Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
Aktív témák
-
Spilerke
csendes tag
Sziasztok!
Most ismerkedem az Ubuntuval (10.10) Hardver: egy átlagos netbook; n280 Atom, 1 giga ram, gma950. vga Nos; elsőnek a netbook remix-el próbálkoztam, sd kártyáról a kipróbálom funkciót kiválasztva; nem győzött meg. Utánaolvastam a dolgoknak azt írják valamilyen gpu gyorsításos felület van rajta, ami persze az én vackom nem támogatja. Ez megmagyarázza miért is voltak olyan darabosak az animációk, és lassú az egész rendszer.
Az asztali pc-os verzió viszont már elnyerte a tetszésemet, gyors és okos. Szeretném próba jelleggel egy kicsit többet is használni. (xp mellett) A kérdésem az volna, hogy lehetséges-e egy pendrive-ra felmásolni a telepítőt (mint eddig az sd kártyára) majd a telepítés menüpontot kiválasztva az sd kártyát megjelölni telepítési helyként? 1Giga SD kártya elég lesz neki, ha kb csak 1-2 programot teszek rá utólag? Mennyivel lesz lassabb így a rendszer mintha HDD-re tenném? Azt szeretném ha csak olvasna a HDD-ről, és rá ne írna semmit, ez így megoldható?
Az ubunturól úgy általában; a betűtípussal lehet valamit kezdeni? Chromiumot felraktam majd kifolyt a szemem annyira (egyrészt kicsi és fura betűk vannak benne (talán az élsimítás?)). Mennyire lassul be (egy fent említett hardverrel) hosszú távon?
Olvasgattam a témában, de ezekre a kérdésekre nem igazán találtam választ... (vagy csak idejét múltat)
Előre is köszönöm!
Aktív témák
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most Ünnepi áron! :)
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- PC Game Pass előfizetés
- 159 - Lenovo LOQ (15APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, RTX 4060 (ELKELT)
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi 14C / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- 0% THM 4 havi részlet beszámítás! 5060Ti/5070/5070Ti/5080/5090 videokártyák készletről KAMATMENTESEN
- Telefon felváráslás!! Xiaomi Redmi Note 11, Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Xiaomi 11 Lite
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

