Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#21379) Kékes525 válasza kymco (#21378) üzenetére


Kékes525
félisten

"Indít ez bármire téged ez az igazságtalanság, vagy csak kényelmesen hátradőlve Istent hibáztatod mindezért?"

Ismersz? Tőlem kéred ez számon, aki ha mindenét feláldozná akkor is csak néhány szenvedésen tudna változtatni, míg Istenek ez egy halvány gondolatába kerülne csak és minden szenvedés örökre megszűnne?
Én is kérdezhetem tőled miért teszed fel a kérdésedet így, a PC billentyűzetére hajolva, majd a karosszékedben kényelmesen hátradűlve, vádlón ezt, úgy hogy nem is ismersz? Ráadásul ezt tőled szintúgy kérdezhetem.

"elképesztő pénzt keresnek a menő színészek, sportolók, zenészek pld. A szórakoztatáson túl semmi hasznuk nincs...." :U

Ez most komoly? Leírjam, vagy elgondolkozol ezen?

"Tegnap néztem meg a "The Big Short" című filmet. Az amerikai ingatlan piaci válságról szólt..."

:U A fentiek után, hogy gondolod ezt leírni??? Egy szórakoztató filmnek mély tanulságai vannak? Nem szórakoztató? Van más hasznuk is mint a szórakoztatás? Amúgy a szórakozás is érték. A szórakozás nem egyenlő a léhasággal. Nem ragozom tovább, mert ez a vonalad teljes zsákutca.

"De ez nem megy, mert az ember öntelt, büszke, önző, másokon is tapos, hogy neki jobb legyen, és ebbe a küzdelembe maga is kiég.."

Isten így teremtett minket.
Ha az Intel hibás processzorokat gyárt, azért nem a felhasználó a hibás. Ha támadás éri a gépem akkor nemcsak a hacker a felelős, hanem az Intel is aki ezt a támadást eredendően lehetővé tette.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.