Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#987) #15446016 válasza spartan1 (#984) üzenetére


#15446016
törölt tag

Szeretném mindenki figyelmét felhívni, hogy malibu01 emberke, aki Téged nem vert át, válaszol.

Vetted tőlem azt a telefont, és mint a hirdetésben írtam, karcmentes ("esetleg zsebkarcos", ahogy a privát üzenetben is írtam! - pontosan ezekkel a szavakkal)). Engem nem érdekel, hogy minek szántad, az, hogy késve rendelted szerintem nem ide tartozik. Tehát kérlek ne offolj.

Amit a hirdetésbe linkeltem képet, az tájékoztató jellegű volt, vagyis, hogy egy ilyen fajta készülékről van szó. A készülék nem karcos, arról a kikapcsolós hibáról ÉN nem tudtam, mivel nem az enyém volt a készülék, én csak hirdettem. De ezt leírtam Neked, nem egyszer és nem kétszer. A pénzem után én is futok, mivel az ismerős váltig állítja, hogy nincs semmi baja a készüléknek. Az aksi biztos, hogy nem fél napos, hanem legalább 2-3. Továbbá a barátnőd a Te nevedben a Te accountodról írt egy fenyegető hangnemű levelet, amit nem igazán vettem jó néven. Már csak azért sem, mert úgy tudom, hogy Veled leveleztem és nem vele, ha írni szeretne, regeljen magának saját nicket.

"amit tiltunk fórumunkban:"

1. "a privát üzenetek nyilvánossá tételét. A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Sem a moderátorok, sem a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá."

Márpedig Te az én üzeneteimből másolgatsz nyilvánosan.

2. A Prohardver Kft. semmilyen formában sem vállal(hat) felelősséget az itt vett/eladott termékért, ellenszolgáltatásért, illetve az adás-vétel által okozott közvetlen és közvetett károkért.

Nem érzem, hogy bármilyen kárt okoztam volna Neked. Jócskán lealkudtad az árat is, én odaadtam annyiért, holott hirdethettem volna tovább, de elfogadtam a kisebb árajánlatod, így ha úgy vesszük a biznisszel én is károsodtam. Arról nem is beszélve, hogy a készülék még mindig Nálad van. Ha olyan nagy gond van a cuccal, miért nem küldöd vissza?

Sosem aláztak meg még itt így a hardveraprón, ahogy Te tetted nyilvánosan. Pedig szerintem 100nál is több üzletet bonyolítottam itt le, amiből érdekes, hogy még senki sem panaszkodott.

Nem érzem, hogy bármiben is hibáztam volna, fillérekért kaptad meg ezt a szuper telefont. Apropó. Milyen törés? Törött a készülék? Hol? Kaphatnánk róla képet Uram? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.