Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) polonic válasza EmberXY (#1149) üzenetére


polonic
félisten

Nézd meg az aláírását, nem barátkozik veled 64 bit alatt. Ennyiben számít.
:D

(#1152) EmberXY válasza polonic (#1151) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezt hogy érted?
Még nem raktam fel a progit, most munkahelyi gépnél vagyok, de nem igazán értem..
Akkor 32 bites win 7-re nem fog felmenni/működni?
Tudsz esetleg olyat, ami működik? :R

Up the Irons!

(#1153) sfdrakex válasza EmberXY (#1152) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Menni fog, csak pzstm aláírása az hogy 64 bit alatt nem áll szóba senkivel :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1154) polonic válasza EmberXY (#1152) üzenetére


polonic
félisten

Menni fog, ne izgulj. Csak irkálom itt a hülyeségeket.
Csak az aláírás miatt írtam ezt, csak egy poén. :)

(#1155) Moleskin


Moleskin
tag

sziasztok!

Imént vásároltam egy Benq ECO V2200 Full Hd-monitor.
A szervízt flehívva panaszkodtam, hogy 1,5-2 cm-es fekete csík vana kép körül. Rávágták, hogy win7-et használok :D mondom tudom :)
Majd közölték, hogy a win7 rengeteg full hd monitort nem visz normálisan. Frissítsek videókártya driver-t - Ati Catalyst 0911 - és monitor dirvert, ami ugyebár nincs. Érdekes hogy a windows kiírja, a monitor pontos típusád de a driver properties-nél Generic Pnp-t ír ki. 2006-os update-tel.... A kártyám egy Hd4870 Toxic.
Hogy tudom megoldani a problémát? így elég gány a kép. Remélem tudtok segíteni.
screeshot az említettekről

[ Szerkesztve ]

(#1156) EmberXY válasza polonic (#1154) üzenetére


EmberXY
addikt

polonic, sfdrakex : :Y
Én már szinte letargiába estem, hogy nem tudok 32 bites Win7 alatt filmet nézni, meg is őszültem :D
Az aláírást nem is figyeltem :DDD , de akkor ezek szerint a progival minden rendben lesz (remélem). :R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1157) sfdrakex válasza Moleskin (#1155) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Frissitést ha másra állítod ? Nekem cégnél valami miatt 1440*900 ban a samsung monitor 75Hz frissitésnél felül hagy 2-3 centi fekete csíkot alul nem is látszik a tálca 60Hznél jó ez xpn van a gépben integrált videókártya van. Szóval próbálkozz frissitéseket is meg a monitor menüben a tájolást is állitgatni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1158) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Milyen .Net verzió a oprendszerben gyárilag?
Csak azért kérdezem, mert a 3.5SP1 telepítője állandóan kilép.

(#1159) sfdrakex válasza h0o2a7j6 (#1158) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nézzd meg a programokban hoyg 3.5 van e fent illetve winupdaten hogy nem e felkínálja a 3.5 öt is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1160) polonic válasza h0o2a7j6 (#1158) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell telepíteni, alapból benne van.

[ Szerkesztve ]

(#1161) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Köszi.

Most váltottam XP-ről, eddig tetszik,igaz kicsit lassabb, de a sok új szolgáltatás és funkció tetszik.

Indítok egy cmd-t és olyan kicsi az ablaka, hogy alig tudom elolvasni, ez normális?

(#1162) <NewL>


<NewL>
addikt

sziasztok

a tálcán a jobb alsó sarokban van egy rakás pici ikonom. ezt ,hogy tudom elrejteni? mármint úgy ,hogy legyen ott egy nyíl és ha rákattintok akkor előugranak.
jobb klikk,tálca zárolása és nem jön elő az a ponthalmazos csuszka amit tudok húzni :F
remélem megérti valaki ,hogy mit akarok kinyögni:D

There's an app for that

(#1163) Clemi válasza <NewL> (#1162) üzenetére


Clemi
veterán

a tálcán a jobb alsó sarokban van egy rakás pici ikonom. ezt ,hogy tudom elrejteni?

Ajánlom figyelmedbe, azt a kis fehér háromszöget, majd arra kattintva a feljövő ablakban a testreszabás... menüt:

Testreszabás[/L]

Ha minden ikont átállítasz "csak értesítések megjelenítése"-re akkor eltünnek.

[ Szerkesztve ]

(#1164) <NewL> válasza Clemi (#1163) üzenetére


<NewL>
addikt

köszi

There's an app for that

(#1165) Clemi válasza Moleskin (#1155) üzenetére


Clemi
veterán

panaszkodtam, hogy 1,5-2 cm-es fekete csík vana kép körül

Ugye DVi kábelen van csatlakoztatva a videokártyádhoz?

Ha igen, akkor probáld meg ezt:

(#1166) Clemi válasza Neil Watts (#1144) üzenetére


Clemi
veterán

Neeeeem! EDID volt az!

Fogalmam nincs mit buheráltak vele szoftveresen. Egy biztos, este még jó volt, reggel meg már nem volt kép. Aztán kiderült ugye, hogy a D-SUB kábellel csatlakoztatva van kép rendesen, és a DVI kábellel meg egy régi (X1600 XT) kártyával csak BIOS kép de az újabbakkal (HD2600XT, HD3870) semmilyen kép nem volt. Úgy kb az ütő állt meg bennem, mikor az én gépemből egy hónapja kivett HD3870 nem adott semmilyen képet.
A HD 2600XT-t nem sajnáltam, mert azt egyszer már eladtam, de a srác visszaküldte, hogy nem ad képet. Persze vicces ebben az, hogy az is hibátlan képet ad :) Na mindegy van itthon 2 tartalék videokártyám. Értékük nincs, elférnek, viszont ha valamelyi most használt mondjuk vasárnap délelőtt lepusztul, nem maradunk gép nélkül az asszonnyal.

(#1167) Clemi válasza Clemi (#1165) üzenetére


Clemi
veterán

Ugye DVi kábelen van csatlakoztatva a videokártyádhoz?

Bocsi! A kérdésem visszavonom!!! :R Nincs rajta csak HDMI és D-SUB csatlakozó.

Ebben az esetben viszont az a kérdés, hogy a kétféle csatlakozási módot kipróbáltad? Ugyanaz az eredmény?

(#1168) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Mediaplayer fájltársításait meg lehet valahogy változtatni ezen kívül: "fájltípus vagy protokoll társítása adott programhoz" ?
Itt csak egyesével lehet állítgatni a fájltípusokat, én együtt szeretném az összeset.

(#1169) Gorneck válasza h0o2a7j6 (#1168) üzenetére


Gorneck
titán

Felraktál egy másik lejátszót? Mert akkor elviekben abban elég...

Gorneck#1239

(#1170) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Az lenne a problémám hogy az indulások felénél nem rakja ki az ikonok egy részét az értesítési területre. De ezek a programok elindulnak csak az ikonjuk nincs ott.
Ha belemegyek a testreszabás menüpontban akkor a nevük ott van viszont nincs ikon előtte és azt mondja hogy nem aktív.
Így tessék elképzelni.

"Csak úgy mondom"

(#1171) h0o2a7j6 válasza Gorneck (#1169) üzenetére


h0o2a7j6
tag

Igen, KMPlayert használok, abban be is van állítva pl. a wmv társítás. De ha klikkelek egy wmv-re, akkor mégis MediaPlayerrel játsza le, ahogy be van állítva a vezérlőpult fájltársítások részben.

[ Szerkesztve ]

(#1172) Imco


Imco
őstag

Hi!

Igértem egy beszámolot. Néhány hete volt egy alvás problémám, friss installon. BIOS frissités után nem müködött az alvás. Addig ment pontosan,sőt még elötte vistán is. A tanácsaitokkal sem sikerült megoldani. :( Nos, ujra tettem a win7-et, és hibátlanul müködik.A konfig változatlan. Érdekes, de tény.

Üdv! Imco

(#1173) dokesz007


dokesz007
aktív tag

T. Hölgyek/Urak!

FireGL V5000 driver hiba, kérlek segíts, alább a miért...kérlek priviben, mert nem nagyon van már időm visszaolvasni...

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem, megvettem a new win7-t prof.-et dobozban minden ahogy kell...Felszórtam ahová kell...DE a laptopom behisztizett...az asztali gépen tudja a drivert...igaz i7 meg minden...

nw8240-es laposról van szó, ami 4 éve szolgál kitartóan, így nincs szívem megválni tőle /jobban szeretem mint a céges W500 lenovom, jó mert ezt annó saját pénzből vettem/....de xp-ből elegem lett....viszont a mobility firegl v5000-hez az Istennek sem hajlandó a drivert megtalálni....csak X700 /ugye erre épül maga a kártya/...viszont, amint letölti az x700 drivert, időnként nyom egy olyat, h "képernyő vezérlő nem reagált, de már rendben helyreállt" vagy v.mi hasonlót...2-3 monitornál meg váltogat állandóan, most egy tetves vista van fent, de ezen meg olyan lassan fut egy acad vagy catia, h így nem tudok dolgozni....

Somebody help meeeeeeeeeeee.... :W

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#1174) dni válasza Fire/SOUL/CD (#1141) üzenetére


dni
őstag

Ez sem segített, újrahúztam ma mindent, továbbra is fenn áll a probléma, tehát a telefon gyalulása következik. :W

[ Szerkesztve ]

(#1175) dokesz007


dokesz007
aktív tag

Jah és még annyit, hogy egyik catalist sem megy fel a rendszerre....

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#1176) bubu256 válasza dokesz007 (#1173) üzenetére


bubu256
tag

Próbáld meg ezzel : Modtool

[ Szerkesztve ]

(#1177) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv. Windows 7 x64-em van, de kész káosz összeszedni hozzá a drivereket...az alaplapi DVD-n vannak Vista 64bites driverek.....vhol olvastam, hogy azok is jók....valóban így van?

Mert az a gáz, hogy felmentem a GIGABYTE honlapjára, vannak illesztőprogramok, de teljesen más méretben meg hiányosan, mint a DVD-n..szal nem tudom most akkor mit és melyiket szedjem le....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1178) bubu256 válasza Csapi007 (#1170) üzenetére


bubu256
tag

Daemon Tools-ból van már 4.35.5.0068 is, tedd fel azt. [link]

(#1179) pete_21 válasza volvoguy (#1177) üzenetére


pete_21
addikt

Alaplapon gondolom hálókártya driver, chipset driver és hangdriverek vannak elsősorban. Chipset drivert nem fontos frissíteni, elég jó az, ami alapból van a Win7-ben. (De ha valami probléma lenne vele, akkor NE a Gigabyte oldaláról szedd, hanem az AMD oldaláról). LAN drivert is szinte biztos, hogy felrakja a Win, de könnyen lehet, hogy Winupdaten talál majd újabbat, akkor ne félj lefrissíteni. Esetleg megnézheted a gyártó oldalán van-e frissebb, de ez már mellékes. Hangdrivert viszont érdemesebb kapásból a gyártó oldaláról szedni, mivel gondolom Realtek hangkeltőd van, és ők viszonylag sűrűn adnak ki frissítést. Az meg nem biztos, hogy benne van már a Winupdaten, néha kell egy kis idő, hogy a legújabb belekerüljön.

(#1180) pete_21 válasza h0o2a7j6 (#1171) üzenetére


pete_21
addikt

KMPlayert rendszergazdaként indítsd! Annak asszem nincs megírva még az elevating, így hiába állítassz be bármit a társításoknál, ha nem adminként futtatod, akkor gyakorlatilag semmi nem történik. :U

(#1181) Steelmanus válasza EmberXY (#1152) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hat meg ha megkeresed az SMPlayer indito fajlat, rajta jobbklatty, es a Tulajdonsagok menuben atallitod a Kompatibilitas-t igy:

akkor a regi is menni fog Aero-val, mert eppen most szedtem le a portable valtozatot es az is mukodik ezen kis atalakitas eseten.

(#1182) sfdrakex válasza volvoguy (#1177) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem kellenek driverek win7 szerintem simán kezeli a géped minden alkatrészét nézzd csak meg eszköüzkezelőben, ami ismeretlen ahhoz tegyél csak drivert. Nálam videokártyadriverből nem a legujabbat tette fel de minden mást felrakott jól.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1183) spy19


spy19
tag

Sziasztok!
Segítségetek szeretném kérni egy olyan tesztet szeretnék látni amibe: win 7 és egy win x64 szerepel!
Nem nagyon találtam google-n ezért szeretném kérni ha esetleg összefutott már valaki ilyen tesztel legyen kedves és linkelje!
THX

Win X64 alatt nem a 64 bit-es xp-re gondolok mert ugye nem összekeverendő!

De aki X64-röl váltott win7-re annak a vélemény is nagyon érdekelne "tapasztalatok,milyen játékokban stb!"

(#1184) volvoguy válasza sfdrakex (#1182) üzenetére


volvoguy
addikt

értem köszi, azért én letöltöttem a drivereket, legfeljebb nem rakom fel őket ha nem kéri...amúgy mi a helyzet BIOS-al? kell frissíteni, vagy jó az, ami az alaplapon volt gyárilag?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1185) sfdrakex válasza volvoguy (#1184) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha működik a géped jól ne piszkáld a biost.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1186) pete_21 válasza spy19 (#1183) üzenetére


pete_21
addikt

Nem tudom mennyire világos, de azért leírom: Win7-ből is van x64-es, meg x86-os.
Igazából ez is nagyon sokszor ki lett tárgyalva. De nem baj, a lényeget leírom: ha x86 után váltassz x64-re ne várj csodát, pl. boot-idő meg hasonlók nem fognak kézzelfoghatóan csökkenni. Sőt lehet, hogy általános használat mellett észre se lehet venni a különbséget. X64 legfőbb előnye az, hogy összesen 4 Gb-nál több memóriát is meg tud címezni, nincs olyan korlát, mint x86-on, hogy egy folyamatnak max 2 Gb memória jut. Illetve 64 bit alatt van elég fejlett kernel-védelem is. Programok alatti gyorsulás azért várható, mert több memóriához tud jutni, illetve a natív 64 bites programok elég szépen szerepelnek 64 bites oprendszeren a 32 bitesekhez képest, mivel a processzor 64bites utasításait is használják. Pl. ha megnézel egy Winrar-tesztet, ott is jóval meggyőzőbb a 64 bites. Nem is beszélve a modellezőkről, illetve kódolóprogramokról...
Mindent egybevéve: Ha minden hardveredhez van 64 bites driver, akkor hátrányod biztos nem lesz a 64 bites rendszerből (max annyi, hogy 16 bites programokat nem tudsz futtatni. :P ), csak előnyödre válhat.

[ Szerkesztve ]

(#1187) sfdrakex válasza spy19 (#1183) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az x64 nem külön operációs rendszer. Win 7 ből van x86os ami a 32 bites verzió és van x64es ami a 64 bites verzió. A 32 bites verzió maximum 4 gigabájt memóriát kezel a gépben, amibe a videokártya és különböző gyorsítótárak is beletartoznak. 64 bites verzió már az XPből is volt. Szóval nem értem mit szeretnél mivel összehasonlítani.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1188) forestia


forestia
tag

Sziasztok!

Az alábbi képen látható egy ismeretlen eszköz, és nem tudom, mi a teendő.
[link]

Szerintetek?

Üdv

(#1189) spy19


spy19
tag

Köszi a gyors választ de félreértettetek!
Ezeket mind tudom,szimplán arra lennék kíváncsi,hogy az xp x64 edition ami ugye 2003-as oprendszer és azért nem összekeverendő a 64bit-es xp-vel mert külön 32-bit-es kernele is van és stb...... , nál mibe jobb a win 7 x64? "és itt csak inkább a játékok és az fps veszteség érdekelne!" Ezért szeretnék egy ilyen tesztet látni!

ja és csak azért tettem hozzá ezt az x64-es dolgot mert sokan keverik a két xp-t!

[ Szerkesztve ]

(#1190) volvoguy


volvoguy
addikt

"Alaplapon gondolom hálókártya driver, chipset driver és hangdriverek vannak elsősorban. Chipset drivert nem fontos frissíteni, elég jó az, ami alapból van a Win7-ben. (De ha valami probléma lenne vele, akkor NE a Gigabyte oldaláról szedd, hanem az AMD oldaláról). LAN drivert is szinte biztos, hogy felrakja a Win, de könnyen lehet, hogy Winupdaten talál majd újabbat, akkor ne félj lefrissíteni. Esetleg megnézheted a gyártó oldalán van-e frissebb, de ez már mellékes. Hangdrivert viszont érdemesebb kapásból a gyártó oldaláról szedni, mivel gondolom Realtek hangkeltőd van, és ők viszonylag sűrűn adnak ki frissítést. Az meg nem biztos, hogy benne van már a Winupdaten, néha kell egy kis idő, hogy a legújabb belekerüljön."

ez mit jelent, mert nekem nem világos. tehát a Windows 7 a különféle drivereket, mint a Cool'n'Quiet, Dual-Core Optimizer, RAID, SATA, LAN, Hangkártya...ezeket mind letölti saját maga, nekem nem is kell tennem semmit? Bocs ha láma a kérdés, de XP-m volt és van...szal az nem töltögetett ilyeneket asszem...

szerk: csak msot látom, hogy pl. a Cool'n'Quiet be van építve a Win7-be..ez valóban így van, bevan már előre integrálva driver meg stb?

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1191) pete_21 válasza spy19 (#1189) üzenetére


pete_21
addikt

"...az xp x64 edition ami ugye 2003-as oprendszer és azért nem összekeverendő a 64bit-es xp-vel..."
De, eléggé összekeverendő, merthogy egy, és ugyanaz. X64 maga a 64 bites oprendszer. Nem tudom, hogy hol olvastad, vagy hallottad, de egy és ugyanaz az oprendszer. Lehet, hogy láttál valami buherált x64 Edition-t is, na az ilyeneket kell nagyívben kerülni.
Win7 nagyjából mindenben jobb nála, igazából ha arról a gépről van szó, ami az aláírásodban van, akkor egy percig sem kell gondolkozni, hogy lecseréld-e Win7-re. ;)

(#1192) pete_21 válasza volvoguy (#1190) üzenetére


pete_21
addikt

Cool'n'Quiet-et nem ismerem, hogy működik, nekem Intel-em van, ott Speedstep-nek hívják. És igen, be van már építve, Vistában is be volt, az oprendszer kezeli az órajelet, feszt, stb-t, neked nem kell külön szórakozni vele.
Úgy működik, hogy alapból benne vannak a különféle driverek, és fel is pakolja őket Win telepítés során. Amit nem ismert fel, azt Winupdate során jó eséllyel felismeri és letölti hozzá a drivert, illetve ha van olyan eszköz, amit felismert, de Winupdate-n van hozzá frissebb driver, akkor azt is frissíti.

(#1193) spy19 válasza pete_21 (#1191) üzenetére


spy19
tag

Köszi!

Javaslóm 1.4.1 részt!

5 éve használom és volt sima 64 bit-es xp-m is utóbbival rengeteg gond volt de szerintem mindenkinek a sok kompatibilitás probléma miatt! Csak 64 bit-es alkalmazások mentek rajta!

(#1194) FRENK1988 válasza FRENK1988 (#1027) üzenetére


FRENK1988
veterán

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000005
BCP2: FFFFF9600012B1FC
BCP3: FFFFF880099F8180
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\113009-20092-01.dmp
C:\Users\FR3NK\AppData\Local\Temp\WER-38579-0.sysdata.xml
Ezzel lep meg mostanság a gépem :W
Tudtok rá valamit?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1195) C64


C64
őstag

hi, msdn van x86 x64 ultimta combo? tehát egy telepítőn a két architektúra??

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#1196) Morden24 válasza spy19 (#1193) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nyilvánvalóan jobb a Win7 x64.

Jobb erőforrásmanagement, jobb driverek.

Sectumsempra - For Enemies

(#1197) pete_21 válasza spy19 (#1193) üzenetére


pete_21
addikt

Elolvastam a cikket. Valóban, jól leírja a cikk a dolgokat. 2003-ban megjelent az XP és a Server 2003. Majd 2005-ben jelentek meg ezeknek az x64-es kiadásai, amik már új kernelt kaptak (jobbat, mint az x86-os), csak ugye támogatottság és szoftver illetve driverellátottság terén még elég szar volt a helyzet.
Nem tudom, hogy te mit használtál, de a 64 bites XP-nek is hasonlóan kell "kinézni", mint pl egy 64 bites Vistának, vagyis benne kell lennie egy 32 bites rendszernek is!!

(#1198) spy19 válasza pete_21 (#1197) üzenetére


spy19
tag

Így van nem emulálta a 32bit-et hanem benne volt 32bit-es kernel is,vagyis csak azok a programok futottak 64-bit-en amik 64 bit re voltak megírva ami nem az 32 bit-en futott úgy mint a vistában és a win7 ben!!! (X64) :K

Na de én még mindig egy tesztet szeretnék!!!! :R :R :R :R :R :R :R :DDD :DDD :DDD :DD :DD :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#1199) Morden24 válasza spy19 (#1198) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor keress egyet a neten, neked is addig tart, mint itt bárkinek. Írd be egy keresőbe, hogy xp64 vs. win 7 64 vagy hasonló.

Egyébként nem tudom, milyen meglepetésre vársz egy több éves, alig támogatott oprendszertől játékok esetén.

Kifestőkönyvet meg nem kéne csinálni a topikból.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#1200) polonic válasza pete_21 (#1191) üzenetére


polonic
félisten

Jól mondta a kolléga. Bizony tényleg két fajta 64 bites windows xp létezik. Nem egy és ugyanaz a kettő.

Az egyik a windows XP 64-bit Edition az Itanium rendszereknek (Intel processzor IA-64 utasításkészlettel). Ezen belül, ennek is van két verziója, a 2001-ben megjelent, windows xp kódbázison alapul. Ennek a teljes neve: Windows XP 64-bit edition for Itanium systems. A másik a 2003-ban megjelent, win server 2003 kódbázison alapszik ez meg, ez támogatást ad az Itanium 2 processzoroknak is. Neve: Win XP 64-bit Edition, Version 2003.

Aztán van a másik 64 bites Windows xp:
Windows XP Professional x64 Edition. Ez az a 64 bites xp, amire mindenki gondol 64 bites xp-ként. Ez készült az AMD által kifejlesztett 64 bites utasításkészletű (x86-64, amd néven AMD64, intel néven EM64T) processzorokhoz.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.