Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) Djuree válasza jimmy74 (#39983) üzenetére


Djuree
félisten

gw tiger sztem. nekem van obj212-őm, szarra se jó, S-51 sokkal jobb volt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40002) diegho válasza FoBCRaistlin (#40000) üzenetére


diegho
nagyúr

Van tesztszerver.

(#40003) malysoma válasza FoBCRaistlin (#40000) üzenetére


malysoma
csendes tag

Konkrét tapasztalatom nincs tier 6-s premiumokról csak 5-7-8-okról én amondó vagyok.
Ha van egy tigrised akkor ez a pz4 schmalturm max funból jó. Farmolni 8-s prém kell ez van sajnos.

Diegho te egészen véletlenül nem HAC-S ben vagy?

[ Szerkesztve ]

(#40004) AlexWolf válasza FoBCRaistlin (#40000) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én nagyon szeretem. Igaz én azon PZIV-en szocializálódtam, amin a nagy torony és löveg még kifejleszthető volt. Akkor is nagyon szerettem.

Kreditet elég jól hoz, és az sem rontott az összképen sokat, hogy tier 6-os lett. Elég fordulékony és lehet vele rendesen csipegetni :)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#40005) Enzolord válasza diegho (#40002) üzenetére


Enzolord
addikt

Most pont nincs..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40006) gagyenkov válasza diegho (#40002) üzenetére


gagyenkov
tag

[link] Van!

[ Szerkesztve ]

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#40007) jano_77 válasza Enzolord (#39995) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért ez a 5 vagy 6 legénységi tag dolog egy kicsit elbizonytalanított. :U
Van olyan amcsi prémium heavy, amibe 6 legénység van?
Vagy érdemes egyáltalán ezzel foglalkozni? Esetleg szarjak rá, max az egyik legényke a T29-ben le lesz maradva picit a többitől? Vagy mindig mást hagyok ki és akkor nagyjából együtt fognak haladni!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40008) malysoma válasza jano_77 (#40007) üzenetére


malysoma
csendes tag

T34 drága ugyan de kurvajó.

Egyébként az az 1 legénység ami lemarad kb a loader igazából tök mind1 csak azért ,hogynéz azmár ki na.

(#40009) diegho válasza malysoma (#40003) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt a kérdést most nem komolyan gondoltad ugye? Egy hozzászólásban említeni azt a béna bandát meg engem? Most kérj bocsánatot!!!

Más: azért írtam, hogy van tesztszerver, mert a kérdező kérdését teljesen értelmetlennek találom jelenleg. Ott a tesztszerver, fel lehet menni rá, kap 20k goldot, megveheti azt a prémium tankot, amelyiket akarja és mehet vele, így eldöntheti, hogy kell vagy nem.

(#40010) Enzolord válasza jano_77 (#40007) üzenetére


Enzolord
addikt

Most olyan nagy értelme nincs az ide oda pakolászásnak, inkább menj többet a T29cel, meg a T32vel és akkor egyszerre fejlődnek az emberkék..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40011) Drenadar válasza jano_77 (#39991) üzenetére


Drenadar
veterán

T14-et nem ajánlom, először teszt szerón próbáld ki mennyire jó tank? (Én nagyon kínlódtam vele, az ágyúja úgy hulladék ahogy van (kb sherman stock ágyu)

T29 és a T32 ugyanannyi férőhelyes mint a T14, M103-ba már nem kell rádiós, T110E5-be meg elég egy töltő.
(vagyis ezeket a legényeket mindig meg kell tartani :))

(#40010) Enzolord: de igenis van értelme az emberek pakolászásának. nem egy két csata után, hanem hosszabb távon...

update: tévedtem a T14be nem kell kettő töltő...

(#40007) jano_77 : T34-be 6 ember kell.... csak kicsit drágább mint a T14-es. viszont a pénzt eléggé jól hozza.

[ Szerkesztve ]

(#40012) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Köszi az infókat mindenkinek!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#40013) malysoma válasza diegho (#40009) üzenetére


malysoma
csendes tag

Jólvan elnézést kérek tényleg nem egy elit osztag. De mintha láttalak vólna clán chanelen csak azért.

(#40014) diegho válasza malysoma (#40013) üzenetére


diegho
nagyúr

Engem ott akkor se látnál, ha milliárdokat fizetnének minden ott töltött percért!

(#40015) malysoma válasza diegho (#40014) üzenetére


malysoma
csendes tag

Ennyire szarok?
Én még soha senkivel nemjátszottam a clánból talán 1-2 cw-n igaz amatőrködés ment de az véleményem szerint a parancsnoki lánc teljeségi hiánya miatt vólt ami épp ideiglenes volt vagy nem aztmár nemtudom.

(#40016) Enzolord válasza diegho (#40014) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha Neked akár csak százezreket fizetnének minden ott töltött percért, akkor bizony ott lennél...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40017) diegho válasza Enzolord (#40016) üzenetére


diegho
nagyúr

Elhiszed, hogy nem? Ha látnád a bankszámlám nem mondanál ilyen butaságokat ;)

(#40018) vendingo


vendingo
veterán

Kv1 122-es és 85-ös ágyújáról valami tapasztalat?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#40019) diegho válasza malysoma (#40015) üzenetére


diegho
nagyúr

Nézd meg az én játékbeli adatlapomat és az ottani játékosokért, utána nem hiszem, hogy lesz több kérdésed.

(#40020) Fel válasza Szilu (#39904) üzenetére


Fel
addikt

945.000 lesz az új ára.
Nem biztos, hogy megéri eladni.. Folytatódni fog utána az ág. Ha minden igaz, akkor a 8.5-ben jön a felderítő Panther (t7) és a Hanomag RU251 (t8 és ez már nem Wehrmacht, hanem Bundeswehr termék).

A 2801 MM besorolásából - amiatt, hogy már nem lesz top light tank - lecsípik a felső két battle tiert. Gondolom ennek függvényében az alatta lévő tankok besorolása is könnyebbül. Remélem adnak majd ki 8.4-es MM "térképet".

(#40021) Enzolord válasza diegho (#40017) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát kíváncsivá tettél ezzel, hogy olyan bankszámlád van, hogy percenként 100000ért nem csinálnál semmit..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40022) malysoma válasza diegho (#40019) üzenetére


malysoma
csendes tag

Hát őőő igen szép szép 62% win meg 24k csata az így adja de ,hogy nincs egy tigrised háát
biztos valami elvakult komcsi vagy a bankszámlád is azért olyan nagy mert kínai kisgyerekek véréből diszpergált termékeket árusítasz itt a ph-n ;]

[ Szerkesztve ]

(#40023) Simulacrum válasza diegho (#39933) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Csak a francia és a német ágat vittem arty-ból, ezeknél is csak 6-osig. Azt kell mondanom, hogy az ég és föld különbség nem elég kifejező arra, hogy mekkora különbség van a Lorr 50-es és a GW Panther között. A GW pontos, sokkal nagyobbat sebez, TD módban is sokkal jobban használható. Csak a gyorsaság az egyetlen előny a franciának, de a GW is elég fürge. Szóval én azt mondom ennyire kis tapasztalattal, hogy meglepne, ha nem a GW Panther lenne az egyik legjobb arty a játékban.

(#40024) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Diegho az Unica klánban van! És csak azért hogy ne hivogassák más klánba! :DDD :DDD

(#40025) Timyyy válasza malysoma (#40022) üzenetére


Timyyy
őstag

Ekkora baromságot is ritkán hordtak össze itt a topikban... :F
Na mindegy.....

ESTE a szokásos emberkékből jöhetne valaki szakaszolni ;)

(#40026) diegho válasza Enzolord (#40021) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy nem csinálnék semmit, azt mondtam, hogy abban a klánban annyiért sem lennék, mert már megtehetem, hogy azt vállalok el, amit akarok.

malysoma
Szép elmélet, de sajnos most megbuktatom:

[ Szerkesztve ]

(#40027) malysoma válasza diegho (#40026) üzenetére


malysoma
csendes tag

Most vetted xD
Minden esetre szép kis accountod van.
Gondolom solo-ba esélytelen ilyen win-ratet kihozni. Én ezt else tudom képzelni ,hogy csináltad.

(#40028) diegho válasza malysoma (#40027) üzenetére


diegho
nagyúr

Jelenleg olyan 80-85% lehet az amit egyedül játszottam. 15-20% szakasz, soha nem voltam cw-n, 8-szor voltam company-ban, szóval eléggé bukott az elméleted, ha nem teljesen magamtól kell rájönnöm mindenre a játékban és még bétában is játszottam volna, sokkal jobb statisztikám lenne. A tigrist pedig akkor vettem, amikor akciós volt kb 1 hónapja, azóta így áll a garázsban.

(#40029) Atlantis válasza diegho (#40026) üzenetére


Atlantis
veterán

Látom, megint arra játszanak, hogy kitiltasd magad. :)

Nem semmi az a legénység az O268-ban... :R

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#40030) Enzolord válasza diegho (#40026) üzenetére


Enzolord
addikt

Ehhez legalább 8 vagy 9 számjegynek kell lenni azon a bankszámlán...
Vagy az igényeid nem annyira magasak... ( no offense)
VAgy az elveid nagyon szilárdak!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40031) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy kis Pz IV trollkodás. Prémiumos eredmény:

Visszajátszás.

[ Szerkesztve ]

(#40032) ktg3 válasza diegho (#40028) üzenetére


ktg3
őstag

Neked mennyire jött be az obj 268?

Durván nehéz vele jó XP-t kapni. T10-be már ilyen 1500xp prém nélkül nagyon kemény.
Sztem legalább 12-13K DMG kell hozzá.

Sokszor ilyen 5-6K dmg ért 5-6-700XP-ket osztogat. Preémium nélkül meg nem éppen +os a játék vele. Átlagban ilyen 3-4K lemegy csatánként.

[ Szerkesztve ]

(#40033) diegho válasza ktg3 (#40032) üzenetére


diegho
nagyúr

Elmegy, nem igazán vagyok oda érte, mert TD.

(#40034) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Letöltöttem a teszt szerver klienst, de installnál kritikus hiba jön elő... gondolom C -re akarná rakni, de ott nincs neki hely :)

Megtudom változtatni valahogy a telepítési útvonalat? Mert én nem találtam rá lehetőséget :S

(#40035) AVarice


AVarice
tag

IS-3-ra milyen kiegészítőket ajánlotok? Már tettem rá egy töltés gyorsítót, a másik kettőn még gondolkodom.

(#40036) SoulReaver válasza AVarice (#40035) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én még raktam mellé célzórendszert+célzó stabilizátort

(#40037) ollie válasza AVarice (#40035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam heavy-n a standard felszerelés a töltésgyorsító, vertikális stabilizátor, vagy ha nem megy a tankra, célzásgyorsító, és venti.

***

(#40038) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Ez megint jó volt. Prémium nélkül persze:

Victory! Map: Widepark 2013. február 15. 15:44:40
Vehicle:: T21
Exp: 4 500 (x3) + Credits: 28 343
Achievements: : Radley-Walters's Medal, Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

(#40039) gy-daniel válasza Bobyjack (#40038) üzenetére


gy-daniel
tag

Már elhasználtad az 1 napos prémiumot, vagy tartogatod? (Igazából azt is kérdezhetném, h tudsz e róla, h most van ingyen prem?:) )

(#40040) AVarice válasza SoulReaver (#40036) üzenetére


AVarice
tag

Köszi, én is pont ezeket gondoltam. :)

ollie: Neked is köszönöm a választ!

(#40041) Bobyjack válasza gy-daniel (#40039) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszönöm, már tudtam róla. Egy olyan napra tartogatom amikor rendesen tudok játszani.

(#40042) Fel


Fel
addikt

Valakivel előfordult már ilyen a teszt klienssel? [link] [link] [link]
Gyakorlatilag olyan, mintha nem is csináltam volna csata közben semmit sem. Holott..[link]
És nem ez az első eset. Az ezt követő csata is így ért véget, és tegnap is volt hasonló. Remélem, hogy csak a mostani teszt verzióban lévő hiba, és mielőbb javításra kerül.

(#40043) nyunyu válasza diegho (#40026) üzenetére


nyunyu
félisten

Mijjezahoekekalyhacsovelazorran?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40044) Eagle16 válasza Fel (#40042) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, bugos. Majd javítják.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#40045) csaabz válasza diegho (#40033) üzenetére


csaabz
őstag

Látom, neked is Radeon van. Tapasztalsz vele bármi furcsát játék közben? Pl bizonyos pályákon néha szemetel (alig észrevehetően), vagy ilyesmi?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#40046) slayer006 válasza csaabz (#40045) üzenetére


slayer006
addikt

HD6850 esetén semmi ilyesmi.
13.2 ßeta

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#40047) Eagle16 válasza csaabz (#40045) üzenetére


Eagle16
addikt

Nálam is minden rendben van HD 7770-el. 12.11 beta11-es driver.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#40048) Cucuska2 válasza csaabz (#40045) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem szemetel. (7850)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#40049) diegho válasza csaabz (#40045) üzenetére


diegho
nagyúr

Semmi baj nincs vele.

(#40050) Chris0321 válasza AVarice (#40040) üzenetére


Chris0321
addikt

IS3-ra szerintem kell a vizes lőszerrekesz is mivel elég szépen tud robbanni akár full hp-ról is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.