Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) #09710080 válasza dokesz007 (#1398) üzenetére


#09710080
törölt tag

igen most jelenleg RTM 7600 am van
de at rc nél is ugyan ez volt a probléma akkor még azt hittem hogy csak az rc hibája így megvártam az rtme,t de ennél is ezt csinálja.

a Gépem adatai:

neked hogy javult meg annó?

(#1402) pzstm válasza dokesz007 (#1400) üzenetére


pzstm
titán

Office Live Add-in 1.4 esetleg? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1403) dokesz007


dokesz007
aktív tag

(#1402) pzstm válasza dokesz007 (#1400) üzenetére

bingóóóóóóóóó...kib*** rövid az agyam...aki már védett ISO auditon tudja miért :C

de ezt miért csinálta?

(#1401) kailee válasza dokesz007 (#1398) üzenetére

úgy oldódott meg, h megvettem az eredetit...és huss eltünt minden hiba, kivéve a rohadt videó kártya drivert, így most az haxolva van...de minden defekt eltünt...priviben írok okosat, az neked is elmulasztja a gondod bajod :-)))

[ Szerkesztve ]

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#1404) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv mindenki. aki még emlékszik rám, én voltam az, akik a Nero képfájl-kiírásával bajlódott...

Nos, először is köszi mindent mindenkinek, immáron Win7-ről írok...

Nagyon tetszik, bár mivel nálam kimaradt a Vista, így elsőre pár dolog túlságosan túlbonyolított, de majd beletanulok...de tetszik....

Volna is rögtön egy kérdésem....
A Sajátgépben ha úgy tetszik, van egy Program Files és egy Programfájlok (x86) - mi a 2 között a különbség, mert volt olyan szoftver, amit az egyikbee, volt amit a másikba telepített....

Arra gondolok, hogy vannak olyan programjaim (frissek) amik nem támogatják a 64bitet, és ezek kerültek az x86 mappába...így van ez?

köszi
üdv

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1405) poirot válasza volvoguy (#1404) üzenetére


poirot
senior tag

Igen.

(#1406) pzstm válasza volvoguy (#1404) üzenetére


pzstm
titán

Arra gondolok, hogy vannak olyan programjaim (frissek) amik nem támogatják a 64bitet, és ezek kerültek az x86 mappába...így van ez?

Megy ez Neked. :K ;)
(AMik natív x64-es progik sima program files-ba mennek, többiekbe x86-osba)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1407) pzstm válasza dokesz007 (#1403) üzenetére


pzstm
titán

nekem simán feladta, amint felraktam 2007-est :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1408) McCoy20 válasza Speeedfire (#1378) üzenetére


McCoy20
tag

úgy tűnik megvan a hiba (befogtok csikarni:D)

A ludas pedig nem más mint a taskbar és az auto-hide kombója :DDD

egy fórumon találtam rá, szóval ha az auto-hide be van kapcsolva és és eltűnik a taskbar, és lekapcsol a monitor, akkor "beragad" vagy lefagy a gép (csak hard reset van utánna)

megoldás:
1. vagy auto-hide off
2. egeret a taskbárra viszed és úgy hagyod a gépet, akkor nem fog lefagyni ha lekapcsol a monitor
3. ha egy ablakot nyitva hagysz, de teljes képernyőn

ilyet se halottam még :DDD

reméllem MS megoldja a problémát

(#1409) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy nem jegyzi meg egyes alkalmazások hangerejét a Win7.

A Hangerőkeverőben be lehet állítani minden hangot kiadó alkalmazásnak, hogy a fő hangerőhöz képest mennyire legyen hangos (nálam pl. a fő hangerő 70%, de a Firefox és a Gmail Notifier 5%-on van), és ez így szuper is, amíg újra nem indítom a gépet. Akkor az alkalmazások megint ráállnak a fő hangerő hangerejére, azaz 70%-ra, és ha valami weboldalon megszólal a Firefox vagy jön egy levelem, szívrohamot kapok a hangerőtől.

Jól gondolom, hogy ennek nem így kellene működnie, hanem újraindítás után is meg kellene jegyezze a beállított hangerők fő hangerőhöz való arányát? (Amúgy a Winampnál pl. megjegyzi, most néztem, de Firefoxnál és Gmail Notifier 1.0.0.73-nál nem.)

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1410) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv. Frissen telepített Win7-en a Malwarebytes 1.41 hibát észlelt, lefutattam egy scant, reméltem hogy vmi alkalmazásban vagy programban talált hibát, de sajnos nem..ezt dobta ki:
[link]

eszerint cseszhetem az egészet, vírust kaptam vhogy, fertőzött volt vmim, és csinálhatom előről az egészet, vagy téves? találkozott már vki ezzel?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1411) Speeedfire válasza Speeedfire (#1363) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

help


suti_88: már miért kellene emiatt újrarakni, talált vmit amit utána gondolom leis irtott, ez a feladata az ilyen szoftvereknek

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1412) 7Heads Drago válasza pzstm (#1391) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Kár hogy ez nem müködik 64 bit alatt. Lentebb a userek végülis írtak is róla valamit a linkelt oldalon.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1413) volvoguy válasza Speeedfire (#1411) üzenetére


volvoguy
addikt

naja, csak hogy nem írtottam le..karanténba nem tudom rakni, fel sem ajánlja...csak a kihagyás vagy a törlés..de a registryben van, nem akarom törölni...mármint mi van ha fontos...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1414) dokesz007 válasza pzstm (#1407) üzenetére


dokesz007
aktív tag

Mert biztos jól megvuduzta a kiszolgáló p****csa az enyimet, mert pofátlan sz@r voltam...h dobozost vettem... :C

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#1415) pzstm válasza dokesz007 (#1414) üzenetére


pzstm
titán

Nekem is original ha erre gondoltál.... :U
Amúgy:
Cikk
Letöltés

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1416) virkir válasza 7Heads Drago (#1412) üzenetére


virkir
veterán

Már miért ne működne, Annyi a trükkje, hogy jó enabler-t kell beszereni és megy szépen a dreamscene.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1417) dokesz007 válasza pzstm (#1415) üzenetére


dokesz007
aktív tag

Köszke már rálőttem world,excel,power pointra is :Y
Bár azért kérdés számomra, h ki férhet hozzá a feltöltött adataimhoz, mármint mennyire sima liba felnyomni egy ilyen accot...mennyire safe az a mikrofos safe....

Mindíg adathiányban szenvedek, így legalább nem lesz még 1x akkora ciki, h a prezentáció előtt derül ki, h összecseréltem a kocsiban a zenés pent, a melóssal...cinkes volt, de mentettem, hála a kollégámnak és a csócsált almának :-)

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#1418) Speeedfire válasza volvoguy (#1413) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

fontos lenne egy vírus :F

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1419) pzstm válasza dokesz007 (#1417) üzenetére


pzstm
titán

Skydrive-ot használj...azt esetleg akkor törik fel, ha MSN-ed felnyomják, de Te ugye nem kattintasz mindenféle linkre meg egyebekre? :N

Én szinte napi szinten használom skydrive-ot...teljesen meg vagyok vele elégedve :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1420) lala42 válasza volvoguy (#1404) üzenetére


lala42
őstag

Igen így. Ha 32-est használsz, megy azx86-ba, ha 64 bitest. akkor a ProgramFile könyvtárba.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#1421) dokesz007 válasza pzstm (#1419) üzenetére


dokesz007
aktív tag

Hmmm...
Nem használok emesét...már vagy 4-5 éve...
Ha beszélni akarok vkivel akkor vagy felhívom, vagy elmegyek hozzá :R

Oksa kipróbálom a skydrivot, de csak ha nem kell ezt az emese szart felrakni...

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#1422) pzstm válasza dokesz007 (#1421) üzenetére


pzstm
titán

MSE az a security essentials...MSN az amire te gondolsz...Skydrive egy honlap...25GB ingyenes tárhely...Windows Live ID kell hozzá, semmi más....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1423) lala42 válasza dokesz007 (#1421) üzenetére


lala42
őstag

Jó dolog, mert nem kell hurcolni dugósdrivet. Persze, ha nemzetbiztonsági dokumentumaid vannak, akkor nem ajánlom :N :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#1424) volvoguy


volvoguy
addikt

nos mégcsak msot ismerkedek a Win7-el, de amint már írtam, sztem kissé túlbonyolított egy-két helyen....pl. a Start menüben nincs vmi klasszikus, egyszerű nézet, mint az XP esetében? ott is lehetett 2 nézet között váltogatni, mert ami "gyárilag" van kissé körülményes sztem...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1425) lala42 válasza volvoguy (#1424) üzenetére


lala42
őstag

Csak meg kell szokni. Jó lesz az. :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#1426) pzstm válasza volvoguy (#1424) üzenetére


pzstm
titán

Itt az ideje elfelejteni a 10éves XP stílust ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1427) dokesz007 válasza pzstm (#1422) üzenetére


dokesz007
aktív tag

Uhhh...emese=MSN csak én így becézem (6)

Jó éjt mindenki, az ördög aludni tér... ;]

[ Szerkesztve ]

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#1428) volvoguy


volvoguy
addikt

tehát nincs, najó, mára asszem befejezem, így az utolsó dolog amit megkérdezek, csupán annyi volna, hogy számít az, hogy egy adott programot hova telepítek? XP-sként volt külön Games és Programok mappám, ezekbe raktam a játékokat, meg egyéb progikat, tehát nem a Program Files-ba...a Win7 esetében ha úgyanígy járok el, lehet ennek vmi negatív hatása? Csak mert épp az Assassin's Creed első részét telepítettem, amit úgye nem mai gamma...és automatikusan az x86-os Programfájlok mappát ajánlotta...én meg a Games-be raktam...csak vmiért nem ajánlotta fel az Ikon készítését...mindegy..játékok és egyéb programok esetében mindegy hova telepítek?

Általában a komolyabb rendszer-progikat szoktam az XP-nél a Program Files-ba rakni, mint pl. vírusírtók, tűzfalak, registry pucolók stb...ilyen tömorítőknek meg játékoknak csináltam ugye külön mappát...XP-nél ezzel nem volt semmi gond...itt lehet most?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1429) pzstm válasza volvoguy (#1428) üzenetére


pzstm
titán

gond nem lenne...de szerintem fölösleges...ahogy érzed... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1430) lala42 válasza volvoguy (#1428) üzenetére


lala42
őstag

Nem számít. Nálam a játékok külön partición vannak, a munkával kapcsolatos programok szintén más partición, (pl. könyvelés, néhány tesztprogi, letöltő cucc,zene stb.) A rendszerpartición, csak azok vannak, amik egy esetleges összeomlás esetén mindenképp újratelepítést igényelnek.minden más egy másik vinyón, mely inkább mentésre szolgál. (játékpatcek, játékok próbaváltozatai, no meg amiket lusta vagyok kiírni :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#1431) lala42


lala42
őstag

Na pá, mentem aludni. Jó'ccakát :K :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#1432) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Mi ez a hulyeség ?
4 gb ram van a gépben

Miért írja, hogy csak 2 használható.

Eredeti Win7 Pro, 20 perce telepítettem, új a gép

[link]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1433) pzstm válasza Core2duo6600 (#1432) üzenetére


pzstm
titán

Biosban nincs valami beállítva videókarit illetően? :U
Bár core i7-es rendszernél kétlem hogy integrált lenne a vidkari :DDD , de szerintem Biosban kell állítgatni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1434) Egzee


Egzee
őstag

Sziasztok!

Segítsetek miért zabálja a CPU-mat a "svchost.exe (LocalSystemNetworkRestricted)" mindig 35%-al és a "svchost.exe (DcomLaunch)" 15%-al! Megőrülök, hogy folyton minden 50%-on megy minimum! Egyik napról csinálja a másikra...

(#1435) need


need
addikt

Üdv...

Újra csak előjön úgyan az a hiba mint korábban..!

Torrentezés közben lemered a win 7

Minden eshetőséget figyelembe vettem és ki is probáltam tehát cseréltem klienst háló katy drivert cseréltem más klienst is próbáltam de a probléma meg maradt nem csak win 7 alatt hanem Xp alatt is!
Sokan azt monták hogy lehet hogy a szolgáltató szivat nincs kizárva Upc P2P titkositást használ ami tilthatja a a torrentezést!
De most már más szolgáltatónál vagyok és most is lemered a win 7 és bontja is a net kapcsolatot!
Maga a problémák akkor jelentkeztek amikor 60 megás netre váltottam!
Vicc az egészben hogy privát ftpvel tökéletesen müxik nincs kizára hogy azért mert nincs vissza töltés!

Mennyire van arra esély hogy az alaplapi hálló kary nem birna el a dolgokkal...?

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1436) Gorneck válasza need (#1435) üzenetére


Gorneck
titán

Nem hinném, de egy bios friss megpróbálható...

Van routered? Vagy modemen jön a nafta?

Gorneck#1239

(#1437) need válasza Gorneck (#1436) üzenetére


need
addikt

bios frissités volt..
router nincs:(
modem Upc-nél volt most utp kábel 1böl a gépbe..!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1438) Gorneck válasza need (#1437) üzenetére


Gorneck
titán

Ha az OSt kizártad és tuti nem a szolgáltató bont...akkor lehet a hálókari nem bírja, de ebben vhogy kételkedem...

Mióta nekem is 30/3as netem van eléggé sokat bont a UPC...most vagy a torrent miatt vagy mert túlterhelt a hálózat (anno mikor belevágtak vmi újba akkor az elején mindig szarakodott a net)...a modem áramtalanítására lesz net, ha ezt nem teszem meg, akkor van hogy hosszú órákig nincs netem...szal nemtom...

Gorneck#1239

(#1439) need válasza Gorneck (#1438) üzenetére


need
addikt

csak nekem az a furcsa hogy nem Upc hálózaton vagyok hanem a Diginél és minden vissza köszön..! :O :O :O

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1440) pzstm válasza need (#1439) üzenetére


pzstm
titán

Digiéknél sincs azért kolbászból a kerítés :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1441) Morden24 válasza Gorneck (#1438) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, hát szép dolog a FájberPówer, csak hát ugye ha az infrastruktúra nem bírja...

Barátnőméknél is UPC van - hát egy éhes kuvasz is megbízhatóbb.
Más kérdés, hogy a Digiről is megvan a véleményem: akinek van ismerőseim között, azok mind mondják, hogy remek, ameddig megy. Aztán nem megy. És ügyfélszolgálat effektíve nincs.

Sectumsempra - For Enemies

(#1442) pzstm válasza Morden24 (#1441) üzenetére


pzstm
titán

akkor szülők marha szerencsés helyen laknak, mert a 25/3 éjjel nappal megvan akár ftp-n, akár http-n, akár P2P-n :U
Szakadás kb. csak áramszünet esetén volt :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1443) Morden24 válasza pzstm (#1442) üzenetére


Morden24
nagyúr

UPC? :)

Simán lehet, hogy van ahol jó, egyik cimborám lakótelepen lakik, és neki pl. zseniális és megbízható.
Ellenben az a vicces, hogy a UPC-nél dolgozó jóbarátom is azt mondja, hogy rohadt sok a gond, főleg a FiberPower óta.

Sectumsempra - For Enemies

(#1444) pzstm válasza Morden24 (#1443) üzenetére


pzstm
titán

Igen UPC. Más kérdés, hogy ez még natúr gold (25/3), nem fájberpóver...mivel cég nevén van a net...számlázási és szolgáltatási cím más, meg millió papír kellene ahhoz, hogy 25-ről 30-ra átrakják őket....én meg amennyit odahaza vagyok...könyvelő cégnél meg faternak annyit mondott, hogy majd január 1 után, mert inkáább ne kavarják meg az ezévi könyvelést(megkavarni= 9500 helyett 6500-t fizetni. ergo inkább többet fizet a cég, csak ne "bonyolítsuk". :DDD Magyarország 2009. csoda, hogy ott tartunk ahol? :U )

Amúgy II. kerületben lakik ismerősöm, 60/6-os csomagja van...legrosszabb esetben 6megát jön torrenttel, FTP mindig max...szóval tényleg érdekes :U :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1445) Morden24 válasza pzstm (#1444) üzenetére


Morden24
nagyúr

Magyarország 2009. csoda, hogy ott tartunk ahol?

Haggyámá', én két hónapja várok a rohadék matricarendszámomra, amiért természetesen még fizetni is fogok. Gondolom öregasszonyok varrják selyemszálból, ha már egyszer eddig tart :D

Egyébként netre visszatérve, én állati kellemeset csalódtam ebben a mobilnetes koncepcióban. Gyors, stabil, megbízható, occsóé' van, és a 14Gb még elég is havi szinten (kivéve, ha veszek valamit a Steam-en :B ). Szóval én pl. nem bántam meg, hogy elbúcsúztam a kábelektől.

Sectumsempra - For Enemies

(#1446) Gorneck válasza Morden24 (#1441) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát mióta fájber van...azóta van ez...előtte semmi gond nem volt...remélem orvosolják majd szépen lassan...

Gorneck#1239

(#1447) pzstm válasza Morden24 (#1445) üzenetére


pzstm
titán

Nah én meg még tanulok, mivel 11-től vizsgázok...utána meg este lehet egy új funkciót megvalósítok a blogomban :B ;) Amúgy nem is gondoltam, hogy a cikkek végén lévő tetszik (Like) gomb ennyire elnyeri az emberek tetszését. Nem hiába no...nagy a facebook mánia mostanság :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1448) Morden24 válasza pzstm (#1447) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hajrá :K

Sectumsempra - For Enemies

(#1449) Könyvtáros


Könyvtáros
csendes tag

(#1450) Morden24 válasza Könyvtáros (#1449) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezt ide kár volt linkelni, mivel Win7-hez nem érkezett frissítés.
Meg amúgy is, már van egy cikk az ITCafé-n is erről :)

És egyébként is: Microsoft: Black Screen Of Death due to patches? Umm NO

Prevx bocsánatkérés

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.