Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) SoulReaver válasza Cseri0058 (#37000) üzenetére


SoulReaver
veterán

oksa, felveszlek addig!

(#37002) ollie válasza jimmy74 (#36999) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem rossz, jó a páncélzata, de ez már nem akkora előny a creditért gold ammo korában. Az ágyú ugyanaz rajta, mint az IS-4-en, azzal nincs gond.

***

(#37003) jimmy74 válasza ollie (#37002) üzenetére


jimmy74
őstag

E-75 és M103-al hasonlitva?

WoT:jimmbo

(#37004) Jolet


Jolet
őstag

a 110-est hol kell meglőni? mert ahol jelöli ott semmi még közelről se

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37005) Spenike


Spenike
tag

:P meg is lett a Pascucci medál!

Győzelem Airfield 2013. január 30. 17:34:37
Jármű M8A1
Szerzett tapasztalat 2 364 + kredit: 19 996
Csatában elért Achievement: Pascucci medál, Top Gun, Megszálló, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

(#37006) #48613632 válasza Spenike (#37005) üzenetére


#48613632
törölt tag

Pascucci nekem is meglett a minap ;] :P

(#37007) Enzolord válasza Jolet (#37004) üzenetére


Enzolord
addikt

A seggén... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37008) zsloti


zsloti
senior tag

Az igazi [W.O.T.]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#37009) #48613632 válasza zsloti (#37008) üzenetére


#48613632
törölt tag

Már volt :)

(#37010) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na nemsokára megvan a Tank Ász is!

(#37011) zsloti válasza #48613632 (#37009) üzenetére


zsloti
senior tag

hm... bocsi figyelmetlen voltam:(

Más csak nekem nem megy a wot vagy megint tervezett karbantartás van??

zs

[ Szerkesztve ]

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#37012) #48613632 válasza zsloti (#37011) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nekem megy :)

(#37013) myckey válasza ollie (#37002) üzenetére


myckey
veterán

ne is mond!

KV-3 tankkal rendre megtapasztalom ezt

tr5-6 gépek beforgatva átlőnek

fogom is a fejem

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37014) DonMedve válasza ollie (#36996) üzenetére


DonMedve
addikt

Nagyon köszönöm. :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#37015) zsloti válasza #48613632 (#37012) üzenetére


zsloti
senior tag

"Nem sikerült csatlakozni a szerverhez lehetséges ,hogy a szerver nem elérhető vagy a hálózati beállítások hibásak"
:(

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#37016) #48613632 válasza zsloti (#37015) üzenetére


#48613632
törölt tag

Pedig megy ... most jöttem ki egy meccsből. Nálad lehet a hiba.

(#37017) Spenike válasza diegho (#36907) üzenetére


Spenike
tag

Waze nem vagy semmi gz.

Kérdés nagyon bejön a videóban látottak alapján ez a táras ágyú! :P
Kisebb tirben van esetleg valamelyik másik tankon is ilyen hogy ki próbálhassam ?:) ,)

(#37018) Enzolord válasza Spenike (#37017) üzenetére


Enzolord
addikt

Kicsiken van táras, angol Cruiseren a pompom, 4 db lövedég 1 tár...
Tier 2

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37019) Spenike válasza Enzolord (#37018) üzenetére


Spenike
tag

Értem és pl Tir 4-5-ben van ? ilyen táras móka ?:) mert ott kipróbálnám t2 az kicsi ,)

(#37020) Patrick76496 válasza Micsurin (#36968) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szvsz mindkettő nagyon jó, anno amikor 5x volt és prémium kód, akkor a IV-es nekem egy körből elit is lett. Minden 3-mas tankot feldobhat akár Tier 4-5-be is, a szerencsén múlik. A Cruiser III pedig kegyetlen OP Tier 2-ben, annyi baja van, hogy nincs páncélja és pontatlan egy cseppet.

(#36877) Cooper911: Kicsit én is pontatlanabbnak érzem a GwPanther-em 8.3 óta (eddig 51-es találati arány vele). A sebzésével nincs semmi gond, viszont mintha lassabban is célozna.

(#36681) pitepeti71: Antióchiai Szent kézigránát. :P

(#36922) Stauffenberg: Én még az első alkalommal beregeltem, meg is jött a 100 arany. Most hogy mondod, pont tegnap hívott a wg, hogy megnyertem a 8.3-as akcióból a Type 59-et, de mondtam nekik, hogy nem kell, mivel nekem van már egy. :C Bocs, ezt nem hagyhattam ki, eddig még egyszer sem hívtak fel.

(#36999) jimmy74: Nekem volt és szerettem, jó gép. Amerikai szintű függőleges lövegkitéríthetőség, szovjethez képest pontos löveg és erős frontpáncél. Bár a hasát a 200 mm átütésű lövegek beviszik, az UFP-je jobb, mint az IS-4-nek a vezető nyílását nem nézve. A nagy toronynak még a kupoláját sem lövi be minden, viszont a stock torony papír. Agilitása rossz, nehezen gyorsul, lejtőn viszont eléri akár az 50-et is. Nagyon lassan céloz, a töltésideje 100-as legénységgel, ventivel és töltésgyorsítóval 11,22 sec.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#37021) zsloti válasza #48613632 (#37016) üzenetére


zsloti
senior tag

Újraindítottam a játékot és megy:)
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#37022) jimmy74 válasza Patrick76496 (#37020) üzenetére


jimmy74
őstag

:R Na ez részletes vót. :D
Lassan 10000xp és megvan.

WoT:jimmbo

(#37023) Jolet


Jolet
őstag

a T29 van olyan jó, mint az M6? mindjárt kész vagyok az M6 fejlesztésével...

a Tigris P-re már megvan a lánctalp és a torony.. megy ez gyorsan
érdemes kifejleszteni a legnagyobb 88-ast?
ha minden kész merre érdemes elindulni utána?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37024) Enzolord válasza Spenike (#37019) üzenetére


Enzolord
addikt

A francia Tier6os Amx ami még táras, Tier 4ben covenanter az angol harckocsik közül...

(#37023) Jolet : Sokkal jobb...
Tierjében az egyik, ha nem a legjobb tank..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37025) Taragas


Taragas
aktív tag

Sziasztok!
Van ezek közül bárkinek valami is meg: ob263, type58, t-34-1, wz-132, t-34-2, wz-111-4, 121, 113?
Ki szeretnék próbálni valamit, de csak ezek a tankok jöhetnek szóba. Köszi a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#37026) Spenike válasza Enzolord (#37024) üzenetére


Spenike
tag

Okés köszi!
majd meg lesem ,)

(#37027) Chris0321 válasza Jolet (#37023) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindenképp megéri, egyrészt jobb mint a kisebb 88-as másrészt a következő tankon is azt fogod használni.

(#37028) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Omg, meg mindig remegek az adrenalintol!
Termeszetessen prem nelkul, ahogy mindig nyomom :)

Victory!
Battle: Ruinberg 30. januára 2013 18:43:46
Vehicle: E-75
Experience received: 3 274 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 63 381
Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Steel Wall, Top Gun, Defender, Sniper, Reaper

[E-75 replay]

Miert?????

(#37029) vhw válasza Taragas (#37025) üzenetére


vhw
addikt

Nem, hiába lövöd ki gyakorlóban, nem számít bele a master tankerbe... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37030) Taragas válasza vhw (#37029) üzenetére


Taragas
aktív tag

A picsába, azért köszi a választ! :DDD
Kb 2 hete vadászok ob263-ra, és ha látok egyet, vagy kilövik előlem(főleg akkor idegesítő ha lesebeztem), vagy szar a csapat és csúnyán bukjuk a csatát. De a leg idegesítőbb amikor a pálya másik végén van, és még rejtőzik is, nem arra megy direkt amerre te vagy. Legnagyobb esély éjjel egykor van, amikor aktiválódik a napi dupla, és azok akik kifejlesztették legalább napi duplára hajlandóak elővenni, utána úgy sem fognak vele játszani... :U Ezen többséges harcore gamer. Amúgy mindíg felhívom a figyelmüket, hogy JÁTSZATOK IS AZZAL A B****TT TANKKAL!

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#37031) Micsurin


Micsurin
nagyúr

nagyot TROLL kodtam Cruiser III-ban feltuningoltam a motort maximumra és a páncélt is a lánctalppal és a rádióval együtt (mind1 a lényeg h elit szintre...) hát tényleg lehet vele szivattni a népet mire az önjáró löveg vagy a páncél vadász befogna vígan körbe futkározom :C :C :C :C

Van az amerikai ágon egy tank... a számát el feledtem bocs láma vok :DD de a chaffe nevet kapta....
Megéri kifejleszteni ?
Pontos,lassú/gyors,Páncélja?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37032) ollie válasza jimmy74 (#37003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

E-75-nél szerintem jobb, az M103-nál rosszabb.

***

(#37033) Antonius1978 válasza Snakeiboy (#37028) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem megy a hivatkozas, pedig megneznem, hogy mit remekeltel.
Amugy koszonom mindenkinek a mostani feltolteseket, mindjart neki is fogok megnezni oket :R

(#37034) ollie válasza Taragas (#37030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De mi értelme kilőni, ha a következő patch-csel úgyis elveszik a medálodat?

***

(#37035) Antonius1978 válasza ollie (#37034) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mirol van itt szo ? Miert szuntetik meg a medalt ?

(#37036) ollie válasza Antonius1978 (#37035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Master Tanker medálra játszol, nem? Amint új tank kerül a játékba, elveszik azoktól, akiknek már megvan a medál.

***

(#37037) Pttypang válasza Antonius1978 (#37035) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha új tankok érkeznek, akkor értelemszerűen bővül a kritériumlista, neked pedig ismét teljesítetlenné válik, amíg ki nem lövöd az új tankokat is :)

Everybody lies.

(#37038) Snakeiboy válasza Snakeiboy (#37028) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Bocsi, a link megegyszer. [link]

Miert?????

(#37039) Taragas válasza ollie (#37036) üzenetére


Taragas
aktív tag

Jó, de nekem sose volt meg, meg ha jön is új tank a játékban, akkor csak azokat kell kilőni, és azért ott lesz a medál helye mutatva mit nem lőttem még ki. Az meg már becsületbeli kérdés, hogy mennyit tudok szerencsétlenkedni egy ob263al, és nem tudok egyet sem kilőni. Akhilleusz sarok... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#37040) sith7 válasza diegho (#36990) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi

(#37041) Antonius1978 válasza ollie (#37036) üzenetére


Antonius1978
addikt

Jajj igen, igy mar ertem, de amint kilovod az ujonnan berakott tankokat, megint ervenyes.
Kosz Snakeiboy.

(#37042) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Akkor kapsz Master Tankert, amint minden járműből egyet-egyet kilőttél? :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#37043) Csabi04


Csabi04
tag

Hamarosan összegyűl a PzIV-el az xp, de nem tudom hogy mit fejlesszek ki belőle, mi a tapasztalatok a sima Tigerol es a Tiger (P)-rol?

(#37044) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Bazzeg 5092 dmg és kikapunk!! :W :W :W

(#37045) Atlantis válasza 04ahgy (#37042) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha egy adott nemzet minden nem prémium tankjából kilősz egyet, akkor az adott nemzet szakértője leszel. Ez a cím nem veszik el az esetleges Tech Tree bővítéskor, csak inaktív lesz és kiírja, milyen gépek legyilkolása kell hozzá, hogy újra tiéd legyen a plecsni.

Antonius1978: Én a francia Foch 155 TD-vel vagyok így, hetek óta vadászok rá, de ha látok egyet, mindig más cserkészi be. Pedig önző módon olyankor keresem a csatában és tojok a csapat érdekeire, :B mégsem sikerül elkapnom egyet se.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37046) Pttypang válasza Atlantis (#37045) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze miután levadásztál egyet nagy nehezen, utána már a csapból is az fog ömleni.. :)

Ez a kv-13 egész tűrhető a t34-85 ágyújával, végre van egy kis penje, de azért még mindig nem az igazi, mikor bedobálja az is-eket, kb esélytelen.. na meg a fejlesztett toronnyal se leszek világmegmentő, de azért talán valahogyan elvergődök vele az IS-ig.. így már kicsit kényelmesebb lesz, de biztosan nem válik kedvenc tankommá..

Everybody lies.

(#37047) Antonius1978 válasza Atlantis (#37045) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hamarabb kellett volna kilojj egyet, amikor volt a francia orulet :)
Ugyanis azt latom (megneztem a WOT Dossier-ben) hogy nekem sikerult olyan tankot kiloni.
Amire meg vadasztam, az a JPZE100, aztan egy csataban korbevettunk egyet, es nekem sikerult kiloni :C

Amit meg nem lottem ki, az a ket uj orosz TD, es az amcsi T110E3, na en az amcsival vagyok ugy, hogy nagyon keresem, es nincs...igaz, vagy 2 alkalommal lattam, de sajna mas lotte ki.
Es persze nincsenek meg az angol 9-10es tankok,az uj amcsi ag, es a kinai csodak.
Valamint hianyzik a francia aghoz egyetlen egy francos Renault BS tuzer... :W

(#37048) Atlantis válasza Antonius1978 (#37047) üzenetére


Atlantis
veterán

T110E3-at ma is lőttem ki, azzal azért gyakrabban találkozok. Előbb-utóbb meglesz a 155-ös, annyira nem sürgős, de a német-amerikai-orosz plecsnim megvan, francia kéne még, angolból a kisebb osztályú gépek is hiányoznak, az nem mozgat annyira, kínai meg pláne.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37049) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Lehet nem a legpontosabb a top lövege a T28Protonak, de előbb 550 méterről is-3 lőszer rekeszét ellőve kilőttem 1200 hpr-ól :DD Ugyan innen találtam el előtte is -300 hp
Amúgy egész jó volt a csapat játék, amíg mi bal oldalt feltartottunk pár tankot addig a csapat nagy része jobb oldalt szép lassan felmorzsolta az ellenséget.


"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#37050) Antonius1978 válasza Pttypang (#37046) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem is szembol kell tamadni vele az teny, - mint mondtam alacsonyabb az atutese, es lassabba is tettek, sot, regebb eleg gyakran pattogott is, most annak is vege - hanem oldalrol mindenkepp.Mondjuk Tigris E-vel es esetleg a T29-el szembemehetsz (oket alul nem olyan maceras megloni), de Tiger P es IS, Kv3 eseteben nem ajanlom.Persze ez is helyzetfuggo, mert a kupolajukat tudod loni 144 atutessel is.Egyszer regebb amikor meg 59 sebessege volt, egyszeruen korbeutaztam a nehez tankokat...erdekes volt, mert 2 egymas mellett levo Tiger P-t is kinyirtam, mondjuk asszem az egyikbe mar sebeztek, a masikat viszont en lottem ki teljes eletrol.Es emlekszem - pedig mar lehet van 1 eve - amikor egy szegeny T29-et utaztam korbe, mondjuk nem volt kiemelkedo jatekos, mert csak a tornyat probalta utanam forditani, igy hatulrol szetszedtem.
Amugy IS-ek : ha megfigyeled a tank alakjat, akkor ez egy mini-IS :D (irja is hogy ebbol, vagy egyes reszei felhasznalasaval alkottak meg az IS-t)
Amugy az IS nagyon vagany tank, mert van elegseges atutese, eleg gyors, es nagyot sebez.
Harmas szakaszban szakitasz, ha csucs tankok vagytok - 2 klantarsammal jatszodtam, valahogy nagyon egymasra hangolodtunk akkor, es mind IS-el voltunk.
Akkor volt az IS-re esemeny raadas is, szoval hajtott a dolog, mert akkor volt premem is.A honap alatt ha jol emlekszem 50-51-rol 56%-ra tornasztuk/tam fel a nyeresi aranyt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.