Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#16848) lao ce válasza pocokxx (#16847) üzenetére


lao ce
aktív tag

nem mosok ossze semmit. en mindig ugyanarrol beszelek, a veletlen/megjosolhatatlan esemenyekrol a tudomanyok teruletein. nem beszelek valoszinurol, sem akaratrol, se szandekokrol, sem semmi masrol.

" hanem arra, hogy a teremtői akaratot, értelmes és célirányos változást zárják ki."
egeszen bizonyos vagyok benne, hogy az evolucio tudomanya a teremtoi akaratot nem zarja ki. semmilyen tudomanyos elmelet nem zart ki sohasem egyetlen teremto akaratot sem semmibol.

ne haragudj a szemelyes megjegyzesemert kerlek, de talan er valamit ha elmondom, hogy ugy gondolom hogy te annyira sok suletlenseget osszeolvastal ezen a teruleten hogy osszezavartad magad, es azt se tudod hogy hol keressed az istenedet az evolucioban, ezert kell tagadnod azt. a sajat tudatlansagod es erotlenseged zarja ki azt, hogy a teremto erot megtalald az evolucioban.

mit akarsz azzal a cikkel? hogy valaki leirja hogy "nincs is, azert mert en nem ertem az egeszet, meg tul bonyolult is, es meg harom konyvet is olvastam mar arrol hogy nincs, szoval nincs"?

nicht kompot

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.