Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41051) Bingisz válasza jano_77 (#41044) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyenlőre csak a német, svájci és osztrák partnerek vannak kiírva, de valószínű, hogy magyar boltok is részt fognak venni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41052) jano_77 válasza Jolet (#41049) üzenetére


jano_77
nagyúr

háááát...Djuree akkor **baszott jó áron vette.
mondjuk ez is elgondolkodtató. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41053) Cucuska2 válasza PR0JECTNR56 (#41050) üzenetére


Cucuska2
őstag

Igen.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#41054) KAMELOT válasza AlexWolf (#41039) üzenetére


KAMELOT
titán

Idáig toltam 6 csatát abból 3-at nyertünk. Mint kezdő vagyok jelen. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#41055) Fel válasza Bingisz (#41051) üzenetére


Fel
addikt

Idehaza is lehet már venni olyan nV-t, ami mellé járnak a promó cuccok. Pl.: Náluk már igen, de gondolom akad még több bolt is, csak még nem biztos, hogy hirdetik.

(#41056) #35692544


#35692544
törölt tag

a tegnapi napom

(#41057) Steelheart2


Steelheart2
senior tag


Nekem is jora sikerült tegnap.A Stugg az én megmentö tankom.:D

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#41058) diegho


diegho
nagyúr

újabb videó a heavy tank skillekről és felszerelésről már tegnap este feltöltöttem, de valami rendszerhiba volt és csak éjjel jelent meg.

(#41059) sith7 válasza diegho (#41058) üzenetére


sith7
nagyúr

Megnézzük :K

(#41060) Jolet válasza diegho (#41058) üzenetére


Jolet
őstag

köszi! ilyenre gondoltam...

ezt a ledobós dolgot nem nagyon értem
mikortól nem esik az első 100% alá?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41061) Atlantis válasza Jolet (#41060) üzenetére


Atlantis
veterán

Kb. ha a következő szint eléri a 45-50%-ot, attól függ, hányadik képességről van szó.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41062) Djuree válasza Atlantis (#41061) üzenetére


Djuree
félisten

de akkor mi értelme van ledobni? miért nem választjuk ki azt alapból?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41063) diegho válasza Djuree (#41062) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert amíg nem éri el a 100%-ot semmit nem ér, csak van, viszont így addig valami hasznos is lehet helyette.

(#41064) Jolet válasza Djuree (#41062) üzenetére


Jolet
őstag

mert például van olyan ami csak akkor élesedik, ha 100%-on van, míg más folyamatosan
célszerűbb ez utóbbival kezdeni, hogy hasznát vehesd addig is lásd javítás
aztán ha elérte és a másik is a kívánt szintet (40-50% köszi a segítséget), akkor megcseréled őket

szerintem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41065) nagysandor88 válasza Djuree (#41062) üzenetére


nagysandor88
tag

Mert a perk csak 100%-tól aktiválódik, addig amíg nem dobod el legalább a skillt tudod használni, így nincs holt idő, amíg extra képesség nélkül használod a csókát.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#41066) AlexWolf válasza Jolet (#41060) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ez attól is függ, hogy semmit, creditet vagy aranyat is hajlandó vagy-e költeni rá.

arany esetében ugye minden marad ugyanannyi, credit esetében én olyan 50% fölött vettem azt észre, hogy nem esik, de mivel nem %-ot, hanem XP-t veszít a crew így az sem mindegy, hogy hanyadik skillen vagy (mert pl amíg az első skillednél x experience kell mondjuk az 51-ről 52%-ra lépésre addig ez a második skillnél már 2x, harmadiknál 4x, negyediknél 8x stb).
Így ha van egy 100+100+50%-os legénységed és eldobod 20k creditért, akkor a teljes addig megszerzett xp-ből vesztesz 10%-ot, ami nagy valószínűséggel azt fogja jelenteni, hogy visszaesel 100+9x%-ra.
De pl 100+100+100+50%-nál már lehet hogy a végén maradsz 100+100+100+30%-on. Van erre képlet a wot wikin. nem túl bonyolult, de melós kiszámolni.

ui. ha nem költesz kreditet a crew member teljes xp-jének 20%-át veszted egy ledobásnál.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41067) Jolet válasza AlexWolf (#41066) üzenetére


Jolet
őstag

tegnap az IS-nél próbáltam, mert a saját fejem után vettem fel képességet és leakartam cserélni másra amikor az első képesség elérte a 100%-ot a második nem tudom mennyinél állt, de eldobtam őket a 90%-os opcióval
és amikor az elsőt újra felvettem, akkor valami 96-97%-on állt
na gondoltam jól kicsesztem magammal, mert rohadt lassan haladt onnan régen
viszont most 10-20 csata alatt újra 100% lett és a második csak 20%-al van lemaradva attól aminél nem dobtam el

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41068) jano_77 válasza diegho (#41058) üzenetére


jano_77
nagyúr

beszarás, hogy milyen legénységeid vannak....gratula....4. skill :Y
:R a videóért

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41069) Djuree válasza diegho (#41063) üzenetére


Djuree
félisten

ja tényleg, ezt elfelejtettem :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41070) jano_77 válasza diegho (#41063) üzenetére


jano_77
nagyúr

Diegho!

Nekem most lesz meg a héten a Tigrisre az első skill - javítás - 100%. Van olyan legénységi tag, amelyiknél már el is érte. Mit javasolsz a következő 2. képességnek, mit válasszak?

Előre is köszi a válaszod :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41071) SoulReaver válasza jano_77 (#41070) üzenetére


SoulReaver
veterán

lehet említette a videóban :)

(#41072) Atlantis válasza jano_77 (#41070) üzenetére


Atlantis
veterán

Ugyan nem engem kérdeztél, de tekintve, hogy német tank és szeret égni, én tűzoltást tennék rá, amit majd eldobnék, mikor eléri a megfelelő szintet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41073) sith7 válasza SoulReaver (#41071) üzenetére


sith7
nagyúr

munkahelyen nem tudjuk megnézni :O :(

(#41074) diegho válasza jano_77 (#41070) üzenetére


diegho
nagyúr

Commanderen legyen sixth sense, többin maradjon a javítás. 2.-nak pedig clutch breaking, snap shot, amik fontosak. Loader-re mehet safe stowage, rádiósra meg situational awareness.

(#41075) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Olyan kevés Is8 -al találkozok, ennyire nem szeretik ezt a tankot?
Nagyon rajta vagyok, h meg legyen rá a lóvé, tetszik, meg már az IS3 -al is úgy bánok mint az IS -el, arra számítok, h az IS8 is hasonlóan kis gyors, pattogós, fedezékből kibújva, oda durrantós.. :D

(#41076) Veatta válasza SoulReaver (#41075) üzenetére


Veatta
aktív tag

Pattogni azt nem fog...

(#41077) nyunyu válasza diegho (#41074) üzenetére


nyunyu
félisten

Sixth sensenek ebben a formaban, hogy 3 masodperccel kesobb jelez, mint hogy spotoltak, van valami ertelme?

Addigra mar ugyis eszrevette az ember, hogy belelottek+nyakaba kapta az artyt.

T25AT-mre tettem, de nem vettem eszre semmi pluszt, mig JP+JP2-vel mentem ~1000 kort nelkule, ugyhogy kialakult a sajat erzekem arra, hogy mikor vehettek eszre, aztan automatikusan helyet valtoztatok minden loves utan.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41078) diegho válasza nyunyu (#41077) üzenetére


diegho
nagyúr

Nincs értelme, csak poénból van minden tankomon.

(#41079) jano_77 válasza diegho (#41074) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyon köszi :R
esetleg magyarul :F :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41080) Veatta válasza diegho (#41078) üzenetére


Veatta
aktív tag

És vicces ? :)

Köszönöm a videókat!

(#41081) diegho válasza jano_77 (#41079) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudok magyarul a játékban sajnos. Google translate viszont tud fordítani.

(#41082) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Le van írva magyarul minden a játékban is illetve a magyar wotos oldalon.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#41083) jano_77 válasza diegho (#41081) üzenetére


jano_77
nagyúr

ok, hát ha nincs más jó lesz Google is, bár ilyeneket fordít:
Clutch Breaking, ha jól tudom ez a kuplung égető!? Erre azt mondja, hogy tengelykapcsoló törés :)
Igazából csak a rádiósra javasolt dolog nem tudom mi magyarul, de google ilyet fordított: helyzeti tudatosság! :F

(#41082) Lacuss20: ok megnézem majd. Nekem magyarul van a játék és nem emlékszem, hogy angolul is írja-e vagy csak magyarul.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41084) Atlantis válasza jano_77 (#41079) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez alapján be tudod azonosítani.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41085) Djuree válasza SoulReaver (#41075) üzenetére


Djuree
félisten

én annyi is-8-al találkozok mint égen a csillag...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41086) sith7 válasza jano_77 (#41083) üzenetére


sith7
nagyúr

Az már jó ... a kuplung, az a tengelykapcsoló :D
amúgy én is magyarul tolom, de majd megoldjuk valahogy, ha a 2. képességhez érünk :))

(#41087) KaLeun válasza jano_77 (#41083) üzenetére


KaLeun
senior tag

Sajnos kicsit kuplungos a magyar fordítás. Elkövetik azt a tipikus hibát, hogy mindent szó szerint akarnak fordítani. Pedig egyszerűen lehetne akár: "Gyorsabb fordulás" vagy valami hasonló.

Cila

(#41088) jano_77 válasza Atlantis (#41084) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R :R :R

Szerk.: Amúgy miben jobb a Helyzetfelismerés (Situational awareness) rádiósnak, mint pl a Rádió jel erősítés (Signal Boosting)? Én utóbbit szoktam inkább adni rádiósnak, hogy jobb legyen a rádió vétele, ezáltal gyorsabban vegyek észre ellenfelet. Vagy nem ezt jelenti, nem erre való, rosszul gondolom? :U

Illetve az lenne még a kérdésem, hogy Parancsnok esetében a Menthor mennyire hasznos skill? Mert többségben azt szoktam adni, mert hogy megdobja a többi legénységi tag %-át, ha minden igaz!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41089) vhw válasza diegho (#41058) üzenetére


vhw
addikt

Én újabban már megkérdőjelezem egyes esetekben a venti vagy a BIA hasznosságát.
A ventiét például a lejjebb leírt esetnél, a BIA-ét szinte mindig, hacsak nem 4-5-dik skillről van szó.

5%-ot adnak ugye a legénység képességeihez egyenként, de ez nem egyenlő 5% töltésidő csökkenéssel, célzásidő csökkenéssel, látótáv növekedéssel... stb.

A legtöbb tankon, nem lehet jobbal kiváltani a ventit.
De például én a Tiger P esetében ~350 csata után rammer + távcső + venti kombóból leszereltem a ventit, és helyére célzásgyorsítót raktam. (az már az én mániám, hogy majd minden tankomon egy helyet a távcső foglal el, dehát én szeretem a magas látótávot és egy sniper tank esetében nem is hátrány)
A Tigris ágyújánaknak meglehetősen magas a célzási ideje, ezen segített ugyan valamit a venti, de közel sem annyit, mint egy olyan felszerelés, ami direkt ennek az értéknek csökkentésére használható. (ugyanez a véleményem a T34 vagy IS6 esetében, ott rammer + vert stab + célzásgyorsítót raktam fel)

A célzási idő csökkentésére jobban járunk, ha "célszerszámot" alkalmazunk. Ez bevett gyakorlat látótávra vagy töltési időre, mindenki a megfelelő felszerelést használja, a célzási időre viszont már nem, mert hát a venti alap.

A BIA-t egyáltalán nem tartom a legjobb választásnak. Egyes "cél skillek" értékesebbek, hasznosabbak. A javítás/camo tanktípustól függően alap, aztán a 6th sense, jack of all trades, armorer, clutch braking, smooth ride mind kellemes pluszokat adnak, miközben nem kell minden egyes tagot erre képezni. Ha ezeket kiosztjuk ott tartunk, hogy a parancsnokanak 2-3 skillje van, sofőrnek akár 4 is.
Ezért én csak 3-4-5dik skillnek tenném be a BIA-t.

Itt egy topik a hivatalos forumról, bővebben levezetve milyen hatása van a legénység képzettségének a tank egyes adataira.

E szerint a venti vagy a BIA egyenként megközelítőleg 2-2,5%-ot csökkentenek a töltési időn (célzási idő vagy látótáv esetében is hasonló értékekkel lehet számolni) Ez annyira minimális... tized, század másodpercek, 5-7 méter plusz látótáv...
De még a venti esetében elfogadható; pár százezer kredit nem tétel ha nagyban gondolkodunk. De a BIA-nál... meggondolandó, mert nem egy délutáni farmolást "fektetünk be" ugyanakkora pluszba.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41090) Pete55555


Pete55555
addikt

Csata elején a Löwénk beírta, hogy ő akarja kilőni az ellenfél IS-2-jét. Még vissza is kérdez, hogy "okay?" , hogy minenki felfogta, hogy az a tank az övé...
Végül a Hummelünk kilőtte az IS-2-t, erre a Löwe kilőtte a Hummelünket... NO comment

Fischer7 a neve a gyökérnek.

...Szeretem leracsniztatni...

(#41091) diegho válasza vhw (#41089) üzenetére


diegho
nagyúr

Pont az ilyen kis apróságok miatt lehet nagyon sok olyant megcsinálni, amit én megcsinálok. Mindenkinek szíve joga mit tesz a tankjára, de a BIA+Venti összesen 11% képességnövekedést ad, ami mindenben jelentkezik.

(#41092) Antonius1978 válasza diegho (#40973) üzenetére


Antonius1978
addikt

Bocs hogy kesore valaszolok nektek, de most ertem haza melobol.

DIEGHO : nos igazad van, hogy az a +10-20 meter nem sok, viszont esetleg eselyt adunk a csapattarsunknak, hogy hatulrol eltrafalja az elottunk levo tankot.
Azert talan csikicsukis kozelharcban sem annyira haszontalan ez a designated target, mert esetleg ha 50 meternel tavolabb van az altalunk +2 mp-ig mutatott tank, adunk egy kis lehetoseget a tarsainknak, tuzersegnek, hogy bevigyenek neki 1 lovest.
Akkor az off road drivingot csak med es light tankokra javaslod ? Vagy egyik tipusre sem ?

Utolag Tigris tema (mondjuk olvasom tovabb) : kivancsi lennek majd egy ilyen Tigrises videora, en szeretem a Tigrist, mert sok eletpontja van es jo a loveges.Ezt a szoknyas dolgot ki kell majd probaljam.
Amugy lattam az oktato videot amit a WOT adott ki, de altalaban nem jott be annyira ez a beforgatas, lehet en neztem el a szoget teszem azt fel.

Akkor vegulis megiscsak hasznosnak iteled a BIA-t ? A videodat most fogom megnezni.

VHW : ez mind igaz, viszont en tavcsovel akkor 30%-ra, te csak 25%-ra latsz el, tehat en hamarabb latlak teged, jobban mondva messzebbrol, ha mindketten allunk.
Off road : akkor lehetseges, hogy ennek csak a furge tankokon van haszna, es szar terepen...
Lancolas : tudom hogy szar dolog, de azert nem mindennapos, minden csataban lehet nem lancolnak le.
A repair akkor lenne a legutosebb kepesseg, ha a sarga modult is meg tudna javitani.
Sajnos ezt nem tudja, es ha mar elhasznaltad a repair kit-et egy adott modulra, akkor ugyanolyan szarul farolsz ha ellottek a motrod, ugyanolyan lassan toltesz ha loszerrekes serulest kaptal, mintha nem is lenne repair-od, egyszoval az altalam vazolt 2 esetben qvara mindegy hogy van repair, vagy nincs - sajnos.

Amugy a youtubon lattam egy videot annak idejen, hogy 100+100 repair skilles legenyseg + szerszamoslada, kb 2,5-3 masodperc alatt tette vissza a lancot.

BIA tema : valahogy ezeket is ki kellene probalgatni...kellenenek azonos tankkal rendelkezo egyenek, akinek a tankjan van BIA, es olyan akien nincs.

[ Szerkesztve ]

(#41093) Pete55555


Pete55555
addikt

Újabban találkoztam egy "kis" problémával. Mostanában rosszabb vagyok a játékban, mint eddig, és rájöttem mitől... 60-80, de van mikor 100-as ms-el játszok, ami elég zavaró tud lenni, most lőttem volna ki egy VK3601-et KV-1S-el, de már nem ott volt, mint ahol én láttam, és lepattant...
A net amúgy speestest szerint 20-26 ms-el megy nem értem a játékban miért ugrik ennyire fel. Ha valaki tud vmi megoldást, kérem ossza meg velem.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#41094) diegho válasza Antonius1978 (#41092) üzenetére


diegho
nagyúr

Hová akarsz menni off road driving-al? Mondj egy pályát ahol hasznos.

Nem arra kell építeni a legénységet, hogy majd a társaknak jobb lesz. Kit érdekelnek a társak? Azért ülsz a tankban, hogy TE döntsd el a csatát és csináld a legtöbbet, nem pedig azért, hogy a társak 2 másodperccel tovább nézzék a kikapcsolt minimapukon a spotolt tankot. Felejtsétek el az ilyen hülyeségeket. Azt kell tenni a legénységre, ami NEKED segít, nem a többinek, mert ami nekik segítene, annak zömében hasznát sem veszik soha, mert fogalmuk nincs mit csinálnak.

Sosem mondtam, hogy nem hasznos a BIA, a BIA nagyon jó, ezt állítottam mindig, csak van fontossági sorrend és a repair/camo mindenek felett áll tanktípustól függetlenül.

Ja és eddig kb vagy 50szer reseteltem komplett legénységen skill-t, mindent kipróbáltam ami létezik, azt mondom el ami jó és hasznos, ha nem hasznos nem beszélek róla, mert minek? Nem fogok mindent szájbarágni, mert legyen mindenkinek önállósága, saját gondolata, ha neki más a jó, használja azt.

[ Szerkesztve ]

(#41095) nyunyu válasza vhw (#41089) üzenetére


nyunyu
félisten

BIA a javitasi idot is csokkenti.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41096) Zeratul válasza diegho (#41094) üzenetére


Zeratul
addikt

Diegho: Az Off road driving nem arra jó hogy közepes vagy laza talajon ne vesszen annyit a tank a sebességéből és a fordulékonyságából, mert akkor az összes sivatagi és erdei pályán van értelme?

[ Szerkesztve ]

(#41097) Antonius1978 válasza diegho (#41094) üzenetére


Antonius1978
addikt

En sziklas,sivatagos meg felig mocsaras helyeken gondoltam hogy segiteni fog, es hegyremenet.Nos, lehet hogy nem igy van akkor.
Annyit eszrevettem, hogy a T-34/85-tol elvettem a cluch brakinget, az off road miatt, es most sokkal szarabbul fordul :W
A KV3-on viszont mindenkinek repair volt...annyira nem imadom amugy sem azt a tankot, de a repairral szornyu volt jatszani, lassu volt, szarul fordult, nem lehetett vele manoverezni rendesen.
Aztan a tp felment ugy 150-re kb a legenysegnel, es betettem mindenkinek a BIA-t, resettel.
Most meg van neki olyan 20%os cluch brake is ha jol emlekszem, mindenesetre, azonnal megtaltosodott a tank, mihelyt lecsereltem rajta a repairt.

Skillek : nos, akkor lehet megint reset lesz, amint lesz ra akcio, most nem akarok egy rakas penzt elcseszni.
BIA : tehat akkor mindenkepp ajanlod hogy az is legyen.

Video : szerintem picitt tavolabbrol magyaraztal az utolso videon, mert az IS-3-as videon ugy hallani, mintha mellettunk allnal, ennel viszont mintha 10 meterre allnal.Sajnos nagyon halk, alig lehet hallani :O

(#41098) jano_77 válasza Antonius1978 (#41097) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem Nálad lesz a bibi, én hallottam rendesen. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41099) diegho


diegho
nagyúr

Amúgy én is hallom magamat rendesen így visszanézve. Kicsit halkabb, mint az előző, okokat odaírtam most.

(#41100) Pete55555


Pete55555
addikt

Első kör 13-90-el :D
Még a 75-ös löveggel, de már fel is ment rá a 90-es (kellett hozzá ez az egy csata, nem volt elég free xp)

Legénységnek milyen képesség ajánlott? Felderítő, pillanatkép, kuplung égető van eddig, a parancsnoknak, meg a vezetőnek van most 1-1 szabad képesség.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.