Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) pzstm válasza Könyvtáros (#1449) üzenetére


pzstm
titán

Security firm: Windows patches not responsible for 'Black Screen of Death'

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1452) BOBO6 válasza Clemi (#1319) üzenetére


BOBO6
aktív tag

Csak és kizárólag film/zene/egyéb letöltött cumó volt és van rajta. És semmilyen telepítés nem érintette azt a merevlemezt, ugyanis az utolsó rendszertelepítéskor még nem is volt meg az a hdd.
Régebben XP-vel rendszerint úgy jártam, hogy volt egy 80GB-os vinyóm kétfelé partícionálva. Némely XP telepítéskor ment minden rendesen, de legtöbbször felcserélődött a betűjel és onnantól az addigi c-t d-nek látta az XP. De hogy a telepítés mely részében történik valami ami miatt az addigi renddel ellentétben egy másik partíció kerül aktív állapotba az rejtély számomra. :F
Lehetséges, hogy attól válik másik partíció aktívvá, mert rendszer újratelepítéskor én nem simán formázom, hanem törlöm és újra létrehozom a partíciót?

(#1453) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Sikerült megölnöm a rendszert.
Apple noti, Mac OSX mellett van fent bootcamp használatával a Win7 RC. Logót betölti, majd 1 másodperces kékhalál és újraindul. Csökkentett mód is ugyanezt produkálja. Repair nem talál megoldást, memory diagnostic lefut, hibát nem talál.
Ha jól veszem ki, telepíthetem újra az egészet? Pedig vagy fél évig jól elvoltam a rendszerrel, nem is értem miért omlott össze így egyik pillanatról a másikra. Na mindegy..

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1454) pzstm válasza StoneBridge (#1453) üzenetére


pzstm
titán

szedd le az OSX-et, hátha úgy megoldódik a problémád ;] :P

Vagy lehet irigy lett az OSX, hogy a Windows7 megelőzi és bevágta a durcit :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1455) Morden24 válasza StoneBridge (#1453) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem volt semmi frissítés OSX alatt, ami esetleg betehetett a dualboot-nak?

Merthogy magától persze semmi nem száll el :)

Sectumsempra - For Enemies

(#1456) koxes


koxes
tag

hello

végre kijött a wifi kártyámhoz a win 7 es driver de még ezzel sem megy kezdem most nem tudom ledönteni hogy az smc mint gyártó szar vagy a win 7-em rossz? ?

(#1457) pzstm válasza koxes (#1456) üzenetére


pzstm
titán

maga a driver feltelepült, csak restart után sem találja az eszközt? esetleg ha adminként futtatod a drivert? eszközkezelőben felismeri rendesen? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1458) StoneBridge válasza Morden24 (#1455) üzenetére


StoneBridge
senior tag

OSX marad mindenképp, szerethető kis rendszer az. ;)
Nem volt újabb frissítés, az elmúlt hetekben csak Win7-et használtam, OSX-et nem nagyon.
Összeomlás előtt feltelepítettem egy freeware cd író programot, cd-t írtam, újraindítottam, majd feldobott egy hibaüzenetet (talán rundll) és valamikor utána pedig beszart az egész, újra már nem töltötte be a Win-t.
Megpróbálom törölni a programot. A gond az, hogy OSX alól nem tudom, mert tiltja a Win particiónak bármiféle módosítását.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1459) Steelmanus válasza BOBO6 (#1452) üzenetére


Steelmanus
addikt

Lehetséges, hogy attól válik másik partíció aktívvá, mert rendszer újratelepítéskor én nem simán formázom, hanem törlöm és újra létrehozom a partíciót?
Pontosan itt koveted el a hibat jol kovetkeztettel, mert amikor a torlod az XP telepitesekor az akkor meg aktiv C:\-t mint particiot, az op.rendszer a kovetkezo particiot aktiva teszi igy esetunkbe a D:\-t. Igy amikor letrehozod ujra mar ott van egy aktiv D: az sajnos mar eleg neki mert hule, igy a rendszerindito fajlokat oda teszi a tobbit pedig az ujra letrehozott C:-re.
Ezt ugy tudod kivedeni hogy vagy nem torlod a particiot csupan formazod, vagy egy kulso programmal elveszed a betujelet a masik particitol es Hidden-re vagyis rejtetre allitod. Idaz akkor viszont befog ekelodni a DVD olvaso D:\ re ezert amikor felall a rendszer elso az hogy atallitod a betujelet E:-re hogy legyen rend azon a vincsin, es ujbol a kulsoprogrammal az igy eldugott D:-rol leveszed a Hidden atributomot igy az XP a kovetkezo inditasnal oda adja neki a C: E: kozott levo D:-t igy helyre all a rend.

(#1460) Core2duo6600 válasza pzstm (#1433) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Külön PCI-e vga van benne
Erre vonatkozó beállítást nem találtam a biosban, reboot után a bios is csak 2 gigat látott, 4 van benne.

Nem értem, ennél jobban már nem lehet benyomni a ramokat.

Jelenleg megy a 4 gb .

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1461) koxes válasza pzstm (#1457) üzenetére


koxes
tag

eszközkezelőben amikor az illesztőprogramot frissíteném kikeresem a x86-os driver és nem ismeri fel a Windows egyszerüen nem talája mintha nem is lenne ?

(#1462) pzstm válasza Core2duo6600 (#1460) üzenetére


pzstm
titán

nem lehet hogy valami érintkezéses hiba volt esetleg? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1463) Steelmanus válasza StoneBridge (#1458) üzenetére


Steelmanus
addikt

Itt van az amit ongolnak nevezunk, ugyanis az XP mod miatt az rundll32.exe kikerult az UAC ellenorzese alol, - valahol olvastam rola cikket csak most nem talalom - igy hat finoman szolva is az UAC hatekonsaga megkerdojelezheto.

(#1464) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hogy lehetne megcsinálni, hogy rádugom USB-n keresztül a fényképezőt, akkor az látszódjon mint egy pendrive? Jelenleg ha rádugom, akkor total commander nem látja, sajátgépben mint fényképező látszik, az intézőből kezdeményezett másolás meg valami érthetetlen okból csak percekkel később történik meg a háttérben. Ez így normális? Importálás funkció azonnal másol, de az meg nagyon buta funkció...

A másik gondom, hogy elég gyakran szeret megfagyni az explorer, ez gyakori jelenség? A quciklanch engedélyezve van.

64bit...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1465) Morden24 válasza CPT.Pirk (#1464) üzenetére


Morden24
nagyúr

akkor az látszódjon mint egy pendrive?

A fényképező setupjában kéne beállítani, hogy mint mass storage látszódjon.
Illetve ha tettél fel drivert hozzá, akkor ha azt törlöd, esetleg alapban úgy ismeri fel.

elég gyakran szeret megfagyni az explorer, ez gyakori jelenség?

Internet Explorer vagy Windows Explorer? Amúgy nálam mindkettő nullaszor fagy meg. Érdemes legelőször olyan programokban gondolkodni, amik hozzáadnak valamit, tehát add-onok.
Pluszban ha a WE-ről van szó, akkor még annyi kérdés lenne, hogy megfagy, vagy csak fileműveletnél vár, és not responding üzit kapsz? Mert nem mindegy, utóbbi esetben valószínűleg valami fogja a vinyódat, vagy simán nagyon lassú.

szerk.: A Quicklaunch engedélyezésének nem tudom, hogy van-e bármi szerepe a problémáidban, mert nálam nincsen belőve.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#1466) pzstm válasza CPT.Pirk (#1464) üzenetére


pzstm
titán

Fényképező beállításainál nincs USB mode lehetőség esetleg? :U
Csak mert nekem már konkrétan sikerült Windows7-et is telepítenem fényképezőről :DDD

quicklaunch alatt mit értesz pontosan? régifajta gyorsindítás menü start mellé visszahozva registry hack-el? mert akkor nem csodálkoznék az explorer.exe fagyásán :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1467) sfdrakex válasza CPT.Pirk (#1464) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Épp tegnap futottam bele én is egy fuji A170 esbe amivel így jártam hoyg TCben nem látszik. Nem volt kedvem szórakozni vele megmutattam a tulajnak hoyg tudja igy felrakni a képeket és kész. lehet ha felrakod a cdről a programját, driverét akkor jobb lesz. Nekem a Fuji S5600 osomat látja simán win7 meg xp is látta Vista is. Az A170 est XP-sgépen néztem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1468) Boci_83


Boci_83
őstag

Hello all!
Hogy tudom az asztalon található ikonok méretét változtatni? Nem rég óta van fent ez a rendszer nem találok mindent, és igen idegesítő hogy ilyen hatalmasak az ikonok...

Köszi a válaszokat előre is!

**********

(#1469) pzstm válasza Boci_83 (#1468) üzenetére


pzstm
titán

Jobb klikk asztalon, és View(nézet) menü...
Elég régóta így van már ez Windowsokban ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1470) Boci_83 válasza pzstm (#1469) üzenetére


Boci_83
őstag

Tudtam hogy valami baromira egyszerű a megoldás.... :DDD Köszi. Xp-ről váltottam, sok-sok év után... :D

**********

(#1471) sfdrakex válasza Boci_83 (#1470) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

XP-n is így volt : D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1472) CPT.Pirk válasza Morden24 (#1465) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Setupban nem lehet ilyet állítani. Mondjuk van egy külső kártyaolvasóm a célra, de furcsáltam a dolgot. Erre most nem esküszöm , de mintha XP alatt simán látná a TC. Amúgy driver nem kell neki.

WE-ről van szó, csak ezt nem írtam. Pl. böngészés közben leviszem az egeret a tálcára, és látom, hogy csak pörög... Meg magától pár alkalommal újraindította magát a we menet közben. Semmi addon nincs mellé rakva, elég friss a win7-em.

pzstm: hehe, fényképezős dolog az tetszik. ;] Ez egy új Canon sx200is gép, de ilyet nem tud sajna, csak mint fényképező létezik.
A quicklanchnál arra gondoltam amit írsz, de nem kell a regeditben turkálni, csak egy mappát kellett létrehozni a docs and settingsnél valamerre, ha jól emlékszem.

sfdrakex: majd letöltöm a drivereket, mert a gépet féláron vettem csupaszon a vásárban... ;]

Boci_83: jah, azt első installkor én is kerestem, mert XP-n ezt nem kellett állítani, itt a w7-en meg alig fért ki 5 ikon egy oszlopban 1360*768-ban, elég gáz volt.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1473) pzstm válasza Boci_83 (#1470) üzenetére


pzstm
titán

nem oltás, de emlékeim szerint Win98-ban is hasonló volt ; de XP-ben már tuti :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1474) pzstm válasza CPT.Pirk (#1472) üzenetére


pzstm
titán

itt a w7-en meg alig fért ki 5 ikon egy oszlopban 1360*768-ban :F
1440x900-as felbontásban, alapértelmezett méretben (ami nálam medium icons beállítást jelent) 8 ikon fér el egy oszlopban.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1475) gabor85 válasza pzstm (#1473) üzenetére


gabor85
őstag

Másik lehetőség: CTRL+egérgörgő fel le (feltéve ha görgős a kicsike) azt hiszem Vista óta így is működik.

[ Szerkesztve ]

(#1476) Egzee


Egzee
őstag

2.X

Sziasztok!
Segítsetek miért zabálja a CPU-mat a "svchost.exe (LocalSystemNetworkRestricted)" mindig 35%-al és a "svchost.exe (DcomLaunch)" 15%-al! Megőrülök, hogy folyton minden 50%-on megy minimum! Egyik napról csinálja a másikra...

(#1477) sfdrakex válasza Egzee (#1476) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Virus spy trojai vadászokat futass.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1478) CPT.Pirk válasza pzstm (#1474) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jelenleg 1360*768-ban small beállításokban, és small méretű tálcával és 100%-os képernyő beállítással (kicsi-t jelenti) 9 ikon fér ki egy oszlopban. Telepítés után 5 durung ikon van, és kész.

Jó lenne, ha lenne még csökkentési lehetőség az ikonokon, mondjuk olyanra, hogy 11 férjen ki, mert még így is kicsit nagyok.

Ahhh, ctrl + görgő megoldotta a gondot. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1479) volvoguy


volvoguy
addikt

mintha egyes dolgok nem kerülnének be a Start menübe..pl. feltettem egy régebbi játékot, de Start menüben hült helye a mappájának, telepítéskor meg nem rakott ki ikont, pontosabban fel sem ajánlotta, pedig XP-n felszokta...miért?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1480) Edween válasza volvoguy (#1479) üzenetére


Edween
őstag

A se7en intelligensen dolgozik egyes appokkal, nézd meg a játékok mappában.

(#1481) sfdrakex válasza volvoguy (#1479) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Régebbi játékokkal nekem is votl ilyen, a telepítés mappájából huztam ki parancsikont az asztalra.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1482) nightsong


nightsong
csendes tag

Sziasztok.

Talalkozott mar valaki olyannal, h Win7 telepites utolso fazisaban a telepito lefagy? "Completing Installation" resznel egyszeruen nem megy tovabb. Ket kulonbozo eredeti Win7-tel probaltam, de mindegyik ezt csinalta.

Valakinek van otlete a megoldasra?

Night

(#1483) pzstm válasza nightsong (#1482) üzenetére


pzstm
titán

próbálj minden egyéb perifériát lehúzni, floppy meghajtót letiltani, SATA/AHCI mód között váltani, esetleg egy kicsit türelmesebbnek lenni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1484) sfdrakex válasza nightsong (#1482) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

vinyó rendben van? Nem hibás? Memoriák? DVD olvasóval nincs gond egyébként? Kábelek rendben vannak ? Proci nincs tuningolva?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1485) nightsong válasza sfdrakex (#1484) üzenetére


nightsong
csendes tag

Minden rendben van. Az XP minden gond nelkul fut rajta. Minden felesleges lehuzva....

Night

(#1486) sfdrakex válasza nightsong (#1485) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tuningolva sincs a gép ? Bad sector azon a partición ahova a win7 est raknád? Tuti lefagy nem csak várni kéen kicsit többet?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1487) nightsong válasza sfdrakex (#1486) üzenetére


nightsong
csendes tag

Nincs tuningolva es bad sector sincs.
Tuti nem varni kell, mert egyszer ugy hagytam 4 oran keresztul es nem tortent semmi...

Night

(#1488) sfdrakex válasza nightsong (#1487) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Biosban nyomj egy load defaultot, vagy csinálj usb-s telepítőt a windows 7 dvd-dből és próbáld usbről telepíteni, persze csak ha a géped tud usbről bootolni. Itt találsz programot amivel tudsz késziteni usb-s telepítőt (ezt töltsd le: Windows7 USB/DVD Download Tool )

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1489) nightsong válasza sfdrakex (#1488) üzenetére


nightsong
csendes tag

Koszi a tippet, majd kiprobalom.

Night

(#1490) Mariann294 válasza Core2duo6600 (#1432) üzenetére


Mariann294
őstag

2*2 GB?Ha igen akkor próbáld meg úgy hogy kiveszed az egyiket,majd ugy inditod el a géped,és megnézed hogy jó-e,majd csere.

(#1491) Egzee


Egzee
őstag

3.X

Sziasztok!
Segítsetek miért zabálja a CPU-mat a "svchost.exe (LocalSystemNetworkRestricted)" mindig 35%-al és a "svchost.exe (DcomLaunch)" 15%-al! Megőrülök, hogy folyton minden 50%-on megy minimum! Egyik napról csinálja a másikra...

Spyware S&D lefuttatva minden töröltetve vele, immunizálva. mostmár a kedves kis TeaTimer szolgáltatása is megzabál 25%-ot, hogy rohadjon meg az egész ott ahol van! VALAKI SEGÍTSEN MÁR MERT NEM AKAROK REINSTALLOZNI EGY HETES RENDSZERT!!!

(#1492) sfdrakex válasza Egzee (#1491) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

TEA timert lődd ki. egyébként folyamatosan több óra futás után is ennyit zabálnak ? vagy bekapcsoláskor? Ja és valami más virus spy trojai irtot is futass le 1 nem elég.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1493) Egzee válasza sfdrakex (#1492) üzenetére


Egzee
őstag

folyamatosan 50% fölött zabálja a rendszert tea timert nem toom hogy lehet kilőni, letelepedtetem ezt a szart a gépről... mit próbáljak még ki?

(#1494) sfdrakex válasza Egzee (#1493) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

S&Dbe is kilehet lőni illetve feladat kezelőben is le tudod állítani. Valami virus írtót is nyomj rá a gépedre avast, avg például, esetleg egy spyware terminatort, trojan huntert, ad aware -t.

Ja és a windowsod ugye nem valami buherált cucc?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1495) Core2duo6600 válasza pzstm (#1462) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Még akár az is lehet, ma végig látta a 4 Gb ot.

Viszont érdekes, hogy a táp "zenél" nagyjából úgy ahogyan a hdd seekel.
nem a hangfalakból jön, mert nincs rákötve egy sem.
és a táp felöl hallani, nem tudom, hogy ez normális -e !?

(#1490) Mariann294
4*1 van benne.

2*2 öt akartam de ez lett belőle.
Mivel nem játék gép lesz csupám irodai, így nem szarakodom vele.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1496) Clemi válasza BOBO6 (#1452) üzenetére


Clemi
veterán

Lehetséges, hogy attól válik másik partíció aktívvá, mert rendszer újratelepítéskor én nem simán formázom, hanem törlöm és újra létrehozom a partíciót?

Kaptál már választ a kérdésedre, de azért a kérdésre a válasz nem biztos, hogy ilyen egyszerű. Csak a saját tapasztalatomról tudok beszámolni, és ugye ahány gép annyi szokás.
Nálam az van rögzülve, hogy több winyóm van, de mindíg csak egy amire rendszert teszek. Volt már egyszerre 3 rendszer is a gépen, de alapesetben mindíg kettő van.
Változó méretre szoktam elosztani a rendszer winyót, de ami fix, az a winyó elején lévő kb 10 GB-os rész, mire mindíg felteszek egy olyan rendszert, (jelen esetben még XP) amit nem használok, nem piszkálok, de az az aktív, arról bármi is történik a fő operációs rendszerrel, be tudok bootolni, és hozzáférek az adataimhoz.
A lényeg itt az, amit mondani akarok, hogy én is minden esetben törlöm a particót az operációs rendszer újratelepítése előtt. Azt a bizonyos "biztonsági" rendszert is telepítettem már újra (na nem túl sokszor) de nem vándorolt el a "D"-re az aktív attributum. Ugyan miért is tenné? Az mindíg ott maradt eddig, ahová én egyszer beállítottam. Még az sem igaz, hogy a SATA0 winyó legelső particióra, mert marhára nem szoktam vele foglalkozni, hogy melyik winyó, melyik SATA csatlakozóra van rádugva az alaplapon.
Igaz, a betűjelek vándorolnak, de azt kb 2 perc alatt rendbekapom a lemezkezelés menüvel.
Tudom, ezzel a válaszommal nem sokat (semmit) nem segítettem, és nem segítettem megfejteni, hogy neked miért vándorolt át az aktív attributum arra a meghajtóra. Lehet, hogy az alaplapod SATA vezérlője szórakozik veled, de hogy az operációs rendszer magától nem csinál ilyet, az szvsz nem túl valószínű.

(#1497) volvoguy


volvoguy
addikt

hát kövezzetek meg de én eddig csak szívok ezzel a qrva Win7-el....az Xp sokkalta használhatóbb volt, mint ez....csipáncsak a testreszabhatóság meg az Aero felület miatt raktam fel, de:

- Hogy a pcsbe tudok keresni? Komolyan mondom mindjárt bőgök...egy rohadt játékmentést akarok megkeresni, de nem találja, pedig a gépen kell lennie, de a keresés is olyan szarul van megoldva, ráadásul oda megyek hogy Egyéni, beállítom a dolgokat, és nem jegyzi meg a beállításokat, kész téboly.... :O :O :O :O :O

Hogy a francba lehet keresni ebben a szennyben? Start menüben keresek, de már ott szar, mert egy rohadt ikont dob ki a Start menüből, ha meg véletlen Enter-t nyomok elindítja, rámegyek hogy További eredmények, Egyéni, nem jegyzi meg a beállításokat...de nem is találja, meg egyáltalán nem is tudom hogy jó helyen vagyoke-...össze vissza van az egész

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1498) sfdrakex válasza volvoguy (#1497) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az hogy bénázol vele nem a win7 hibája, játék mentést hol keresel ? XP is fent van akkor az xp particióján keresd a doc & settingsben, ha nincs fent xp akkor meg tudnod kellene hova tetted a játék mentést.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1499) pete_21 válasza volvoguy (#1497) üzenetére


pete_21
addikt

Start menüben közel sem biztos, hogy megtalálod, mivel oda asszem csak az indexelt fájlok kerülnek, és nem biztos, hogy a mentésed indexelve van. 'Számítógép'-ből keresd, vagy ha meg akarod könnyíteni az életed, akkor tegyél fel Total Commandert.

(#1500) volvoguy válasza pete_21 (#1499) üzenetére


volvoguy
addikt

nahát ez az....mennyivel egyszerűbb volt az XP esetében, Start menü ->Keresés, és egy helyen mutatta be az összes találatot, lehetett válogatni, itt meg külön keres a Start menüben..de minek, mikor ott azért mindent meglehet találni

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.