Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8010) Dale válasza daniel909 (#8008) üzenetére


Dale
aktív tag

Kell írni, írnak is, 5 hozzászólásonként ugyanazt ismételve, kicsit variálva. Sajnálom hogy szövegértésben nem jeleskedsz. Nem kértem hogy innentől csak dicsérni lehet, de meg kellene találni valamiféle egyensúlyt, hátha az ide betérőknek nem dereng a régi mondás, miszerint mindig az kiabál a leghangosabban akinek a háza ég. Vagy át kell nevezni "Windows Phone felhasználók panasztopikja"-ra és meg van oldva a gond. Nekem is vannak gondjaim a rendszerrel, le is írtam korábban, de nem érzem szükségét hogy ezt naponta megtegyem mert attól, ha hiszed ha nem, nem változik semmi. De ha valami pozitívat írok a szitoktengerben, hogy valamiféle reményt adjak annak aki azt a telefont nézte ki amit én is használok, az már egyből reklám, mi? Ez szomorú.

Tényleg azt írsz amit akarsz, nem vagyok moderátor. Az egyetlen appot amit eddig a marketre felraktam, azt meg ingyen adom, benne is van a top 10 magyar app között. Szóval nem izgat a platform sikeressége anyagi szempontból, de ezt szerencsére nem a PH/MA fóruma alakítja.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.