Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) #35692544


#35692544
törölt tag

a tegnapi nap egy vicc volt
(IMG:/dl/upc/2013-03/01/47084_s7fxfoeezcaqp1pd_0228-2.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#42252) Napfénysüti válasza Djuree (#42250) üzenetére

Így nem kell rögtön Siemkázni. :DDD

Més que un club!

(#42253) Atlantis válasza Djuree (#42250) üzenetére


Atlantis
veterán

Mert lehet, hogy lengyel játékos van vele? :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42254) FoBCRaistlin válasza Dr_Syrex (#42248) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

nekem valahogy nagyon nem jött be a csörcsIII :(

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42255) Djuree válasza Atlantis (#42253) üzenetére


Djuree
félisten

de ott van az alap tankokon a garázsban is :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42256) Mcray válasza Djuree (#42255) üzenetére


Mcray
senior tag

[link]

Az Szent György zászló. A Mai zászló a skót(X forma), angol (szt György kereszt) és ír (kereszt) zászlók keveréke (ha jól értelmezem)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42257) Djuree válasza Mcray (#42256) üzenetére


Djuree
félisten

ahha, így már világos :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42258) Atlantis válasza Djuree (#42255) üzenetére


Atlantis
veterán

Jahogy te arra gondolsz...no, akkor ezt már látom elmondták.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42259) nyunyu


nyunyu
félisten

Ennyire papir lenne az M103 tornya?

Bezzeg a KV-1 motortererol lepattan a Leo 64 penje. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42260) munnergep


munnergep
senior tag

Amint a játék elején felhangzik a 'siemka', nekem tuti a bukta. Esküszöm, hogy figyelem kb. 150 játék óta és nekem ez dönti el a csatát :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#42261) Napfénysüti válasza munnergep (#42260) üzenetére

Viszont ha az ellenféltől írnak be ilyet a közösbe akkor tuti a győzelem. ;] Kivéve ha valaki visszaköszön a csapatból. :DDD

Més que un club!

(#42262) munnergep válasza Napfénysüti (#42261) üzenetére


munnergep
senior tag

Ez így van :) :R

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#42263) L-e-f-i-e válasza nyunyu (#42259) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hátulról? baj lenne ha nem vinné át.

=^-^=

(#42264) Atlantis válasza nyunyu (#42259) üzenetére


Atlantis
veterán

Hátulja nem túl vastag (mondjuk az alváz még vékonyabb [látszik is a képeden, milyen szép zöld], legközelebb inkább oda célozz), de ezzel nincs egyedül.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42265) ncsicso válasza jahrn (#42249) üzenetére


ncsicso
tag

Kicsit még használod, aztán rájössz, hogy mennyire jó cucc. Mai első csatám vele:
Tegyél rá álcahálót, periszkópot, meg fejlesztett célzórendszert. Nem vagyok nagy játékos, de a legjobb eredményeim ezzel vannak, és nem csak a tier3 miatt. A legfrissebb stat szerint 661 csatából 118 medálom van vele.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#42266) nyunyu válasza Atlantis (#42264) üzenetére


nyunyu
félisten

Oldalrol a lanctalpa is kapott egyet, mire ki birt loni.

Mas:



Eleg durvan pattog az eleje, ha be van forgatva.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42267) vJokka


vJokka
aktív tag

A következő kis poénnal boldogítottak tegnap a klántársak (megtörtént eset alapján):

Random arc1: Siemka!
Random arc2: Siemka
Random arc3: Siemka!
Hősünk: Witam, te vagy az? Siemka nincs itt, úgyhogy ne keresd!

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#42268) myckey válasza nyunyu (#42259) üzenetére


myckey
veterán

Igen.
51milis
de más gépet is lehet lődözni hátulról.
Egyébként sem vitték túlzásba a páncélzatot azon a "hajótest" tornyon,inkább a kialakítását próbálták "felhasználó baráttá" tenni.
mondjuk amekkora batár dög Torony,érthető is,hogy nem csinálták hasonlóra,mint a T modellekét.
De Medium vonalon is vannak,amik vastagabbak.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42269) ncsicso válasza ncsicso (#42265) üzenetére


ncsicso
tag

És itt a második a mai napról...

5 kill, 694 sebzés (csak...) sebzés felderítéssel 1510.
Ezt a nyavalyást egyébként pénzcsinálásra használom a DMaxszal együtt. Egy átlagos csatában 10-12 ezer a nettó, egy jobb kör 25 körül hoz, persze prém nélkül. Prémmel a rekordom 48 körül volt vele. Anno karácsonykor féláron vettem, és az elején nagyon utáltam, de most a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

ha véleményed van, ellenséged is van

(#42270) zsloti


zsloti
senior tag

Azt szeretném kérdezni miért van az hogy alulról átlőhetetlenek a tankok?
Többször volt hogy alulról lőttem az ellen de nem sérült
Úgy gondolom alul a legkisebb a páncélozottsága a tanknak
Vagy csak én látom így?
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#42271) ncsicso válasza zsloti (#42270) üzenetére


ncsicso
tag

Gondolom, a lapos becsapódás miatt kisebb eséllyel hatol be a lövedék, inkább lepattan.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#42272) Enzolord


Enzolord
addikt

Mikor derül ki, hogy milyen akciót takar a Six Nations? Ilyenkor már ki szokták rakni..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42273) zsloti válasza ncsicso (#42271) üzenetére


zsloti
senior tag

70-80 fokos szög fölött lőttem(kinn állt sziklán félig,vagy dombon ugratott át felettem) így annak kicsi az esélye
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#42274) ncsicso válasza zsloti (#42273) üzenetére


ncsicso
tag

akkor passz, de már én is találkoztam hasonlóval egy párszor.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#42275) Dryman válasza zsloti (#42270) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez valami "bányász" taktika? :)
vagy éppen arra gondolsz mikor egy emelkedőn bukik át az ellenséges harciszekér és közben jól hasba lövöd....nálam ez nem vált be mivel a domb aljáról valóban alacsony szögállás mellett tudod hasbalőni, így inkább lepattan, de ha sikerül elkapnod akkor mikor majdnem merőleges a lövedék beesési szöge a haspáncélra, az nagyon hatásos rombolást végezhet....

(#42276) diegho


diegho
nagyúr

(#42277) Dryman


Dryman
aktív tag

IS3 elad, Persing megvásárol.....bár ne tettem volna...tudom hogy más taktika kell ehhez a med tankhoz, de csak szenvedek vele, általában ammo rack találat...vizes lőszerrekesz van fent, továbbra is gyakori jelenség a lőszerrekesz sérülése...más is tapasztalja?
Kifejlesztve még a Tigris II, érdemes lenne esetleg arra lecserélnem a Persing-et, mert nagyon nem jött be ez a tank nekem...T20-at kedveltem, Persing meg csalódás eddig....

(#42278) zsloti válasza Dryman (#42275) üzenetére


zsloti
senior tag

Vannak pályák mikor a szikla tetején álldogál és félig kilóg akkor alulról egy kicsit rámegyek a dombra máris megemelkedik a tank eleje így a beesési szög nem olyan kicsi
Bár 5 méterről nem hiszem hogy le kellene pattanni a tank aljáról(ami szerintem nem annyira páncélozott)
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#42279) whYz válasza Dryman (#42277) üzenetére


whYz
addikt

Tiger II-vel is hasonlo problemaid lennenek, csak az plusszba meg gyulekony is...
Meg kell tanulni medekkel jatszani, en pl egeszen T-54ig jo voltam meddel, aztan T-62A teljesen mas, azzal pl nem a megszokott med jatekstilust kell hasznalni, mivel sniper tank...

(#42280) Atlantis válasza Dryman (#42277) üzenetére


Atlantis
veterán

Elég sérülékeny a Pershing (és a Patton is utána), vizes rekeszt arra tettem először, legénységnek kell a Safe stowage is, utána már tűrhető. Az ilyen téren legendásan gyenge T44-en sem lövik el ennyiszer a rekeszt, mint ezeken. Ettől függetlenül szerintem jó tank a Pershing, Panther II után talán a legjobb T8-as med, bár az angolhoz nem volt szerencsém.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42281) psycroptic válasza Atlantis (#42280) üzenetére


psycroptic
őstag

Azt ne felejtsd el, hogy a T-44-nek valamelyik pöccsel erősítették a lőszerrekeszét. Ezért nem az a leggyengébb lőszerrekesz tekintetében.

PSNID: Tomy83PS

(#42282) Dryman válasza diegho (#42276) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönet érte! :R

Köszönet a Persing-es véleményekért!
Megtartom, megtanulok vele játszani....

[ Szerkesztve ]

(#42283) sith7 válasza diegho (#42276) üzenetére


sith7
nagyúr

Megnézzük :K

(#42284) Atlantis válasza psycroptic (#42281) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen? Erről az infóról lemaradtam, viszont tény, hogy nem panaszkodhatok (emiatt legalábbis) a T-44-re.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42285) jahrn válasza ncsicso (#42265) üzenetére


jahrn
senior tag

Alcahalo meg periszkop(ezt lecserelem majd coated optics-ra) van rajta. Az igazi problema h ha elindulok eggyik iranyba akkor kb sejtelmem sincs h a masik oldalon mi tortenik mivel 310m a radio hatotavja. Emelle lassu is, szal ha vissza kell menni akkor mar regen rossz.
Az agyu amugy elegge jo, es ugye ha jol felhuzom benne a szemelyzetet(min 2x100%+50%) akkor majd mehetnek a jovendobeli AMX 50-100ba. Szal 850 aranye teljesen korrekt.
Mondjuk a Murder II arnyekaba sem erhet, de valahol ertheto hiszen csak prem tank.

[ Szerkesztve ]

(#42286) psycroptic válasza Atlantis (#42284) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor kapott új motort meg új ágyút (LB1) is, mikor az ammorackot erősítették. Azt már ne kérdezd, hogy mikor volt mert azóta én is öregedtem és elfelejtettem... :D

PSNID: Tomy83PS

(#42287) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Fontolgatom, hogy veszek egy prém tankot, de nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen az:
IS-6: ha az összes orosz heavy-t kihúznám, akkor 9 tankhoz tudnám a legénységet húzni.
T34 (amcsi): 5 tankhoz tudnám a legénységet húzni.
Super Pershing: 6 tankhoz tudnám húzni a legényeket.

Persze, ha ezeket a számokat nézem csak, akkor egyértelmű, hogy az IS-6-al járnék a legjobban, de tudom, hogy nem csak ezt kell figyelembe venni.
- Egyáltalán orosz ágon érdemes-e mindkét heavy ágat végig vinni majdan?
- Melyik tank mennyire költséges illetve melyik mennyire termel zsetont, XP-t?

Kérném a nálamnál sokkal jártasabb playereket - főképp, akiknek tapasztalata is van az említett tankokkal -, hogy adjanak nekem tanácsot.

Köszönöm

(#42250) Djuree: vmit nagyon benéztél cimbora :D
Lengyel zászló
Brit zászló ennek egy részlete

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42288) [HUN]Dani válasza diegho (#42276) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

:R

magyarsrac

(#42289) marked one94 válasza #35692544 (#42251) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem is egy vicc volt :D :P
[link]

You'll Never Walk Alone

(#42290) Djuree válasza marked one94 (#42289) üzenetére


Djuree
félisten

kapjad bé de nagyon gyorsan :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42291) jano_77 válasza marked one94 (#42289) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula :C ....ez számomra már az elérhetetlen eredmény.....hogy csinálod? :Y :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42292) Atlantis válasza psycroptic (#42286) üzenetére


Atlantis
veterán

Mik vannak...pedig képben szoktam lenni, de így 30 felett az én fejem se káptalan... :)

jano_77: valószínűleg ő tud játszani, mi meg nem. :)

marked_one94: Patton-oktatásnak továbbra is szívesen lennék alanya. :B :R

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42293) ncsicso válasza jahrn (#42285) üzenetére


ncsicso
tag

Marderem már régen volt, emlékszem, hogy szerettem, de szerintem az FCM jobb. Vagy csak én játszom jobban, mióta eladtam a Mardert :) Nekem most a második skill megy az emberekre, 80%-nál járok. Tény, hogy elsősorban védekező taktikához jó, illetve spotolni kiváló. Province olyan, mint egy céllövölde. :) városban sem rossz, láthattad, Enskben 10et kiszedtem vele ma. Csak a térképre nagyon kell figyelni. a Periszkópot meg hagyd rajta, jobban jársz vele, mint a távcsővel, hidd el, próbáltam. Túl keveset és lassan mozogsz vele ahhoz, hogy a távcső előnyei kijöjjenek.
Ráadásul ha nem prém fiókkal játszol, akkor farmoláshoz se utolsó.

Most néztem a planetwot-on, ha jól látom az FCM winrate 59.30%, ezzel a második.

[ Szerkesztve ]

ha véleményed van, ellenséged is van

(#42294) Eagle16 válasza jano_77 (#42287) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem T34-esem van, még ajándékba kaptam :)

Röviden: ha viszonylag kezdő vagy akkor ne ezt választ, főleg akkor ne ha nem vagy jártas az amerikai nehéztankok világában.

Még gyakorlott játékosként is sokszor frusztráló vele játszani és nagyon ismerni kell a pályákat hozzá, valamint nem épp olyan tank amivel csatákat lehetne megfordítani...

Tény hogy nagyjából bármit átüt amivel találkozik, nagyot sebez és kemény a tornya, de borzalmasan lassú, megiszol egy kávét mire becéloz valamit, és ha nem hagyod hogy teljesen leszűküljön a célkör akkor képes olyan lövéseket produkálni hogy utána legszívesebben kilépnék ALT+F4-el a játékból. A DPM-je is alacsony, de az megbocsátható az átütés és az alfa sebzés mellett.

Nekem ez van prémiumként meg egy Löwe, soha nem tudom eldönteni hogy melyik a rosszabb, szóval inkább T34-el megyek mikor havonta egyszer rám jön a farmolhatnék, mert ez legalább nem gyullad ki frontális lövésektől.

Én az Is-6-ost mondanám, az lesz a jó neked, az SP sem az a könnyen játszható tank.

Én végigmentem mindkét orosz ágon, az Is-4-est megutáltam pár csata alatt, az Is-7-est sem szeretem sokkal jobban, szóval garázsdísz. Megérte :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42295) forras2 válasza diegho (#42276) üzenetére


forras2
őstag

Végre valaki, aki azon a véleményen van a tigrisről, mint én :))

(#42296) marked one94 válasza Djuree (#42290) üzenetére


marked one94
őstag

Neeeem :))

jano_77: Köszi :R Csak idő kell hozzá, egy kis ügyesség és bárki elérheti. Na és persze egy jó szakasztárs :)

Atlantis: Majd keres meg játékban, és mehetünk párat. Ma leszek olyan 3 fele 1-1,5 órát. Itt van egy replay ha érdekel [link] Ezen a pályán mindig ezt csinálom, és általában nyerünk is :)

You'll Never Walk Alone

(#42297) jano_77 válasza Eagle16 (#42294) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a véleményedet.
Teljesen kezdő már nem vagyok szerintem - ~4.600 csatával -, de tanulni persze nagyon sokat tudnék még.
Amcsi heavy tankom eddig csak az M6 volt, most vettem meg a T-19, de még nem mentem vele csatát, mert nem tettem bele legénységet. Nem akarok alap legényeket bele tenni, ezért még filózom.

(#42295) forras2: mármint, hogy jó tank!? én is ezt mondtam mindig :K nem néztem még meg a videót, nem volt időm, de nagyon várom, hogy haza érjek, mert érdekel. az első tank végre, ami nekem is van és készült belőle Diego videó ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42298) virkir válasza jano_77 (#42291) üzenetére


virkir
veterán

Jó platoon társakat vesz maga mellé :U akiktől tudja lopni a kill-t meg a sebzést :D
Igaz zsolti?
Jut eszembe az utolsó körről nincs csapat stat screenshot-od?
Pont elfelejtettem csinálni pedig olyan szép volt a hetes csatában PzIV-el az a Lehvaslaiho plecsni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42299) myckey válasza diegho (#42276) üzenetére


myckey
veterán

THX a videóért.
Nekem tesztszerón nagyon megtetszett.
El is döntöttem,hogy a T29 mellé megszerzem.

Virkir
levasaló plecsni?
az melyik is? :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42300) Atlantis válasza Eagle16 (#42294) üzenetére


Atlantis
veterán

Majdnem mindenben egyetértek, T34-et hónapok óta elő se vettem, de lassan leporolom, változott-e esetleg valamit. Löwe meg olyan németes, ahogy írtad, gyúlékony, lassú, de az ágyúja jóféle.
IS6-ot viszont inkább nem ajánlanám neki, ugyanolyan lassan céloz, cserébe még pontatlan is, gun depression sincs, átütése sincs, viszont asszem kedvező az MM neki.
Inkább a SuperPershing helyette, átütés ugyanannyi, de jobb és gyorsabb az ágyúja, persze dög lassú az is, de a páncélja sokszor jó. Igaz, teszten nekem nem jött be... :) de a jelöltek közül, talán az lenne a legjobb.

marked_one94: 6 előtt nem hiszem, hogy nekiesek ma, de ha látom, hogy online vagy valamikor, majd rád írok. Kösz a replay-t meglesem majd.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.