Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) Atlantis


Atlantis
veterán

Ugyan már, mindannyian tudtuk, hogy nem kockázatmentes a dolog. Nem vesztettünk semmit. Talán ha a nép kussban maradt volna és nem erről beszél 2 napig, akkor sose jöttek volna rá. Nem fair? Valóban, de magyarként ezt már megszokhattátok volna. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43002) Gyuri27 válasza Atlantis (#43001) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a nem mindegy, hogy az oroszok simán rommá keresték magukat vele.

Amd - Radeon - Ryzen

(#43003) Atlantis válasza Gyuri27 (#43002) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát...c'est la vie. Tartsd meg a lőszereket a 8.5-ig és akkor talán eladhatod nyereséggel. Én lehet párezer darabot megtartok próbaképpen.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43004) Enzolord válasza diegho (#43000) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Nem mindenkinek figyel 40 guriga a garázsban, mert annyira jó...
Van akinek ez a 700e 1,5 m is jól jött volna, mert megvehet még egy tankot, és ki akarta használni ezt a kis kaput...
Nem hiszem, hogy ettől szar emberek lennénk..
De ha te ennek örülsz, hogy ráfaragtunk, hát ....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43005) vbbb válasza Gyuri27 (#43002) üzenetére


vbbb
őstag

Ott a pont, és aki ezt nem tudja megérteni azt csak sajnálni tudom...

(#43006) [HUN]Dani válasza Enzolord (#43004) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem hinném, hogy 1-2 millió kreditet olyan nagy dolog lenne összefarmolgatni.

magyarsrac

(#43007) Enzolord válasza [HUN]Dani (#43006) üzenetére


Enzolord
addikt

De azt ne mondd hogy nem jön jól pár xtra kredit...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43008) diegho válasza Enzolord (#43004) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem örülök, csak nem tudlak benneteket sajnálni, ha egy kicsit is lett volna benne realitás én is vettem volna, de tudtam, hogy ez lesz.

(#43009) BinLaden válasza diegho (#43000) üzenetére


BinLaden
tag

szerintem is tök igazad van ez tiszta undorító fujj
az egész topik mennyen legózni :)

habár a lego se kutyafüle

te valami médium vagy :D

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43010) adrian360 válasza Enzolord (#43004) üzenetére


adrian360
őstag

"ráfaragtunk"
nem faragtatok rá, hanem 0-ra jöttetek ki. azért megsértődni mert valaki bezzeg nyerészkedett, és neked ez nem sikerült, de mégse buktál rajt, hát inkább az a ...

(#43011) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#43006) üzenetére


Tomi0703
őstag

Most őszintén... Neked nem jönne jól pár milla kredit ingyé'? :U

Persze, megértem, hogy aki sz@rásig teli van ezüsttel annak ez nem oszt nem szoroz, de a többségnek igen.

(#43012) vbbb válasza BinLaden (#43009) üzenetére


vbbb
őstag

De ha nem tudsz leírás nélkül, szabályos LEGO Halálcsillagot összerakni, akkor maradj a csattogós lepkénél inkább. ;]

(#43013) bullseye válasza diegho (#43000) üzenetére


bullseye
addikt

emre
Mcray
jano_77
+SoulRiever-
Bingisz
virkir

és még sokan mások...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43014) emre válasza vbbb (#43005) üzenetére


emre
veterán

Jó magyar szokás szerint dögöljön meg a szomszéd tehene is.
grat....ja, és nem kell a sajnálatod

Nekem is megfordult a fejemben a vásárlás, de ha nekifekszek akkor napi 1 milla simán megvan. (prémmel)
Ha meg nem akkor leszarom, és élvezem, ha meg az sem sikerül akkor hagyom a francba. Persze most majd jöttök hogy én erre nem költök. Jó darabig én sem fizettem, és T9-ig el lehetett jutni.
Tévedés ne essék. Nem szólom le aki próbált élni a lehetőséggel, de nehogy az legyen a fasz aki óvatos volt.
Egyébként még nem biztos semmi.

(#43004) Enzolord
Nem kell unicum kategóriába tartozni, hogy folyamatosan nyereséges legyél.
De sajnos egy csomóan itt is inkább azzal foglalkoznak hogy a másik milyen, nem azzal hogyan lehetnének jobbak. Illetve pár ember részéről átmegy a játék egy fajta gazdálkodj okosan-ba.

(#42974) virkir
Ismét jó beszélgettünk.

(#43009) BinLaden
Akkor én is. :)

(#43013) bullseye
Tévedés, én nem vettem. Remélem elég a szavam, és nem kell screen-t csinálnom róla. :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43015) [HUN]Dani válasza Enzolord (#43007) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem azt mondtam, hogy nem örülnék egy kis extrának, de inkább csaták alatt szerzem meg azt, legalább nő a csata szám és a tapasztalat is. :))

magyarsrac

(#43016) gy-daniel


gy-daniel
tag

Ez most mennyire hivatalos, amit linkeltek, h nem nyert a buli? (Épp húzom az ARL-t, h elit legyen, és eladhassam:P.)

(#43017) vbbb válasza emre (#43014) üzenetére


vbbb
őstag

Ezt a tehenes dolgot nem értem. :)

(#43018) Tenken válasza diegho (#43008) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem akinek szüksége lett volna erre, azon alapvetően nem segített volna, ha megkapja a hasznot rajta. Én is vettem, de igazából az sem érdekelt volna, ha elbukom felét, mert nem változtatnak az áron. Vicces és szórakoztató lett volna, ha egy ilyen apró trükköt ki lehet használni. A profit önmagában semmin sem változtat a játékminőségen, akár milliós nagyságrendet nézve is.
Engem konkrétan bosszant, hogy ilyen pitiáner szarrágó olcsó trógerek fejlesztik, hogy egy ilyen semmilyen ügyet is képesek voltak ilyen komolyan venni. Nem tetszene ennyire a játék, simán itt hagynám őket.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#43019) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát megpróbáltuk, nem jött be :) Nem jött volna rosszul 4 milla kredit :DDD De legalább visszakapjuk a befektetett pénzt. Sajnálni minket ezért? hahaha :P
Azért megnéztem volna a fejeket mikor a T34-et kapták meg azok akik kifejlesztették. Patch előtt 1 nappal bejelentik, mégsem adjuk oda :))

(#43022) vbbb Na igen ezt kihagytam :C

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#43020) virkir válasza emre (#43014) üzenetére


virkir
veterán

Én még mindig bízok benne, hogy nem merik ezt meglépni.
Az Eu fórumon már megy az anyázás, főként amiatt, hogy ugye a RU szerveren ez érdekes módon nem volt probléma.
Ha kihúzzák alólunk akkor csak megerősítenek abbéli tudatomban, hogy egy gerinctelen féreg banda az egész WG a vezérkartól a portásig.
Az is hüjje aki egy büdös fillért fizet nekik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43021) BinLaden


BinLaden
tag

saját tapasztalat , nekemis negyedszerre sikerült ez :)
ezért javaslom mindenkinek, hogy megfontoltan lépésről lépésre haladjon

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43022) vbbb válasza Stigma.HC (#43019) üzenetére


vbbb
őstag

Az úgy lett volna az igazi, hogy az oroszok megkapják és a többiek nem. :D

(#43023) Fel

:DD

[ Szerkesztve ]

(#43023) Fel válasza Patrick76496 (#42980) üzenetére


Fel
addikt

A 8.4-es patch notes az eu oldalon az In development részben van.

Úgy látom ma átszerkesztették, és kiemelték, hogy a Centurion lőszere fog drágulni.
British Tanks:
Crusader:
Cost of Nuffield Liberty Mk. V engine changed from 11500 to 12500
Cromwell:
Cost of Nuffield Liberty Mk. V engine changed from 11500 to 12500
Centurion:
Cost of 20pdr HE Mk3 shell increased to 260 credits.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ez kész:

:DDD

(#43024) Enzolord válasza [HUN]Dani (#43015) üzenetére


Enzolord
addikt

Én mindig pénzhiánnyal küzdök ezért lett volna jó egy kis xtra cash..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43025) bullseye válasza emre (#43014) üzenetére


bullseye
addikt

Elnézést ha megbántottalak, az egyik félmondatodat ("Mert ha el kellene használnom...") félreérthettem. Sajnálom, hogy ekkora szégyenbe hoztalak.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43026) Mcray válasza bullseye (#43013) üzenetére


Mcray
senior tag

Jó volt amíg tartott. Miután bevásároltam, adtam asszonynak ahogy kell, élveztem az estét és lefekvés előtt játszottam 11 csatát amiből 10-et megnyertem.

Így jártam...Jártunk páran...több ezren...több száz ezren ha mindkét EU és USA servert nézzük...

Wargaming mégiscsak adott nekünk valamit ingyen: A saját szegénységi bizonyítványukat tálcán lefosva.

Most azt írja Ectar, hogy egyenként megkeresnek minden Orosz játékost és egyenként visszaveszik tőlük a pénzt amit így szereztek...Ez most komoly? Mi ez World of tanks vagy World of Wizard of Oz? Aki ezt beveszi háromszor akkora hülye, mint mi, akik ebből akartak hasznot húzni.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#43027) Imilenni válasza diegho (#43000) üzenetére


Imilenni
addikt

Boccs..hogy a józan paraszti elme használva lett :R

Press "F" to pay respects.

(#43028) Patrick76496 válasza Fel (#43023) üzenetére


Patrick76496
őstag

Saját, bár akkor még nem gondoltam komolyan:

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/35729549.jpg

Csináltam egy orosz account-ot, kíváncsi vagyok az a szerver milyen. Nézem is, nekik egyszerre 2 medál van akció-ban, és 70% kreditbónusz jár, több, mint 10 tankra...

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#43029) diegho válasza Tenken (#43018) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem ez az első MMO amit játszok, mindegyikben szankcionálták a hibák kihasználását. Volt olyan, ahol account törléssel, szóval én nem lepődök meg ezen, ezért is nem vágtam bele.

(#43030) Fel


Fel
addikt

Ha meg lehetne oldani, akkor én átköltöztetném az eu accountom.
Vicces, hogy az amúgy szintén Európában lévő RU3 szerón jobb a ping, mint amikor az EU szerón játszok.
Meg egyéb dolgok miatt is.. Több játékos, arányaiban talán kevesebb hülye.

(#43031) Enzolord válasza Mcray (#43026) üzenetére


Enzolord
addikt

így van..
nem írták ki előre, hogy ne csináld, behozták, észrevettük, kihasználtuk (megpróbáltuk) módosítanak...
Tehetnek egy szívességet... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43032) emre válasza virkir (#43020) üzenetére


emre
veterán

Ezt most úgy értsem hogy mégsem vagyok akkora marha mint amilyen színben előzőleg szerettél volna feltüntetni, hanem csak egy eccerű prémium noob? :U

(#43025) bullseye
Nem bántottál meg, valóban foglalkoztam a gondolattal, de erről pár hsz-el korábban részletesebben írtam. :)
Egyébként úgy vélem azok a reakciók amiket kapok nem engem jellemeznek.
Úgy hogy csak nyugodtan ironizálj.....

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43033) vbbb válasza Fel (#43030) üzenetére


vbbb
őstag

A support-ot kell megkérdezni. Azt olvasom ki a fórumokról, hogy van némi lehetőség egyik szerverről a másikra menni csak az nem mindegy melyikről akarsz mozdulni.

(#43034) jano_77


jano_77
nagyúr

FASZA....hogy a fészkes fenének nem olvastam el előbb a hozzászólásokat játék után, mielőtt rányomtam a VÉTEL gombra! :W :Y
Most is vettem 3milláért, így már összesen 6millát költöttem el skulóra. :o :W
Kapja be az összes WG-s és családtagjaik a szomszéddal együtt valami gennyes heréjű bika nemi szervét!!!!
Ez a legutolsó pitiánerség, amit megtehettek! :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43035) gy-daniel válasza jano_77 (#43034) üzenetére


gy-daniel
tag

A dolgok jelen állása szerint nem vesztettél rajta semmi.. igaz nem is nyertél:)

(#43036) LoLHunCsirke válasza jano_77 (#43034) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

és... holnap már vissza is kapod.. szevasz :U

TinkeringAboutYou!

(#43037) Pttypang válasza jano_77 (#43034) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért ennyire nem kell ezen meglepődni, teljesen egyértelmű volt, hogy ez nem túl tisztességes dolog, ha hagynák, hogy valakik ezzel gazdagodjanak :K :U

Everybody lies.

(#43038) Tomi0703 válasza jano_77 (#43034) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ahogy olvastam a itt a fórumot elvileg ugyanannyiért eladhatod, szóval nem buktál semmit, ELVILEG.

(#43037) Crytec210: Ruszkikat mégis hagyták... :U

[ Szerkesztve ]

(#43039) myckey


myckey
veterán

ki lett próbálva.
bejön-bejön,nem meg nem
egyelőre nem lesz semmi bukta,vissza lehet forgatni egy fillérig.
na ha a fele oda lenne,akkor lehetne hőbörögni.

Sermi
így-így
nekem is elfért volna +2-3 milla,de hát ez van,nem jött össze ;]
ezé nem akasztom fel magam,meg a végét se kezdem el anyázni,elég ha a playereket anyázom :C :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43040) LEGIOX válasza diegho (#43008) üzenetére


LEGIOX
tag

Esetleg a jövô heti lottószámokat is közzétehetnéd MESTER :))

(#43041) Napfénysüti válasza myckey (#43039) üzenetére

Így van. Én nem is izgatom magam rajta. Vettem én is párat hátha de mivel bukni nem bukunk így nem gond. Próba cseresznye de most nem nyertünk. :D

Més que un club!

(#43042) Fel


Fel
addikt

Hmm... Belenéztem az orosz fórumba, de én sehol sem láttam a témával kapcsolatban semmit. Esetleg ha valakinek van retorzióval, vagy magával a HE lőszer vásárlással kapcsolatos (orosz) topikról tudomása, akkor linkelhetné. :R
Van egy olyan érzésem, hogy csak az amúgy is übergáz eu-s kommuniti felelősök pörögnek a témán. Semmi fejlesztői reakciót nem látni.

[ Szerkesztve ]

(#43043) Bingisz


Bingisz
addikt

Ez van. Minden esetre én majd még azt kipróbálom, hogy a patch után veszek még egy darabot belőle, és megnézem, hogy melyik áron tudnám leadni.
Maximum kiakad az EU szerver, mert nem fogja tudni, hogy mit csináljon. ;]

Majd meglátjuk.

Fel: Szerintem se lesz semmi gáz amúgy. Elég sokat kellene ahhoz a szerverrel mókolni, hogy ezt így kiszűrjék (lásd a fenti példát), ezt egy este alatt, úgy hogy már kint van a patch nem fogják megtenni.

De holnap sokkal okosabbak leszünk.

Vhw: Azért itt nem egy-két emberről van szó. Ennyi embert nem tennének ki, saját maguknak tennének kárt.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43044) vhw


vhw
addikt

Most ez komoly? Ti akartok kihasználni egy bugot tisztességtelenül és a WG a fasz? Leteszem a hajam... tényleg...
És még azt is biztosítja, hogy veszteség nélkül megússzátok a bulit? Nemhogy kibannolna mindenkit aki vissza akart élni ezzel?

Őszintén, néztetek ma már tükörbe?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43045) Djuree


Djuree
félisten

és akkor most visszaadják amit elvertünk? vagy bukjuk a befektetett összeg felét? így jártunk, benne volt ez is a pakliban. ez van meg bableves :)

diegho: tudunk érvényesülni e nélkül is. bocs hogy van életünk és nem játszunk napi 80 csatát mint egyesek, és nincs 50 milla kreditünk ;) nekem van 2 milla, ill. volt, lett volna belőle 3. nagy cucc. de jól jött volna, annál kevesebbet kell farmolni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43046) Fel


Fel
addikt

A legnehezebb light tank: Aufklärungspanzer Panther

(#43047) Enzolord válasza vhw (#43044) üzenetére


Enzolord
addikt

Mennyi WG részvényed van? :)) :))
Semmi nem tiltja, hogy vásárolj lőszert, és semmi nem tiltja, hogy eladd...
Ennyi..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43048) Imilenni válasza vhw (#43044) üzenetére


Imilenni
addikt

??
Tudod..józan paraszti ész ;)
Nem érted...Az orosz szerveren nem tettek ellene semmit sem, ők nyertek az egészen :)..és ha minden igaz az amcsi szerón is..ott gazdagok lettek az emberek..itt meg? 0-ásra. Ha a többi szerveren is ez lenne mint itt nem lenne veszekedés :)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#43049) Gyuri27 válasza vhw (#43044) üzenetére


Gyuri27
félisten

Loooool. Hagyjuk ezt szerintem. Mert mikor az ember olyan papir tankokról pattan gold löszerrel ahol nagyobb a lőszer mint maga a tank. Nem reklamálhatsz. Akkor ők se reklamáljanak, hogy leleményes a játékos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#43050) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A lőszer bizniszen kesergőknek annyit, hogy könnyen jött könnyen ment ez a lehetőség nem érdemes rajta bánkódni. Én nem vettem lőszert, mert ez eleve túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen másrészt meg nem sietek sehova sem a játékkal, ráérek összegyűjteni még a pénzt. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.