Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42201) kirjak válasza Z.m.Z (#42195) üzenetére


kirjak
aktív tag

Végigolvastam a "vitádat" a többiekkel. Dicső hogy így kitartasz a véleményed mellett.
Egyébként sokszor több helyen is egyetértek veled.
A játékot lehet hibáztatni és a játékosokat is jócskán de azt ne hagyjuk figyelmen kívül hogy a játék adta LEHETŐSÉGEKET sokszor nem azért teremtik olyanra amilyen hogy könnyedén nyerhessenek a profik.
Mindenkinek jogában áll T18-al fullosan felszerelve rohangálni mert erre a játék lehetőséget ad.
Mindenkinek jogában áll pénzt költeni a game-re és kockulni szembevérzésig monitorfejjel.
Vehetsz Löwét és költheted a Lóvét meg szidhatod az új Patcheket hogy hogy elromlott a tankod és lehet szidni a random faktort is mindenkinek de szerintem pont azért ülünk le folyton -folyvást játszani mert nem nyerünk mindig!
A hozzászólók szavaival élve én sem szeretek sz.pni de úgy vélem ettől izgalmas és nehéz ez a játék és az is lehet hogy ez sikerességének a kulcsa.
Nem ingyen van ez, cumika az ára még olykor gold ammo-val is.

Mellesleg meg ízlés dolga hogy ki mit szeret. Nehogy azt higgyétek hogy érvekkel lehet ízlést változtatni...
Ugyan már ezt ti sem gondolhatjátok komolyan. Vitázni csak azon lehet ami nem vélemény!

(aki a porsche-ét imádja mutathatod neki a ferrarit)

Uff
:R

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#42202) myckey válasza BinLaden (#42200) üzenetére


myckey
veterán

téged is lehet kergetni fognak,(mint az acc név roknodat) ha még sok hasonlót írsz :DDD
de jó volt,inkább ezt olvasom,mint a sok agymenést.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42203) LoLHunCsirke válasza SoulReaver (#42192) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

A matildát és a churchil 1 et nem szabad kihagynod ;]
hatos szintű változat már nem olyan jó a tierjében mint ez a kettő.. szerintem, azért nem is rossz szóval egy átlagos tank. majd szakaszozhatunk a csörcsikkel ha netán beérsz a tech treebe :D

TinkeringAboutYou!

(#42204) SoulReaver válasza LoLHunCsirke (#42203) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha te mondod :D megpróbálom őket! ;] ;]

(#42205) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

1 HP-val Ace Tanker :D

Nem emiatt, de beleszerettem a type T-34-be.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42206) #35692544


#35692544
törölt tag

3 hét alatt felvittem 55-röl 55,5-re a winrátámat
3 nap alatt szarrá szopatott a játék és újra alatta vagyok 40 több meccset buktam mint nyertem
szarjanak sünt a fejlesztők csak azért nem írok mást mert bannolnának

(#42207) munnergep


munnergep
senior tag

Nem jut eszembe soha a pálya neve, de ahol van a "magic forest".
Csata indul, 75% be az erdőbe, 3an mentünk a másik oldalra.
Csak annyit láttam, hogy az erdőt az ellen körbe veszi és fossá lő benne mindenkit :)
Maradtunk 3an, küzdöttünk, aztán minket is körbe vettek és teljes megsemmisülés. 15-1. Mindegy.

Másik: MM-el szerintem az nem probléma, hogy a profikat és bénákat is összerak, hiszen a bénázásból akkor lehet tanulni, ha látod a profikat játszani. A ruszkik se mondták azt, hogy kint van Wittmann a csatatéren, akkor én inkább nem megyek :)
Ami nekem fos a MMben, hogy egy T8 csatában az egyik oldalon a hármas szakaszt t-50ből rakja össze, a másik oldalon meg is-3-ból.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#42208) Tenken válasza munnergep (#42207) üzenetére


Tenken
őstag

Ja, az szerintem is gáz, amikor T5 vagy afölött lesz arti meg light toptank...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#42209) fradi81 válasza #35692544 (#42206) üzenetére


fradi81
veterán

És miért lenne jobb neked, ha a winrátád pár %-al magasabb lenne?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#42210) Pttypang válasza fradi81 (#42209) üzenetére


Pttypang
veterán

Már változhat az MM besorolása :)
Én is lebuktam nemrég 1-1,5 %-ot az egyik hétvégén, nem sok kedvem van játszani :)

Everybody lies.

(#42211) gy-daniel


gy-daniel
tag

Egy ideig érdekelt a winrate-em, de amióta megint sűrűn veszek új tankot, már nem érdekel:P. Alap felszereltséggel a legtöbb tank számomra használhatatlan, prem nélkül meg elég sok csata kell, h bármit is fejlesszek rajta. Így elég hullámzó lehet a teljesítményem.

(#42212) Agent19


Agent19
csendes tag

Sziasztok!

Mint tudvalevő a 8.4-es verzióval jönnek új kis tankocskák a német ágra. Innen-onnan hallottam olyat, hogyha a Luchs a garázsban van, akkor talán megkapjuk az alá kerülő új tankokat plussz garázshelyet. Ez igaz lehet?
És továbbmegyek, mi van akkor, ha a Luchs illetve a Leopard is a garázsodban van a patch érkezésekor? Mindkettő megvolt nekem régebben, ezért érdekelne, hogy visszavegyem-é őket...
Ha esetleg már volt szó erről és rongyosra beszéltétek ezt, akkor elnézést kérek. Tavalyi évben rendszeres olvasója voltam a fórumnak, idén már sajnos nem engedi az időm, hogy napról napra kövessem. Tehát, aki tud valamit e témában válaszként az ossza meg velem illetve a fórumozó játékostársakkal legyen szives ;)

Agent19

(#42213) GrooveHero válasza munnergep (#42207) üzenetére


GrooveHero
addikt

Murovanka :K ;)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#42214) vhw válasza Agent19 (#42212) üzenetére


vhw
addikt

Nem, ezúttal nem lesz ingyen semmi. Se tank, se garázshely.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42215) #35692544


#35692544
törölt tag

3 napja ez megy

(#42216) marked one94 válasza BinLaden (#42200) üzenetére


marked one94
őstag

Te mit szívtál? :D :R

You'll Never Walk Alone

(#42217) fradi81


fradi81
veterán

Top tankként bementem a védekezők bázisa alá és szépen lassan fel a a zászlóig, ilyen érmet se kaptam még :)

moto g72, Ninebot d28e

(#42218) nyunyu válasza Tubi1976 (#42167) üzenetére


nyunyu
félisten

Tegnap szereztem meg a Jgpanthert,az alap ágyúval konkrétan semmit sem üt át, úgyhogy egyenlőre a fiúk mossák a garázsban.....

Ugyanaz a 75 L/70 van a stock Pantheron, VK3002DBn is.
Rovid 88-ast viszont felejtsd el, mert az tenyleg semmit nem visz at, inkabb hasznald a 75-ost a harmadik, hosszu 88-as agyu kifejlesztesehez.

Free XP tartalekolas: sok tanknal muszaj, mert pl. az elozo tankrol sem tudod attenni a rammert, ha nincs meg a nagyobb lanctalp, annyira ki van centizve a stock tank teherbirasa.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42219) jahrn válasza Z.m.Z (#42177) üzenetére


jahrn
senior tag

Lehet sirni hogy nem tetszik a dolog, de ennek van egy masik oldala is.
Ha szetosztjak a jatekosokat mondjuk eff szerint akkor az 1200 eff feletti jatekosok szopn@k egy nagyot. Ugyanis a jatekos allomany kb 10% van 1200 felett, raadasul ez is megoszlik good/great/unicum kategoriakra. Szep is lenne ha 5-10 percet kellene varni h csataba keruljenek mert keves a jatekos a kategoriajukban.
Raadasul valahol elegge nagy tevedesben vagy. A jobb jatekosok nem attol jobbak mert rare/unique drop-ot szereztek vmi raid alatt. Minden felszereles es tank mindenki szamara elerheto, a tobbi meg rajtad mulik.

[ Szerkesztve ]

(#42220) vhw válasza Z.m.Z (#42163) üzenetére


vhw
addikt

Bocs, ha néha szeretnék menni 1-2 kört a kedvenc kettes-hármas prem bádogdobozaimmal... Olyan szánalmas, hogy szeretek pár low tier gépet, hogy csak na...

Egyébként az általad leírtaknak akkor lenne valami kis jogalapja, ha a szerencsétlenek meg nem mennének T8-9-10-be, de talán még T7-be se.
De biztos valami beteges perverz gyökér módjára élvezik, hogy a top tankként pillanatok alatt csak úgy rommá lövik őket Vannak akik korábban azt mondták, hogy ez tök jó és normális (mert joguk van hozzá!), de szerintem nem, mert ez a szánalmas...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42221) myckey válasza marked one94 (#42216) üzenetére


myckey
veterán

Igaz-e? :D
mondom én inkább ezt olvasom,mint a sok "geciwégészíjjálemegázt" :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42222) forras2


forras2
őstag

Kezdem megkedvelni ezt az undorító T1HT-t.
Ez a "nagy" löveg egész jó. Visz mindent mint a piros hetes, bár a sebzése nagyon kicsi.
De a 4 mp-s újratöltési idő tetszik.

(#42223) homeless09


homeless09
őstag

Ezt a k*rva IS-t minden utolsó ganaj tank átlövi....Az én gunom persze pattog mindenről a 2 órás újratöltési idejével....

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42224) forras2 válasza homeless09 (#42223) üzenetére


forras2
őstag

Nyeli az a lövéseket, és nem sűrűn pattog... legalább is nálam.
[link]

(#42225) homeless09 válasza forras2 (#42224) üzenetére


homeless09
őstag

Én most Tigerrel mentem egész jó kört :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42226) Mottie válasza homeless09 (#42223) üzenetére


Mottie
őstag

Hát ez már csak ilyen... Kedvencem S35CA-val :D

Be Victorious!

(#42227) homeless09 válasza Mottie (#42226) üzenetére


homeless09
őstag

Na jó mondjuk az S35CA-nak nem kicsit OP lövege van...:D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42228) forras2 válasza homeless09 (#42225) üzenetére


forras2
őstag

Tigris meg a legkedvencebb tankom a játékban :P

(#42229) homeless09 válasza forras2 (#42228) üzenetére


homeless09
őstag

Én is szeretem :K

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42230) munnergep


munnergep
senior tag

Ismét szopóágra tettem magam, kb. 15 elvesztett meccs, 90%-ban arty végez velem (kell nekem szabad ég alatt kóricálnom), úgyhogy jobb, ha megyek dögleni, jóccakát.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#42231) Patrick76496 válasza GrooveHero (#42030) üzenetére


Patrick76496
őstag

Malinovka, szintén loltraktor. Mentem át a mezőn, emlékszek, a bokrokra középen, aztán hamar kilőttek. Azután a csata után befejeztem a játékot pár hétre, most pedig itt vagyok 53,41-es wr-el.

(#42064) sith7: Boldogat! :)

Más: Ha teljesen véletlen mégis bent maradna valamilyen tiltott mod (max zoomout van fent), akkor bármilyen e-mail értesítés nélkül kibannolnának?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#42232) ktg3


ktg3
őstag

Mostanában volt egy win7 frissítés. Felraktam és azóta egyáltalán nincs xvm.
Másnál nem fordult elő ilyesmi?

Esetleg valami megoldás?

(#42233) #95904256


#95904256
törölt tag

Végre egy győzelem! Ráadásul egy francia csigával. :)

(#42234) Macka


Macka
veterán

Hali!

Érdemes VK 3601-re fejleszteni a 8.8-as KWK 36L/56 ágyút?

(#42235) [HUN]Dani válasza Macka (#42234) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Naná, hogy érdemes. Menő kis ágyú. :K

magyarsrac

(#42236) Djuree válasza ktg3 (#42232) üzenetére


Djuree
félisten

nálam már régóta nincs xvm. nem megy vmiért :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42237) ktg3 válasza [HUN]Dani (#42235) üzenetére


ktg3
őstag

Jah csak pontatlan, rohadt lassú a töltény és pattog mint a disznó. Amúgy nem rossz. ;]

(#42238) Djuree válasza BinLaden (#42200) üzenetére


Djuree
félisten

te se vagy százas. de legalább röhögtem egyet így kora hajnalban :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42239) sith7 válasza Patrick76496 (#42231) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#42240) [HUN]Dani válasza ktg3 (#42237) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem egyáltalán nem pontatlan, a töltési időre sem mondanám, hogy hú de lassú viszont valóban néha idegesítően pattog.

magyarsrac

(#42241) Tubi1976 válasza nyunyu (#42218) üzenetére


Tubi1976
tag

Oké, köszönöm akkor visszarakom a 75-öst hátha azzal már lehet csipegetni.

(#42242) ktg3 válasza Tubi1976 (#42241) üzenetére


ktg3
őstag

alacsonyabb tierben jobban játszik a 88as. Egyrészt sokkal több mindent átüt, másrészt akkor gyakran mész előre és játszol heavy tankként. Ott a csikicsukinál jobban teljesít a nagyobb alfa dmg.

Magasabb tierben nem mész előre így hátulról csipegetsz. Olyankor inkább a penetration és a accouracy számít.

(#42243) Djuree


Djuree
félisten

hú tegnap milyen meccset nyomtam. lehoztam egyedül a végén, vesztett állásból.
én voltam csörcsill I-essel, meg volt mellettem még 2 kv-1, akik álltak és fostak és meg sem mozdultak hiába írtam h segítsenek. ellenem volt 1 t6 angol med fél hp-n, meg egy asszem su-100 min. hp-n, meg egy t-34 full hp-n. nekem volt 56! hp-m, és megindultam hármójuk ellen egyedül. egyhelyen voltak. bekerültem őket szépen, volt még időm, 4 perc alatt sikerült bekerülni őket. mindhármat kiszedtem :DDD
szépen kinéztem mindig a szikla mögül és lőttem, nekem minden talált, ők nem bírtak eltalálni, vmelyik tankjuk nem is lőtt. meg is lett a tank ász.
t5-ben a csörcs megállíthatatlan...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42244) ollie válasza ktg3 (#42232) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy érted, hogy nincs? Hibaüzenettel el sem indul? Vagy fut, de nem írja ki a szokásos statokat? Utóbbi esetben csak az XVM szerverével van gond, mostanában sokat rosszalkodik (valószínűleg túlterhelt).

***

(#42245) Fel válasza ollie (#42244) üzenetére


Fel
addikt

Tegnap adták ki az új verziót (xvm 3.4.0, stat 1.2.4), emiatt a régi verzió már nem jó. Viszont ez az új még nem jó...
Ahogy írtad, nem tud csatlakozni a szerverhez, lekérni az adatokat. Semmi köze sincs win frissítéshez.

[ Szerkesztve ]

(#42246) FoBCRaistlin válasza Fel (#42245) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Hurrá, akkor faternak is hegeszthetem majd :(

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#42247) Dr_Syrex válasza forras2 (#42224) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szép kör lehetett a sok sebzés alapján :)
Már a top löveggel használod (D-25T) vagy még a D-2-5T van rajta a KV-1S-ről?
Nálam még csak az utóbbi van és nem is mentem még a sokat a tankkal, de kezdem megszeretni, bár ez az ágyú minden csak nem pontos :)
Tegnap Dragon Ridge-en majdnem kivégeztem 1vs1-ben egy Löwet a domdtetőn a házak között, és legalább 3x pattant rólam. Nem lehetett egy tank ász, mert akkor gyorsan lerendezett volna :) végül egy csapattársam kilőtte kb 100hp-ról, engem meg ő csapatából vont ki a forgalomból egy jól álcázott tankjuk.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#42248) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Közben itt vannak a márciusi ajándékboltos tankok gift-shop-packages-march :)
T34 is caming to Town :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#42249) jahrn


jahrn
senior tag

Megvettem ezt az FCM36-ot, de valahogy nem az igazi. Horizontalis loveg kiteres szar (akkor miert ilyen nagy a kuzdoter?), mozgekonysag borzalmas, es a legnagyobb gond h a radio hatotavolsaga a tier 1 idoket idezi. Pozitivum a latotavolsag, a loveg es h 4 fos a szemelyzet (igy tobbfele jarmuhoz tudok benne szemelyzetet huzni).

(#42250) Djuree


Djuree
félisten

a brit tankokon miért van lengyel zászló?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.