Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) Találtgyerek válasza Micsurin (#7098) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát ezt meg kell szoknod.Töröld le egy hétre.Az jót tesz az idegrendszerednek,ha érzékeny vagy. :DDD

06-3o/9759I39

(#7102) Francia91 válasza Szőrös  (#7096) üzenetére


Francia91
veterán

Mindegy mostmar, lehuztak es kesz.... Amugy javareszt a B-25-tel en is foldkozelben szoktam tevekenykedni, Light Pillbox-ok irtogatasara tokeletes, miutan egy kis bazist kibombaztam. Meg akinek esze van egy pici, az megprobalja alulrol tamadni a B-25-ost. En pl sosem mereszkedek moge, tudom, hogy meddig lehet ugy kozelebe kerulni, hogy gunner ne tudjon loni... Aki kozvetlen hatulrol tamad, az hulljon csak el :)
Yak-okkal szoktam B-25-osok ellen menni altalaban (Yak-9K-vak repulok eleg sokat), ha talalok olyan B-25-ost, ami nem foldkozelben megy, akkor alulrol feldurrantok neki egyet, oszt csokolom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7103) Micsurin válasza Találtgyerek (#7101) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Közben arcadeban a németekel rá találtam a zenre ;] a 20mm-sek szagatnak :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7104) Találtgyerek válasza Micsurin (#7103) üzenetére


Találtgyerek
addikt

"zenre"?Most ezt nem értem.

06-3o/9759I39

(#7105) munnergep


munnergep
senior tag

F8F-1B - régóta megvan, de sosem repültem vele. Ma kipróbáltam, 2x is hadgyakorlat angolok ellen és azon röhögtem, hogy hullanak a meteorok :)) Első meccsen 2 kill, másodikon 3. Viszont 17000 rp a fuselage?? :Y
Látom már hol lassul be a fejlesztés...

Szerk: utána berakott németek ellen is, egy BF-et leszedtem, aztán 3 FW úgy darált szét, hogy öröm volt nézni.

Találtgyerek: nyugira lelt :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7106) RG4L válasza munnergep (#7105) üzenetére


RG4L
őstag

Nézd meg a J7W1-nél a modulok árát. :)

Francia91: A vitality nem fog megvédeni a 12.7mm felett, ha jól tudom és ez így realisztikus is.

Micsurin: Ha hibát találsz a matchmakingben, azaz megengedett BR szóráson kívüli géppel párosít össze a játék, akkor a hibát jelenteni kell a fórumon, nem pedig itt ragelni. :U

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#7107) Szőrös  válasza RG4L (#7106) üzenetére


Szőrös 
veterán

Még a "megengedett" BR szóráson belül is vannak érdekességek :D
Kíváncsi vagyok mikor jön már végre a BR kiváltás és milyen lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7108) RG4L válasza Szőrös  (#7107) üzenetére


RG4L
őstag

Érdekességek persze, hogy vannak jópár gép idióta BR-je miatt... viszont a megengedett differencián kívül nem dobhat be gépet és én még soha nem találkoztam ilyesféle hibával, pedig nagyjából mindig ellenőrzöm.

Az új rendszer pedig... ha tippelnem kéne 1.45-ben lesz először, de szerintem megérne egy DEV szerver nyitvatartást a tesztelése.

War Thunder: Gelesztaa

(#7109) Micsurin válasza RG4L (#7106) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Először kiragelem magam aztán megyek panaszkodni :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7110) Szőrös  válasza RG4L (#7108) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk tegnap volt egy csata , A4-ben csücsültem és mi oldalunk volt egy He-51B , oké szakaszban volt de ilyet akkor sem szabadna beengedni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7111) munnergep


munnergep
senior tag

Mentem egy tank-repülős RB csatát.
Poland pálya, a repülőt nem is engedte be, no spawn point címszóval. Kilőttek, kilépek, erre lock-olja a repülő személyzetét??? Miért?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7112) Francia91


Francia91
veterán

Végre egy jól sikerült B-25-ös meccs :)
A két motor az utolsó pillanatban halt meg :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7113) Micsurin válasza munnergep (#7111) üzenetére


Micsurin
nagyúr

hagyad aztat .... amig a rucky szar IS-2 kb 1km-ről 1 shootol addig felejtős.... pedig a tirgirsnek ezen a távon már nem kellet volna rögtön beszarnia , ráadásul a cső mellet levő gallért lőtte :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7114) Micsurin


Micsurin
nagyúr

1.45 túdni mikor jönn ? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7115) RG4L válasza Micsurin (#7114) üzenetére


RG4L
őstag

Nagyon elvileg idén.

War Thunder: Gelesztaa

(#7116) Micsurin válasza RG4L (#7115) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , és a tankokat nem fogják még optimalizálni ? Mert maxon repcsikel a földön van 60-70 fps , tankal mediumon 40 :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7117) RG4L


RG4L
őstag

Egy párat még le tudtam volna venni mellel. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#7118) Szőrös  válasza RG4L (#7117) üzenetére


Szőrös 
veterán

Lomha de nagyon állat gép :C

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7119) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mikor a legjobb barátodal fogadtok és csak 1 hangya pöcsnyivel tudod überelni :DDD Behajszólt egy fél órája haverom arcadeba , kicsit bontottunk az enemy teamen :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7120) RG4L válasza Szőrös  (#7118) üzenetére


RG4L
őstag

A statom azt írja, hogy 10 meccs alatt 34 ellenséget lőttem le vele, ami azért nem rossz o.O

War Thunder: Gelesztaa

(#7121) Találtgyerek válasza munnergep (#7105) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Köszönöm!Megjegyzem magamnak. :)
RG4L : Kemény az A4.Tegnap próbáltam ki először.Full alap géppel felmentem 3 gépet ledaráltam,aztán elfogyott az ellen. :DDD

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#7122) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jó gép ? Vagy csak szimplán kell az 6/6 t3-hozz ? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7123) Találtgyerek válasza Micsurin (#7122) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem a kedvenc Spitfire-em.Szerintem nagyon jó.Jól emelkedik,jól fordul.Megyek is vele egyet. :))

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#7124) RG4L válasza Micsurin (#7122) üzenetére


RG4L
őstag

Nem értelek. Minden héten kiválasztasz egy új nemzetet ahol kinézel egy csinos gépet (most pl. Griffon Spitfire), és addig meg se állsz, rusholsz, hogy kifejleszd majd nézel magadnak egy másikat...

Ne kérdezd, hogy jó gép-e, menj és PRÓBÁLD KI, fejleszd, érezz rá, hogy ez a te stílusod-e. Én nem vagyok oda a Spitekért, nem mondom, hogy szar gép, de nem az én stílusom. Ne a mások véleménye alapján ítéld meg a gépeket, hanem REPÜLD őket, erről szól a játék.

War Thunder: Gelesztaa

(#7125) Micsurin válasza RG4L (#7124) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Neked az a játékban a kikapcsolodás , nekem ez , ha meg lesz a 3 nemzet ami nekem a cél akkor majd csak repűlők (amcsi : pipa , japán fél út , angol : fél út , és mivel nem mentem ezel a gépel nem tudtam érdemese repkedni vele vagy maradjak az mkII-nél amivel tudok repülni)

@Találtgyerek:Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7126) RG4L válasza Micsurin (#7125) üzenetére


RG4L
őstag

Tudod mi a kikapcsolódás ebben a játékban? Az, hogy a rengeteg hibája ellenére, lehet ÉLVEZNI a játékot, nagyon is lehet és KELL is. Eleinte én is úgy voltam, hogy láttam a tech treet és egyre lentebb és lentebb akartam jutni rajta, hogy minél több gépem legyen, satöbbi.

Nálam elég sűrűn előjön az, hogy remeg a kezem, mert izgulok vagy épp szoros a szitu vagy rajtam áll a csata végkimenetele, vagy csak éppen (túl) jól akarok teljesíteni... és ez egy jó érzés.

Majd egyszer elmesélem azt a meccset, amikor a végén muszáj voltam kidőlni valahova, mert... annyira izgalmas volt és annyira vesztett helyzetből nyertem meg a meccset, hogy kifáradtam konkrétan, aznap többet nem is repültem.

War Thunder: Gelesztaa

(#7127) Találtgyerek válasza RG4L (#7126) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én is szoktam izgulni.Főleg amikor Spitfire-el megyek 6 német gép próbál felmászni utánam és már csak 1 percre elég üzemanyagom maradt. :C

06-3o/9759I39

(#7128) Micsurin válasza RG4L (#7126) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R ámen , legyen , nem figyelem pár napig a gépeket :) kiváncsi vagyok a hatásra

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7129) Volfram42 válasza RG4L (#7126) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ezért jó az SB az mindig ilyen tier I-ben is.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#7130) Szőrös  válasza Volfram42 (#7129) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jahm és tegyük hozzá hogy egy hosszú és eseménydús meccs végére még be is görcsölhet az ember keze a bot szorongatástól. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7131) Micsurin


Micsurin
nagyúr

IX egy hentes :C a zérok nem érnek útól , k84 beér de őt meg leforgom , az fw-ket meg beletudom kényszeriteni a fordulásba , végre nem csk 120 lőszerem van a hispánokba , eszméletlen , RG4L igazad van :R ezt a játékot élvezni KELL :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7132) munnergep válasza RG4L (#7117) üzenetére


munnergep
senior tag

:R :R :R :R

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7133) munnergep


munnergep
senior tag

Volt az előbb egy köröm, murika ariacobra, oroszok ellen.
Felmentem kb. 5e magasra, 1 yak afk-ban repült, leszedtem.
Barangoltam össze-vissza, de sehol senki, gondoltam irány lefelé.
Továbbra sincs sehol senki. Semmi akció.
Statokat megnéztem, totál egyedül vagyok, másik oldalon 9 orosz :)
Na, akkor irány a saját hajók felé. Két ellenfél megtalált magának, egy Yak-4T és egy l185-xx.
Utóbbit egy fordulóval le tudtam szedni, előbbivel öngyilkos lett volna fordulgatni, úgyhogy be a hajók közé, 10 méter magasságban. Kapott egy kritikust, ráfordultam, leszedtem.
Mászás.
4e magasan egy yak-9(?) kb. 5e méterről lecsapott, elszabta, utána mentem, 6 hit, semmi hatása. Hurok, beszívja, kritikus, elmegy. Cseten már anyáznak a ruszkik én továbbra is mászok, mikor elfogy az üzemanyag.
Sebaj, bázis közel, legfeljebb ott szednek darabokra. Adrenalin dolgozik mint a gép, éreztem, hogy le tudom hozni a meccset, ha újratölthetek.
Elkezdek szépen ereszkedni, direkt a hajók felé repülök, egyszercsak feltűnik egy prémium B25, az egyik Destroyer kiszedi és zuhanás közben a lövésze ad egy pilot killt, alulról.

Most megyek billentyűzetet venni :))

Szerk.: Mégsem kell, sikerült megjavítani.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7134) RG4L válasza munnergep (#7133) üzenetére


RG4L
őstag

"Most megyek billentyűzetet venni "
ezen jót nevettem XD

War Thunder: Gelesztaa

(#7135) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A win8 , hiába tettem a biosban 1.ső helyre a lemezről bootolást , feszt csak diagnosztizálja a wint.... mit tudok tenni ? Win toppikba ne külddjetek , mert nem válaszolnak ...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7136) Francia91 válasza munnergep (#7133) üzenetére


Francia91
veterán

Tegnap én is kiakadtam, csupa vesztes meccs, mert egyedül maradtam töb ellen...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7137) munnergep válasza Micsurin (#7135) üzenetére


munnergep
senior tag

"feszt csak diagnosztizálja a wint..."
Win logóig eljut? Pontosan mit csinál?
Safe módban elindul?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7138) Micsurin válasza munnergep (#7137) üzenetére


Micsurin
nagyúr

win logig eljút , útána diag (kivéve ha a régi 7-est akarom tenni azt engedné) , de win topikba most jött válasz , szerintük fel kéne vágnom arra is az 8.1 , most megnézzem ezt az útat :(((

ez nem az én gépem (szüleimé) de valahogy mindig megadja magát valami :O

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7139) Attila_7703


Attila_7703
újonc

Sziasztok!

Úgy láttam,hogy lehet accountnevet változtatni.
Új játékot is lehet kezdeni?
Ha igen hogyan?
WoT-tol jöttem én is.Hihetetlen amit művelnek.

Köszi. :B

(#7140) RG4L válasza Attila_7703 (#7139) üzenetére


RG4L
őstag

Acc nevet a gaijin oldalán is lehet változtatni illetve a játékban a profilodon.

War Thunder: Gelesztaa

(#7141) octopus666


octopus666
tag

Érdeklődni szeretnék valaki vásárolt már aranyat orosz oldalról ? rubelben vonják le vagy euroban ?

(#7142) Colos1 válasza octopus666 (#7141) üzenetére


Colos1
őstag

Pár hete már az orosz oldalon is lehet PayPal -al fizetni, úgy biztosan a rubelnek megfelelő forintot vonja le.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#7143) RG4L válasza octopus666 (#7141) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem van ugye ilyen OTP-s sms értesítőm tranzakciókról. Rubelben vonja le.

War Thunder: Gelesztaa

(#7144) octopus666 válasza RG4L (#7143) üzenetére


octopus666
tag

THX :R

(#7145) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Van olyan lehetőség a játékban, hogy baráttal csak ketten csapatni? :U

(#7146) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Van olyan lehetőség a játékban, hogy baráttal csak ketten, csapatni egymás ellen? :U

[ Szerkesztve ]

(#7147) RG4L válasza Andrewstarr (#7146) üzenetére


RG4L
őstag

Van, mégpedig custom game, azon belül talán a Mozdok 4v4 a legjobb.

War Thunder: Gelesztaa

(#7148) Micsurin válasza Andrewstarr (#7146) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagy singlemission , elv lehet 2-n tolni :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7149) Micsurin


Micsurin
nagyúr

2. meccsem a géppel , és rögtön megdönti a 19k-s prémium mustáng rekordot :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7150) RG4L


RG4L
őstag

Tempest Vickers P. nem gyenge. Stat kártyán az szerepel, hogy 587 a végsébessége 5000 méteren, erre mentem vele 620-at 150 méteren. :(((

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.