Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Enzolord válasza Djuree (#17999) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Kiütközött a StarCraftos Vérem... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18002) vbbb válasza Fel (#17995) üzenetére


vbbb
őstag

Nah, akkor már a fa is alkalmas rejtőzködésre ha áll?
Ménem csinálták úgy, hogy a kidőlt fa is rejt. A való életbe a fa az átlátszó lesz a kidöntése után...nem is tudtam.

(#18003) Djuree válasza Tomi0703 (#18000) üzenetére


Djuree
félisten

vegyé egy 8-as premet oszt előre :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18004) Napfénysüti

Holnap délelőtt lesz kedve valakinek tolni platoonban?

Més que un club!

(#18005) vbbb válasza Napfénysüti (#18004) üzenetére


vbbb
őstag

Löwe-vel? :DDD

Szombaton egészen este 6ig fent leszek. Skólába lesz az asszon. :D

[ Szerkesztve ]

(#18006) Antonius1978 válasza Atlantis (#17997) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tehat magyaran, a csigaszem a parancsnok valos latotavjat noveli, amibol levonodik a fedezek, ellenseges tank rejtozkodesi mutatoja, alca, a legenyseg alcazo kepessege, stb...
Tehat egy tiszta alap tankot amin nincs semmi alca, sem semmi, 50%os legenyseggel ha 400 meterre all, de en csak 300ig latok, akkor sem lathatom.Viszont ha mondjuk 380 meterre all, akkor mar latom a csigaszemmel, ha az nekem 385ig biztositja a latotavot, igy van ?

(#18007) Tomi0703 válasza Djuree (#18003) üzenetére


Tomi0703
őstag

Áááá, most BF3 prémiumra gyűjtök. :DDD

Akkor ruszki KV-1 féle vonal? :D

(#18008) Atlantis válasza Antonius1978 (#18006) üzenetére


Atlantis
veterán

A specifikációban megadott látótáv 100%-os legénységre(pontosabban parancsnokra) vonatkozik, ha a tiéd csak 50%-os, akkor biza az is feleződik. A példád alapján nem láthatod, pláne, hogy az álló tank nehezebben észlelhető, mint a mozgó.

Érdemes elolvasni a Wiki wot-ot, sok érdekes dolog kiderül belőle, pl.: ott van egy kellemes képlet, ami alapján az ilyenek számíthatók.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18009) Napfénysüti válasza vbbb (#18005) üzenetére

Nem feltétlen. Platoonban bármivel megyek T5-8-ig.
Most ezek vannak a garázsban: Tiger, Ferdinand, Löwe, Jagdpanther, Churchill, Grille, IS3, T29, M18 Hellcat, AMX 12t, M4A3E2

Szombaton én nem leszek mert bornapok lesznek szülővárosomban és kollégákkal megyünk rá. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18010) vbbb válasza Napfénysüti (#18009) üzenetére


vbbb
őstag

Na akkor lenne mivel menni platoon-ba úgy látom:

pzKpfw 38H735 (f), Löwe, M26 Preshing, T29, T28, KV-3, KV-4, IS-3, AMX 13 90, AMX M4(1945), ARLV39, Tiger, Ferdinand, Hummel, M18 Hellcat, T25/2

:K

Nekem mindig a szombat a tuti sajnos. :(

(#18011) Arpee78 válasza Atlantis (#18008) üzenetére


Arpee78
senior tag

Itt ez a cucc. Lemásoljátok és lehet próbálgatni hogyan hat a csigaszem, a legénység skill, stb.

Más, a mai második csatában megkaptam a magamét: Tiger P L/70 ágyúval ~3000 dmg és vesztünk:)

Remélem a következőben győzünk ~100xp-vel...
Semmi értelmét nem látom ennek a többszörözős dolognak. Sokkal jobb lenne, ha csata után én dönthetném el (naponta egyszer) akarom e a többszörözést, függetlenül nyeréstől-vesztéstől.

[ Szerkesztve ]

(#18012) Napfénysüti válasza vbbb (#18010) üzenetére

Ha mégis leszek szombaton kereslek, mi a nicked WoT-ban?

Més que un club!

(#18013) vbbb válasza Napfénysüti (#18012) üzenetére


vbbb
őstag

voneout

Szeretetcsomagot előszészíteni: Red Bull, kávé na meg estefele esetleg sör meg pálesz :)

Van mikrofonod? Az jó lenne..

(#18014) vhw válasza Atlantis (#17987) üzenetére


vhw
addikt

Ezt a három fogalmat nem árt tisztázni;

Draw Distance - a technical limitation to being able to see tanks and other objects in the 3D world. Maximum is 707m.

Spotting Range - the game mechanics limitation to spotting, i.e. "lighting up" a target yourself. Maximum is 445m.

View Range - a tank specific value only used for calculating spotting range, without any relevance of its own. No theoretical maximum.

"Hiába van 500m-re egy ellen, ha a parancsnokod csak 450-re lát el...nem fogsz tudni rálőni. A spot-tal csak a minimap-re kerülnek fel a játékosok és ezek közül csak azokra van esélyed rálőni, akit a parancsnok is meglát még. Ha nem így lenne, nem lenne értelme a csigaszemnek, ventinek, skill-ekenk...szerintem"

Ha így lenne, nem volna értelme scoutolni...
A draw distance, az ami meghatározza mit láthatsz még meg egyáltalán, ez a fenti ~700 méter, ez a játék maximuma. Ha ezen belül van a spotolt ellenség (s nincs közben domb, hegy stb.), látnod kell fizikailag is, nem csak a térképen (nos akinek a gyengébb hardver miatt alacsonyra van tekerve a draw distance opció, az kellemetlen helyzetben van. ők csak a kis ikonokat láthatják úszni a levegőben, de hogy az a tank éppen egy ház mögött vagy a mező közepén áll-e minden fedezék nélkül azt nem láthatják)
A látótáv növelő cuccok a tankod/parancsnokod saját képességeit javítja fel, hogy te önmagadban mit, milyen távolságról vagy képes spotolni, és ezért veszik meg.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18015) Antonius1978 válasza vhw (#18014) üzenetére


Antonius1978
addikt

draw distance opció - ez a magyar "megjelenites tavolsaga" valasztek ?

(#18016) Atlantis


Atlantis
veterán

Megvettem ezt a S-35CA nevű felfegyverzett fürdőkádat...eszméletlen még így alapon is, igaz 6-ból hatszor bukta volt vele, de mindegyiket élveztem, béna csapatokba kerültem sajnos, de mindig sikerült alkotni vele. Kíváncsi vagyok, fullosan milyen lesz.

vhw: Én meggyőzhető vagyok, csak nekem az úgy logikátlan. Ettől még lehet, hogy így van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18017) Napfénysüti válasza vbbb (#18013) üzenetére

Van, játszottam itt már többekkel platoonban. :K Mumble, TS és Skype is ott figyel a gépen. :D

Nekem Sermi a nickem ha gondolod vegyél fel barátlistára. ;)

Egy szubjektív kérdés: T8-ban TD-nél és heavy-nél kb mennyi számít jó átlag sebzésnek egy csatában?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18018) nyunyu válasza myckey (#17943) üzenetére


nyunyu
félisten

nekem úgy kellett "ellopnom" :DD

3k HUF nem penz erte, de szoktak akciozni is.

Amugy akkor hasznos igazan, ha megy a torrent hatterben, akkor is alacsony marad a ping tole.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18019) Bingisz válasza Szilu (#17991) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért mondtam hogy 500+ méter. A Játék motorja 500*500-as négyzeteket tud megjeleníteni, aminek az átlója nyilván több mint 500 méter.

Jah látom Vhw rendesen leírta a dolgot :R

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18020) vhw válasza Atlantis (#18016) üzenetére


vhw
addikt

Egy egyszerű példa a 'bizonyítására'; El Haluf standard csatában, low tierben (max T4 mondjuk) elég vaksi tankok vannak még, 200-300 méter az elméleti látótávjuk, legénység vagy 50-75% között, látótávnövelő felszerelés legtöbbjükön semmi... jó ha önerőből ellátnának ~200 méterre. Mégis olyan egyszerű a taktika, ha valaki középen a völgybe lerongyol a sziklák takarásába és spotol nekik bucira lövik az ellenség szintén dombtetőre kiülő tankjait, amiket a fenti elmélet szerint egyáltalán nem is láthatnának (a két dombtető távolsága mennyi lehet? 5-600 méter?)

Hogy logikátlan-e? Nem tudom...

Az inkább logikátlan az én szememben, mikor a rádió hatótávolságoknál nem a közös oda-vissza adás-vétellel számolnak, hanem elég ha a különböző sugarú körök fedésbe kerülnekegymással és máris rádiókapcsolatban van a két tank. (egy 300 m-es rádiós és egy 500 m-es kapcsolatban marad 800 méteres távon belül)

Antonius1978: igen.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18021) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Tier 10-es noob játékosok!!Tuti vették az accoutjukat!

(#18022) Djuree válasza Napfénysüti (#18017) üzenetére


Djuree
félisten

mindenhol a hp-d 2x-ese már jó :K de a 3x az igazi ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18023) Tüzi

4355dmg JP-el :D
62k credit prém nélkül.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18024) Napfénysüti válasza Tüzi (#18023) üzenetére

Ma rádírtam délelőtt mikor fent voltál de nem írtál vissza. ;]

Més que un club!

(#18025) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ez az IS-3om nagyon fexik nekem! :DD

(#18026) Tüzi válasza Napfénysüti (#18024) üzenetére

őőőő, 2 órát afk voltam :(
szerintem akkor utána téged kerestelek, hogy mi van, aztán már Te voltál off :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18027) Napfénysüti válasza Tüzi (#18026) üzenetére

Igen sajna mennem kellett dolgozni, délutános vagyok a héten. na de majd legközelebb is rádírok aztán ha van kedved veled is tolhatunk. Tőled szerintem tudnék dolgokat ellesni. :)
Most arra is nagyon ráálltam hogy figyelem az ellen játékát hátha ki tudok emelni hasznos dolgokat belőle.

Més que un club!

(#18028) Tüzi

AP-vel lehet két tankot sebezni, akik egymás mögött állnak?

(#18027) Napfénysüti
ok :) bár holnap megint meló nekem is, igaz fél 11től d.e.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18029) zpali67


zpali67
csendes tag

Sziasztok! T29-nél mit javasoltok, melyiket fejlesszem ki előbb, a nagyobb ágyút vagy a jobbik motort? A jobbik lánc már fenn van.

(#18030) Napfénysüti válasza zpali67 (#18029) üzenetére

Én inkább az ágyút fejleszteném először. Azzal keresed a kreditet. :)

Més que un club!

(#18031) Enzolord válasza zpali67 (#18029) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem nagyobb ágyút...
Inkább sebezz nagyobbat, mint hogy hamarabb odaérj.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18032) kanyipicske válasza Tüzi (#18028) üzenetére


kanyipicske
tag

mind a kettőt átlőni?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#18033) Tüzi válasza kanyipicske (#18032) üzenetére

aha.

[link]
6.45nél

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18034) zpali67


zpali67
csendes tag

Napfénysüti, Enzolord köszi a válaszokat. Ráhajtok az ágyúra. Amúgy a játékban Steelmaster67 néven találtok, ha összefutunk.

[ Szerkesztve ]

(#18035) Atlantis válasza vhw (#18020) üzenetére


Atlantis
veterán

Mondjuk ebben van igazság. Akkor hiányosak voltak az ismereteim.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18036) Tomi0703 válasza Napfénysüti (#18009) üzenetére


Tomi0703
őstag

Csak nem Mórra mentek? :DDD

(#18037) Napfénysüti válasza Tomi0703 (#18036) üzenetére

De bizony, én móri vagyok ott is születtem. Bár most a munkám miatt Székesfehérváron lakom. :)

Més que un club!

(#18038) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ma utoljára! :DD :DD

(#18039) Enzolord válasza GaburroSan (#18038) üzenetére


Enzolord
addikt

Megvan az is8?
VAgy csak meguntad..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18040) Enzolord


Enzolord
addikt

Battle: Siegfried Line 2012. október 3. 21:42:55
Vehicle: SU-100
Experience received: 1 272
Credits received: 29 196
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Reaper
Végre egy normális csata.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18041) Djuree


Djuree
félisten

hahhaaa, jó ez a lóri, hozza a 13-asok fílingjét, bementem t8 artyt írtani :DDD és még csak stock :Y
Győzelem!
Csata: South Coast 2012. október 3. 21:49:06
Jármű: Lorraine 40 t
Szerzett tapasztalat: 1 620
Szerzett kredit: 47 242
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Szakértő: Németország, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18042) Iron Funeral válasza Tüzi (#18033) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Egyszerűbb lenne magadnak feltenni a kérdést, miszerint tud-e az a tízésfeles 223-at sebezni.
(Egyébként nem, egyik sem lehetséges).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18043) kanyipicske


kanyipicske
tag

Mikorra várhatók az u.k.-s tankok?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#18044) Enzolord válasza kanyipicske (#18043) üzenetére


Enzolord
addikt

Az még pár verzió szerintem..
Ergó pár hónap..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18045) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

WOT Armoryval mi történt? most látom, hogy bezárt a blog. :F

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18046) vbbb


vbbb
őstag

Hummel "Tank Ász"

Természetesen kivágott a végén ma már 3. alkalommal és nem tudom bemásolni az összesítőt meg feltölteni se tudom....faszkivan :(((

(#18047) Tüzi válasza Iron Funeral (#18042) üzenetére

szerintem tud... 320 az átlag. 400 is jön néha, meg 230 is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18048) kanyipicske válasza Enzolord (#18044) üzenetére


kanyipicske
tag

Majd a japánok után?:D

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#18049) Iron Funeral válasza Tüzi (#18047) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem meg nem tud ;)
240 a minimum és 400 a maximum.
240+400=640
640/2=320
és meg is kaptuk, hogy miért annyi az átlaga amennyi.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18050) Enzolord válasza kanyipicske (#18048) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, a kamikaze tankok után.. :)
Nem kell beléjük lőszer.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.