Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#984) spartan1


spartan1
aktív tag

Szeretném mindenki figyelmét felhívni malibu01 emberkére,aki engem csúnyán átvert. Vettem tőle ezt a telefont, és mint a hirdetésében írta karcmentes, és hibátlan. Én hittem neki, de sajnos nem kellett volna. A telefont kicsit késve, de karácsonyi ajándéknak szántam, és nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem. Kaptam egy karcos, törött, állandóan kikapcsoló, fél napos aksis telefont.Próbáltam vele 31 levélen keresztül megegyezni, de nem sikerült, cserébe ezt írta nekem-->Innentől szarok a fekete pontra és bármi másra. Törölhetném magam és regelhetnék más nicket. Felesleges, nem fogok emiatt eltűnni. Írtam, hogy rendezve lesz az ügy. . Sajnos azóta nem jelentkezik, pedig többször is járt fent. Én próbáltam kultúráltan, szinte már hülyét csináltam magamból módon visszakérni a pénzem, mert nem azt kaptam, amit hirdetett. Soha nem akartam senkinek fekete pontot kérni, mert mindenkivel kultúrált, intelligens üzletet kötöttem. Most viszont csalót szeretnék jelenteni malibu01 személyében, mert nem szeretném, ha másokat is megkárosítana. Bármilyen segítségeteket előre is köszönöm. Üdvözlettel: Soós László

[ Szerkesztve ]

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.