett.

Átküzdöttem magam két T110-en, leszedtem egy spottert, bekaptam egy arty találatot, de már mentem a csodaerdő felé a maradékért, közben oldalról lesebeztem a Maust, amelyik a városban koválygott.
Hát nem az erdőben kempelt az E100-as? Ki is lött a maradék 400HP-mal.
Ezek után még képesek voltak meghívni a csodaklánjukba. Gondolták kell egy félszemű a vakok közé.

Nos.. ez egy e-penis zsugorító meghívás...

(#1034) .mf


.mf
veterán

Az milyen már, hogy IS3-mal 13-ból 13 talált, mégse osztott ki Sniper medált a meccsen :W

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1035) Simulacrum válasza .mf (#1034) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nem sebeztél 1000-et összesen? :)

Én azt hiszem ezek a 10k csatával rendelkező gyengébb játékosok egyszerűen nem tudják, hogy gyengék. Mármint szerintem azt hiszik, hogy ez az általános, hogy alig élnek túl csatát, keveset találnak, sebeznek. Bár az is igaz, hogy pár csata után én rögtön nekiálltam fórumokat bújni, honlapokat keresni a WoT-al kapcsolatban és rájöttem mennyire béna is vagyok. :) De nem biztos, hogy mindenki ennyire utánanéz ki mit is tud, illetve mit tudhatna jó játék esetén.

(#1036) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Hirtelen haragú playerek, véletlen csapatsebzésnél-el kapcsolatban: Tegnap kurvára rábaxtam a KV-3-mal. :( Volt egy szép vesztes csatánk, kb kaptam 2k kreditet, abból még lejött a javítás meg a lőszer, ami 12k volt, összesen 10k veszteség... De! Mivel amikor lőni akartam az E-75-öt, a nagy buzi T34 pont kimegy elém, és egyből belebaszok 400-at a D-25T-vel... Szerencsére ez egy normálisabbféle player volt, írt egy np-t és ment tovább. Csak azért az egy lövésért kaptam még! 6k mínuszt, így összesen 16e volt a veszteség. Ez volt minden idők legszarabbul kereső csatája. :((( Itt azzal lehetne javítani, hogy ha meglősz véletlen egy ally-t, nem rádbasszák a nagy büntit, hanem a sértett dönti el, hogy kell e fizetnie, vagy nem. Vagy ha mégis, de ezzel a módszerrel is menne, hogy az a sok kibaxott kredit, amit fizetsz, azt legalább a sértetnek menne oda... Sok normális player van hogyha bocsánatot kérsz, márpedig én mindig, bár a tehetetlenül lement hp után gondolom mindenki kérné a magáét. Na ilyen rendszer IS kéne még egy újított MM mellé. Más: a 34-85 kurvára adja hetesek között :) tegnap volt 4 killem úgy, hogy közben faterral is beszéltem mobilon az utsó killnél. :DDD KV-2 volt a szakasztársam, ha jól emlékszek ő 2 killt szedett össze. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1037) emre


emre
veterán

új eff számítási rendszer

a hozzá tartozó topik

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1038) Flatron710 válasza Cooper911 (#1002) üzenetére


Flatron710
tag

Az biztos, hogy elterjedt... csak teljesen logikátlan. Nem az arty elől bújás, hanem az, hogy a "frontvonal" felét nyitva hagyják! Milyen lett volna már ha mondjuk a II. vh-ban valamelyik nemzet azt mondja, hogy:

" Ááá.. itt túl nagy a tüzérségi kockázat, a terep is rossz. Itt hagyjunk ki pár km-et az arcvonalból. Úgysem itt fognak jönni" :Y

A WoT-ban csak pár 100 méteres arcvonal van. Ott is képesek félpályányi rést hagyni. Mekkora stratégiai érzéke van akkor a játékosnak, hogy ha egy "háborús" játékban ezt a legalapvetőbb dolgot nem látja át?

Sok játékos - legyen kicsi vagy nagy, 600-as vagy 1600-as eff. ratinges - azért hobbikatona, mert félti a pixel tankját és nem mer kockáztatni, gyáva ha tüzért lát és nem meri beáldozni magát a csapatért. A sírást úgyis elnyomja a tüzérségi tűz... :D

(éles helyzetben remélem ezek az emberek az ellenfél lövészárkait fogják erősíteni... ;] )

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#1039) Gyuri27 válasza emre (#1037) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mióta is8-l játszom sikerült az átlagosból az átlag alattiba kerülni.
Majd 300 pontot esett a statom. :DDD

Az átlagos csávó meg a wg szerint is az unicum 0,5%-ba tartozik. Amit mindis is hangoztattam, hangoztattunk. De ha megint beirja, hogy átlagos játékos. Monitoron keresztül felpofozom! :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1040) nemeth989 válasza emre (#1037) üzenetére


nemeth989
senior tag

Az miért van, hogy majdnem 100-al kevesebb van ezen az új számítási rendszeren, mint pl. http://wot-news.com/stat/calc/en ezen az oldalon. Nem mintha különösebben érdekelne az effi, hiszen nem is régen néztem előszór. Mondjuk itt is 1300 fölött van :).

Tegnap nagyon jól ment 100%-os vr-em volt, mondjuk csak 6 csatát mentem, 6 tankkal, csúcson kell abbahagyni :) Átlag dmg-em is 2K lett, még a sniper Patherrel is összejött a 2K dmg :D. Akarok még ilyen estéket.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1041) emre válasza nemeth989 (#1040) üzenetére


emre
veterán

Valószínűleg azért, mert a foglalás nem számít annyit, és figyelembe veszi, hogy milyen jellegű tankkal (TD, heavy, spg, med, light) mennyit mentél. Nekem majd 70 ponttal többet ad.

Ez már közelítőleg jó lesz, persze az igazi az lenne, ha az xvm moddal az adott tank stat adatai jelennének meg játék közben amivel éppen játszol.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1042) sanya67 válasza emre (#1037) üzenetére


sanya67
tag

Na most látszik mennyire gyík vagyok valójában... :DD
1.405-ről visszaesik 1.160-ra, köszönhetően a rengeteg kistankos csapatásnak és a gyenge (759) átlagsebzésnek.
Mennem kell 1.000 csatát, 2.000-es sebzéssel, hogy visszajöjjön!
Legalább van feladat... :C

[ Szerkesztve ]

(#1043) emre válasza sanya67 (#1042) üzenetére


emre
veterán

Ne keseredj el, sokaknak becsületére válna ez a stat, de vannak jó páran akik magasabb szinten nem tudják ezt hozni.

Látom elkezdted az orosz TD ágat, majd a szu85 megtolja az átlag sebzésed ha ügyes vagy.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1044) nemeth989 válasza sanya67 (#1042) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem 1418-ról esett vissza 1312-re, nálam eléggé kiegyenlített az egész, 31% TD 30% hv és 29% Med, a többi meg eloszlik a Lt és az Spg között, de akkor itt is elérem az 1400-at, majd egyszer.

Mondjuk nálam a TD-zés a T95 megszerzése után se állt le, megszereztem a JT-t azóta, és ha jönnek az angolok arra tuti rámegyek, mert ha tényleg A39 Tortoise lesz a top TD-jük akkor a garázsomban kell majd állnia:) http://imageshack.us/photo/my-images/641/13295098340012.jpg/, de lehet a franciákra is rá fogok ugrani.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1045) diegho válasza emre (#1037) üzenetére


diegho
nagyúr

Vesztettem 15 pontot, de ahogy nézem vannak akik 200 felett vesztettek. Végre nem számít annyit a cap pont, ami a legnagyobb hibája volt a rendszernek. Ja és a kis 2-es tankokkal sem lehet már annyira befolyásolni a statot ahogy nézem. Ez is hiba volt, végre súlyozzák a tanktípusokat, így kevesebb látszólag jó játékos lesz a csapatokban a kis tankozás/capelés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1046) mynames válasza Timyyy (#1030) üzenetére


mynames
senior tag

Valóban nem olvastam a klán fórumát eddig...csak itt olvastam az aktualításokat.
Ha törölöm amiről szó van akkor kész? Bemásolni csak kell valamit helyette, nem?

(#1047) #56230144 válasza Flatron710 (#1038) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha középen megyünk,pl nyilt terepen,akkor simán kilőnek,és bukjuk a csatát.

De!Ha hagyunk hátra 1 nehéz tankot a bázison,amelyik védi az artykat,meg a bázist,a többiek meg átkaroló hadműveletbe kezdenek,akkor az áltlaában győztes csatával végződik.

(#1048) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mikor jól indul egy nap. Az mm még mindig remek. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#1049) diegho


diegho
nagyúr

Na olvasgatom, hogyan változott az eff rendszer. Azt is figyelembe veszi, hogy milyen tankkal mit csinálsz. Tehát, ha medium-al sniperkedsz hátulról, azért nem kapsz sokat, ha spotolsz, visszaérsz védeni, előremész capelni, azért kapsz. Heavy-vel a sebzés/kill párosért jár a sok pont, akárcsak spg-nél, ez sokkal realisztikusabb, mint az előző. Most kevesebb olyan medium playert fogok látni, mint a nemrég említett 1800eff-es csodajátékost.

(#1050) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Komolyan elmebetegek játszanak.
Az hagyján, hogy nincs support és is8-t59-t50+arty szarrá lő.
Ezt már megszoktam. Miért nem megyek a többi leming után. De a top 4 tank amx50 akkor méltóztatik játszani mikor már egyedül van. Mikor meg irok neki szépet válasz: haha.
Had kérdezzem meg az ilyen minek játszik?
Is minek hoz platoonba t28-t és stpzII-t? Mire számit, mit gondol mi fog történni? :W

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.