Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Hát sokat olvasom a fórumot és ma jöttem rá nem hiába.T29 Vs Tiger. Sokszor olvastam (itt is) hogy a T29 Min 90 mm gun Hát nem véletlenül írták. Már rég meg tudnám venni a T29-t de várok még vele hogy a free xp-m meglegyen a 90 mm-re. Előbb face to face megöltem a T29-t Tiger-el mert alig birt belém sebezni, én viszont minden lövéssel sebeztem.Szal a T29 90mm alatt nem túl jó. Köszönöm a sok hasznos infót többek közt ezt is.További minden jót. :C

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#42002) virkir válasza Thome (#41995) üzenetére


virkir
veterán

Szerencsédre ma elég letargikus vagyok így nem leoltalak hanem megpróbálom elmagyarázni.

Én azon sírok be, mikor cimbora 3-as artival jön, én 4-es (jobb esetben 5-ös) közepes tankkal, s bedob minket 6. szintűekhez...
Ez a játék kissé összetettebb mit egy átlag FPS ahol mész aztán osztod a headshot-ot.
Egyrészt van a Matchmaking nevezetű beosztási rendszer ami típusonként és tank tier szerint besorol mivel a példádnál maradva egy T3-as arty már bőven a sok kategória T5-6-ban is.
Ne várd már, hogy mindent egylövésből lőjél ki mert ez nem erről szól.
A másik fele amikor pltoon-ba mentek, mindig a magasabbra sorolt tank alapján rak be csatába és igazán nem is értem mi volt a gondod amikor ötös tankkal hatosok közé kerültél. Ott van jó sok hp amit lehet lelőni.

volt hogy heccből becsatlakoztam egy elég magas játékba (8-10) haverhoz egy 3-as tankkal
Láthatod itt is a magasebb besorolás szerint kerültetek csatába.
A csapattársak meg gondolom szintén jót röhögtek a heccen. Konkrétan egy rosszabb szériánál, ilyen kretén platoon-ból amint kilép a kezdőkörből kilövöm a prütyitankot hadd nevessen.

amikor egy Pzw 38 nA-val dob be oda, az kicsit más tészta.
És akkor mit fogsz szólni amikor TigerII meg IS-3-ak közé fog berakni?
Mint már írtam nem árt tisztában lenni az adott tankok szerepével, besorolásával.
A 38na scout besorolású ezért kerülhet akár T8-as csatába is mint a többi T4-es light tank is. Nem az a dolgod ilyenkor, hogy "üsd" (ritka hüjje megfogalmazás, nem is értem ezzel pontosan mit akarsz) hanem mutasd, spottold az ellenséget a lehető leghosszabb ideig a te csapatod nehéztankjainak, arty-nak, TD-nek.
Nem neked kell minden esetben, minden tankkal az ellenfél top tankjait kilőnöd.

Javallott rászánni az idődből egy keveset és áttanulmányozni ezt az oldalt.
Megkíméled magad egy jó adag idegeskedéstől, minket meg egy halom felesleges kérdéstől.
Emezt meg gyorsan mert az eredeti jelenleg nem elérhető itt meg nem tudom meddig marad meg

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42003) Mottie válasza virkir (#42002) üzenetére


Mottie
őstag

Láthatod itt is a magasebb besorolás szerint kerültetek csatába.
A csapattársak meg gondolom szintén jót röhögtek a heccen. Konkrétan egy rosszabb szériánál, ilyen kretén platoon-ból amint kilép a kezdőkörből kilövöm a prütyitankot hadd nevessen.

Ezt a szokást azért előnyösebb elfelejteni...Felesleges bannoltatni magát az embernek mások hülyesége miatt.

Be Victorious!

(#42004) myckey válasza virkir (#42002) üzenetére


myckey
veterán

már vártalak :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42005) virkir válasza Mottie (#42003) üzenetére


virkir
veterán

Ha kilép az indulási zónából már nem kékülsz be ha nem volt bőséges csapatsebzésed, nekem nem nagyon szokott lenni.
Mint írtam ha rosszkor jön ilyen platoon. Azért a nagyobb számban előforduló eset, hogy hagyom a fenébe bár manapság már ritka, hogy 100 méternél többet menne az ilyen tank :D valaki biztos elintézi a csapatból.

myckey
Most mééé... hát bántottam? ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42006) Mottie válasza virkir (#42005) üzenetére


Mottie
őstag

Sokmindentől függ a kékítés :) Beszélgettem erről WG-sel.. Mikor platoonoztunk és 2-en elkezdték a társamat láncolgatni folyamatosan hogy ne tudjon mozogni. Ő pedig fogta és kidurrantotta az egyiket (én a másikat) már körön kívül. Instant kapott 1 nap bant...

Be Victorious!

(#42007) forras2


forras2
őstag

Legénység képzettségének a fejlődése az hogy megy?
Teszem azt, hogy 100%-os a legénység, elit a tank, és be van kapcsolva a gyorsított képzés.
Pl. azt írja a rendszer, hogy a legénységeknek 2000-2000 tp kell még a következő fejlődésig.
Mondjuk van 5 legénység. Akkor nekem a tankkal össze kell szednem 10k tp-t, hogy az összes legény fejlődjön, vagy csinálok egy 500 tp-s kört, akkor minden egyes legény következő képzettség szintjéhez 500 tp-vel kevesebb kell?

(#42008) myckey válasza virkir (#42005) üzenetére


myckey
veterán

fenéket,....de elmélkedtem,hogy kik lehetnek majd azok,akik nem hagyják annyiban a dógot :DDD

Egyébként Én is jókat mosolygok,mikor például egy KV1S kipukkant egy ilyen "elmés" TR 2-3 tankkal is rendelkező szakaszt :C
hevesen gratulálni szoktam

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42009) Mottie válasza forras2 (#42007) üzenetére


Mottie
őstag

Lásd lentebb. :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#42010) nyunyu válasza forras2 (#42007) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha kapsz 500XPt a meccsert, akkor a legenyseg fejenkent annyit kap, plusz gyorsitott kepzesnel a leggyengebb legeny megkapja meg egyszer, igy az o kovetkezo szinthez szukseges XPje 2000-rol nem 1500-re, hanem 1000-re fog csokkenni.

Viszont kilott legeny kevesebb XPt kap, mint a tobbi, igy alakulhat ki az, hogy egy egyszerre kezdett legenyseg eltero utemben fejlodik.
Pl. ARL V39 pupjaban ulo radios sokkal lassabban fejlodik, mert mindig kinyirjak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42011) L-e-f-i-e válasza kirjak (#41986) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

De most legalább kva' okosnak hiszi magát me' jól megmondta, hát hiába tanulni kell(ene)... :D

=^-^=

(#42012) forras2 válasza nyunyu (#42010) üzenetére


forras2
őstag

Így már világos. Köszönöm :R

(#42013) sequator


sequator
senior tag

üdv!

Aki járt 8.4 teszten, tudna válaszolni nekem erre a kérdésre:
A német scout tankok változásával a leopárdból a VK2801hez szükséges XP mennyiség is változik?
Ha igen, az eddig gyűjtött XPmet arányosítják, vagy marad változatlan, csak többet kell utána összegyűjtenem és szidhatom a WGt?

sautia

sequator

(#42014) Mottie válasza sequator (#42013) üzenetére


Mottie
őstag

Szvsz majd szidhatod, ha változik. :)

Be Victorious!

(#42015) vJokka


vJokka
aktív tag

Beteg ez a brit dög, 10 kritikus sebzés 2 lövésből :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#42016) Thome válasza virkir (#42002) üzenetére


Thome
addikt

Szerk: semmi, köszönöm a segítséget. A kioktató + lenéző hangnemből viszont nem kérek, így nem veszek tovább részt a topik életében. Minden jót!

[ Szerkesztve ]

(#42017) Djuree


Djuree
félisten

tegnapi nap nem volt gyenge, de nincs szopóág, ma valszeg megnyomja a gombot a wg és fordítva lesz:

Name Total Per battle
Victory ratio: 78.26%
Battles: 23
Efficiencyold: 1388.24
WN6: 1539.22
Average tier: 5.65
Experience: 16903 734.91
Capture points: 77 3.35
Defense points: 0 0
Damage: 23402 1017
Kills: 30 1.3
Spotted: 13 0.57

Vehicle Games played Victory ratio
Churchill I 14 85.71%
T-43 2 50%
PzKpfw III/IV 2 50%
Grille 2 50%
T32 1 100%
Bat Chatillon 25 t 1 100%
AMX AC Mle. 1948 1 100%

ez a churchill brutálisan jó, ha nincs nagyobb tank t5-nél megállíthatatlan, de még sokszor t6-ban is. egyértelműen a legjobb t5 most....kv-t, t1ht-t megeszi bármikor...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42018) Djuree válasza virkir (#42002) üzenetére


Djuree
félisten

azokat a kis tankokat én is kilövöm mindig. tudja meg h mással baszik ki ha bejön nagyobb csatába, azt meg nem hiszem el h neki az jó :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42019) Atlantis válasza Djuree (#42017) üzenetére


Atlantis
veterán

Te tényleg fordítva vagy összerakva... :DDD Ezzel szemben a Matildát szidtad, ami ugyanez, csak egy osztállyal lejjebb és még egy sokkal jobb ágyúja is van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42020) Napfénysüti válasza Thome (#41995) üzenetére

Te mit csináltál volna régebben amikor nem csak +/- 2 T különbség lehetett a normál tankok között? Egyébként scout tankkal ne lepődj meg ha bedob nagyok közép azoknak nem az a feladtaa hogy szétkapják a fél ellent. Lehet nem ártana tényleg kicsit utánaolvasni a játéknak. :U

Més que un club!

(#42021) Djuree válasza Atlantis (#42019) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD
nemtom, vhogy a matildával sebezni se nagyon tudtam, engem meg fű fa kilőtt hamar. meg nagyon lassú volt, ami szintén nem nagy előny :D
lehet adni kellett volna neki több esélyt, csak pár meccset toltam vele, a jobb ágyúval meg tényleg csak 1-2-őt, de elegem lett belőle.

neked jön a 48-as emelével az xp? nekem most van 65.000, de lassan jön, így a fos mire meglesz talán év vége :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42022) Atlantis válasza Djuree (#42021) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet kár volt idő előtt kidobnod az öreglányt. Hát azért a Churchill-sorozat egyik tagja se rakéta, szóval ebben nincs nagy eltérés köztük. Én is szidtam a I-est, ezzel szemben a VII-essel mentem eddig 5 csatát, 100%-os vagyok eddig vele, elsőre meglett az ász, lőttem már két top gun-t is, ami viszonylag ritka nálam...valószínűleg ez persze csak mák, de ha jó irányba indulok el vele és nem késem le a csatát, akkor lehet vele alkotni.

AC Mle48: még csak a hétvégén lett meg a nagyobb csúzli rá, túl sokat nem is megyek vele, valahogy nem érzem ezt a TD-t. Ha megyek vele előre és támadok, akkor is szétlőnek, a frontja nálam nem akar pattintani semmit, hiába riszálom, ha hátul maradok, akkor meg alig tudom támogatni a csapatot, papíron ugyan pontos és ütős ez az ágyú, de a hajamat tépem, mikről képes pattanni. Még szokni, tanulni kell, siralmas a győzelmi arányom vele.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42023) [HUN]Dani válasza Djuree (#42017) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Melyik oldalon is tudom megnézni ezeket az adatokat? Rég volt már.. :B

magyarsrac

(#42024) Cucuska2 válasza [HUN]Dani (#42023) üzenetére


Cucuska2
őstag

Planetwot.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#42025) Atlantis válasza [HUN]Dani (#42023) üzenetére


Atlantis
veterán

Planetwot-on.

Tegnap hozzám is kegyes volt az MM, jó érzés ez néha...milyen éles ellentét tud lenni két egymást követő nap között, ez zavar legjobb ebben a játékban:

02.27
02.28

Tegnap jobbnak láttam abbahagyni, mielőtt megtörik a "varázs".

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42026) Napfénysüti válasza Atlantis (#42025) üzenetére

Tegnap mentem kemény 2 csatát. Igaz így 100% lett a WR-em. :DDD
Viszont a második győzelem az nagyon gyenge volt így nem volt kedvem tovább játszani. Máskor meg van hogy egy jó vesztes csata csak még inkébb meghozza a kedvem.

Més que un club!

(#42027) Djuree válasza Atlantis (#42022) üzenetére


Djuree
félisten

akkor ebből kiindulva nekem a 7-es csörcsillel nem fog menni :DDD

fura ez a TD. vagy nagyon jó vagy nagyon szar. néha lő akkorákat mint egy jgtiger, néha meg pattan mindenről. mintha sebeztem vna vele 500-at is múltkor, asszem ezzel volt, eléggé néztem is. régen pattogott jobban, most mintha nem pattogna annyira :F a 46-os pattogósabb volt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42028) Djuree


Djuree
félisten

hehe, most nézem, 5001 destroyed enemym van :DDD
újabb mérföldkő...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42029) Atlantis válasza Djuree (#42027) üzenetére


Atlantis
veterán

46-os még rosszabb volt szerintem, ezen jóval kisebbek a kupolák a tetején, így sokkal több pattintást vártam tőle. Amúgy így van, vagy nagyon jó kört megyek vele vagy nagyon rosszat, úgy tűnik, ez a francia szokás, Lorraine ugyanilyen volt. :)

Amúgy ha akarsz Churchill-lel (vagy mással) szakaszban menni, majd szólj. Jobb ebből (is) a kettő, mivel lassú, mindig egyedül hagynak vele... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42030) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Egy kis közvélemény kutatás:

Ti még emlékeztek milyen volt életetek első csatája a WoT-ban? :)) Melyik map?
Nekem Komarin volt. Tudtam is sebezni a kis loltrakival bent a szigeten hála az aranylőszernek:DD
Mert akkor még nem tudtm, hogy mi-hogy-merre, és gyorsan el is puffogtattam a bétában kapott aznapi 250-et:DD

És ti hogy emlékeztek? :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42031) Djuree válasza Atlantis (#42029) üzenetére


Djuree
félisten

okés, mehetünk majd :K priviben írd meg a játékbeli neved. ma meglesz a 7-es csörcs ha minden igaz, még 7k xp, de ezzel hamar megvan, tegnap 12k xp-t húztam be vele és nem volt megerőltető. viszem még az t5-ös pz3/4-et, de azzal 1000xp-t is megerőltető összekaparni, félelmetes h mennyire használhatatlan gép az. de már van vele 20k xp, mostmár nem verek el rá free-t.

GrooveHero: nekem az 1 éve volt, talán több is, fogalmam sincs milyen volt :DDD de arra emlékszem h nagyon megtetszett, már tudtam h ez szerelem lesz :DDD
bezzeg az első szex, na arra emlékszem :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42032) GrooveHero válasza Djuree (#42031) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem is értem miért emlékszel arra jobban:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42033) ollie válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hahaha, fogalmam sem volt, hogy mit kell csinálni a játékban. Ráadásul rögtön az elején előjött egy bug )már az első csatában), és nem láttam a tankok körvonalait, csak a felettük levő ikont. Leálltam egy roncs közelében, ami egy bokorban volt (e miatt nem látszódott, hogy roncs, csak az, hogy ott áll egy tank), és azt lőttem, és nem értettem, hogy miért nem robban fel, vagy lesz valami baja.

(#42031) Djuree: miért, melyik tankkal szexeltél először? ;]

[ Szerkesztve ]

***

(#42034) emre válasza GrooveHero (#42032) üzenetére


emre
veterán

Lehet nem tudott leülni utána egy darabig. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42035) g85j válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


g85j
tag

Én az első csata után a techtree-n epekedtem kb. 1 órát, hogy mikor fogok még én a nagy vasakkal zúzni......A zúzás miatt néha még most is epekedem :DDD

(#42036) AlexWolf válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


AlexWolf
senior tag

természetesen malinovka volt loltraktorral:D azóta is az az egyik kedvenc pályám. szerintem el is találtam valakit, talán még sebeztem is. bár a két utóbbiban nem voltam biztos. az viszont tuti, hogy elindultam középen egyenesen át az ellenhez. :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42037) jahrn válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


jahrn
senior tag

Hahh, a jo kis betas idok.

Termeszetesen Campinovka, termeszetesen Loltraktor es csak neztem ki a fejembol h WTF a tortenes? Aztan masodik csata helyett inkabb utananeztem h mi hogyan is mukszik (alt jobban szeretem ingame kitapasztalni a dolgokat).

(#42038) Djuree válasza ollie (#42033) üzenetére


Djuree
félisten

:P
habáááár a t110e5-el mondjuk kipróbálnám :DDD najó....nem :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42039) Axel007


Axel007
tag

Hali mindenkinek. Kérdésem, melyik amcsi TD vonalat érdemes végigvinni, a forgótornyos vagy a fix-et. Most kezdek hozzá? T18 (nagyon lol) :DD

[ Szerkesztve ]

(#42040) Djuree válasza Axel007 (#42039) üzenetére


Djuree
félisten

a fix tornyosok nagyon lassúak, de nagyobbat lőnek én úgy vettem észre. viszont az artyk eszik őket. sztem inkább a forgótornyosak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42041) virkir válasza Thome (#42016) üzenetére


virkir
veterán

Ezek szerint eddig se nagyon voltál jelen még olvasgatás szintjén sem, mert akkor tudnád milyen amikor kioktató, lenéző a stílusom.
Igazából fogalmam nincs mit éreztél lenézésnek mikor finom és nőies stílusban magyaráztam.
No mind1 szvsz nem fogunk elhasználni egy csomag papírzsepit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42042) forras2 válasza Thome (#42016) üzenetére


forras2
őstag

Maradj, majd idővel megszokod, hogy vannak itt olyan díszpintyek, akik azt hiszik magukról, hogy Ők szarták a spanyol viaszt, és kioktató, tapló, lenéző stílus nélkül nem tudnak hozzászólni a topichoz ;)

(#42043) Mottie válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


Mottie
őstag

bétában, 'Mines' -on.. Fogalmam sincs akkor mi volt még a neve :D Természetesen loltraktor

Be Victorious!

(#42044) Mottie válasza Axel007 (#42039) üzenetére


Mottie
őstag

T18 a legjobb tank volt a játékban mielőtt nerfelték :D Hozott nekem fél év Prémiumot anno egy MVP versenyen (1641 XP)

Illetve az egyetlen olyan tank amivel 3-szor volt 9 vagy több killem, ráadásul mind a gyorstüzelő, mind a troll ágyúval sikerült.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#42045) Napfénysüti válasza forras2 (#42042) üzenetére

Hozzá most szerintem pont nem szólt senki ilyen stílusban. :N

Més que un club!

(#42046) forras2 válasza Napfénysüti (#42045) üzenetére


forras2
őstag

Nem is mondtam azt, hogy akárki így beszélt vele :))
Általánosságban írtam neki :K

[ Szerkesztve ]

(#42047) Zizifull válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Elso csatam ezzel az accounttal:
Kampinovka. Ulok a bokorban, rejtozok. Olyan jol elrejtoztem, hogy egy erosen lesebzett csapattars belemhajtott hatulrol, elpukkant. Az elso koromet -1-el kezdtem. :Y

(#42048) Napfénysüti válasza forras2 (#42046) üzenetére

De ahhoz képest elég hamar megsértődött hogy tanácsokkal látták el. :F

Més que un club!

(#42049) Jolet


Jolet
őstag

ritka szar a leosztás ma reggel megint :-(
azt hiszem csak dél körül folytatom

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#42050) Axel007 válasza Mottie (#42044) üzenetére


Axel007
tag

Jó, jó, csak tudod T7-esek és 6-osok után kicsit szokatlan. Amúgy 9-es skill nekem eddig egyetlen tankkal sikerült az pedig a KV-1-es (nagyon megszerettem). Azért kiváncsi leszek a német és az orosz TD-k után, hogy az amcsik milyenek lesznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.