Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Scrake^;DD válasza Colos1 (#7047) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Köszönöm ezt a részletes információt:D szerintem maradok a Németeknél, de emellett kipróbálom az Angolokat is :)

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#7052) t.imi válasza RG4L (#7050) üzenetére


t.imi
addikt

Szomorú. Pedig az igazoláson,amit az oldal küldött rubel van, fizetéskor is az volt, otp meg eurót vont le.
Este megnézem, de szerintem én is ott voltam (remélem), viszont a visa opció nem szerepelt.

(#7053) t.imi válasza RG4L (#7050) üzenetére


t.imi
addikt

A legfontosabb. Köszönöm a gyors segítséget :R

(#7054) RG4L válasza t.imi (#7052) üzenetére


RG4L
őstag

Nem lehet. Nekem rubelben vontak le.

szerk: szintén OTP

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#7055) t.imi válasza RG4L (#7054) üzenetére


t.imi
addikt

Már mind1, @ssza meg. Talán most jó lesz. Múltkori is rubelben ment, nyomtam egy prtscn-t róla, megtaláltam. OTP nyomott félre valamit?

(#7056) Colos1 válasza Francia91 (#7048) üzenetére


Colos1
őstag

Akkor alighanem javítottak rajta? Mondjuk tegnapelőtt fura volt, hogy néhány sz@rfirés úgy belassított fordulózás közben, hogy nekem a G2 -vel már landing flaps -al kellett utánamenni :U Próbálgattam a late Typhoon -t, a G2 után olyannak tűnt, mint egy műrepülőgép. Nem tudtam kihozni a sodrából, mindenből kihúztam, és csak egyszer billent be picit. Remélem, hogy ezen is "finomítanak" majd, mind az orosz gépeken, mert amúgy szeretem ezt a gépet, mert jó nagy, így könnyű eltalálni ;] :P

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#7057) Francia91 válasza Colos1 (#7056) üzenetére


Francia91
veterán

En csak azt tudom, hogy majdnem minden alkalommal elhagyom a Spitfire szarnyait, ha gyorsan fordulok :). Ha ovatosan megyek vele, akkor megmarad, de ugy meg egy Bf 109 ellen eselytelen vagyok... Thypoon Mk 1b viszonylag jo gep, de mar nem repultem britekkel 2 honapja.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7058) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Lehet vissza kéne álnom angolra és japán onlyra és rámenni itt a jetekre , meteorok megállják a helyüket? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7059) yarsley


yarsley
aktív tag

War Thunderes nvidia promó: ha veszel egy GTX 750-et vagy egy laptopot M800-as GPU-val akkor kapsz egy kupont, azzal meg 10k GE-t. Vásárlás előtt érdeklődj, hogy az adott bolt ad-e ki kuponokat!

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#7060) Találtgyerek válasza Micsurin (#7058) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ma én is mentem a britekkel.Nagyon erősek.Nem értettem,hogy hogy másznak ennyire jól.Aztán kipróbáltam.Végig WEP és nem is forr meg a motor gyorsan. :(((

06-3o/9759I39

(#7061) Micsurin válasza Találtgyerek (#7060) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát igen , fodulok is ÉS van sebeségem is , a japán útán kicsit nagyon brutál dolog ;] mindjárt jön egy RG4L és lehord a sárga földig eme kijelentésemért: Nekem Griffon keeeel :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7062) munnergep válasza yarsley (#7059) üzenetére


munnergep
senior tag

To buy the bundle, select the country you live in:

North America, Italia, Nederland, Danmark, Schweiz, Serbia, United Kingdom, España, Suomi, Türkiye, Romania, Canada, Deutschland, Polska, Sverige, Česká Republika, Ελλάδα, Bulgaria, France, Norge, Österreich, Belgien, Croatia, India

Tehát csak feketén lehet megvenni nálunk?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7063) RG4L válasza Micsurin (#7061) üzenetére


RG4L
őstag

A Griffon Spitek állat gépek és nagyon szexik, nyomasd őket. :U Remélhetőleg himarabb rendbeteszik a Hispano cannonokat is.

War Thunder: Gelesztaa

(#7064) RG4L válasza RG4L (#7063) üzenetére


RG4L
őstag

Akarom mondani "Remélhetőleg miharabb rendbeteszik a Hispano cannonokat is."
whoops

War Thunder: Gelesztaa

(#7065) Micsurin válasza RG4L (#7064) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem baj , értetem :B ma fervergődtem magam tier II (5 van :D ) szerintem talán hétvégére meg lesz az első griffon :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7066) Találtgyerek válasza Micsurin (#7065) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szerintem már az MK IX-es is elég jó.Az már Tier III-ban van.

06-3o/9759I39

(#7067) RG4L


RG4L
őstag

Valaki nem tudja, hogy mikor lesz TÖK véletlen kialakítva a fizika nagy magasságokban is? (7-8km felett)

War Thunder: Gelesztaa

(#7068) yarsley válasza munnergep (#7062) üzenetére


yarsley
aktív tag

A legelso boltba ahova beneztem irnak egy 36000FT-os kuponrol, szoval szerintem lehet azt itthon is kapni, csak magyarorszagot "lesporoltak" a honlaprol....

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#7069) Szőrös  válasza RG4L (#7067) üzenetére


Szőrös 
veterán

Höhö... ez most ugye nem komoly kérdés volt ? ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7070) RG4L válasza Szőrös  (#7069) üzenetére


RG4L
őstag

De, az volt. Miért?

War Thunder: Gelesztaa

(#7071) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ezt a crash ---> büntit kivehetnék..... messere épp ráfordulgattam erre a csp akinek baromira kellet volna a killem (már set afire by : TatuHD is meg volt persze ....) telibe rammolt ergo: 2 perc pihi :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7072) superecneB


superecneB
őstag

Az ugye normális hogy a P51 mustang gyorsabb nálam Bf 109 G2-vel?

(#7073) Francia91 válasza superecneB (#7072) üzenetére


Francia91
veterán

Ja, a P-51 gyors gep, ha nemetekkel vagyok, mindig gyorsabbak nalam. Fw 190-nel is lassu vagyok, ha a P-51-gyel megyek, akkor a Ta-152-estol sem kell felnem, nem er utol.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7074) Találtgyerek válasza Francia91 (#7073) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát azért a D12-vel belehet érni. :DD

06-3o/9759I39

(#7075) Francia91 válasza Találtgyerek (#7074) üzenetére


Francia91
veterán

Még csak F8-asom van, meg Bf 109 G6-osom :). D-s Fokam még nincs :P

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7076) superecneB


superecneB
őstag

Én képtelen vagyok a BF szériát használni...
Fw190-eket imádom, de a bfekkel valami katasztrófa...

Semmit nem tudok vele lelőni. Pedig más orr fegyverzettel rendelkező géppel hatalmas sikereket érek el... a bfhez képest legalábbis...

[ Szerkesztve ]

(#7077) Találtgyerek válasza superecneB (#7076) üzenetére


Találtgyerek
addikt

G6-ig egész jók pedig.K4 már olyan közömbös.Nem túl gyors,a többi tier 4-es géphez képest nem is emelkedik kiemelkedően,fordulás se az erőssége.Lehet vele azért ellent lőni,de nagyon okosan kell vele repülni.

06-3o/9759I39

(#7078) Micsurin válasza Találtgyerek (#7077) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gyorsulásra kell vele alapozni , mert adott távon nagyon durván gyorsul :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7079) superecneB válasza Találtgyerek (#7077) üzenetére


superecneB
őstag

Hiába nem találok el vele senkit, az A-5tel meg első repülésen egy kill...
Ráadásul nagy sebességen jobban irányítható az A-5.

[ Szerkesztve ]

(#7080) Találtgyerek válasza superecneB (#7079) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát pedig ha g10-el vagy g6-al valakire rádurrantasz,főleg 30mm-el az szétesik.Lehet inkább a célzásoddal van baj.A5-ön csak 20mm-es ágyú van.30mm-nek kicsit lassabb a sebessége.

06-3o/9759I39

(#7081) munnergep


munnergep
senior tag

Kicsit elgurult a gyógyszerem az előbb, kiszaladt egy kis káromkodás a csetben.
FW190-A4, ellenfélnél OP-63-ak és Yak3P-k. 47 hit a 20 mm-essel és SEMMI.
Arra járt egy bombázó és kb. 1 km-ről csinált egy pilot killt. Alulról. Köszi.

Remélem nem értette mit mondok és nem jelent fel, nem szeretném ha ban lenne. Persze a klántól is bocsánatot kérek, hogy egy klántag paraszt volt. Nem szoktam prosztó lenni, inkább röhögök az ilyeneken, max. "lol"-t vagy "sure"-t szoktam beírni a lehetetlen orosz hülyeségekre. Csak ennyire túlzó még sosem volt.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7082) superecneB válasza Találtgyerek (#7080) üzenetére


superecneB
őstag

Biztos hogy én nem tudok vele jól célozni, viszont a többi géppel jól megy ezért fura hogy ezekkel ennyit szenvedek...

(#7083) munnergep


munnergep
senior tag

Vettem 1 hét prémiumot és ismét elővettem a Ju87 G1-et. 14 tankot lőttem ki és 60e kreditet adott. :Y
Naggyon jó kis pénztermelő.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7084) RG4L válasza Találtgyerek (#7077) üzenetére


RG4L
őstag

A K-4 pedig kifejlesztve elég gyilkos gép, jobb mint a többi 109-es.

War Thunder: Gelesztaa

(#7085) munnergep válasza munnergep (#7083) üzenetére


munnergep
senior tag

Most nézem, hogy egy 4 killes A4 csata után meg 75e pénz jött be.
Nagyon jó ez a prémium :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7086) Francia91 válasza Találtgyerek (#7080) üzenetére


Francia91
veterán

Én a G6-oson a 3x20 m felállást használom, sokkal jobban használhatóbb, mint a 30 mm-es. Vadászok ellen elég a 20 mm-es is, esetleg bombázók ellen kellhet a 30-as, de a 20-assal a szárnyát célozva könnyen le lehet szedni azokat is.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7087) Találtgyerek válasza Francia91 (#7086) üzenetére


Találtgyerek
addikt

20mm szerintem is mindenre elég.Bombázókat is okosan szét lehet vele szedni.Mondjuk 30mm egy rárepülésből megvannak. :DDD

06-3o/9759I39

(#7088) Francia91


Francia91
veterán

Ez az IL-28 mekkora egy OP fos... Egyszerűen nem tudok úgy rámenni, hogy vmilyen módon ki ne szedjen... Pilot kill 100/100-as Vitality mellett rendszeresen a hátsó 2x23 mm-es lövésztől... Agyam felforr már miattuk...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7089) Eagle16 válasza Francia91 (#7088) üzenetére


Eagle16
addikt

Engem meg is kergetett egy, úgy, hogy F-80C-ben voltam...hát azért...airspawn ugye, szóval alapból nagy energiával jött rám. Utol nem tudtam érni, a 12.7-essel meg eddig még egyet se sikerült lelőni, csak Sea Meteor-ral, de ott se egy rövid sorozat kellett a 20mm-esekből. Korea pályán 5-6 is jött egyszerre az egyik alkalommal, kb. 5 perces csata volt.

A másik ilyen undorító dolog most az F7F. Tempest II-t lehagyja egyenesben, szóval kimennek a világból is, ha éppen mögéjük kerülnél. Egyet-kettőt sikerült már lelőnöm, nagyon jó érzés.

És a Gaijin képes azt hazudni, hogy rajta vannak azon, hogy kijavítsák az airspawn-t...pff, mintha ki akarnák javítani. Ez kb. 5 perces munka lehet. Nem fogják javítani, mert így több GE-t költenek az emberek. Az nem érdekli őket, hogy Tier 4-ben a németeket teljesen szétcsapja az a szar, mert fullos D-9-es Focke-Wulf-al is 1-2km-rel vannak fölöttem mire elérem a pálya közepét. Simán lekergetik a németeket alacsonyabb magasságra, ahol aztán az F8-asok meg simán győznek ellenük.

Ez a kettő ami kiidegel most, meg néha a prémium Spitfire-ök.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7090) Francia91 válasza Eagle16 (#7089) üzenetére


Francia91
veterán

F7F sebességileg nagy falat nekem is a BF-ekkel meg Fw-kkel játszva. engem jobban az IL-28-asok csesznek fel agyilag...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7091) Találtgyerek válasza Francia91 (#7090) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nagy szerencse,hogy sokan nem tudják használni.Sokszor látom,hogy simán meghalnak ereszkedés közben.Nem húzzák fel időben és belemennek a földbe vagy szétszakad a gép a sebességtől.

06-3o/9759I39

(#7092) Micsurin


Micsurin
nagyúr

De ez mi a g**i ma már ? :W A6M5 , a p51 mint a szart úgy lefordult (valami ANK nevű gyerek) , siptifere mkIIb , ugyan ez a gyerek A5, lefordult :W , mindenki más meg a 100/100 vitalitym (japán) elsőre knockedezik , megint egy szar lett a játék :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7093) Francia91


Francia91
veterán

Mentem pár kört a T2-es B-25-tel... Nagyon durván lehúzták :( . Egy normális meccset nem tudtam vele menni... Hiába szedtem le 2-3 gépet gunner-ral, szétszedtek pillanatok alatt a pics*ába

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7094) Szőrös  válasza Francia91 (#7093) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Hiába szedtem le 2-3 gépet gunner-ral"

Még az is sokkkk :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7095) Francia91 válasza Szőrös  (#7094) üzenetére


Francia91
veterán

Nem olyan sok az. De ennyire nem volt serulekeny ez a gep sztem... Mondjuk mit varok, mikor 3 Fw 190 jon ram egyszerre

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7096) Szőrös  válasza Francia91 (#7095) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem olyan sok ? Ember csezdmeg bombázóról beszélsz . Annak nem az a dolga hogy vadászokat kapkodjon le.
Az meg egyáltalán nem baj hogy most már potyognak le az égről mert eddig eszement módon fel voltak buffolva.
Bár ha rajtam múlni még mindig kapnák az ívet főleg a szaros .50-es browning.
Az egyik probléma az hogy a társak többsége nem figyel a bombázó/támadó gépekre.
Mentem ma én is pár karikát kacsával és képtelenség random csapatban érvényesülni , senki nem figyelt rám se . Talán ha 1 olyan csata volt ahol effektív voltam.
A másik gond meg az hogy a bombázóknak nincsenek épkézláb célpontjaik a bázisokon kívül így kénytelen lemenni földközelbe.

Megoldható lenne ez ha gazsi kicsit venné a fáradtságot hogy ezzel a problémával - is - foglalkozzon de szarnak ezek rá .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7097) Micsurin válasza Szőrös  (#7096) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Majd ha fogy a GE vásárlás , akkor majd szépen javitgatnak :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7098) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Milyért kell FULL t3 ellen repülnőm mkIIb-vel , semmi értelme 10x gyorsabbak 10x..... előbb pl bekúúrta ellenem az i185 71-et :W :W Mi van ma az MM-el ? :W p80-al repülni nem mertem , mik ellen fogok menni ? F22-sek ? Warthog A10 ? nem igaz komolyan :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7099) PAtr0n válasza Micsurin (#7098) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ezt hívják a WoT-ban szopórollernek. SerB-ék biztos együtt ittak Gazsiékkal, oszt jót röhögnek rajtad. :D
Nyugi, majd másnaposan megnyomják a "teambalance ON" gombot, és minden jóra fordul ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7100) Micsurin válasza PAtr0n (#7099) üzenetére


Micsurin
nagyúr

.... :W kezd nagyon felhúzni nincs 1 tier II a csapatban átlagban :O csak amcsik közé vág be , semmi értelme ma a gamenak , nem vagyok valami jó játékos , de azért szar sem vagyok , de majd 2 óra alatt az mkVb-t nem tudtam össze szedni :(((

na de legalább láttama legesetlenebb gépet ami benn van a gamében :C ez a 75mm-es Hs.129 nagyon hülyén nézz ki ha rám akar fordulni :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.