Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14001) hackeeeee válasza Morden24 (#14000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha ezzel ennyi gond van, mi lenne ha sz@rforce lenne rajta? :D

Véleményem szubjektív...

(#14002) elnofx válasza elnofx (#13992) üzenetére


elnofx
csendes tag

addig eljutottam már hogy easybcd-ben megadom az xp-t és annak a meghajtóját, így bootoláskor már látszik az xp, csak éppen nem indul el valamiért ha ranyomok (restartol a gép) Valaki tudna segíteni?

(#14003) Morden24 válasza hackeeeee (#14001) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem vicces.
Azzal személyesen is szoptam. Azóta is bojkottálok mindent, amin az van ;)

Sectumsempra - For Enemies

(#14004) hackeeeee válasza Morden24 (#14003) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én csak ismerek olyat, aki az miatt vehetett új meghajtót, meg ilyen apróságok, szal én sem erőltetem, ha nem muszáj. :)

Véleményem szubjektív...

(#14005) sfdrakex válasza Morden24 (#14003) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem fogadta el a dobozon lévő serialt ? Vagy mit kavar be egy eredeti játéknál a starforce?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14006) Morden24 válasza hackeeeee (#14004) üzenetére


Morden24
nagyúr

Most már kettőt ismersz.
A különbség az, hogy csesztem új meghajtót venni. X2 The Threat volt a szerencsés nyertes, rohadtul nem indult el. Aztán próbálkoztam a buzi krekkekkel, amik persze akkoriban olyanok voltak, hogy kellett volna valami tetves program, plusz az ide meghajtót is le kellett volna húzkodnom az optikai drive-ról. Bevágtam a játékot a fiókba, oszt' rá egy évre vettem elő kb :D

(#14005) sfdrakex: XYZ optikai olvasó modellel bajai voltak annak a szarnak, nemes egyszerűséggel nem tudta verifikálni a benne pörgő korongot (tehát folyamatos insert disc, ha jól emlékszem). Szerencsére régen volt.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#14007) hackeeeee válasza sfdrakex (#14005) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha nem használsz semmilyen emuláló programot, képes összeakadni az optikai meghajtóval, meg haza is tudja vágni, meg ilyenek... Meg elvileg használhatod a játékot, gyakorlatilag meg beközli, hogy mégse. :D Képes érdekes dolgokat művelni az a védelem...

@Morden24: Az kemény... :D Hasonló volt a művelet havernál is, de azt már nem tom, hogy melyik játék vót..

Mellesleg ha már itt tartunk, megnézném, hogy most 7 alatt mit kezdene a starforce, pl akár egy régebbi játékkal is. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14008) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

Értem, csak az írásaitokból az jött le nem eredeti lemezekkel volt gond, azért írtam amit írtam, mindig harcoltok az eredeti szoftverekért. :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14009) hackeeeee válasza sfdrakex (#14008) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát a starforce volt az egyik, amikor már azt mondtam hogy blőőőő.. meghát a DRM a másik csoda, dehát azt is hagyjuk inkább... :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14010) Morden24 válasza hackeeeee (#14009) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mindent meg lehet csinálni jól meg szarul, ennyi :)

Sectumsempra - For Enemies

(#14011) EkSYS válasza fuximaxi (#13976) üzenetére


EkSYS
senior tag

Hello!

Nem tudom , lehet hogy a lap a regi es a win7-el veszekszik?
amugy ha auton hagyom a sebesseget akkor is megcsinalja.
:(

de megigerem ha megtudom biztosan mi a gond megosztom, itt mert ez diszno nagy szivas!!

[ Szerkesztve ]

Eki - az eredeti

(#14012) EkSYS


EkSYS
senior tag

Forumozok, seniorok, hazigazdag es nagyurak!!

tudtok valakit aki win-es halozatokban nagyon szaki!

megkeresnem az en kis problemammal

kosz
b

Eki - az eredeti

(#14013) sfdrakex válasza EkSYS (#14012) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Linkelhetted volna a hszben a problémád, egyszerűbb lenne. Egyébként azt próbáltad hoyg törlöd a hálókártyád drivereit, eszközkezelőből a hálókjártyát is majd hagyod a w7nek hogy ő maga tegye fel a drivert amilyet talál hozz. Vagy ezt már próbáltad ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14014) hackeeeee válasza EkSYS (#14012) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, max drivert távolítsd el, ha ott marad még eszközkezelőben, akkor onnan töröld az eszközt, és restart, és hagyd, hogy a win feltelepítse, hátha megoldja. Ha nem, akkor az is lehet, hogy hardvergondvan...

Véleményem szubjektív...

(#14015) EkSYS válasza sfdrakex (#14013) üzenetére


EkSYS
senior tag

kosz!

Megprobalom a driver torlest. De nem lehet gond hogy mivel csak az eszkozkezelobol torli , gyanitom a legfrissebb drivert fizikailag nem, igy egy restart utan ugyanezt fogja megtalalni (Realtek PCIe GBE Family Controller), de megprobalom
a masik az hogy ezzel mar mukodott korabban most, most megint elkezdte.
Mindenesetre irtam a Microsoft answers-re is hatha ott is tudnak valami jot mondani.
Hogy hardver gond lenne? haat, ugyanez a gep XP-s rendszerrel minden gond nelkul megy :F

Eki - az eredeti

(#14016) hackeeeee válasza EkSYS (#14015) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha a windows által felrakott nálad a lefrisebb, akkor meg nem az. :D Akkor a realtek oldaláról kell letölteni a drivert, ott van a legfrisebb... Az update-en nem mindig a legfrisebb illesztők vannak...[link]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14017) sfdrakex válasza hackeeeee (#14016) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem, ő arra gondolt mivel a gépén van a legfrissebb driver, és azt szerinte nem törli a gépről azt teszi vissza a w7, legalább is szerintem ezt akarta írni.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14018) hackeeeee válasza sfdrakex (#14017) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azt mondja, hogy ugyanazt találja meg, ha telepített drivered van, és eszközkezelőből törlöd, akkor törli a drivert is, és a gyári win-est teszi vissza. Ő azt írja, hogy szerinte ugyanazt teszi vissza, ebből következtetek, hogy sztem windows-os driver van..

Véleményem szubjektív...

(#14019) sfdrakex válasza hackeeeee (#14018) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ő azt hitte mivel felrakta a realtek legújabbját így az a gépén marad és az tteszi vissza a win, én úgy tudom ahogy te hogy azt törli és a sajátját teszi vissza.

Ezt írta: "Namost - alaplapi halozati kartyat hasznalok Gigab EX38DS4 a realtek legujabb driver-evel." Itt.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14020) EkSYS válasza hackeeeee (#14018) üzenetére


EkSYS
senior tag

Szia!

Megprobaltam!
Driver torolve lett az eszkozkezelobol
kitorolte, es feltette a regi drivert: Realtek RTL8168B/8111B termékcsaládba tartozó PCI-E
a restart utan jo is lett
DE a masodik restart-nal visszajott a kis felkialto jel. hogy hogy gyulolom mar!!
valtok megint sebesseget es jo. csak ez igy nem az igazi

Eki - az eredeti

(#14021) sfdrakex válasza EkSYS (#14020) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen verzió a Windowsod? Nem piszkáltál valamit a hálózati beállításokban? Milyen neted van?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14022) mdk01


mdk01
addikt

Nem tudja vki milyen trükkel lehetne az asztali ikonokat még egy kicsit kisebbre venni?
Átállítottam már személyreszabás menübe a közepesről, kicsire, de jó volna még csökkenteni.
1280x800 a felbontásom és ezen egy kicsit még nagy az ikon.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#14023) sfdrakex válasza mdk01 (#14022) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

ctrl+egér görgő ? Egyébként nem kell személyre szabásba bemenni asztalon jobb klikk nézetnél is lehet állitani :D

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14024) EkSYS válasza sfdrakex (#14021) üzenetére


EkSYS
senior tag

win7 64bit HU - rendes bolti
mire gondolsz, milyen beallitasok?
net, 1.5Mbit ADSL a szolg azt nem tudom

Eki - az eredeti

(#14025) mdk01 válasza mdk01 (#14022) üzenetére


mdk01
addikt

hejj..de láma vagyok.

Megoldás:
CTRL + egérgörgő

MOD:
sfdrakex:
Igen nekem is most ugrott be.:)
Én is jobb klikkeltem és nekem ott van alul a személyre szabás ikon.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#14026) sfdrakex válasza EkSYS (#14024) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Esetleg húzd ki a routert és nézd meg hogy úgy hogy működik, mármint direktbe a modemre kösd a gépet.. Azt hogy csinálod hogy nem tudod ki a neted szolgáltatója? www.whatismyip.com itt megtudod az ip címedet amit ha beirsz a ww.ripe.net oldalra megmondja ki a szolgáltatód.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14027) sfdrakex válasza mdk01 (#14025) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Felül pedig a nézet amiben a megnyíló csak egy klikk mert ott már közvetlenül választható az ikon méret mig a személyre szabásban mászkálni kell a menüben. :D

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14028) hackeeeee válasza EkSYS (#14024) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Routert húzd ki, kicsit hagyd, utána dugd vissza...

Mellesleg megnéztem a realtek driverét, az régebbi. :D Az novemberi, pedig az oldalon azt írja januári, na mindegy. :DDD A windowsé meg decemberi...

A kérdés a következő, ha ugye telepítgetünk LAN drivert, mindig új kapcsolatként nevezi el, lásd Helyi kapcsolat, helyi kapcsolat 2...stb Ha meg megpróbálom átnevezni, sima helyikapcsolatra, közli, hogy már van ilyen. A kérdés az, hogy ki lehet ezeket törölni valahogy, valahonnan ezeket a nem létező kapcsolatak? Mert ugye a hálózatoknál nem látszik, csak 1 kapcsolat..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14029) EkSYS válasza hackeeeee (#14028) üzenetére


EkSYS
senior tag

router ki-be huzkodas annyira nem ecceru mert egy 38-as itong valaszt el tole, marmint a routertol es ahhoz hogy hozzaferjek kell nemi "testmozgas" :)
de ettol fuggetlenul mar en is megcsinaltam mert a win is ezt eroltette.
nem segitett.
Az erdekes az hogy ehhez a router-hez más helyi kis wlan-ok is csatlakoznak (én vagyok az egyetlen kábeles) és azoknak a notebook-oknak semmi gondjuk.
De mondom, az én XP-s rendszerem is ugyanezzel a géppel frankón megy.
Nem vagyok benne biztos hogy itt driver probléma lesz, vagy esetleg a 64 bit-es driver kavarhat be.
Egyébként gondolod hogy az lehet a baj hogy több 'Helyi kapcsolat' -om van? (mondjuk 2)
és ez kavar?
Az számít hogy "otthoni" vagy "nyilvános"?

Eki - az eredeti

(#14030) hackeeeee válasza EkSYS (#14029) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Otthonit érdemes beállítani...

Az nem gáz, hogy 2 van, gondolom 2 hálókártya van, ha meg 1, akkor az meg azért van, amit írtam lentebb, mert ugye telepítettél drivert, és azért, épp ezt kérdeztem meg lentebb, hogy azt lehet e törölni valahogy..

Rotuer be lett falazva? Az merész, ha megzekkan a router, akkor milesz, falbontás? :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14031) bobsys válasza hackeeeee (#14028) üzenetére


bobsys
addikt

devmgmt.msc - view - show hidden devices - a network adaptersnel ott lesz

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14032) EkSYS válasza hackeeeee (#14030) üzenetére


EkSYS
senior tag

otthoni van

az alaplapon van két LAN csati
az tudom hogy letiltom azt amelyikbe nincs net. Probáltam. Negatív (ugyanis ha törlöm a win7 felokoskodja)
Falbontás nem, mert azért egy kis ajtó van, de egy router restart stopperelve is minimum 5 perc séta :)

Eki - az eredeti

(#14033) hackeeeee válasza bobsys (#14031) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nincs.. 1 volt amiből 2 volt, azt töröltem, de nem tudom még mindig átnevezni...

Véleményem szubjektív...

(#14034) bucilali válasza EkSYS (#14032) üzenetére


bucilali
aktív tag

a BIOS ban tiltsd le, akkor nem okoskodja fel a win..

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#14035) EkSYS válasza bobsys (#14031) üzenetére


EkSYS
senior tag

hi!

ez uj volt!
Koszi!
Pl. ha latok egy csomo WAN miniport-ot, az mire jo? meg ISATAP adapter-bol is van 3
:F

Eki - az eredeti

(#14036) hackeeeee válasza EkSYS (#14035) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah..

Nálam ez van. Az ISATAP-ból volt 1 #2, azt töröltem, vagyis mind2-t töröltem, de 1et visszatett, nade, ettől függetlenül, ha sima "Helyi kapcsolat"-nak nevezem át a kapcsolatot, akkor közli, hogy ez létezik.

Véleményem szubjektív...

(#14037) bobsys válasza hackeeeee (#14033) üzenetére


bobsys
addikt

HKLM\system\currentcontrolset\control\network\ alatt nezz szet, sajat felelossegre
lesz egy csomo helyi kapcsolat 1-9 azt keresd amelyiknel van egy ilyen bejegyzes a kulcsban hogy pnpinstanceid, az a kapcsolat nev ami linkelve van egy fizikai halozati eszkozhoz

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14038) EkSYS válasza hackeeeee (#14036) üzenetére


EkSYS
senior tag

Namost meg egy apro erdekesseg.
Amikor megy a net (mert ugye sebesseget valtottam)
Halozati infrastruktura: "Zyxel Prestige 334 Internet sharing gateway" van
amikor ment akkor csak siman "Internet gateway device" volt.
most lehet hogy a Zyxel driver-el van gond? ha egyaltalan van ilyen?

Eki - az eredeti

(#14039) hackeeeee válasza bobsys (#14037) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát én itt nem látok olyat, amiből én tudnék kibogarászni valamit, szal ezt így nem piszkálom inkább...

Véleményem szubjektív...

(#14040) hackeeeee válasza EkSYS (#14038) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tom. De mi az a Zyxel? Most neked nem realtek kártyád van, vagy hogyvanez?

Véleményem szubjektív...

(#14041) bobsys válasza hackeeeee (#14039) üzenetére


bobsys
addikt

a HKLM\system\currentcontrolset\control\network\ alatt vannak a szamsorok es az alatt van mindegyiknel egy connection kulcs abban vannak a helyi halozat nevek es a fizikai kartya linkelesek

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14042) hackeeeee válasza bobsys (#14041) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, igen, van 4db, az az első 4.. lényegében.

1ben van olyan, hogy descriptions, a többiben nincs. És ebben vannak azok a dolgok, amit képen linkeltem az előbb. De a többiben meg más van, nah mindegy. Sztem marad az ami. :D Szal átneveztem helyi kapcsolatra, csak úgy, hogy utána maradt egy szóköz, me ha az nincs, akkor rinyál, hogy már létezik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14043) EkSYS válasza hackeeeee (#14040) üzenetére


EkSYS
senior tag

de realtek,
de a router az zyxel

Eki - az eredeti

(#14044) hackeeeee válasza EkSYS (#14043) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah értem. Hát nekem kapcsolatoknál sehol nem írja külön a router-t, vagy csak én vagyok vak. :D

Véleményem szubjektív...

(#14045) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#14028) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Erre gondolsz, hogy így átnevezni a kapcsolatot, mint a képen? [link] :U

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14046) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#14045) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nemteljesen. Én arra gondolok, hogyha telepítesz fel drivert a hálókártyához kézzel, akkor helyi kapcsolat 2 lesz a kapcsolatból, vagy 3, 4, és így tovább.

És ugye csak 1 kapcsolat van, és arra vagyok kíváncsi, hogy hogy lehet azt "elfelejtettni" vele, hogy át tudjam nevezni a 2-t pl. sima helyi kapcsolatra, mert most csak úgy megy, hogy a 2est kitörlöm, és ott marad egy szőköz, ha teljesen kitörlöm, hogy ne legyen szóköz, akkor közli, hogy már létezik ilyen kapcsolat.

Véleményem szubjektív...

(#14047) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Adott egy Win7 x64. Ha valamilyen USB-s külső vinyót teszek a gépre, beismeri az eszközt, de nem rendel a partícióhoz betűjelet. Miután a lemezkezelőben hozzárendelek egyet, minden oké vele... Van erre valami megoldás? :Y

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#14048) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Beállítom a vezetékes egeremnél, h. milyen gyors legyen a mutató mozgása, mert alapból lassú.
Kikapcsolom a gépet, másnap bekapcsolom, de az is elég, ha újra indítom és visszaáll tetű lassúra. Pedig alkalmaztam és okéztam!
Egy újabb bug??? :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#14049) hackeeeee válasza Joe bácsi (#14048) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam nincs ilyen.. Milyen egér? Lehet saját szoftver kéne hozzá.

Véleményem szubjektív...

(#14050) alibaba78


alibaba78
őstag

Sziasztok!

Tudna vki segiteni, hogyan tudnam angolositani a windows 7-et? Elore is koszi!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.