Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) pzstm válasza Csabee. (#698) üzenetére


pzstm
titán

mert? nincs bekapcsolva a gép? jah jut eszembe iphone nem tud remote desktopot kezelni ;] :P :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#702) Mészike


Mészike
aktív tag

Be lehet állítani Win7-nél a klasszikus start menüt? Vagy el kell felejteni? :)

(#703) pzstm válasza Mészike (#702) üzenetére


pzstm
titán

személy szerint azt javasolnám, hogy felejtsük el...(nekem sokkal használhatóbb az új, de ez persze mindenkinek magánvéleménye)
Persze vannak saját felelősségre végrehajtható buherálások. Klasszikus Start menü Windows 7 alatt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#704) polonic válasza Mészike (#702) üzenetére


polonic
félisten

Felejtsd el, haladj a korral. :D

(#705) [HUN]Zolee válasza pzstm (#700) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Win 7 X64 Prof +nero 9.04 és 8.4 Nec író. FW frissítés nem volt, de ugyan ezt a 2 különböző rw-t fél éve még megírta, és az egyiket ugyanígy W7 alatt is írta már gond nélkül.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#706) pzstm válasza [HUN]Zolee (#705) üzenetére


pzstm
titán

esetleg Win7 beépített íróját próbáltad? vagy más programot? egy próbát tuti megér ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#707) Veektor203


Veektor203
csendes tag

Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy Windows 7-hez létezik "Vista fekete" téma? Ugyanis sajnos az aeroglass-os felületről le kell mondanom, mert bár a notim videókártyája szerintem le tudná kezelni(egy Geforce Go 5700-as 128MB-os kártya) csak sajna sehol nem találok hozzá WDDM kompatibilis drivert. Viszont amit kapok így tálcát, annak meg gusztustalan a színe(ez a kékes lilás) ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy létezik-e hozzá ilyen "Vista fekete" téma, amivel legalább olyanra ki tudnám cserélni a színt.
Köszi

(#708) modflow válasza sfdrakex (#690) üzenetére


modflow
veterán

Csak a tunerhez és a hangkártyához. Mert ezeket nem ismerte fel.

(#709) pzstm válasza Veektor203 (#707) üzenetére


pzstm
titán

Elég jól testre szabható szerintem... :U ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#710) [HUN]Zolee válasza pzstm (#706) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

FW frissítés megvolt, semmi változás. Más programok megvoltak semmi eredmény. Beépített írót hogy érem el?

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#711) Gorneck válasza [HUN]Zolee (#710) üzenetére


Gorneck
titán

intéző...ott van a "menüben"...vagy jobb klikk a könyvtárra amit ki akarsz írni azt sent to a pörkölőre...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#712) pzstm válasza [HUN]Zolee (#710) üzenetére


pzstm
titán

Így pl.. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#713) Veektor203 válasza pzstm (#709) üzenetére


Veektor203
csendes tag

Oké köszi. Esetleg annyit tudnál segíteni, hogy ezt hogy érem el? Mert a linkelt képen az agol megfelelőjén nem nagyon tudok elmenni(meg még nem is ismerem annyira ezt a win-t).
Vezérlőpultban találom meg?

(#714) n0_gAboR válasza [HUN]Zolee (#705) üzenetére


n0_gAboR
őstag

ImgBurn-t ajanlanam. Kicsit advancedebb GUI-val van megaldva, de nagyon profi tool!

(#715) Csabee. válasza pzstm (#701) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De lehet remotot, sőt wol is működik! De nincs akkora net előfizetésem iphone-ra hogy megérje ez az adatforgalom egy history miatt..

Üdv: Csabee.

(#716) pzstm válasza Veektor203 (#713) üzenetére


pzstm
titán

jobb klikk asztalon, Personalize(Testreszabás ha jól rémlik...), és utána

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#717) Lenry válasza Veektor203 (#713) üzenetére


Lenry
félisten

jobb klikk az asztalon, személyre szabás (personalization) - alul "ablak színe"

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#718) pzstm válasza Csabee. (#715) üzenetére


pzstm
titán

abszolút irónikusan írtam, és csak viccnek szántam :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#719) [HUN]Zolee válasza pzstm (#712) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Ezzel se lehet. Próbáltam úgyis hogy volt adat /többmenetes/ a dvd-n és úgyis hogy üres volt. Mind2x azt írja hogy nem írható lemez.

Egyéb ötlet?

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#720) pzstm válasza Lenry (#717) üzenetére


pzstm
titán

köszöntem a gyors fordítást :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#721) Lenry válasza [HUN]Zolee (#719) üzenetére


Lenry
félisten

szar az író? :U

(#720) pzstm: igazán nincs mit

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#722) pzstm válasza [HUN]Zolee (#719) üzenetére


pzstm
titán

másik márkájú nyersanyag esetleg? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#723) Csabee. válasza pzstm (#718) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nembaj, de iphone-on lehet mindent! Tegnap volt szerencsém egy htc-hez.. nekem a htc-be csak a hátulja meg úgy a kinézete tetszett, de közel sem olyan tapibarát mint az iphone! :)

DreamScene megy már win7-en?

Üdv: Csabee.

(#724) Veektor203 válasza pzstm (#716) üzenetére


Veektor203
csendes tag

No nekem így néz ki a dolog:

http://kepfeltoltes.hu/091127/221689869k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha rákattintok akkor az ablak színénél ez jön csak elő. Illetve látható, hogy a "Windows egyszerű" -re rákattintva is ilyen érdekes a tálcám lent (mondjuk ez csak tegnap óta ilyen) de mint látható, nálam nincsenek meg azok a választható színsémák, amit linkeltél a képen.

(#725) [HUN]Zolee válasza pzstm (#722) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

ImgBurn is dvd-rom-nak látja.
Nem hiszem hogy rossz lenne az író, mert sima R-t ír gond nélkül és az RW-t és R-t is olvas gond nélkül. 2 különböző RW-vel csinálni /TDK, meg valami Classic :F / .

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#726) pzstm válasza Csabee. (#723) üzenetére


pzstm
titán

HD2-t tapiztál már? ;)

Dreamscene nincs benne hivatalosan a Windows 7-ben.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#727) Steelmanus válasza [HUN]Zolee (#725) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hasznalsz valamilyen virtualis DVD meghajtot?

(#728) pzstm válasza Veektor203 (#724) üzenetére


pzstm
titán

először állítsd be az aero témát, és utána kattints az ablak színére ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#729) virkir válasza Csabee. (#723) üzenetére


virkir
veterán

Kb a béta óta megoldható függetlenül attól, hogy hivatalosan nem támogatott.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#730) polonic válasza pzstm (#726) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként itt lesz olyan mint a vistánál? Tehát úgynevezett ultimate extras? Bár ott sem nagyon kényeztették el a felhasználókat. :)

(#731) Steelmanus válasza Mészike (#702) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ne probald ki mert en kiprobaltam es kaptam is rendesen a hibauzit, amikor ugy dontok hogy az epp aktualis op.rendszer ki lesz nyirva, (van Ghost) akkor kiprobalgatok egy par olyan dolgot amit erdekesnek tartok hiszen mar ugyis mindegy. Ez is ilyen volt, es nem jo.

(#732) pzstm válasza polonic (#730) üzenetére


pzstm
titán

Nem. Ez már Beta idejében le lett szögezve, hogy nem lesznek Ultimate extrák. :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#733) [HUN]Zolee válasza Steelmanus (#727) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Daemon Tools pro majd vissza tértem lite-ra.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#734) [HUN]Zolee válasza [HUN]Zolee (#733) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Uninstalláltam a daemon-t és jó lett. :F
Köszi mindenkinek a segítséget. :R
További szép napot.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#735) Diniboy válasza Tibro5 (#416) üzenetére


Diniboy
aktív tag

igen tudok rá boostot adni akkor zug a hangszoró :B
kicsit szerintem kiforratlanok még a driverek .. meg 2 mikrofont mutat , pedig csak 1 van :)

(#736) AirBooms


AirBooms
addikt

win7 64 alá milyen webböngészőt ajánlanátok? Az IE8 nagyon kezd kiborítani, egyre többször áll le hibával (eredeti a windowsom, friss telepítés)

(#737) pzstm válasza AirBooms (#736) üzenetére


pzstm
titán

bármilyen 32 bites böngészőt is akár... amúgy hibakód? milyen oldalaknál állt le? Eseménynaplóból részlet?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#738) Gorneck válasza AirBooms (#736) üzenetére


Gorneck
titán

Ha a 64bitest használod, akkor lehet nem is csoda... :) Vagy a 32est használod, mert azt kéne...

Gorneck#1239

(#739) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
A virtuális XP tényleg 15 GB szabad helyet foglal? :Y Csak azért mert elég kicsi a telepítője...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#740) polonic válasza Killing (#739) üzenetére


polonic
félisten

Szia!

Nem foglal annyit. 2 giga körül ha csak az van feltéve.

(#741) polonic válasza AirBooms (#736) üzenetére


polonic
félisten

Ha natív 64 bites böngészőt szeretnél, az IE-n kívül a mozillának van még 64 bites verziója. De ehhez nem lehet kiegészítőket feltenni, mert még nincsenek, csak a java plugint.
De ahogy írták a többiek, használhatsz bármilyen 32 bites böngészőt.

(#742) Steelmanus válasza [HUN]Zolee (#734) üzenetére


Steelmanus
addikt

Akkor rendben csak azert terek vissza a temara mert regebben valamelyik free iropogramban is volt egy ilyen menupont csak mas nevvel es en is beleestem ebbe a hibaba hogy nem akart irni az RW lemezeket, es az Alcohol-ban talaltam meg a lenyeget, ezert teszem ki a kepet.

A Lemeztipus mellozes-be nem szabad pipat tenni mert ez kihat az egesz rendszerre igy pl a Nero sem ismeri fel helyesen a lemeztipust.

[ Szerkesztve ]

(#743) Bavid


Bavid
senior tag

Érdekes hibát kaptam win7 feltelepítése után http://kep.ivpicture.hu/238378.jpg a merevlemez teljesen formázva lett úgyhogy nemtudom mi lehet:S

(#744) sfdrakex válasza Bavid (#743) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez nem is a vinyóra utal hanem az ujjlenyomat olvasóra. Semmit nem enged beolvasni egyébként? Egyből telepítés után dobja?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#745) Bavid válasza sfdrakex (#744) üzenetére


Bavid
senior tag

Win7 telepítés után leszedte ezt a drivert az ujjlenyomat olvasóhoz, és amikor be akarok olvasni egy ujjlenyomatot (3 jót kell egymás után) ezt adja ki, a baj az hogy értelmezni se igazán tudom hogy ez most mire vonatkozik

[ Szerkesztve ]

(#746) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Néhol a betűtípus teljesen megzakkant ma a Win7-emen.
Mitől lehet ez?

Nagyobb és más font típus, nincs ClearType. Ez Win alkalmazásoknál is van, de pl FireFox-nál is....
Volt egy áramingadozás tegnap, újraindult a gép, azóta ilyen bizonyos helyeken. Hogy lehet ezt visszaállítani? Win7 lemez be és restore, vagy van egyszerűbb megoldás?

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#747) AirBooms válasza pzstm (#737) üzenetére


AirBooms
addikt

Most már szinte minden oldalon hibázik, elkezdi az a javítós marhaságot a képernyő közepén, aminek a vége mindig ugyanaz, hogy nem sikerül a javítás... Most éppen az Operát próbálom, csak hát én örök életemben az IE-t használtam, nehéz átállni. Hogy lehet kicserélni az oprendszer alap 64 bites IE8-át 32 bitesre?

(#748) odrif válasza pzstm (#709) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

És ezt Home Basic-ben is meg lehet oldani?

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#749) polonic válasza Bavid (#745) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem szedd le a toshiba oldaláról a laptopodhoz valót és azzal próbáld meg.

(#750) pzstm válasza AirBooms (#747) üzenetére


pzstm
titán

start menübe beírod, hogy internet, és kidobja mindkettőt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.