Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) [HUN]Dani válasza jano_77 (#42297) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én a tigrincset sajna hamar a kukába dobtam, mert 9 csatából csak 1-et sikerült megnyerni, pedig én igyekeztem, de ha gyökerekkel vagy egy csapatban nincs mit tenni. Diegho videója alapján kedvem támadt hozzá ,de nem nagyon akarok cumizni vele a vk-ról örökölt ágyúval, így szerintem összeszedem a free xp-t, kifejlesztem és majd egy akció keretében visszaveszem.

Más: Én is szeretnék prémium tankot venni majd. IS-6 nem igazán jön be adatok alapján, persze lehet csak egy pár replayt kellene megnéznem és változna a dolog. Löwe nagyon bejön, bár idegesítő a gyúlékonysága a tempója nem érdekel. T34, ha legalább olyan jó, mint a T32 akkor simán megvenném. Viszont a Jagdtiger 8.8cm-en gondolkodom még. Elvileg csak t8 és t9 csatába teszi, baromi erős front páncél, pontos gyors ágyú, viszont nem forog a tornya. A tempója ennek sem érdekel úgysem hinném, hogy az ütközet közepébe kellene menni vele. Ezen csak azért agyalok nagyon, mert nem igazán voltak eddig tankvadászaim és első td-nek lehet, hogy meredek volna.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#42302) virkir válasza myckey (#42299) üzenetére


virkir
veterán

Na legalább most már ki tudom majd mondani :D
Amikor med-el két darab két tier-el nagyobbat lősz ki.
Három az Oskin az öt meg a Nichols.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42303) forras2 válasza jano_77 (#42297) üzenetére


forras2
őstag

Számomra a legjobb 7-es tank helyen osztozik a párduccal :K
Bár hozzá teszem, KV3-al meg T29-el még nem játszottam.
TigrisP-t nem veszem ide, mert egy kutya :))

(#42304) Djuree válasza jano_77 (#42287) üzenetére


Djuree
félisten

T34 sztem. ugyan nekem "csak" type59 meg kv5 van, de a T34-től félek a legjobban. nagylövő és elég keménykötésű is. is-6-ot loltrakival kilövöm az nem ellenfél. löwe sem rossz annyira. T34 baromi lassú mondjuk, de ha odaér valahova...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42305) Napfénysüti válasza Eagle16 (#42294) üzenetére

Löwe az utóbbi időben nem olyan gyúlékony szemből. Úgy 2 patch-el ezelőtt tényleg az volt, szentségeltem is rendesen de mostanában nem igazán jellemző rá én szeretek is vele menni.

Més que un club!

(#42306) Mcray válasza forras2 (#42295) üzenetére


Mcray
senior tag

Én itt zengtem róla ódákat 3-4 hónapja. Én már nem is számítok? :D

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42307) myckey válasza virkir (#42302) üzenetére


myckey
veterán

Vágom én a medálionokat ;] van is belőle.
Csak gondoltam adok egy kis nyelvleckét.....(de nem ám úgy értve....kis huncutok,mindjárt rosszra gondolnának)
szóval hozzám bármikor fordulhatsz,ha kiejtési problémák vannak.

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42308) fradi81


fradi81
veterán

Hogy lehet az hogy bzonyos esetekben 630m-re is megláthatok egy ellenséges tankot? Nem 500m a max?

moto g72, Ninebot d28e

(#42309) FoBCRaistlin válasza diegho (#42276) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Wááá, nyami thx! :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42310) vhw válasza jano_77 (#42287) üzenetére


vhw
addikt

Ha olcsón akarod megúszni akkor Super Pershing. Teljesen jó gép, az a front páncél sokat elvisel. Ha meg kevés a pen még mindig tudsz nyúlni a ~260 penes prem lőszerhez. Csak szokni kell, hogy ez bizony egy elég lomha gép.

A T34-ben az a legrosszabb, hogy akkor nem tudsz vele igazán érvényesülni, amikor kéne. Értem ez alatt azt, hogy öröm és vidámság van, hogy akár T10 tankokat is átcsattint az ágyúja. De ha top tank vagy, és csak neked van megterítve az asztal a sok 6-7es tankkal, akkor a kutyának se kell 248 pen. De az ágyúd lassan céloz, lassan tölt... így csak nézed a sok szaftos tankot ahogy oldalukat mutatva vonulnak előtted, de nem bírod őket lőni mert ~14-15 sec-ig tölt az ágyúd + célzás... egyszerűen nincs dpm-ed írtani az aprólékot...
És még drága is, a felsoroltak közül legdrágább.

Az IS6, az SP-hez hasonlóan könnyített MM-el jön. Ezzel viszont oda kell menni az ellenség közelébe, ezért a legjobbak neki a városi pályák. Ezzel a tankkal arra kell utazni, hogy jól oldalba verd ~400 dmg-vel az ellenséget, aztán vissza fedezékbe. Viszont szemből nem nagyon tud mit kezdeni IS3 vagy IS8-asl sem - rendeszeresen pattog le az aljukról a lövedék. Ennél a gépnél nem tudsz a csodalőszerhez se nyúlni, mint az SP esetében. A prem lőszer 217-es penje annyira elég, hogy az olyan tankokat mint az IS3 vagy a Type59 már nagy biztonsággal átlővi... Ami ezektől keményebb... azokat nem fogja zavarni... (-> ezért is kell ezzel inkább az ellenség oldalába kerülni, oda elég a 175 pen)
Ha beforgatod, vagy használod a sidescraper-t, akkor tud ez pattintani ~200 penes ágyúkat is, az ez alattiakat meg szinte mindig.

De jóval drágább mint a Pershing...

Djuree:
IS-6-ot akár még loltrakival?
Azt kétlem... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42311) Atlantis válasza Napfénysüti (#42305) üzenetére


Atlantis
veterán

Bár igazad lenne, az enyémet tegnap is meggyújtották.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42312) virkir válasza fradi81 (#42308) üzenetére


virkir
veterán

A térkép széleivel párhuzamosan 500, átlóban, 45°-ban meg 700 ha spottolt az ellenfél.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42313) myckey válasza vhw (#42310) üzenetére


myckey
veterán

Én is értem a T34 gyengéjét...
de farmolásra csak ez a legjobb,nem?
sebzés=kredit
Nem hiszem,hogy a többivel lehetne olyan jól keresni,bár teszten a JT8.8 is bejött,de az meg nem jó legénység fejlesztésére(esetemben)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42314) Drenadar válasza Djuree (#42304) üzenetére


Drenadar
veterán

ízlések és pofonok... nekem jobban bejön az IS6 és általában nagyon pattognak róla a tankok (kivéve persze a gold ammosok...)
Apropó Gold ammo... érdekes hogy a T34-el meg szinte minden tankkal viszek gold ammot, de IS6-al pl nem. nagyobb is vele az átlag sebzésem.

És én is kíváncsi lennék amint loltraktorral leőlsz egy IS6-ot...

(#42315) Djuree válasza vhw (#42310) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap type59-el úgy lőttem ki hogy sebezni se tudott, én meg simán átlőttem. meglepődtem hogy ez milyen gyengusz tank.

Drenadar: azt nem szó szerint kell érteni ejh :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42316) jano_77 válasza Djuree (#42304) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
Nekem elsősorban legénység húzása miatt kellene most egy prém tank - mert ugye beültethetném bármelyik azonos nemzetiségű ugyan olyan besorolású tank legénységét - és másodsorban pénz szerzésre.
Ilyen megvilágításban? DIEGO te mit mondasz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42317) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Nektek megy az xvm?!Reggel még ment most meg nem!:(
Első normális csatám a mai nap!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#42318) L-e-f-i-e válasza Djuree (#42315) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hát persze , hogy az ha Siemka ül benne akkor minden az, az is6 pont hogy jól páncélozott szinte minden képes pattanni róla a magasan döntött front miatt, egyedül neked kell megtanulnod vele játszani, mert a pen tényleg nagyon kevés, ha pl nem tudod hol kell lőni vele az ellent akkor az annyi..

=^-^=

(#42319) Djuree válasza Flayer (#42317) üzenetére


Djuree
félisten

gyilokgép? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42320) forras2 válasza Mcray (#42306) üzenetére


forras2
őstag

hááát... nem :D

(#42321) fradi81


fradi81
veterán

Mi kell ahhoz hogy a sniper nézetben ott legyen a fekete keret? (A wotinfo-s modpackot használom.)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#42322) Tubi1976


Tubi1976
tag

"Tervszerű" karbantartás van vagy nálam van vmi probléma?

(#42323) Flayer


Flayer
senior tag

Na most meg sorban állás van a szerveren foglalt????!!!! :F

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#42324) sith7 válasza jano_77 (#42316) üzenetére


sith7
nagyúr

DIEGO te mit mondasz?
FCM 50T :B

---------------------
Más
Azt hol tudjátok megnézni, hogy melyik tanknak milyen az MM besorolása ? :F

Hétvégi event nincs még kinn ? /céges gépen blokkolva van az oldal/

(#42325) AlexWolf válasza sith7 (#42324) üzenetére


AlexWolf
senior tag

a wotdb.info-n ott van a tanknál, hogy milyen csatákba kerülhet. ha ott azt látod pl egy tier 8-asnál, hogy 8-10, akkor olyan csatába is kerülhet ahol 10-es a legnagyobb, de olyanba is, ahol ő a legnagyobb. Ha valahol az van pl, hogy 8-9 (ugyancsak t8-ról beszélek), akkor ott max 9-esekkel kerülhet össze. az egyik prémium tanknál szerepel egyedül egy 4-es (amúgy tier 4-es a tank), ami azt jelenti, hogy mindig ő a top:)

Amúgy mivel tank pedo vagyok, ezzel a pedotankkal elég sokat megyek, hogy alázzam a sok kis szerencsétlent, mert lelki beteg vagyok :DD

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42326) Djuree válasza AlexWolf (#42325) üzenetére


Djuree
félisten

melyik az a 4-es vasszörny?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42327) vhw válasza sith7 (#42324) üzenetére


vhw
addikt

Itt van most a 8.4-es táblázat.

(az aljáról hiányzik pár magasabb szintű prem tank a kivételek közül, de ezeknek nem változik az MM-je)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42328) Fel válasza Djuree (#42326) üzenetére


Fel
addikt

Pz. B2 740(f). Francia B1, német színekben, prémium kiadásban.

(#42329) [HUN]Dani válasza Djuree (#42326) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ha jól sejtem ez PzKpfw B2 740 (f)
Fel gyorsabb volt. :B

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#42330) AlexWolf válasza Fel (#42328) üzenetére


AlexWolf
senior tag

azaz, csak most nem tudtam rákeresni gyorsba, a neve meg jó bonyesz :)

imádom azt a tankot, annyira poén.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42331) Djuree válasza vhw (#42327) üzenetére


Djuree
félisten

miért van 12 is a tank lvl-nél vagy battle tiernél vagy mi az? nem csak 10-ig kék lennie? nem értem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42332) Bingisz válasza Djuree (#42331) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert az nem tank, hanem csata tier.

Forras2:
Ez nem a hétvégi event, ez a hónap tankja event egy része. A hétvégi eventben valószínűleg minden nemzet néhány tankja fog részt venni.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42333) forras2 válasza sith7 (#42324) üzenetére


forras2
őstag

Ennyit találtam a hétvégi eventről.... Bár nem tudom, hogy ez konkrétan az event-e, vagy csak 1 akció.

Parancsnokok!

Láttátok, hogy a hónap harckocsija,-egy amerikai prototípus-le van árazva? Szeretnétek a garázsotokban tudni?

Talán már olvastátok az amerikai VII szinttű könnyű T71 garantáltan profitot hoz neked Március alatt.

Hogy minél hamarabb megvehesd ezt a szépséget, ebben a hónapban egy limitált idejű kedvezményt biztosítanak T71-re!

Március 1. Péntek 05:10-től Március 5. Kedd 05:00-ig az alábbi bónuszt élvezhetjük:
A T71 amerikai VII szinttű könnyű harckocsit fél áron vehetjük meg!

Vedd meg 700 000-ért 1 400 000 helyett! Gondolj arra a sok megspórolt kreditre! Vehetsz magadnak pár apróságot, vagy új kamuflázst! És ráadásul ezt kombináld az egy hónapos 130%-ra növelt kredithozammal!

(#42334) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat mindenkinek ! :R

(#42335) Fel válasza Djuree (#42331) üzenetére


Fel
addikt

Éppen ez az, hogy az Battle Tier. Mivel egy adott tank nem csak a saját tier-társai ellen szállhat harcba, ezért a tankok besorolásában van ez az elcsúszás, és így alakul ki a 11 és 12-es szintű csata.

forras2: Az a hónap tankja akció, nem a hétvégi. [link] [link] Csak most két külön hírt tettek ki róla, míg máskor összerakják az egészet egybe (ismertető + akció).

[ Szerkesztve ]

(#42336) marked one94 válasza virkir (#42298) üzenetére


marked one94
őstag

Nem igaz én hozom le az összes meccset ;] :P
Bocsi, de nincs :( Ott a replay vagánykodj azzal.

You'll Never Walk Alone

(#42337) forras2 válasza Fel (#42335) üzenetére


forras2
őstag

Jahm, értem.
Akkor az event kiírásra még várni kell.

(#42338) nyunyu válasza Djuree (#42331) üzenetére


nyunyu
félisten

miért van 12 is a tank lvl-nél vagy battle tiernél vagy mi az?

Battle tier 12-ben a legkisebb med/heavy/TD 12-2 szintu, vagyis mind tizes, artykbol/scoutokbol meg csak a nyolcasok kerulhetnek oda.

Hetes light T71 meg bekerulhet battle tier 11-be, ahol minimum kilences heavyk vannak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42339) adrian360


adrian360
őstag

special-six-nations

kint van a hétvégi akció tier hatos tankok féláron

(#42340) krisss93 válasza forras2 (#42333) üzenetére


krisss93
aktív tag

http://worldoftanks.eu/news/6244-special-six-nations/
Itt a hétvégi event, a hónap Tankja meg a T71

(#42341) nyunyu


nyunyu
félisten

Six Nations

Rakat hatos tank felaron+50% credit
2x legenysegi XP
Invader=15k credit
Tank feliratok felaron
Par prem tank felaron

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42342) myckey


myckey
veterán

erre pont a KV1S nincs benne
de másik 3-4 gépet lehet hogy vételezek

Amennyiben még valaki nem aktiválta a bónusz kódot
ANTHEM
az még a mai nap folyamán megteheti
lehet hogy már egy lélek sincs,de nekem most jutott eszembe :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42343) whYz válasza nyunyu (#42341) üzenetére


whYz
addikt

Hmm en szerintem megveszem ezt a prem pz IV-et.
Szerintetek ez mennyire jo tank penz szerzes szempontjabol? Persze gondolom nem olyan jo mint a T-34, de en csak olcsobb premium tankban gondolkozok.

(#42344) vbbb válasza nyunyu (#42341) üzenetére


vbbb
őstag

Belerakhatták volna a Matildát...grrrr

(#42345) K6000


K6000
tag

Sziasztok!

Új vagyok még, a tank csaták száma alig haladja meg az ezer darabot. Jelenleg 2-5 szintű tankjaim vannak, a következő problémáim vannak.

1. Hogyan lehetséges az, hogy 1 azaz 1db lövéstől mind a 2 lánctalp megsérül? Vajon milyen szögben kell eltalálni a tankomat, hogy mind a 2 lánctalpat eltalálja ugyanaz a lövés? (az igaz, hogy nem robbantja le)

2. Próbálkozom az arty ággal is, a szerencsétlen SU-18 aminek MM szerint 3-4 besorolása van, hogy kerül olyan csatába ahol KV-1 meg Type T-34 (kínai) harckocsi van? A KV-1 harckocsira folyamatosan kérték a tüzérségi tüzet, nekem meg a +25% átütés esetén sem volt semmi esélyem átlőni 70mm páncélt. A kérdés az hogy ez a "Fight level" a tapasztalatok szerint mennyire szentírás?

K6000

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#42346) Bingisz válasza vbbb (#42344) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor ugrottam volna ki az ablakon. Az a tank a britek megjelenése óta majdnem minden eventben benne volt, én meg baxtam kihúzni.

Amúgy nálam akkor ARL44 grind lesz, meg a KV2-VK3601 kombó jön vissza a garázsba.
Az M4A3E2 és a VK3601 között gondolkoztam sokáig, egyenlőre úgy néz ki, hogy a vk jön, de lehet hogy vasárnapra visszaveszem az E2-őt is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42347) FoBCRaistlin válasza myckey (#42342) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ez mit ad?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42348) myckey válasza FoBCRaistlin (#42347) üzenetére


myckey
veterán

24h prémium fiók elérhető vele.
éjfélig lehet aktiválni.

WOT hivatalos oldalán kell,gondolom tudod hogy.
ha nem,leírom

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42349) Moleman válasza myckey (#42342) üzenetére


Moleman
addikt

Én majd ma fogom aktiválni, alig várom a munkaidő végét. :D

(#42343) whYz
Én is gondolkodok rajta, meg a TOG-on, még nem tudom, melyiket vegyem. Az L/70-et és a 17-pdr-t is imádom, nehéz döntés. Sose játszottam Pz4-gyel még, se L/70-nel, se L/48-cal, csak a Stugról ismerem a löveget, de akiknek volt régen, az imádta. Matchmakingben a TOG-nál az előny, ő sose lát 8-as tankot. Ötletek? Előre is köszi!

(#42350) Gyuri27
Most épp van teszt szerver, próbáld ki. Engem elrettentett a 800-as lőszerár, akkor már inkább kiizzadnék egy Jagdtiger 88-at, aztán olcsón lövöldöznék. :D

[ Szerkesztve ]

(#42350) Gyuri27 válasza Bingisz (#42346) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 3001H nálam örök tank. Szóval lehet vele holnap nagy pénzt keresni.
A 3002 az akció alatt vissza hozta az árát. Amennyire féltem tőle annyira jó tank. Olyanokat pattint, hogy kiszárad a szemem. Még a hátuljáról is.
Agyaltam ezen a prem pz4-n. Nem mondom, hogy nem hoz valamit a konyhára és nem jó tank. Viszont van ott még ingyen a 3001H és a 3601 is. Amik kitünő tankok.
A dmax viszont lehetett volna fél áron.
Az az l/52 papiron igen vonzó. A látótáv maxolható rajta, sebesség se tűnik rossznak.
Szóval az a kis mocskos tetszik. Ha valakinek megvan, vagy használta teszt szerón a tapasztalatait igazán megírhatná. :K

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.