Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62901) Blyan válasza gyurkikrisz (#62898) üzenetére


Blyan
félisten

Ennél azért gyakorlottabb WP júzernek tűntél eddig. Nyilvánvalóan 530.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62902) ZavaBalazs válasza gyurkikrisz (#62898) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én inkább várnék, amíg jön kishazánkba az 532. nem opció?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#62903) gyurkikrisz válasza Blyan (#62901) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az 520 szépen megverte az 530-at proceszorban, igazából ez gondolkoztatott el...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#62904) Blyan válasza gyurkikrisz (#62903) üzenetére


Blyan
félisten

haha, mi vert meg mit miben? :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62905) Dave™ válasza gyurkikrisz (#62903) üzenetére


Dave™
nagyúr

Inkább fordítva lesz az.

(#62906) kolosanyi válasza erahurka (#62884) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért a 800-hoz képest ez hatalmas előrelépés, meg minden igényemet kielégíti. A LED-et és az iránytűt hiányolom csak, de azok nélkül lehet élni. Jobb ajánlat mindig lesz, ezzel a telefonnal meg maximálisan elégedett vagyok. :)

(#62889) mdraco
Na, ez pont ugyanez. :K

(#62907) orangutan4


orangutan4
tag

üdv, google hitelesítő valahogyan használható WP-n? Erre van app, vagy vmi WP-s alternatíva?

(#62908) bepken válasza orangutan4 (#62907) üzenetére


bepken
veterán

még egy jutyúb kliens sincs a parasztnak, nem hogy hitelesítő :) (alternatíváról nem tudok nyilatkozni)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#62909) gyurkikrisz válasza Blyan (#62904) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Megyek vissza angolt tanulni :B

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#62910) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

WP 8.1 GDR2
[link]

(#62911) freelanced válasza Zsoleszhun (#62872) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

A Lumia 730 méretre is ugyanakkora mint a 735? Csak azért kérdezem mert szeretnék nézni rá tokot, de némelyik csak a 730-ra van. Viszont mivel van benne pár plusz lehetséges, hogy valamivel változott a mérete is.

Amúgy mit lehet tudni a vezeték nélküli töltésről? Mióta megvettem az 520-at nem volt szükségem új telefonra, nem is nézegettem mostanában a telefonokat (főleg a Nokiákat nem, nehogy elcsábuljak :DDD ) a híreket se nagyon olvastam. Ez a vezeték nélküli dolog újdonság számomra. Persze olvastam már többször is hasonló dolgokról de nem tudtam, hogy bármilyen formában jelen van.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#62912) csabi94 válasza freelanced (#62911) üzenetére


csabi94
őstag

Ugyanakkora, sőt, a két típus hátlapjai is ugyanazok, csak az egyik gyárilag vezeték nélküli töltőssel jön, a másik meg simával (ha jól tudom). A vezeték nélküli töltő nagyon hasznos dolog, mert csak ráteszed a telót, és már tölt is, azonban sokan feleslegesnek tartják. Nekem 820-am van, amit néha naponta 2x töltök, így kényelmes, viszont tény, hogy lassabban tölt, tehát ha csak gyors rátöltök napközben, akkor inkább kikapom a töltőpad hátuljából a micro usb-t, és azzal töltöm, az gyorsabb...
Hajlamos még töltéskor melegedni a készülék hátlapja, de nem vészes, nekem az elmúlt 1 évben semmi bajom nem volt vele. Szerethető, és menő dolog. :D

(#62913) freelanced válasza csabi94 (#62912) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm! Most néztem pár helyen, elvileg van eltérés de annyi, hogy az egyik 8.70 mm a másik 8.90 mm "vastag", tehát akkor nem lesz gond vele. Amúgy milyet érdemes venni ha majd beruház az ember, melyik töltő a leghasznosabb? Elég sokat láttam a neten, teljesítményben is különböznek esetleg? Mennyivel tart tovább feltölteni?

Egyébként én általában itthon töltöm és itt hasznos lenne mert akkor csak rárakom aztán kész úgy is itt van az asztalomon. Ha feltölt kikapcsol magától ez is? Tehát estére is rajta lehet hagyni, vagy nem ajánlott?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#62914) csabi94 válasza freelanced (#62913) üzenetére


csabi94
őstag

Persze, hogy kikapcsol. A telefon elektronikája nem engedi túltölteni az akksit. Szerintem olyan 30%-os teljesítményromlás van a vezeték elhagyásakor. Én kínait vettem, de nem a legolcsóbbat, hanem egy 4-5 ezer ft-os darabot. Akkor még ennyiért nem lehetett Nokiát kapni használtan, vagy újonnan (nem tudom, hogy most mennyiért adják). :)
Nekem alapvetően az a lényeg, hogy ha este lerakom az éjjeli szekrényemre, akkor reggel feltöltve vegyem le. Erre bőven jó. :)

A vastagság a hátlapban lévő tekercs miatt változik, az egy hangyaarasznyit vastagít, és nehezít a telefonon. :)

[ Szerkesztve ]

(#62915) KunEmber


KunEmber
senior tag

Skacok, ha az gmailemet átirányítom outlookra, illetve csak az outlookot szinkronizálom, akkor fogok tudni a telefonról is a gmailes címemmel levelet küldeni?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#62916) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok. Azt be tudom állítani valahol,hogy ha a telefonon törlök egy mailt a gmailes postadiokombol. Akkor az ne csak a telefon törlődjön,hanem a gmailben is? Köszi

(#62917) bepken válasza KunEmber (#62915) üzenetére


bepken
veterán

ha hozzáadod a google fiókot, akkor megjelenik a "google mail" nevezetű app, amivel tudsz küldeni gmail fiókból is leveleket. (te kézzel átirányítani egyébként csak a bejövő leveleket tudod szerintem)

(#62916) nyesix! nem mindig törli azonnal, de ha leszinkronizál rendesen, akkor a törléseket is meg fogja csinálni (nem kellett állítanom semmit)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#62918) viewdetails válasza KunEmber (#62915) üzenetére


viewdetails
addikt

Ha követed a hivatalos leírást, igen, ez a lépés is le van írva.
http://windows.microsoft.com/hu-hu/outlook/gmail

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#62919) KunEmber válasza viewdetails (#62918) üzenetére


KunEmber
senior tag

Köszi mindkettőtöknek.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#62920) lugosi válasza jenei1994 (#62897) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Telekomnál időről időre megjelenik a használt telefonok vásárlásának a lehetősége, minden figyelmeztetés nélkül, majd ugyanúgy el is tűnik, hogy aztán fél év múlva kb. ugyanúgy feltűnjön.
És ahogy írod, garancia nem jár hozzá, és a számlán is rajta van, hogy nem garis, mivel használt.

A gyakorlatban a legtöbbször a használt vagy kibontott, és visszacsomagolt, vagy néhány esetben ki sem bontott készüléket jelent.

Nekem is ilyen konstrukcióban van a 1520-am, 80-ért szerintem baráti volt. Annyira volt használt, hogy ki volt bontva, de a teljes csomagolás rajta volt.

[ Szerkesztve ]

(#62921) #72797440


#72797440
törölt tag

Most jöttem rá, hogy szöveg írásánál nem kell az ékezetekkel húzni az időt mert ha már leírtam a szót ékezetek nélkül automatikusan kiteszi őket. DE. Csak akkor ha benne van a szótárjában. Ezt a szókincskészletet lehet bővíteni?

(#62922) btudos válasza #72797440 (#62921) üzenetére


btudos
Topikgazda

Automatikusan bovul.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#62923) Blyan válasza btudos (#62922) üzenetére


Blyan
félisten

A W10-ben újra megjelent a +jeles szóbevitel. (vagy az volt a 8.1-ben is? nem rémlik igazából).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62924) lugosi válasza btudos (#62922) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt be lehet valahogy állítani, hogy az első javaslatot szóköz vagy írásjel esetén mindenképpen tegye be (legyen vastag a javaslatok között)?

(#62925) spider23 válasza Blyan (#62923) üzenetére


spider23
aktív tag

8.1-ben nem volt, és nagyon hiányzott. Rejtély hogy miért hagyták ki... De legalább visszarakták.

(#62926) Blyan válasza lugosi (#62924) üzenetére


Blyan
félisten

Az esetek nagy részében így működik, nem? Van egy vastag betűs javaslat, amit ha csak folytatod a szöveget korrigálás nélkül (szóköz, írásjel), akkor azt behelyettesíti automatikusan.
Szerintem így működik most. Bár az igaz, hogy nem minden esetben.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62927) lugosi válasza Blyan (#62926) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nálam csak az esetek kevesebb mint felében.

(#62928) Blyan válasza lugosi (#62927) üzenetére


Blyan
félisten

Az baj, hogy nem működik rendesen, elvileg ott van a beállításokban az adott nyelvnél, hogy "correct misspelled words" De nem mindent javít át.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62929) erahurka válasza Blyan (#62928) üzenetére


erahurka
félisten

Olyan is van hogy írás közben nem ajánlja fel azt a szót amit akarok, aztán visszamegyek és kijelölöm az egész szót, és akkor már felajánlja. Vagy vannak szavak amiket csak nagy betűvel hajlandó betenni. Ezen kívül az n-t és a b-t néha (legtöbbször) szünetként értelmezi. Katasztrófa.

(#62930) Blyan válasza erahurka (#62929) üzenetére


Blyan
félisten

Viszont ha kijelölsz egy szót, akkor a shift billentyűvel változtathatod, hogy kisbetűs, nagykezdőbetűs vagy teljesen nagybetűs változatra akarod-e javítani.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62931) no1r válasza Blyan (#62930) üzenetére


no1r
őstag

wow, ezt eddig nem tudtam... köszi! :))

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#62932) erahurka válasza Blyan (#62930) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt nem tudtam. Csak hogy a kész szót ha kijelölöm, utána lehet így váltogatni.

(#62933) Boonen007


Boonen007
őstag

Toltam egy factory resetet, na felbuherálom a W10-et.. Mégsem rakom fel VISZONT független magyar 920-as egyszer csak feldobja értesítés ként: Üdvözli a Lumia Denim! Meglepett picit nem is tudtam, hogy valamikor is frissítettem Denimre... Na akkor még azt kell megnézni van e rajta PFD update... :D

(#62934) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Raktársöprés :)

https://utdetailing.hu/

(#62935) Clemi válasza tibcsi0407 (#62934) üzenetére


Clemi
veterán

Does not ship to Hungary :( De ha lenne is, a szállítási költség az ár duplája lenne az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#62936) tibcsi0407 válasza Clemi (#62935) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jaja, ez elég szomorú. De azért nem semmi, hogy szórja a MS a telókat szét USA-ban. Mindent megtesznek, hogy terjedjen a rendszer.

https://utdetailing.hu/

(#62937) kolosanyi válasza tibcsi0407 (#62934) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ennyiért simán vennék egyet. :D

(#62938) Bogyó bá' válasza kolosanyi (#62937) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mi a fenének? Ehhez add hozzá a vámot, ÁFÁ-t, szállítást (persze ha szállítanának Mo.-ra), és már 15k fölött jársz. Annyiért meg volt Black Friday-kor 530, magyarországi gyári garanciával... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#62939) kolosanyi válasza Bogyó bá' (#62938) üzenetére


kolosanyi
veterán

Úgy értem ha ennyiért adnák itthon. De az 530 15-ért valóban nagyon jó vétel volt. :K

(#62940) lugosi válasza Clemi (#62935) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet hogy ráadásul AT&T függő?

(#62941) FishAir válasza lugosi (#62940) üzenetére


FishAir
senior tag

Mint Blyan, csak Ő AT-AT függő. :DDD (Bocs, nem tudtam kihagyni.)

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#62942) kiváncsi38 válasza erahurka (#62520) üzenetére


kiváncsi38
tag

én ránézek a wp telefonomra és csak a boszanto dolgai jutnak eszembe ,ránézek 10colos androidos tabomra és tudom hogy mindent tud és könnyü kezelni.wp 8 buta szörnyen az a 2-3 alkalmazás rajta ami jó rajta az sajna nem felejteti el velem butaságát .

(#62943) Pttypang válasza kiváncsi38 (#62942) üzenetére


Pttypang
veterán

De ez peldaul teged erint, ezt ne felejtsd el :) Engem viszont nem annyira.

Everybody lies.

(#62944) Boonen007 válasza kiváncsi38 (#62942) üzenetére


Boonen007
őstag

Én ránézek a WP telefonomra WP tabletemre és Windows 8.1-emre és elégedett vagyok..

(#62945) Blyan válasza FishAir (#62941) üzenetére


Blyan
félisten

A-a....

"Don't be too proud of this technological terror you've constructed. The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force. " :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62946) zodes válasza kiváncsi38 (#62942) üzenetére


zodes
aktív tag

Én hál' istennek sem a droidos tablettem, se a droidos telefonom nem látom soha többet, mert megszabadultam tőle. Boldog vagyok a WP telefonommal, mert működik, stabil és alapvető dolgokat - mint a telefonálás - el tudok végezni vele. :D Soha többet Sony! Soha többet android! :(((

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#62947) this is life válasza kiváncsi38 (#62942) üzenetére


this is life
Ármester

Nem egyformak az igenyek, elvarasok ...stb . En meg ranezek az unokahugim s ace 3 telefonjara a sw frissites utan es nem latok mast mint bug halmazt , s advance detto. Ellenben nemileg kevesebbet tud a wp8.1 telom de azt legalabb stabilan . De hat kinek a pap , kinek a papne :DDD .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#62948) Burt1793 válasza this is life (#62947) üzenetére


Burt1793
veterán

Az olcsó, alsó kategóriás illetve régi droidos telefonok tényleg nagyon rosszak, kevésbé időt állóak, mint a wp-s társaik, de attól még jó a droid.

(#62949) this is life válasza Burt1793 (#62948) üzenetére


this is life
Ármester

Hat nehez megitelni , van tabom , droid nem is gagyi de azert neha a falnak tudnek menni ... ha veletlwnul nem inditom ujra hetente , akkor szep sorban jonnek az uzenetek hogy xyz szolgaltatas leallt...belassul, darabossa valik a mukodese.
Hat azert a kozepkategoriaban se mindig stabil a gyartok muve...
Samsung ,Sony tud siralmasokat ott is kiadni. Teny egy nexus mas lap.
Engem 1 eve az ms megvett a csempeivel :) a telefonom stabilan mukodik (kop,kop) wp8 amber-el kezdtem , most 8.1-en kenyelmesen el vagyok. Remelem majd a vegleges w10 se ront a helyzeten.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#62950) kolosanyi válasza kiváncsi38 (#62942) üzenetére


kolosanyi
veterán

Úgy hallottam elég kedvező áron lehet hozzájutni Oneplus Onehoz, illetve Xiaomikhoz... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.