Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44001) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#43999) üzenetére


polonic
félisten

Az adobe labs oldalán kell kutakodni az ilyenek után.

(#44002) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#44001) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ööö, valószínüleg félreérhető voltam, nem az érdekelt, hogy honnan lehet letölteni a beta flasht, hanem hogy Morden24 kolléga miért is használ beta flasht, még x86 alatt is...
Persze azért kösz a választ... ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44003) Morden24 válasza Fire/SOUL/CD (#44002) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen beta.
Miért? Mert csak... ha jól emlékszem, egyébként azért, mert több helyen olvastam, hogy teljesítményben jobb, stabil is és a legutóbbi biztonsági fuckup sincsen benne. Mondjuk mindjárt nézem várjál... 8/3/11 és 24/2/11 a telepítési dátum, szóval nem mostanság volt. Az x64-et meg nyilván azért frissítettem, mert az amúgy is beta.

(#43998) polonic: De tényleg :B

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#44004) Fire/SOUL/CD válasza Morden24 (#44003) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Jó van na, nem kell azért leharapni a fejemet vaze... :DDD
(Mellesleg az utolsó 10.2-ben is már benne van(azaz nincs benne) a "biztonsági fuckup"...) ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44005) pohár


pohár
félisten

üdv mindenkinek :R

lenne egy olyan kérdésem, hogy hogy tudom azt megcsinálni, hogy tesómnak kéne egy kresz progi, amit szépen fel is tettem, és mivel én rendszergazda vagyok, nálam simán megy, nála pedig hibával elszáll a progi... na mivel sehogy se tudtam megcsinálni hogy nála is menjen korlátozott felhasználóként, kénytelen voltam neki rendszergazdajogot adni, és láss csodát, repül mint a kisangyal a program :U

ja igen, olyat még hol tudom beállítani, hogy mely programokat futtathassa korl. felhasználóként?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44006) Fire/SOUL/CD válasza pohár (#44005) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A progi mappáján jobb egér/Tulajdonságok/Biztonság fül és vedd fel, majd ruházd fel megfelelő jogokkal a felhasználót.

Morden24 #44007
Majd kipróbálom, hátha akkor IE9 alatt megszűnik Nálam is, a "fekete semmi jelenség", youtube-on. IE9 x64 alatt beta flash-el nincs gond...

Szerk
Kipróbáltam, most már nem fekete a kép, pillanat kép van, fejlődik a flash... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44007) Morden24 válasza Fire/SOUL/CD (#44004) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja nem haraptam, csak leírtam, hogy kb. mik voltak/lehettek az okok :K
szerk.: Egyébként Adobe Labs-os betákkal tényleg nincsen gond a 10.0x-10.1 környéke óta.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#44008) pohár válasza Fire/SOUL/CD (#44006) üzenetére


pohár
félisten

csak a program ikonján próbáltam eddig, ez eszembe se jutott :F
amúgy amikor próbáltam indítani a progit, akkor az általa a C: gyökerébe másolt fájl miatt nyekergett, és dobta a hibákat, ezen is beállítottam a biztonsági dolgokat, de így se tudta elérni a progi :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44009) Fire/SOUL/CD válasza pohár (#44008) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

C gyökérbe? Akkor uninstallád, és telepítsd újra, de más telepítési útvonalat adj meg (remélem lehet) pl c:\ubul\kreszprogi vagy akár másik partícióra...(ez utóbbi esetben simán mennie kell korlátozott fiókban, kivéve, ha valamiért rendszergazda hozzáférés kell neki a működéshez)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44010) pohár válasza Fire/SOUL/CD (#44009) üzenetére


pohár
félisten

adtam telepítése útvonalat, de egy fájlt kitesz a gyökérbe, és erre hivatkozik ha korlázotozott felhasználóként akartam elindítani
a rendszergazda hozzáférés lesz a valószínű, mert miután rg. jogot adtam tesómnak, egyből futott a progi :U

a másik kérdésre tudsz válaszolni? hogy mivel/hol tudok letiltani egyes programokat egyes felhasználóknál

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44011) fatal` válasza pohár (#44010) üzenetére


fatal`
titán

A prgramozókat ilyenkor szívesen fejbekólintanám. Miért írkál a szarjuk a rootba?

(#44012) pohár válasza fatal` (#44011) üzenetére


pohár
félisten

ha én azt tudnám :U
de annyira nem zavar, remélem nemsoká levizsgázik kreszből aztán takarítom is elfele a progit :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44013) Morden24 válasza fatal` (#44011) üzenetére


Morden24
nagyúr

Csak mondom, hogy az a szupermodern Kresz CD, amiről én toltam az ipart pár éve olyan szinten nem ment x64-en, hogy ihaj. Gondolom 16bitben íródott.

Sectumsempra - For Enemies

(#44014) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tegnap óta bejelentkezéskor és kilépéskor is rinyál a win, hogy a rasapi32.dll-t nem ehhez a winhez tervezték. Természetesen a win semmiféle megoldást nem kínál a problémára, csak leokézhatom az üzenetet, hogy folytatódjon a boot...

Utóbbi időben csak a radtools lett telepítve, amit eddig is használtam win7 alatt, gond nélkül. Rákerestem a rasapire, de vagy 4 helyen is van ilyen fájl, mit csináljak vele?

Toljak egy dll unregister servert?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44015) Fire/SOUL/CD válasza CPT.Pirk (#44014) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

És ha uninstallálnád a radtools-t elsőre? Ha eltűnik a hiba, legalább tudod mi okozza...
Sajnos nem ismerem ezt a RadTolls progit, nem tudom mi köze van(ha van) a Remote Access-hoz...

pohár
Ha W7 Pro vagy "nagyobb" változatod van, akkor csoportházirenddel (is) lehet operálni, ha Home Premium, akkor marad a Biztonsági füles játék...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44016) fatal` válasza Morden24 (#44013) üzenetére


fatal`
titán

Ja nem tudom, én tesztkönyveztem annó (6 éve volt már). :) De van már 32bites KRESZ teszt is, asszem haver abból tanult.

(#44017) Sub-ZeRo válasza fatal` (#44016) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem a legújabb kressz program simám megy 64 alatt....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#44018) CPT.Pirk válasza Fire/SOUL/CD (#44015) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megpróbálom, úgy is van most frissebb verzió belőle. Régebben minden játék videóját a radvideó-val kódolták be, ami tulképpen a radtools. Ma ez az egyetlen progi, ami képes átkonvertálni a fényképezőm videofelvételét.

A remote acceshez viszont tuti semmi köze. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44019) pohár válasza Fire/SOUL/CD (#44015) üzenetére


pohár
félisten

na erre a csoportházirendre rávetem magam és áttanulmányozom :K
öö ez hol is van?? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44020) újoncrs


újoncrs
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy vettem egy hp multi nyomtatót és mikor fel akarom telepíteni,akkor az a hibaüzenet fogad hogy (administrator Rights), ilyenkor mit lehet csinálni mikor csak én vagyok egyedül a gépen nincs más fiók egyátalán.
Remélem tudtok segíteni
Előre is köszönöm :R :R

(#44021) polonic válasza újoncrs (#44020) üzenetére


polonic
félisten

A telepítőt rendszergazdaként indítsd. Jobb klikk az exe-re és ott futtatás rendszergazdaként.

(#44022) HZoli87 válasza HZoli87 (#43974) üzenetére


HZoli87
veterán

Úgy néz ki én voltam egy kicsit türelmetlen, KÉP.

(#44023) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Na ezt nem tudom elerni az IE9-el semmilyen formaban.

720p

1080p

(#44024) vgergo


vgergo
aktív tag

Sziasztok

Pár napja az egyik frissítés után 2 könyvtár jelent meg a d: meghajtómon "2f28e8dbbde4c521e707454b54670a93" és "4b4d868b60a821cf71532381". A frissítés telepítése után sem tűntek el. Sőt még rendszergazdaként sem tudom törölni. Próbáltam pl.: LockHunter-rel is, úgy sem ment. Miért a d: meghajtóra szemetel a win frissítések? Miért nem tudom törölni ezeket a könyvtárakat?

Windows 7 Home Premium X64-t használok
c: ide telepítettem a Win-t 60Gb ssd 14.3Gb üres
d: csak adattárolás 2Tb hdd 45Gb üres

Előre is köszi a segítséget

üdv.:vgergo

(#44025) Steelmanus válasza vgergo (#44024) üzenetére


Steelmanus
addikt

Vedd sajat tulajdonaba a mappakat akkor torolheto.

(#44026) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

Tisztelt hozzáértő társaságot kérdezem, hogy az alábbi lépések mire vezetnek/vezethetnek egy frissített, eredeti Win7 Home premium 64 bit rendszerre:

msconfig futtatása > szolgáltatásoknál a Multimédia osztályütemező-t kikapcsolni, ezután egy gyors reboot.
regedit megnyitása > HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Audiosrv\ megkeresése, utána DependOnService kulcson 2x katt és a végéről MMCSS törlése.

Az infót innen szereztem. Az eredeti cél az, hogy a multiplayer játékok alatt valamelyest csökkenti a lag-olást. Hogy mi módon? Erre szeretnék rájönni.

Köszi szépen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44027) fatal` válasza vgergo (#44024) üzenetére


fatal`
titán

Mert oda teszi, ahol a legtöbb hely van, ha ez a D, akkor a D. Már XPnél sem igazán értettem, hogy mi a szarért nem a temp mappát használja erre a célra.

Saját tulajdonba véve a mappákat törölhető lesz.

(#44028) Laccoss válasza föccer (#44026) üzenetére


Laccoss
addikt

Nem valamelyest, hanem maximálisan csökkenti a laggolást, persze ez netfüggő. Nekem 40-300as pingből csinált 8-10est (szerverfüggő):) Digi 80/25ös. Valami mindig megfogta a netet, magas volt a ping. Ugyanakkor ha módosítasz, akkor egy idő után win bootolás után belassul a gép, és feljön egy hibaablak. Sokáig törtem rajta a fejem és pár win telepítés után rájöttem a problémra. Msconfig-ban a szolgáltatásoknál a multimedia osztályütemezőt ki kell kapcsolni. Hátránya nincs, legalábbis nem vettem észre, esetleg ha wmp-vel küldesz multimedia lejátszóra, de ez mivel nekem nincs ilyen, nem tudtam tesztelni. Se játék, se film, se kódolásnál nem zavar be. Nekem RC óta módosítva van.

[ Szerkesztve ]

(#44029) Fire/SOUL/CD válasza Laccoss (#44028) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Msconfig-ban a szolgáltatásoknál a multimedia osztályütemezőt ki kell kapcsolni."
Nem kell, Én biztos nem tenném, és nem is teszem: [link] ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44030) föccer válasza Laccoss (#44028) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Ha akár csak minimálisan is befolyásolja a rendszer stabilitását, akkor részemről felejtős :N Annyit nekem nem ér a dolog. Nem vagyok én ilyan játékos,hogy észrevegyem a 100ms és az 50ms közötti különbséget.

fire:

Bár nem nagyon tudom kibogarászni, hogy mit is jelent a cikk, de hiszek neked.

Köszi a válaszokat.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44031) Laccoss válasza föccer (#44030) üzenetére


Laccoss
addikt

Majd meglátod.. attól is függ milyen játékkal játszol. Mert pl. ahol nem számít a lag ott nem gond ha 50-100ms a pinged. Amúgy stabilitást nem befolyásol, és ha gond van vissza lehet csinálni.

Fire/SOUL/CD: Mint írtam nem feltétlen szükséges, viszont akkor egy idő után hibaüzenet jelenik meg. Gondolom nem játszol, és nem érdekel a ping:)

[ Szerkesztve ]

(#44032) Morden24 válasza Laccoss (#44031) üzenetére


Morden24
nagyúr

Még a cikk alatti kommentek között is volt olyan, akinek befolyásolt (akinek semmit nem ért, arról nem is beszélve), szóval ne advokáljunk ilyesmit :N

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#44033) Fire/SOUL/CD válasza Laccoss (#44031) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

De játszom neten(igaz évek óta csak egy "szétlövök mindenkit vaze" játékkal), és 1Mbit/128Kbit-es a netem... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44034) Laccoss válasza Fire/SOUL/CD (#44033) üzenetére


Laccoss
addikt

És mekkora a pinged?

(#44035) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Egy olyan gondom lenne, hogy április 12-én böngészés közben kaptam egy BSOD-t, ezzel az üzenettel: PFN_LIST_CORRUPT. BlueScreenView-val megnéztem, és ezekre hivatkozik: dxgmms1.sys és ntoskrnl.exe. Az utóbbi nem meglepő, az előbbi ugye valami videodriver. Lehet, hogy egy szimpla videoillesztő bug? Azóta nem jött vissza...
Tegnap kiléptem a böngészőből, és abban a pillanatban (semmi egyéb nem volt megnyitva) újabb BSOD, ezzel az üzenettel: MEMORY_MANAGEMENT. Itt már csak az ntoskrnl.exe-re hivatkozik.
Van valami mód rá, hogy a bugcheck kódokból, vagy valahogyan megtudjuk, mi is okozta a hibát?
A memtest nem ír hibát, viszont a Windowsom már sokat megélt. November-december között tönkrement az nVidia videokarim, és ebből kifolyólag sok resetet kapott a gép. Utána néhány DriverSweeper követte, hogy eltávolítsam az nVidia drivereket, és ATI-ra térjek át. Most meg az Assassin's Creed Brotherhood-nál is fagyott jópárszor.
Van valami tippetek? Vagy már sokat megélt ez a Windows, és nem csoda, ha belerokkant? (bár szerintem ki kéne bírnia...)
Előre is köszi a segítséget! :R

(#44036) Morden24 válasza Fire/SOUL/CD (#44033) üzenetére


Morden24
nagyúr

Haggyadmá, nekem 7,2/3,6 és kőbe vésett 75-85 ping. Mobilnet :)

Sectumsempra - For Enemies

(#44037) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy láma kérdésem. 32 bites Vistáról váltanék 64 bites Win7-re. Az előbbi oprendszer alatt elmentett játékállásaim használhatóak lesznek az utóbbi alatt is?

(#44038) Morden24 válasza Grave Digger (#44037) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha más egyéb para nem játszik közre, akkor természetesen igen.

Sectumsempra - For Enemies

(#44039) Воланд válasza Grave Digger (#44037) üzenetére


Воланд
titán

Backup a fájlokról, aztán clean install.

Milyen játékokról van szó?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44040) fatal` válasza Morden24 (#44036) üzenetére


fatal`
titán

Mobilneten 75-85 ping? :Y

Az nem rossz :) Persze nem egy asztali net, de általában jóval magasabb szokott lenni.

Mondjuk itthon nekem vezetékes nettel 10-20 :D

(#44041) Morden24 válasza fatal` (#44040) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jaja, ennyi. Régen bebetonozott 85 volt, aztán pár hónapja feltűnt, hogy most már 75 és 85 között van, kedvétől függően.
Megjegyzem, én Reachcsezni szoktam rajta, és nem szokott bajom lenni :K
(Mondjuk nem vagyok egy Csáknorisz, mindig elvernek a koreai meg egyéb kistigris gyerekek, de azt nincs ppofám a pingre fogni :DDD)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#44042) Fire/SOUL/CD válasza Laccoss (#44034) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link] ;]

Morden #44036
Mondjuk sebesség szempontjából tudnék itt örülni a HSDPA-nak, de itt max EDGE van (max 240Kbit/s) :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44043) föccer válasza Fire/SOUL/CD (#44042) üzenetére


föccer
nagyúr

Fake! ;]

Vagy nem az első hálózati routert kellett volna megpingelni :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44044) fatal` válasza Fire/SOUL/CD (#44042) üzenetére


fatal`
titán

Persze pingelgesd a routert. :DDD :DDD

(#44045) Fire/SOUL/CD válasza föccer (#44043) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nincs routerem, a (szolgáltató) első hálózati eszköz 1/1/1/1, a 2. 3/2/2/2, a 3. (ami vagy 50 kilométerre a szolgáltatónál van), az meg 2/3/2/5... ;]
(A kilométert csak azért írtam le, mert mikrohullámú a net)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44046) Laccoss válasza Fire/SOUL/CD (#44045) üzenetére


Laccoss
addikt

De ha berakod végtelenre a pingelést, akkor biztos lesz ott valami. Nekem speedtestnél sem írt gondot, csak a multiplayer játéknál. És mikor elvégeztem a reg bejegyzés átírását, reboot, és rögtön jó volt a pingem. A multimedia osztályütemezőt pedig csak a hibajelenség miatt írtam annak kikapcsolását.

(#44047) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

A Games For Windows Live-ban szeretnék offline profilt létrhozni az online mellett, viszont ahol a profilokat kéne létrehozni, nem lehet csak online-t ( nincs ott ez a lehetőség ). Erre van vmi megoldás?

Igen, tudom, hogy ez nem ide tartozik és ezért bocsánat, de nem tudom hol kéne megkérdezni ezt és itt azért vannak sokan, így nagyobb az esélye, hogy tud valaki segíteni. :B

(#44048) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

hello

Az miért van, hogy a Win7 boot dvd-je nem hajlandó betölteni? Pontosabban egy ideig betölt, amig kiirja, hogy Microsoft Corporation és megy felette a zöld cucc, de onnan nem hajlandó tovább tolteni. Próbáltam már 3 különböző Win7 verzióval is de egyik sem volt jó.

(Igen, nem eredeti a Windows-om, de tökéletes nem agyon fosott rendszereket próbálok.)

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#44049) Fire/SOUL/CD válasza ErosenZold (#44048) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

SATA AHCI-t kapcsold be a BIOS-ban. Nekem régebben a Hitachi HDD-kre (NCQ-sak) nem lehetett IDE módban telepíteni a W7-et (de a Vista-t sem), egy ponton (talán a területi beállítások után) csak a szép zöld háttér ácsorgott és nem ment tovább.

(Azért IDE módban akartam telepíteni, mert akkor nem kellett volna integrálnom az XP-be az AHCI drivert, de nem így lett :DDD )

Laccoss #44046
Esténként valamelyest lassul a net, de igazából az online játszásnál (mivel évek óta játszom azzal a játékkal) már tudom, hogy melyik szerverek, amik biztosan nem laggolnak még így sem. Nem 2011-es a játék, lehet, ha egy új játékkal szeretnék játszani a neten, ahhoz már kevés lenne, de ez nem fenyeget, mert abszolút nem érdekelnek a játékok (főleg nem ez a"szétlövök mindenkit" kategória (kivéve azt az egyet), max stratégiai játékokkal játszom, de sajnos annyi felesleges időm nincs. (Tegnap és mai csak azért van, mert az egyik iparosnak tegnap be kellett vinni a gyerkőcét a kórházba, aztán bent is fogták, és ma sem tudott jönni (lakásfelújítás a köbön zajlik nálam))

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44050) ErosenZold válasza Fire/SOUL/CD (#44049) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Köszi, most próbálom 1-2 perc és kiderül hogy működik-e de remélem hogy igen mert már felcseszett :D

*UPDATE* Sajnos nem jó, beállitottam a type ot AHCI re de ugyan eddig jut el, azt mutatja, hogy tölt közbe meg nem

[ Szerkesztve ]

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.