Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) RG4L válasza Fel (#7450) üzenetére


RG4L
őstag

Volt róla szó, hogy talán kintebb lesz tolva ez a dátum, majd kiderül az ASAP tech tree teljesítése után.

War Thunder: Gelesztaa

(#7452) Micsurin válasza Fel (#7450) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7453) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amikor nem engedtem , hogy belopják a killem :U 10 perce kergetem az R2Y2 , crit , zúhan paraszt gyerek rá megy , hátha , én meg útánuk a stealthes 20-asal addig morzsoltam a célom amig benem adta , majd a hülye gyerek megfordul , TK , megkérdem milyért , kill stealer OKÉ , ezek mi a jó büdös francért nem kotrodnak át arcadeba..... :W 2 killes match , lehetet volna egy 3. akár erre ez a fasz :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7454) Malibutomi válasza Micsurin (#7453) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ilyen nekem is volt zuhanásban üldözök valakit, már critem is volt rajta, észlény a bf-109-el berepül a tüzvonalamba, rajta is koppant pár. Leszedem a célom, mennék tovább erre elkezd sorozni a barom. Keringözünk vagy 5 percig le akar löni végül sikeresen lezuhan a nagy akarásban...utána meg F*** YOU-kat nyomatja a chaten.
Én meg facepalmozok...

(#7455) Micsurin


Micsurin
nagyúr

ez a single / historical mission egy rakat szar , az AI-ból mind a 95 engem akar lelőni aha mögöttem az enemy meg a bot squadom akkor ők lese szarnak , nem lőnek , a végén meg nem indulnak vissza fele , ilyen formában ez egy szar , nem lehet megcsinálni , és élvezni sem.... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7456) RG4L válasza Micsurin (#7455) üzenetére


RG4L
őstag

Minden single mission ilyen néhány kivétellel. Akárhány ellenség van, az téged fog üldözni és nem tesznek le rólad.

War Thunder: Gelesztaa

(#7457) Micsurin válasza RG4L (#7456) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Így sok értelmük nincsen :U tehát volt vagy 80 darab f6f mind rám zúhnt rögtön , a végén elluntam és kiléptem :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7458) RaZroX


RaZroX
addikt

A prémium I-16 nagyon adja még Tier3-ban is. Csak úgy okádja magából a lőszert :D

This is the way

(#7459) PAtr0n válasza RaZroX (#7458) üzenetére


PAtr0n
addikt

Óóóó, hogy b*szná ki a Gaijin azt az UFO i-16 Ishak-ot a picsába, egyszerűen rühellem ha meglátom a horizonton. Átfordul a seggén rögtön, kábé jobban mint egy zero, és szórja beléd a kifogyhatatlan skulót. Ja és , 20m-essel ha sorozom, b*szik megérezni a papírt teste. Egy a sok UFO orosz gép közül. Fun repülni vele, de rohadtul nem fun ellenne menni.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7460) RaZroX válasza PAtr0n (#7459) üzenetére


RaZroX
addikt

Meg tudom érteni.

This is the way

(#7461) RG4L


RG4L
őstag

Ez a stock F7F szarabb, mint akármi :D

War Thunder: Gelesztaa

(#7462) Francia91 válasza RG4L (#7461) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem majdnem minden meccsem jól sikerül vele, de még nincs fejlesztés rajta

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7463) RG4L válasza Francia91 (#7462) üzenetére


RG4L
őstag

Csak szikrázott a lőszerem, nagyon rossz a roll rate (tudom, hogy nem várható, hogy jó legyen), billeg, mintha nem lenne jobb dolga... egyelőre nem tetszik.

War Thunder: Gelesztaa

(#7464) Francia91 válasza RG4L (#7463) üzenetére


Francia91
veterán

Ja, a billegés nekem is megvan, de ilyen és kész. Van jó oldala is azért :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7465) PAtr0n válasza RaZroX (#7460) üzenetére


PAtr0n
addikt

De múltkor azért dagadt a mellem, amikor kénytelen voltam AB meccsre bevinni (újra) az 1.7BR-el rendelkező BF109 E-1 (4x 7.92mm), ahol nagy átlagban 3.5-ös BR-el repkedett mindenki. Be kellett vinnem ha az 1db hiányzó modult is le akartam tudni, amit a legutóbbi nagy frissítés nullázott.
Szóval bementem, és a megymagokkal lekényszerítettem egy IL2-est, miközben egy Yak nem hagyott békén. Kapott az is, de persze lelőtt, aztán amikor már a második géppel jöttem be,megkaptam rá is a killt. Szóval nem mondom vannak csodák minden géppel, de az orosz gépek a csodák csodái ebben a játékban. Komolyan mondom, sokszor úgy érzem azokkal még célozni se kell, kaptak gyári autoaimet a fejlesztőktől. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7466) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Van már valami infó arról, hogy mikor jön ki a tervezett Android táblagépes port ?

(#7467) Találtgyerek válasza RG4L (#7461) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem csak stock-ban.F4u-1c-t 20x többre tartom.Az F7F a macska-cica játékosoknak való.

06-3o/9759I39

(#7468) RG4L válasza Találtgyerek (#7467) üzenetére


RG4L
őstag

Kipróbáltam na... első meccsen csak pattogott a lőszerem, még a regisztrált találatok után se kaptam assistot. Második meccsen 3 killt szereztem, de kikaptunk a fűnyíró csapat miatt. Harmadik meccsről ledobott a netem, loss.

Most megint végigteleportáltam egy meccset a Yak-9P-vel, még egy Spitfire-ön is átrepültem. :C

War Thunder: Gelesztaa

(#7469) Találtgyerek válasza RG4L (#7468) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az 1. meccsemen vele,kaptam egy teamkill-t felszállás után. :DDD "Fűnyíró csapat" ez jó! :)

06-3o/9759I39

(#7470) Francia91 válasza Találtgyerek (#7469) üzenetére


Francia91
veterán

Van mikor én is fűnyírózok, R4GL kolléga le is kapott tegnap :D. Csak nem bírt meglátogatni, mert egy B-17-es kiszedte idő előtt :)
Ha szedem a Light PillBox-okat, értékes pontokat veszít a csapat

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7471) RG4L válasza Francia91 (#7470) üzenetére


RG4L
őstag

Fú, az a B-17 nagyon felidegesített. Szerencsére már alig látom őket, ha mégis, nem sok idő és pottyannak. :D

War Thunder: Gelesztaa

(#7472) Micsurin válasza RG4L (#7471) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Túl op-k a bomberek, butítani kéne őket :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7473) RG4L


RG4L
őstag

Cirka 2-2,5 fél GB-os patch a dev szerveren. Jelenleg 1.45.5.1 a verzió, tehát alakul :U Bf 109 G-14 is említésre kerül a fájlokban.

War Thunder: Gelesztaa

(#7474) csaabz válasza RG4L (#7473) üzenetére


csaabz
őstag

NERF az összes német vadásznak!! :D
Főleg tier 4-ben... :K

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7475) Diopapa


Diopapa
addikt

Sziasztok!

Előre is elnézést, tudom nem igazán itt van ennek a helye, de ha érdekel valakit 10000 aranysas 8000 forintért az írjon rám legyen szíves. Elnézést az alkalmatlankodásért.

Üdv:
Diopapa

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7476) RG4L


RG4L
őstag

Ezt AB-ben kéne megszerezni?

War Thunder: Gelesztaa

(#7477) RG4L


RG4L
őstag

Ma ismét találkoztam _Magz_-al RB-ben, ismét az ellenséges csapatban volt. :))
(a két kép között 3 perc telt el, szépen védekezett)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#7478) Micsurin válasza RG4L (#7477) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most csalodtam benned , immortal yak szindróma :U hajaj... :D És nebújj be a "de jó gép" szöveg mögé ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7479) Francia91 válasza Micsurin (#7478) üzenetére


Francia91
veterán

Írni akartam én is, hogy eddig fikázta a Yak-okat, most meg épp arról lő egy képet, amint Yak-kal játszik ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7480) Micsurin válasza Francia91 (#7479) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát , akkor gyorsabb voltam ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7481) RG4L


RG4L
őstag

Immortal Yak? Ez a 9P elég szutyok gép, pedig már csak a cover fejlesztés kell rá, ami befolyásolja a teljesítményét, a 20 millis sem szegénykedik szikrázásokban. 13 meccsből 10-szer lőttek le, az már más kérdés, hogy majdnem két killt átlagolok vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#7482) Micsurin válasza RG4L (#7481) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mesély még :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7483) Francia91 válasza Micsurin (#7482) üzenetére


Francia91
veterán

Te meg tanulj meg írni! ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7484) RG4L válasza Micsurin (#7482) üzenetére


RG4L
őstag

Hát figyi, egyáltalán nem kihívás full fogyatékos angol és amcsi pilótákat lelőni. Eddig szerintem csak németek ellen kaptunk ki csapat szinten...

War Thunder: Gelesztaa

(#7485) Micsurin válasza Francia91 (#7483) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most jobb ? Akarsz beszélni róla ? :)

@RG4L : Az amcsis résszel teljes mértékben egyet értek :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7486) RG4L


RG4L
őstag

Csodás.

War Thunder: Gelesztaa

(#7487) Micsurin


Micsurin
nagyúr

amcsi .50-ekel mi van ? lőni em tudok velük , semmi , csak patogok mint eső az ablakon :U p51 , tracer , gép lapjára lőttem (D9) szépen teli szórva , láttom pattognak le a golyók :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7488) Francia91 válasza Micsurin (#7487) üzenetére


Francia91
veterán

Tracer-rel ne is várj sok jót :D
Default vagy Ground Targets, azok érnek is valamit

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7489) Micsurin válasza Francia91 (#7488) üzenetére


Micsurin
nagyúr

P51-ben ? :U nézd meg az összetételétt , abban is meg a p47-ben is a tracer a legjobb választás

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7490) Francia91 válasza Micsurin (#7489) üzenetére


Francia91
veterán

Rengeteget mentem vele anno, szintén RB-ben. Itt nem a P-51 meg a P-47 a lényeg, hanem az M2 Browning MG. Abba ne tegyél Tracer-t, nem ér sokat. F6F-ben is ugyanaz a Browning M2-es van, A-20G-ben és B-25-ben is. Az M2 Browning-ba nem kell Tracers befűzés, egy kalap kaki. Régebb óta játszok, mint Te, elhiheted.
Anno én is azt tettem bele, de egy tár sorozat is alig ért valamit, a Default meg Ground Targets pedig szépen kigyújtja az ellenséges gépet. Japánoknál a 20 mm-esbe tényleg jó a Tracers (Zerokban), de MG-ben nem sokat ér.
De nehogy véletlen kipróbáld a többit, a végén bajod lesz tőle ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7491) Micsurin válasza Francia91 (#7490) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Anno Gelesztaa tanácsolta pedig , és eddig jó is volt :Y

Akkor repülők egyet groundal most :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7492) RG4L válasza Francia91 (#7490) üzenetére


RG4L
őstag

P-47-ben és P-51-ben a Tracer full API-T.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#7493) Micsurin


Micsurin
nagyúr

nem javúlt semmit , egyszerűen még mindig nem megy a p51 :( egyik kedvenc gépem pedig basszus :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7494) RG4L válasza Micsurin (#7493) üzenetére


RG4L
őstag

Evvan. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#7495) octopus666


octopus666
tag

Mai napon előfizettem egy hónap prémiumot, azóta csak vesztes csatáim vannak. :DDD

(#7496) RG4L


RG4L
őstag

LETS GO!

Dear players!

Tonight we are introducing the new update 1.45 for the first time. Testing will take place from 20:30 GMT on 5th December to 02:00 GMT of 6th December.

War Thunder: Gelesztaa

(#7497) Malibutomi válasza RG4L (#7496) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez a dev szerveren?

(#7498) RG4L válasza Malibutomi (#7497) üzenetére


RG4L
őstag

Aha.

War Thunder: Gelesztaa

(#7499) Szőrös  válasza RG4L (#7496) üzenetére


Szőrös 
veterán

Lesz benne vmi értelmes javítás , újítás vagy csak bullshit kőccsed a ge-t szarságok ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7500) Micsurin válasza Szőrös  (#7499) üzenetére


Micsurin
nagyúr

amcsi tankok :C jöjjenek csak , jöjjenek , kell a hús a daráloba ;] hamár a ruckyk túl OP-k akkor majd a shermant szaggatom tigrisel :((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.