Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1501) Boci_83 válasza sfdrakex (#1471) üzenetére


Boci_83
őstag

De xp-n nem kellet átállítani! :DDD

**********

(#1502) Egzee


Egzee
őstag

Jólvan gyerekek... Kb beleuntam a dologba és nyomtam neki egy 5 nappal ezelőtti visszaállítási pontot és csókolom... TÖKÉLETES! Csókolom a kezét annak aki kitalálta ezt az opciót!

Hozzáteszem ez idó alatt csak a win7 által felajánlott drivereket frissítettem illetve felraktam egy pár convertáló progit meg kodeket... Lehet bezavartak... Lehet az e rohadék komcsi CCCP kodek pakk volt a tettes! ;]

Süti: Hidd el kell egy hét mire megszokod, nekem pont, hogy a kereső tetszik a legjobban! gyors mint egy TGV és pontos! Start és alul kis sávba írok minden szart, legyen az a vezérlőpult egy opciója vagy bármi... Lehet ott a baj, hogy nem tanítottak téged a suliban keresni Windowsban? :U

[ Szerkesztve ]

(#1503) sfdrakex válasza Egzee (#1502) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Codec packok helyett használj inkább kmplayert, media player classicot, vlc-t vagy bármit amiben benne vannak a codeckek is, a Packokkal mindig csak a baj van.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1504) M412309


M412309
csendes tag

Sziasztok!
Nemsokára tervezem egy Windows 7 Professional 64 bit operációs rendszer vásárlását. Csak az lenne a kérdésem, hogy a meglévő AG Neovo F-417 típusú monitorom használható-e Windows 7 alatt, vagy egy új monitor beszerzésében kell gondolkodjak. Előre is köszönöm a választ. Üdv M412309

(#1505) sfdrakex válasza M412309 (#1504) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért ne működne a monitorod? Más hardverekkel se szokott gond lenni nem hogy egy monitorral.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1506) pzstm válasza M412309 (#1504) üzenetére


pzstm
titán

szépen néznénk ki, ha nem menne a monitor :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1507) M412309 válasza pzstm (#1506) üzenetére


M412309
csendes tag

Szia!
Köszi a választ. Csak amiatt ijedtem meg, hogy nem találtam Win 7 alá való drivert hozzá. Ez nem lehet gond? Bocs, ha nagyon nagy baromságot kérdezek. Üdv M412309

(#1508) pzstm válasza M412309 (#1507) üzenetére


pzstm
titán

Nem hinném, hogy bármiféle driver kéne a monitorodhoz. Sőt...lehet jobb is ha nem raksz fel semmit. Majd videókártya drivert rakj fel inkább, bár elég sokat felismer magától is, sőt enyémhez drivert is szedett :K ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1509) Schelby76


Schelby76
csendes tag

Sziasztok!
Én még itt új vagyok. Lenne egy kérdésem hozzátok! Mégpedig az,hogy vettem egy laptopot és sajna nem adtak a videkártyához drivert. Sok helyen megnéztem és még nem találtam rá a driverre.. Ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék.
A videokártya típusa:Ati Mobility Radeon HD4330 Ehez kellene egy megfelelő driver! Ha tudtok adjatok linket!!!

További szép napot

(#1510) pzstm válasza Schelby76 (#1509) üzenetére


pzstm
titán

Windows Update? Nekem Mobility 3650-hez is talált, sőt frissült is már :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1511) sfdrakex válasza Schelby76 (#1509) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ati oldalán kéne lennie. Megnézem mindjárt.

Megnéztem, jobb oldalon a download driversnél kiválasztod hogy graphics, utána az op rendszert ami a gépeden van majd azt hogy mobility radeon és utána azt hogy HD 4000 series, ami azt jelenti hogy a 4000-s sorozatuakhoz való drivert adja a 4330 as is ide tartozik. Viszont ahogy pzst is irta elméliteg winupdateről is adni kéne, nekem az még csak a 9.10 est rakta fel 9.11 est nem és nekem 4350 esem van igaz nem mobility hanem asztaligépben.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1512) Schelby76


Schelby76
csendes tag

Köszike az ötletet és megnézem!
De azt tudni kell, hogy Vista 32bit-es az oprendszerem!

(#1513) sfdrakex válasza Schelby76 (#1512) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor miért a windows 7 topicba írtál? Egyébként azt is kitudod választani, de ha amd.com on nem nézted akkor vajon hol kerestél drivert, Mert vagy a kártya chipset gyártó oldalán kell keresni vagy esetleg a laptop gyártójának az oldalán. Egyébként meg nézzd meg eszközkezelőben mit ir van e ismeretlen eszköz mert szerintem winupdate felrakta hozzá a jó drivert Vista is Win7 is felszokta rakni a hardverekhez a drivert.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1514) rebugra


rebugra
aktív tag

Keresek olyan minialkalmazást (gadget), amelyik mutatja a hőfokot (CPU/GPU/HDD), tudtok ilyet?

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#1518) Egzee válasza sfdrakex (#1503) üzenetére


Egzee
őstag

Eddig nem volt gond velük... VLC tényleg az egyik legjobb a Classic meg szerintem a legjobban kezelhető player!

Schelby szeretnél kényszerpihenőre vonulni? :(((

[ Szerkesztve ]

(#1519) sfdrakex válasza rebugra (#1514) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Everest kirakja ezeket tálcára óra mellé, az nem jó?
Talán ez jó.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1522) sfdrakex válasza Egzee (#1518) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Eddig lehet hoyg nem vagy nem tudtad mi okoz gondot, ACE mega anno több játéknál okozott olyat hogy nem volt a játékban hang mert akadt a játék codecjával.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1523) adequate_cou válasza Schelby76 (#1517) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Csemegézz.

Egzee: Kérlek nézd el neki, hogy frissítette az oldalt vagy a szerkesztés gomb helyett visszát nyomott, tudom, hogy örök bant érdemelne de könyörgöm kegyelmezz neki :W

(#1524) Egzee válasza rebugra (#1514) üzenetére


Egzee
őstag

Rebugra: Valami ilyesmire gondolsz?

LINK

Multi Sensor a neve, de mint a többi ilyesmi, csak külső programmal megy. Azért választottam mert minden benne van és csak everestnek kell mennie...

Érdekes... Nekem sosem csinált ilyet PH! ha frissítettem vagy visszaléptem se!!!

[ Szerkesztve ]

(#1525) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

vki?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1526) Egzee válasza Speeedfire (#1525) üzenetére


Egzee
őstag

:D Én még azt sem tudtam elérni, hogy hálózatot hozzak létre XP és Win7 közt! :DDD

(#1527) sfdrakex válasza Egzee (#1526) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Homegroup alatt mennie kell.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1528) balees


balees
tag

Sziasztok,
szeretném letiltani az automatikus illesztőprogram telepítést, de nagyon nem találom hol lehet. Ez elvileg az az ablak, de mivel egyszer már feltelepítette, miután letörlöm, újra
megtalálja és telepíti... :((

A laptop modemjéről van szó, azért kellene letörölni mert a másik csodálatos program - Nokia Pc suite - ezt a modemet állítja be, nem a telefonét - így nem tud csatlakozni, hiába állítom át a Pc suite-ban, mindig visszaáll a laptop modemjére... :(

(#1529) gabor85 válasza Egzee (#1502) üzenetére


gabor85
őstag

Hát igen, a WinME egyik kedvenc szolgáltatása ami még a vírusokat is elmentette:D
Hát egy két alkalommal már negem is kihúzott a szarból.

(#1530) Imi Csabi


Imi Csabi
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek akadt problémája.

Adott egy szűz 32 bites Windows 7 RTM (magyar) oprendszer, ami routerből kapja a netet (digi 30/20 Mbit). Véletlen időközönként fogja magát és látszólag megszűnik az internetkapcsolat, böngészni nem lehet, a router adminfelületét nem lehet elérni, msn, skype stb. szintén használhatatlan.

Na és most jön az érdekesség, mert mindeközben a TeamSpeak nevű progival minden további nélkül lehet kommunikálni a külvilággal. Tűzfal progi nincs telepítve. A routerre kötött többi gépen van net, tehát nem a router a ludas.

Az alaplapom egy ASUS M2N-E SLI

Amit eddig csináltam:
- Firmware frissítés a routeren.
- Integrált hálókártyához a létező legfrissebb driver feltétele.
- Windows updateról minden frissítés feltétele.

Valakinek van esetleg valami 5lete?

Üdv.

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#1531) pete_21 válasza sfdrakex (#1527) üzenetére


pete_21
addikt

Homegroup alatt pont nem, mert az csak Win7-es gépek között lehetséges. De egyébként mennie kell. Fájlmegosztás engedés, hálózatfelderítés engedés, és látják is egymást a gépek. (Persze a munkacsoportot és IP-t be kell állítani.)

(#1532) sfdrakex válasza pete_21 (#1531) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Homegroup megy szerintem xp-s és win7 es között is ha létrehozod win7en majd csatlakozik hozá az xp-s gép.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1533) sfdrakex válasza balees (#1528) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Eszközkezelőben tiltsd le a modemet, akkor hiába van fent a driver nem látják a progik.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1534) balees válasza sfdrakex (#1533) üzenetére


balees
tag

Ezzel már próbálkoztam, sajnos PC suite olyan okos, hogy látja! :)
Ha letörlöm, akkor viszont a windows újrarakja!
Gyűlölöm az automatikus windows helpeket! :Y

(#1535) sfdrakex válasza balees (#1534) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tiltsd le biosban.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1536) Speeedfire válasza Egzee (#1526) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

otthoni hálózat van beállítva nekem elvileg ilyenkor automatikusan látnia kellene
mind3 gép a lan csoportban van
nem értem


balees: és ha letiltod az eszközt? elvileg akkor nem akarja újra rakni és nem is használja

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1537) herrLeon válasza balees (#1534) üzenetére


herrLeon
tag

Eszközkezelöben tilts le, ne töröld.

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#1538) balees válasza herrLeon (#1537) üzenetére


balees
tag

Eszközkezelőben tiltottam, még mindig látja.

Most azt próbálom hogy letörlöm az eszközillesztőt a biztonsági könyvtárakból, mert onnan telepíti újra. De persze írásvédett, úgyhogy átlépek a másik rendszerbe.
Még más ötlet? Valahogy csak ki lehetne kapcsolni? Korábbi windowsokban hol volt ez a funkció letiltás?

(#1539) xedamin


xedamin
tag

Sziasztok.

Problémám: utorrent elindul, elkezdek letölteni, mire eléri a letöltési sebességem a maximumot (~1800 kb/s) nagyjából állandó 60%-on van a proci terhelése, de még az egér is szaggat :F Ha leállítom a letöltést, újra használható rendesen a gép. Tegnap már 3szor volt kékhalálom, win7 alatt ezelőtt még egyszer se.
32bit-es Ultimate-et használok. Vasam: AMD A64 X2 5000+ BE (@2.6GHz), Sapphire HD3870, 2*1 GB Geil Ultra RAM (@800MHz), GigaByte GA-MA790X-DS4 alaplap.
Mi lehet a baja?

Ja és még egy kérdés: normális az, hogy alacsony-normál beállításoknál eléggé szaggasson GTA IV? XP-n nem volt ilyen gond, viszonylag nagyobb beállításnál sem. Ennyire sokat eszik win7?

Büdös emo leszek. A büdös már megvan, csak az emo hiányzik.

(#1540) Speeedfire válasza xedamin (#1539) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

GTA IV igényli win 7 alatt a 4 giga ramot

a utorrentre nemtudok mit mondani, ez a program elég kis erőforrásigényű
inkább a hálózati kapcsolatokkal lehet gond
sima ftp/http letöltés közben is eszi a procit?
próbáld meg csökkenteni az utorrent beállításainál a globális kapcsolatom max számát
100 alatt elvileg nem szabadna sírnia
meg nézd meg a naplózást h mitől volt kékhalál
lehet h nincs rendesen feltelepítve a hálózati driver
töltsd le a hivatalos drivert és rakd újra


balees: de ha le van tiltva akkor elvileg nem szabadna látnia
inkább töröld a pcsuite beállításait esetleg a programot is
legközelebb már nem fogja látni

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1541) Mariann294 válasza xedamin (#1539) üzenetére


Mariann294
őstag

Szia!
Szerintem a videókártyád lesz a ludas,de nem akarok butaságot mondani,sok oka lehet
Nézz be ide csinálj egy képet a játékbeli beállitásaidról,és nyomhatnál egy benchmarkot is (ez igazság szerint semmire sem jó,de tájékoztató jellegűnek jó lesz).

Speedfire: Ne írj badarságot.Igaz hogy jót tesz neki,de nekem is 2 giga ramom van és nagyon szépen szaladgál vele. :K

(#1542) Clemi válasza xedamin (#1539) üzenetére


Clemi
veterán

Ja és még egy kérdés: normális az, hogy alacsony-normál beállításoknál eléggé szaggasson GTA IV?

Tedd fel a legújabb patch-ot a GTA-hoz, és nem fog szaggatni. Nekem is diavetítés volt, míg fel nem tettem.

(#1543) sfdrakex válasza xedamin (#1539) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Valszeg túl sok kapcsolatot engedsz a utorrentnek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1544) xedamin válasza Speeedfire (#1540) üzenetére


xedamin
tag

Értemértem, szóval a 32bit-es op. rendszeremmel nem sokra megyek, ha GTA IV-ezni akarok rendesen, ugyebár?

A http/ftp letöltésről majd csak holnap reggel tudok nyilatkozni, ugyanis T-Home net ---> mostani max sebességem 560kb/s:) T-Home rulz...

uTorrent beállításokat csökkentettem, holnap majd kiderül ez volt-e a gond.

Hálózati driver-t holnap újrarakom, ha az eddigi beállítások befuccsolnak.

Kékhalálnak pedig ezeket adta:

További információk a problémáról:
BCCode: 1000008e
BCP1: C0000005
BCP2: 88CA4DAD
BCP3: 9B32B930
BCP4: 00000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0

Büdös emo leszek. A büdös már megvan, csak az emo hiányzik.

(#1545) Mariann294 válasza xedamin (#1544) üzenetére


Mariann294
őstag

Olvastad ezt és Clemi hsz-ét is? :U

(#1546) Speeedfire válasza xedamin (#1544) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

ebből sajnos nem sok minden derül ki (kékhalál)
gta 4 kapcsán próbáld meg amit a többiek írtak neked
patch, driver

a utorrentet próbáld ki holnap aztán írj h mi történt :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1547) xedamin válasza Mariann294 (#1545) üzenetére


xedamin
tag

Persze, bocsi csak közben msn-en kér egy haverom segítséget tőlem iPhone ügyben:D

Nemsokára felrakom, aztán jelentkezek, hogy megoldódott-e a probléma:)

Büdös emo leszek. A büdös már megvan, csak az emo hiányzik.

(#1548) xedamin válasza Clemi (#1542) üzenetére


xedamin
tag

Hálás köszönet, végre normálisan tudok játszani vele:D
Nos igen, régen XP alatt nem volt feltétlen szükségem patch felrakására, ezért el is maradt, most meg ugyebár a pánik :B
Neked is 1.0.3.0 van fenn? Nekem most az van, ncore-ról szedtem le, és teljesen jól megy.

Büdös emo leszek. A büdös már megvan, csak az emo hiányzik.

(#1549) lala42


lala42
őstag

Hali!
A 7600-as trialhoz kell serial?
Letöltöttem, (még nálam csak a 7100-as megy) de nem küldött az MS serialt. Vagy nem is kell hozzá? :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#1550) ludla


ludla
őstag

Sziasztok a Win7 Professional ban már nincs benne a hyperterminal? Letudom ezt valahonnan tölteni?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.